По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 1

  • 33 807
  • 747
  •   1
Отговори
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Здравейте,
реших да създам тази тема като място, където да обсъждаме всичко което ни притеснява по пътя на нашите мечти, а именно - да станем родители на здрави деца.
Темата е насочена към широк кръг от потребители като:
  • Двойки, опитващи дълго време да постигнат бременност, но без резултат. А сега накъде?
  • Двойки, които в момента са в процедура и тревогите около стимулацията.
  • Двойки с установени проблеми, които в момента не са в процедура. Какво още да подготвим за следващата?
  • Двойки, опитващи за второ дете - с вторичен стерилитет и/или преминали през АРТ.
  • Двойки, които в момента не желаят дете, но са преминали през процедури, изследвания, и имат опит, който желаят да предадат.
Предполагам, че съм пропуснала някоя група потребители, но темата е отворена за всеки желаещ да се включи в нея. Надявам се тя да бъде приятна за всички и да си помагаме взаимно!

Последна редакция: пн, 14 сеп 2015, 21:20 от пънче-мънче

# 1
  • София
  • Мнения: 23 165
модераторите разрешават ли  newsm78
аз се записвам по последна точка, ако може  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 038
Пънче,   bouquet
Ако модераторите са ок, аз също бих се записала, въпреки че не спадам към никоя от категориите баш. Може би към "Двойки, опитващи за второ дете, след установен вторичен стерилитет".

# 3
  • Мнения: 1 721
Пънче, просто не можеш да си представиш колко много ти благодаря за темата   bouquet  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 863
Пънче,
Благодаря за темата! Hug
И аз се присъединявам тук, тъй като така и не можах да си намеря точното място досега. Ние сме с изяснени проблеми и така както е тръгнало, вървим към процедура.
Искрено се надявам в новата тема да е приятно, уютно и полезно!
Успех на всички!  bouquet

# 5
  • Мнения: 39 317
Присъствието ми ще е чисто воаьорско и съветодаващо  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 419
Еми да взема да се запиша и аз, въпреки, че не е сигурно супер дълго времето в което се борим- какво са някакви си година и осем месеца на фона на 4-5 и повече, ама че имаме проблем е доказано Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 721
Присъствието ми ще е чисто воаьорско и съветодаващо  Mr. Green

а това е много за хората, които могат да го оценят

# 8
  • Мнения: 161
Пънче, благодаря за темата!   bouquet
Аз също се записвам, защото винаги сте ми били полезни във всичко!
Новото при мен е, че ми назначиха диагностична хистероскопия. Чакам да ми дойде и ще запазя ден и час! Толкова съм изнервена, че никой не забеляза явно очевидното...но така е в малките градове!
След това СГ и така...

# 9
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Говорено е с модератор  Peace
Затова темата се позабави малко, иначе исках още преди няколко дни да я пусна.

Идеята е да се поосвободят малко темите на клиниките от общи въпроси и там да останат по-специфичните питания, относно администрацията, графици и т.н., а тук да дискутираме всички останали проблеми, които в момента са разхвърляни из множество теми, като същевременно не натоварваме момичетата на които не им се чете за проблеми.

# 10
  • Мнения: 11 478
Пънче, много се радвам, че станаха нещата! Може би е добре да се допълни и още една категория на потребители: Двойки, които в момента не желаят дете, но са преминали през процедури, изследвания, и имат опит, който желаят да предадат.

# 11
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Пънче, много се радвам, че станаха нещата! Може би е добре да се допълни и още една категория на потребители: Двойки, които в момента не желаят дете, но са преминали през процедури, изследвания, и имат опит, който желаят да предадат.

Веднага допълвам  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 10 642
Записвам се и аз!
Нандин как си?
Добре съм Поли, чакам да видим утре какво ще извадим Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 126
Записвам се и аз!
Нандин как си?
Добре съм Поли, чакам да видим утре какво ще извадим Simple Smile

Стискам ти палци!

# 14
  • Мнения: 311
Записвам се и аз, от петък сме задействали процедурата по стимулация.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт