По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 7

  • 53 256
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 047
Моменцеееее,  Hug

Честит празник на всички празнуващи !!! Много здраве и щастие,, и сбъднати мечти  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 849
Момичета, имам си 14 яйца  Heart Eyes
Странното е, че преди да ме извикат, точно за 14 си мислех, развила съм свръхестествени способности  Laughing
Пак е имало доста празни, но дано тези да са качествени  Praynig
Наградих се с парче шоколадова торта и сега си лежа вкъщи, много ще се пазя, преди да ми бият но-шпа се разплаках от болки.
Благодаря ви за стиснатите палчета  Hug
Хубав празник на празнуващите  bouquet

# 47
  • Мнения: 1 433
ТАРА, много хубава новина Hug

Да се облажа и аз от прашеца, че ще ми е много нужен Heart Eyes

Честит празник на всички  bouquet

# 48
  • Мнения: 2 144
та.рааа Hug Peaceбраво bouquet

# 49
  • Мнения: 678
Тара супер Peace Добри новини  Praynig fingerscrossed

# 50
  • Мнения: 1 721
Браво, Тара! Точно щях да питам в другата тема какво е станало  Hug

а може ли някой да ми сподели така ли протича пункцията в Надежда - в някаква стая се преобличате и всички мацки с пункция за деня чакате в някаква стая в интимна обстановка. привикват една по една, после се събуждате някъде и по някое време док идва да ви каже колко Я са извадили? след 2 часа си тръгвате

# 51
  • Мнения: 3 047
Браво Тара  Hug

Дано имаш възможно най много оплодени  Praynig  Hug

# 52
  • Мнения: 19 688
а може ли някой да ми сподели така ли протича пункцията в Надежда - в някаква стая се преобличате и всички мацки с пункция за деня чакате в някаква стая в интимна обстановка. привикват една по една, после се събуждате някъде и по някое време док идва да ви каже колко Я са извадили? след 2 часа си тръгвате
Значи първо да ти кажа, че нищо интимно няма в цялата работа. Ама хич Mr. Green Събличаш се в стая с поне още две момичета, а понякога и повече. Нощниците едва прикриват срамотиите ти, прибираш си нещата в гардеробче и те качват горе. Там те очаква пълна стая с посестрими по съдба, където научаваш житие-битието на всички. Ако се окажеш последна, винаги можеш да си пуснеш филм или да редиш пъзел. И броиш колко пъти всяка е отишла до тоалетната Grinning

Викат те, казваш си някоя и друга глупост с акушерките (поне моя милост генерираше много глупост Mr. Green), едно здрасти на доктора и се събуждаш в пълна стая с другите от преди малко. След има-няма час минава лекаря и ти казва новините. Пред всички, разбира се, да не би нмякой да пропусне на кой колко са извадили Grinning

# 53
  • Мнения: 39 317
мен не са ме разнасяли в новата клиника. Ама в старата са на два пъти. В Малинов на вторият етаж съм чакала и като ги видя едни като дроб сърма. Айде сега някой да не се обиди.

# 54
  • Мнения: 1 721
мен не са ме разнасяли в новата клиника. Ама в старата са на два пъти. В Малинов на вторият етаж съм чакала и като ги видя едни като дроб сърма.

точно така си е!!! на мен преди първата пункция в Малинов направо ми призля, като видях .. няма да издавам кой Simple Smile в това състояние

Кристи, точно така си го представях, след като минах през операция там  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 39 317
Кой, кой..бързо казвай  Naughty

# 56
  • Мнения: 1 408
Хей, Тара, бройка на отличник! Бравооо!!!
Научаваш историите, ако са бъбриви, че веднъж такава тишина и тягостна обстановка беше... Едвам издържах, няколко пъти се опитах да разведря момичетата, но без успех!  hahaha

# 57
  • Мнения: 1 849
Благодаря ви Hug
Надявам се сред тях да са ми двете дечица Heart Eyes
Този път исках всички възможни допълнителни обработки на материала, бях инструктирала ММ, в Андрологията го питали защо толкова неща, а той казал - "А, ми жената така каза и аз изпълнявам, че иначе лошо"  Mr. Green
Преди малко се събудих, още ми е малко зле от упойката, но иначе се чувствам добре, от февруари насам пия кофа добавки, спортувам, спрях сладкото и всичко тестено и сега все едно съм свалила голям товар.
В Надежда има промяна в дните на болничните- след пункция са 15, след трансфер 30. Някой с идея как се процедира, дали се анулира първия или от датата на изтичането му (след 15 дни) продължава втория?

# 58
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Мисля, че го удължават.
Ама ти защо си взе болничен като са почивни дни? Аз за пункция никога не съм взимала болничен, един ден отпуска само, за деня. Ама и по малко яйца са ми вадили де...
Поздравления за бройката, дано измежду тях са ви дечицата!  Praynig

# 59
  • Мнения: 1 849
Дано наистина са там  Praynig
Вече си ползвах голяма част от отпуската за стимулацията, нали се проточиха нещата заради високия Е2, искам хубаво да си почина преди да се върна на работа, ако по някаква причина не стигна до трансфер.
Днес момичетата, с които бях на пункция, се възхищаваха колко много неща знаят в бг-мама за изследвания, процедури, абе половин доктори били Grinning

Общи условия

Активация на акаунт