По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 7

  • 53 258
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 497
Пънче, благодаря за новата тема bouquet Малко ви изпуснах, но няма какво да пиша - чакам есента и гледам да не се вкарвам във филми предварително... доколко успявам е друг въпрос Embarassed Такава мътна индия ми е в главата, че се опитвам да я забия в пясъка като щраусите, за да не мисля прекалено много Rolling Eyes
Пожелавам успех на всички и много се радвам на успелите, защото ми вдъхвате така дефицитната надежда Hug

# 31
  • Мнения: 19 687
Хайде, хайде, да ти излиза заповедта и пристигайте с мъжо вкъщи. Ще видиш как ще си тръгваш бременна Grinning Само да не съм родила вече, че тогава освен с кучета, ще трябва и с бебе да се занимаваш Joy

gerda1, интересно!

# 32
  • Мнения: 2 497
Кристи, тебе надали ще тормозя с престоя си, ама кучовците ти задължително ще науча на някоя и друга щуротийка Twisted Evil От бебетата още ме е страх, така че ще му се радвам от безопасно разстояние Embarassed Кажи как си, разкрий нещо от тайнството на бременните Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 19 687
Ми какво да ти кажа - глезените са ми тройни, вечер не мога да спя повече от един час, след което ставам да се разхождам иначе боли, сутрин не мога да си ползвам ръцете даже да си измия зъбите, кръстът ме тормози, прозявам се по никое време, треперя от най-малкото...ама е суперррррррррр. Искам си всичките гадости, които усещам, че и още. Карат ме да се чувствам жива Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 497
Ох, много ти се радвам като ти е зле Mr. Green Ама и аз искам така Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 678
Пънче благодаря за темичката  Hug

 newsm75 newsm79 newsm79 newsm28 аз събирам от всичкия прашец и розов и син  Hug Благодаря!!! Дано ни е на късмет  Praynig

Аз трудните моменти на чакане за нова процедура ги изкарвам с гледане на сериали и книги.
Например Игра на тронове  superuu

# 36
  • Мнения: 39 317
Кристи, разсмя ме   hahaha

# 37
  • Мнения: 3 047
Пънчееее ,  bouquet

Фрида, аз съм на лечение и диета, защохо освен многобройните камъни имам и възпаление  Tired

Грийнче, Петрова каза че ще е трудна бременността  Mr. Green и за нея и за мен, но ще се справим  Praynig

Тара, успех с пункцията   Praynig Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 19 687
Сигме, щото не си ме чула как си говоря на тумбака. Те т'ва вече е смешно Mr. Green

# 39
  • Мнения: 678
Тара палчета и от мен  fingerscrossed Praynig

# 40
  • Мнения: 1 408
Хей, Герда, супер интересно! Мерси!  Hug

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Ехеее, изпуснала съм ви. Пънче, благодаря за новата темичка  bouquet

Връщам се да ви изчета  Hug

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
 
+1 за ПМС болките и при мен ги имаше отначало.

За всички момичета в процедура розов babydust7 babydust7 babydust7

newsm79 newsm79 newsm79

Събирам, събирам прашец!

Queen bee  bouquet bouquet bouquet

# 43
  • Мнения: 11 478
Да ви опраша по Гергьовски  babydust7 babydust7 babydust7

# 44
  • Мнения: 2 497
Да се наредя първа под празничния прах с надеждата да ме огрее до края на годината Sunglasses
Честит празник на всички именници - да сте здрави и много, много щастливи bouquet

Общи условия

Активация на акаунт