НОЕМВРИйска мечта ни свързва и нека времето да се разбърза! - Тема 5

  • 39 454
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 251
Това жълтеникаво воднисто течение и при мен се наблюдава и в последно време се появи мирис на кисело мляко, но съм далече от 12 г.с. На моменти е светличко, на моменти е като урина, на е изцяло воднисто и нищо не сърби или пари.  newsm78
Гриинче пусни един влагалищен ако не си ... Не мисля че е страшно ама все пак  Hug

# 46
  • Мнения: 284
Това жълтеникаво воднисто течение и при мен се наблюдава и в последно време се появи мирис на кисело мляко, но съм далече от 12 г.с. На моменти е светличко, на моменти е като урина, на е изцяло воднисто и нищо не сърби или пари.  newsm78
Мхм, същата работа e и при мен, дано да не са гъби   ooooh!
careener ,за кръвното - 60 на 90 беше на прегледа миналата седмица. не го усещам да ми е зле. Докторът каза, че при бременните е нормално да е ниско. А кръвооттока към плода той го гледа на ехографа и всичко беше наред.

# 47
  • Мнения: 413
ЖК ми е чак на 30 май. На течението много не му обръщам внимание, защото кафеникавото се преобразува в това.. пък аз никога не съм имала никакви течове и го отдавам на някакви естествени промени. Определено ако устискам чак до ЖК ще повдигна сериозно въпроса.
Просто вече за толкова неща се филмирам, следя под часовник, треперя, че трябва списък да си направя  #Crazy

# 48
  • Мнения: 473
Абе то всъщност е Nikolaus и не е точно дядо Коледа, не съм сигурна. Идва на 6ти Декември и пак носи подаръци. Но те и за Великден си подаряват подаръци на децата  Tired. Така че мисля, че Николас си е ок!


Той вашия Nikolaus e като нашите Reyes. Simple Smile  Трима ориенталски крале, носят подаръци на 6 януари. Много голям празник е.  Simple Smile

Turanga и аз забелязах, че много момичета имат зацапване, но не трябваше ли вече в тези напреднали седмици да е спряло?  newsm78


За да е Кандида трябва да сърби. Мен с предната бременност ме хвана и трябваше да чакам по-подходящи седмици за лечение.


# 49
  • Мнения: 144
Мисълта някой да пишка в мен ме ужасява, нищо, че е малко сладко бебе, а тези течения ги сънувам вече... Да приключват, че голям смут внасят и им отделихме 2 теми време  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 50
  • Мнения: 22
Абе то всъщност е Nikolaus и не е точно дядо Коледа, не съм сигурна. Идва на 6ти Декември и пак носи подаръци. Но те и за Великден си подаряват подаръци на децата  Tired. Така че мисля, че Николас си е ок!


Той вашия Nikolaus e като нашите Reyes. Simple Smile  Трима ориенталски крале, носят подаръци на 6 януари. Много голям празник е.  Simple Smile
Аааа, ние и 3мата крале го имаме Simple Smile Но май тогава няма подаръци.

Нямам против да пишка и да прави каквото си иска, само да се държи яко и да ми е живо и здраво Simple Smile Пък после ще види то !  smile3508
Милите ни те, още от толкова рано, а вече тревожат майките си.

# 51
  • Мнения: 165
За успокоение,да кажа че пишкането не е точно пишкане.Бебето е чист организъм,не е приемало разни гадости.То пие околоплодна течност и това пишка и пак пие,но не е толкова гадно колкото звучи.Това е все едно да сипете вода в купа,да я загребвате с черпака и пак да я сипвате.Остава си чиста.Така че споко.Не е гадно

# 52
  • Мнения: 322
Ми така де, то си пишка при него си, в околоплодната течност, после си я пие, пак си я пишка- забавлява се чавето. Не мислете, че в кръвоносната ви система тече урина Grinning.
Ама аз наистина не съм се похвалила тук- бях днес на БХС. Казаха ми, че ще имам мързелива мома, ама евентуално, че през цялото време спа и така и не се обърна, за да го видим точно какво ще е. Иначе и костичка си има, и нухалната гънка е добре, крачета, ръчички, коремче.. всичко:)

# 53
  • Мнения: 473

Ама аз наистина не съм се похвалила тук- бях днес на БХС. Казаха ми, че ще имам мързелива мома, ама евентуално, че през цялото време спа и така и не се обърна, за да го видим точно какво ще е.

Аз те изпреварих с новината, съвсем без да искам.  Mr. Green  Laughing

# 54
  • Мнения: 33
careener аз съм с ниско кръвно- нормално  около 60/100. По време на първата ми бременност и сега 70/110. Нищо не ми е казвал докторат, ама не ми го е и мерил. Аз имах задачата да си го следя. Нямала съм проблеми. Знам, че високото кръвно е много опасно за плода.

# 55
  • Мнения: 1 052
Маймунки, още ли спите?
Напук на активността предните няколко дни, сега няма никой...
Времето е ужасно, влияе ми на настроението.
Някоя от майчетата с втора или трета бременност усеща ли бебчо? За вече влезлите в 13-14 седмица?

# 56
  • Мнения: 66
и аз да се метна не пиша много но пък ви чета на работа редовно  Embarassed вече не ми се работи......
утре съм на преглед и ще ми пускат всички иследвания който следват в 13-та седмица.Такъв страх ме е обвзел че ще припадна незнам защо ама много ме е страх дори незнам точно от какво ме е страх,или са хормони или полудявам  newsm78

# 57
  • Мнения: 1 052
Аз залагам на хормони... И това ще мине Simple Smile

# 58
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 241
Ааа, има-има Grinning и не спя, а се опитвам да работя.  Cry Въпреки че много ми е сънливо. Първо, този дъжд така сънливо почуква по стъклото и второ, през нощта отново имах сомнамбулско приключение. Събудих се около три и нещо - първо се повъртях в леглото, после поиграх на телефона и като и това не помогна, се изнесох в хола да гледам телевизия. Към 6 заспах в хола. После към седем се преместих в спалнята, в този момент из къщата настъпи движение. И вече около 9 се измъкнах от леглото, и тръгнах да си гледам работата. Добре, че е мрачно времето, та папагалите ми бяха кротички и тихички.
И други момичета споменаха, че имат проблеми със съня. Та както е тръгнало, можем да си заформяме нощни партита тука.  Grinning

# 59
  • Мнения: 1 052
Аз всяка нощ ставам да пишкам поне веднъж, връщам се и пак заспивам. По принцип спя много дълбоко и по тази причина дори не сънувам. Сега пак си спя, но се връткам, не ми е толкова спокоен и дълбок съня. Но пак де, спя си  Joy

Общи условия

Активация на акаунт