По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 7

  • 53 211
  • 750
  •   1
Отговори
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Добре дошли в новата тема!

Темата е насочена към широк кръг от потребители, включително двойки и жени използващи донорски материал, които:

  • опитват дълго време да постигнат бременност, но без резултат. А сега накъде?
  • в момента са в процедура и тревогите около стимулацията.
  • са с установени проблеми, но в момента не са в процедура. Какво още да подготвим за следващата?
  • опитват за второ дете - с вторичен стерилитет и/или преминали през АРТ.
  • в момента не желаят дете, но са преминали през процедури, изследвания, и имат опит, който желаят да предадат.

Предполагам, че съм пропуснала някоя група потребители, но темата е отворена за всеки желаещ да се включи в нея. Надявам се тя да бъде приятна за всички и да си помагаме взаимно!

Линкове към предишните теми:

# 1
  • Мнения: 1 413
Пънче, bouquet Ти как си?

# 2
  • Мнения: 1 849
Пънче, благодарности за темата  bouquet
Пожелавам на всички ни да я напълним със сбъднати мечти  Hug
Утре ми е пункцията, дано всичко е наред  Praynig

# 3
  • Мнения: 1 721
Благодаря за темата, Пънче  bouquet

Успех, Тара  Hug

# 4
  • Мнения: X
Тара, успех!
Пънче, благодарско за темичката.

# 5
  • София
  • Мнения: 9 097
Пънче, благодаря за темата  bouquet.
Тара, стиснати палци. Да извадите достатъчно и много хубави яйчица, всичко да се оплоди, да отгледате хубави ембриончета и да се имплантират успешно, за да ги гушнеш след 8 месеца и половина горе-долу  bouquet.
Напоръчах си 100 неща за подобряване на качеството на я. Направо не знам как ще ги пия всичките, без да се омотвам  Crazy.
Joni79, аз ходя от години и нито съм отслабнала, нито съм успяла с опитите за съжаление, но ще почна да ходя пак, преди всичко, защото се чувствам една идея по-мобилизирана някак с ходенето, отколкото без него.

# 6
  • Мнения: 311
Привет от мен, момичета!
Записвам се като Новак и аз тук Blush
Тара, успех и късмет! bouquet
Моята пункция по всяка вероятност ще е в понеделник. Rolling Eyes

Сбъднати мечти и положителни емоции на всички! newsm51

# 7
  • Варна
  • Мнения: 125
благодаря за темата Simple Smile
Тара, успех утре

# 8
  • София
  • Мнения: 1 844
Запис и от мен  Heart Eyes

Магнетична, и на мен др. Петрова ми откри камъни в жлъчката, каза да избягвам храните, които я възпаляват, но не ми е предписвала лечение. През бременността бях на строга диета и не съм имала проблем с нея, както и с гастрита.

# 9
  • Мнения: 2 143
Пънчеее bouquet Hug
Аз ПМС имах много силни точно в деня, когато трябваше да ми дойде, т.е. на 8ден след трансфер на 5дн.бластоцисти. Преди това имах на втори и на 5-6 ден някакви  прибоцквания, тогава се молех на себе си да не отхвърля ембритата. Ама много съм луда на моменти...След 8мия ден със силни ПМС ми нямаше нищо и даже не вярвах на резултата като видях кръвния.

# 10
  • Мнения: 6 511
Пънче bouquet
Аз ПМС никакви не съм имала от два трансфера. Искам и аааз Laughing
Шакира, защо не вземеш да наръсиш малко темичката Embarassed

# 11
  • Мнения: 1 407
Ето ме и мен! Седя и си мисля, мисля и си седя... Нито една сълза не падна този път. Голям темерут съм станала, ей! Това болници, това прегледи, това инжекции.... Как ще живея без тях? Не може да не видя любимия си доктор поне веднъж в месеца! Ей! Малко усмивки да ръсна пък аз!  Joy Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 2 143
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart за всички ви Hug Hug Hug

# 13
  • гр.София
  • Мнения: 1 588
Пънче, благодаря много за новата тема Hug
Аз си мисля, че са нормални ПМС след трансфер. Поне аз ги имах и след двата трансфера. Даже като спряха започнах да се притеснявам дали всичко е наред Joy

# 14
  • Мнения: 287
Клиър, как така само веднъж в месеца, това си е направо нищо  Crazy  Аз от няколко години всяка седмица съм при него. Снощи се опитахме с ММ да планираме някаква ваканция и той предложи да вземем доктора с нас... че къде без него  ooooh!

Пънче  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт