Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 51

  • 60 488
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 144
Шакира,пожелавам ти една прекрасна и бойна дъщеричка като теб!



 Hug Heart Eyes HugДа ти се връща Grinning Heart Eyes

# 31
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Шакира,пожелавам ти една прекрасна и бойна дъщеричка като теб!
Момичета,дали Достинекса може да се пие след положителен тест?На някой да са го продължавали?


аз съм го пила, по преценка на лекаря е и твоето състояние

# 32
  • Мнения: 261
Може ли някой да ми каже каква е цената на акупунктурата. bouquet

320лв- 4 процедури

А може ли малко повече информация за нея  Rolling Eyes Къде я правите? Кога? и т.н.

# 33
  • Мнения: 413
Може ли някой да ми каже каква е цената на акупунктурата. bouquet

320лв- 4 процедури
350 лв -4 процедури беше при мен през ноември. Но аз не бих повторила. Направи ми ги на 2 пъти по две, дефакто ходих два пъти и ме набоде общо с 14 иглички всичко на всичко. Отпускащо е, загряват се местата и е приятно лежиш си все пак. Но за мен за тази цена трябва да е друго.  Peace

# 34
  • Благоевград
  • Мнения: 164
Акупунктурата се прави в клиниката от д-р Ликсов.Процедурите се правят преди и след трансфер.

# 35
  • Мнения: 6 574
Сега се добрах до темичката. Много късмет на всички и сбъдване на мечтата, най-голямата bouquet
Шакира и Магнолия, радвам се, че сте добре Simple Smile
Гале, и ние ще успеем, честна дума, обещавам Simple Smile
И обещавам също да не пълня повече темите с отчаяние, само хубави новини ще споделям Peace
Може ли за мен и момчешки, и момичешки прашец? Нали не съм много нахална Embarassed

# 36
  • Мнения: 76
Електра, спешъл фор ю babydust7  babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 37
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
в клиниката може ли да се ползват донори от датската спермална банка? някой има ли информация по този въпрос?

# 38
  • Мнения: 2 144
Да знаете Начев кои дни е в клиниката през май?

Електра, пращам ти от моя още незнаен прашец, а пък ти си избери пола
 babydust7 babydust7 babydust7

Манди, силно вярвам в това, което ти е в лентичката! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: чт, 28 апр 2016, 23:10 от Шакира

# 39
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
шакира, сложих го с желанието и аз да повярвам, защото напоследък нямам вяра, че и в нашата къща ще има бебе....ще събера малко от твоя прашец, пък дано свърши някой ден работа, ще взема само малко....да има за всички и най-вече за електра, както си го нарекла  Mr. Green  Hug

начев ще е на 28.05 в Надежда за прегледи

# 40
  • София
  • Мнения: 3 272
Може ли някой да ми каже каква е цената на акупунктурата. bouquet

320лв- 4 процедури
350 лв -4 процедури беше при мен през ноември. Но аз не бих повторила. Направи ми ги на 2 пъти по две, дефакто ходих два пъти и ме набоде общо с 14 иглички всичко на всичко. Отпускащо е, загряват се местата и е приятно лежиш си все пак. Но за мен за тази цена трябва да е друго.  Peace

Грийнче Ти какво очакваш от акупунктурата, магийка  ли  Joy  Heart Eyes Аз съм правила три пъти и трите пъти по различен начин. Първия път една процедура преди трансфера, една след трансфера и после още две през ден. Втория път две процедури след трансфера и после още две след един ден. Последния път направи и четирите процедури наведнъж непосредствено след трансфера.
Ти нищо не усещаш от акупунктурата. Няма и нужда. Просто се активират определени центрове, които действат за намаляване на първичните контракции, които водят до изхвърляне на ембриончето преди да е започнало закрепване то му, кръвоснабдават матката и спомагат имплантацията и оформянето на плацентата и много други неща. Доктор Ликсов е много добър в това, което прави, дори може да се каже, че е най-добрия в България.
Толкова неща правя за да стане бебчо (та стана, де  Heart Eyes)  че това не е нещо, което да пропусна. Особено ако матката е склонна към контракции или няма имплантиране, мисля, че много помага. В Америка акупунктурата при инвитро процедури се плаща от държавата.

# 41
  • Мнения: 19 733
На мен иглите си ми падаха Grinning И трансферът беше неуспешен.

# 42
  • Мнения: 2 144
Манди, не се предавай, моля те. Аз толкова не вярвах, че ще се случи...и то стана точно, когато бях отчаяна и сърдита. И то на себе си най-много се сърдех. Ето и за теб, мила babydust7 babydust7 babydust7

# 43
  • Мнения: 1 487
На мен ми беше леко неприятен разговорът с него, беше прекалено настоятелен тип, ако не направиш акопунктура после да не съжаляваш, че ти е неуспешен трансфера  Confused Бях чела преди това за ползите и съм склонна да вярвам в ефекта, но този подход хич не ми хареса  Close

# 44
  • Мнения: 19 733
Моят мъж щеше да ме убие като разбра, че съм платила за акупунктура Mr. Green Това и хомеопатия са забранени думи вкъщи Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт