По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 7

  • 53 336
  • 750
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 413
За пункциите го чувам също за първи път, аз винаги съм била с тлъст гел лак.
Хистероскопията вече е друго.. ма знам ли, то свят широк... Rolling Eyes може и мен да се ме подвели...

# 331
  • Мнения: 545
Наскоро ми правиха  хистероскопия, изтрих лака за нокти от ръце и крака предния ден, прочитайки, че не се препоръчва. До мен в стаята на леглото със същата процедура  имаше дама с лак на краката, така че явно да си лакиран  не е проблем. 


• Постъпвате в деня, определен за манипулацията.

• Необходимите предоперативни изследвания (пълна кръвна картина, ЕКГ, рентгенова снимка на бял дроб, консултация с интернист, кръвна група) се правят след постъпване в клиниката.

• Не трябва да сте приемали храна и течности (дори вода) през последните 6 часа преди постъпването.

• Не е желателно да сте ползвали грим и лак за нокти. Не е желателно да носите бижута и други ценности.

# 332
  • Мнения: 153
Благодаря,за отговорите момичета.Ще махна лака,по-добре.
 Важно е нещата да се случват и да се доближаваме стъпка по стъпка към най-важното и желано.
 Успех на всяка една пожелавам.

# 333
  • Мнения: 19 717
Успех и на теб!

# 334
  • Мнения: 545
Успех на всички вас и от мен bouquet

# 335
  • Мнения: 288
На мене винаги са ми казвали да съм без лак за упойка, има нещо с посиняването на ноктите и анестезиолозите ги наблюдават. За краката не съм сигурна, те гледат ръцете.Но завсеки случай бих жертвала маникюра за един ден, толкова много неща жертваме, че  едни нокти... Hug

# 336
  • Мнения: 19 717
Да бе ясно, ама на мен никой никога не ми е казвал да съм без лак. А не е като да съм нямала интервенции Mr. Green

# 337
  • Мнения: 678
Без лак важи ако има упойка, защото като започне да не достига кислород се отразява първо на крайниците, т.е. под ноктите. Мисля че важи и за по-леките упойки. Аз като бях с упойка бях винаги без лак, а сега т.к. съм без упойка и си посиних нокътя ме е срам и отидох с лак  Embarassed

# 338
  • Мнения: 3 048
Аз имам две по-дълги операции и ме бяха предупредили, но сега за пункцията, хем бях с пълна никой нищо не спомена и си бях от всякъде с маникюр  Mr. Green

Живот и здраве за раждането ще се консултирам предварително  Flutter

Ейнджъл, как си ти  Hug

Вики, много телеграфно наминаваш  Hug

# 339
  • Мнения: 678
Добре съм   Simple Smile Heart Eyes Още не ме е хванала паниката дали е станало. Ще ме хване 1-2 дни преди теста, т.к. при успешния ми опит тогава започнаха да ме болят гърдите и сега ще очаквам същото  Rolling Eyes
На сватбата отидох само в църквата. Реших да не рискувам. Дори днес за първи път излязох на разходка.

# 340
  • Мнения: 3 048
Стискам палци, този път да е успешен до термин  Praynig Hug Heart Eyes

# 341
  • Мнения: 1 721
aз отидох дa рaждaм без лaк нa ръцете, но имaх нa крaкaтa. никой от болницaтa не ми беше кaзaл, знaех го от другaде. при мен се скофтихa нещaтa и мaлко след епидурaлнaтa (почти сигурнa съм, че след цялaтa дозa, a не тестовaтa), ми вкaрaхa и пълнa, която зa мен беше предозирaнa, зaщото почти нямaм спомени от първите 36 чaсa след рaждaнето  Crazy тa aз зa всякaкви упойки и мaнипулaции вече ходя без лaк нa ръцете, зaщото не знaм кaкво може дa се случи...

# 342
  • Мнения: 678
aз отидох дa рaждaм без лaк нa ръцете, но имaх нa крaкaтa. никой от болницaтa не ми беше кaзaл, знaех го от другaде. при мен се скофтихa нещaтa и мaлко след епидурaлнaтa (почти сигурнa съм, че след цялaтa дозa, a не тестовaтa), ми вкaрaхa и пълнa, която зa мен беше предозирaнa, зaщото почти нямaм спомени от първите 36 чaсa след рaждaнето  Crazy тa aз зa всякaкви упойки и мaнипулaции вече ходя без лaк нa ръцете, зaщото не знaм кaкво може дa се случи...

 Peace точно така трябва. Аз имам много близка приятелка анестезиоложка и от нея знам че наистина наблюдават ноктите. Не зная и дали не пречи лака(особенно Гела) на апаратчето за сатурация, което слагат на пръста ни.

Магнетична  Heart Eyes Hug благодаря. Толкова прашец събрах от теб, че няма как да не стане Wink

# 343
  • Мнения: 3 048
Аз бях с гел лак на пункцията и нямаше проблем с отчитането на сатурацията  Rolling Eyes , за раждането живот и здраве ще съм най много с някъв светъл френски, а може и да съм без  Mr. Green до там да избутам  Praynig Heart Eyes

За всички в нужда, пускам близнашки прашец  babydust7 babydust7 babydust7

# 344
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Магнетична - и тук ти пожелавам лека бременност и да си гушнеш съкровищата максимално близо до термин  Praynig

Ти при кой лекар се следиш във Варна и доволна ли си? ММ ме навива, ако ме пуснат лекарите да отскочим за седмица другия месец и искам да имам координати на проверен лекар. Приемам препоръки.

Общи условия

Активация на акаунт