По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 7

  • 53 254
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 311
Момичета, някоя от вас пила ли е Норпролак и имала ли е неразположения от него?

# 16
  • Мнения: 1 408
Papaya, веднъж, когато не съм в процедура и нямам нищо за гледане! Иначе ден през ден! Хи хи
 Flutter
А за планиране на ваканция... Още се кумим. Та кажете, ако ще взимате док, идваме с вас!

# 17
  • Мнения: 413
Благодаря за новата тема  bouquet и желая на всички да я запълним само с хубави неща  Praynig
Малко за подсилване
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7  Flowers Four Leaf Clover
г-ца Магнетична, нямаш представа колко добре те разбирам. Броени дни след положителния тест разбрах за моята жлъчка  ooooh! Добре, че беше д-р Петрова, че не знам къде щях да бъда сега. 3 месеца ме лекуваха погрешно от гастро дуоденит.
Сигурно са ти казали вече, че ще е трудна бременност, поне на мен така ми каза всяко медицинско лице, на което се "похвалих" в клиниката, но както ме увери и мен Петрова, вярвам че всичко ще е наред.

# 18
  • Мнения: 6 541
Моля ви, посъветвайте момичето с последния пост ( за добавките) от тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=835075.285

# 19
  • Мнения: X
Пънче, благодаря и аз за новата тема  bouquet, дано е късметлийска за всички  Hug
Аз пих до преди 2 дни Норпролак, абсолютно никакви симптоми на гадене нямах, но ме бяха предупредили, че предизвиква такова и ми бяха изписали хапчета, които ако се наложи да пия преди Норпролака.

# 20
  • Мнения: 19 687
Аз лично имах ПМС до 13-а седмица, така че не се притеснявай.

# 21
  • Мнения: 1 433
Оооп в новият раздел на темата да се включа и аз Hug
Днес разцъфнах и ми е свито под лъжичката и този месец как ще са ми показателите, надяваме се другият месец да действаме. На 9.05 съм на предварително- подготвителен преглед.  Heart Eyes
Успех на всички ни Praynig

За ПМС по време на бременност, аз също ги имах до към 15 г.с и дори ми процапваше вс месец около предполагаемата дата за цикъл

Последна редакция: чт, 05 май 2016, 15:22 от ВикториА

# 22
  • Мнения: 287
Благодаря, че се включихте, момичета  Hug Ще си ги търпя болките и ще си чакам 11-ти  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 311
Пънче, благодаря и аз за новата тема  bouquet, дано е късметлийска за всички  Hug
Аз пих до преди 2 дни Норпролак, абсолютно никакви симптоми на гадене нямах, но ме бяха предупредили, че предизвиква такова и ми бяха изписали хапчета, които ако се наложи да пия преди Норпролака.

Пия го от вчера и днес нещо не ми е ОК - хайде болките в яйчниците са ясни, не ги коментирам, но.. отпаднало ми е, гади ми се, вие ми се свят, спи ми се.. Не зная от него ли е или от Менопура  Rolling Eyes newsm78

# 24
  • Мнения: 1 485
+1 за ПМС болките и при мен ги имаше отначало.

За всички момичета в процедура розов babydust7 babydust7 babydust7

# 25
  • Мнения: 1 721
Събирам розАв Simple Smile

# 26
  • Мнения: 133
Пънче, благодаря за темата! Събирам розАв и аз Grinning, точно чета, че Джанет Джексън е бременна на 49, приемам го като добър знак за всички нас...Нямам търпение да ми дойде, че да започна наново пак, такова главоболие не съм имала никога аз, но юнак от главоболие не се бои.

Последна редакция: чт, 05 май 2016, 17:33 от LucyHope

# 27
  • Мнения: 55
Здравейте и от мен.

Включвам се ни в клин, ни в ръкав, просто ей така да си освободя малко душичката. Миналата седмица бях на хидротубация, мм миналия месец пи антибиотик заради бактерии, сега нямам търпение да видя дали ще ми дойде този месец... Страх ме е само от разочарованието... Опитвам се да не мисля за това, но не ми се получава... Ех...

# 28
  • Мнения: 1 433
Едно време мрънках на всяка болка по време на цикъл, сега след този понамален АМХ се радвам на всичко което ме пробожда, контрахира и подпира. Наслада за сетивата ми е Hug

Мечи, тук мисля че няма човек, който да не се плаши от разочарованието някъде дълбоко в душата си дори. Това не ни пречи да сме оптимисти Peace

# 29

Общи условия

Активация на акаунт