Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 51

  • 60 487
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 413
Останах с убеждението че е д-р Ликсов далеч не е толкова добър, поне това което видях аз. Като хирург може би е, за тази му специалност не споря. Била съм в ръцете на наистина вещ и за мен има разлика. Пък нека си има доволни от него, нямам против,  изказвам си кротко моето мнение.

# 46
  • Мнения: 1 721
Момичета,дали Достинекса може да се пие след положителен тест?На някой да са го продължавали?

Успешния опит го започнах с Достинекс. Не помня колко време след теста ми го спряха, но със сигурност беше след него

# 47
  • Мнения: 6 574
Да знаете Начев кои дни е в клиниката през май?

Електра, пращам ти от моя още незнаен прашец, а пък ти си избери пола
 babydust7 babydust7 babydust7

Манди, силно вярвам в това, което ти е в лентичката! Flowers Four Leaf Clover
Електра, спешъл фор ю babydust7  babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Много много ви благодаря Hug

Манди, има и за двете, идвай под прашеца, следващия път сме ние Hug

# 48
  • Мнения: 1 659
Запис в темата, Манди горе главата, ще стане! Всяко нещо в този живот е урок, дори това, че бебчето идва веднага или след много борба!
В Германия масово се прави акупунктура при инвитро. Акупунктурата е като работата с енергия/чакри/, помага ако вярваш  Peace

# 49
  • Мнения: 261
Момичета може ли след PBMC и контролна биопсия МЦ да закъснява  newsm78

# 50
  • Мнения: 347
Аз доколкото зная Достинекс се пие през цялата бременост,а докато се кърме се спира.

# 51
  • гр.София
  • Мнения: 1 654
Манди, благодаря за темата Hug
Специално за теб син прашец babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Преди първия ЗЕТ направих акупунктура (струваше 160лв.за 2 процедури), но трасфера беше неуспешен.
При втория ЗЕТ бях решила да не се занимавам с това и сега съм бременна в началото на 4-ти месец.

Галя, Електра, не се отчайвайте. Наистина всички процедури са натоварващи и психически, и финансово, но когато видите положителния резултат всичко се забравя Hug Hug Hug
Успех на Тара и останалите момичета в процедура Hug

# 52
  • Мнения: 347
Как ви се струва Естрадиол на 5 ден от стимулация по дълъг протокол - 389..?

# 53
  • Мнения: 1 487
Естрадиол се тълкува с брой и размери на фоликулите  Peace

# 54
  • Мнения: 347
Бяха към 14-16броа по средно 8мм

# 55
  • София
  • Мнения: 9 141
Момичета при какъв размер на фоликулите горе-долу ви назначават Прегнил  newsm78?

# 56
  • Мнения: 2 360
Със стимулация, околи 20 мм.
Момичета, днес пред манипулационна беше някакъв кошмар и ми сложиха Цетротида и Менопура 40 мин по-късно от вчера. Уж нямало проблем, но нещо се разтревожих сега.  Thinking

# 57
  • Мнения: 819
Манди, благодаря за темата Hug
Специално за теб син прашец babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Преди първия ЗЕТ направих акупунктура (струваше 160лв.за 2 процедури), но трасфера беше неуспешен.
При втория ЗЕТ бях решила да не се занимавам с това и сега съм бременна в началото на 4-ти месец.

Галя, Електра, не се отчайвайте. Наистина всички процедури са натоварващи и психически, и финансово, но когато видите положителния резултат всичко се забравя Hug Hug Hug
Успех на Тара и останалите момичета в процедура Hug
Дано скоро да видим и ние положителен тест.Реших да не се отказвам.Започнах от днес стимулация ще пробвам още веднъж дано стане.Ако не стане ще чакаме фонда и ще правим дьлаг протокол.

# 58
  • Мнения: 1 849
Мими-Деми  Hug
Лайтче, няма проблем, не се притеснявай. Моите ги слагам около 11:00, но вчера имаше проблем в лабораторията и чаках над 5 ч резултати, съответно ми биха лекарството в 14:00  Peace
Гале, успех!
Утре съм на преглед и очаквам да е лудница, Цветков ще е сам, дано му останат сили след днес  Wink

# 59
  • София
  • Мнения: 3 272
Вчера като бях да ми бият зарзиото ми казаха, че доктор Стаменов работи днес и утре и почива неделя.

Общи условия

Активация на акаунт