По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 2

  • 32 786
  • 726
  •   1
Отговори
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Добре дошли в новата тема!

Темата е насочена към широк кръг от потребители като двойки и жени използващи донорски материал, които:

  • опитват дълго време да постигнат бременност, но без резултат. А сега накъде?
  • в момента са в процедура и тревогите около стимулацията.
  • са с установени проблеми, но в момента не са в процедура. Какво още да подготвим за следващата?
  • опитват за второ дете - с вторичен стерилитет и/или преминали през АРТ.
  • в момента не желаят дете, но са преминали през процедури, изследвания, и имат опит, който желаят да предадат.

Предполагам, че съм пропуснала някоя група потребители, но темата е отворена за всеки желаещ да се включи в нея. Надявам се тя да бъде приятна за всички и да си помагаме взаимно!

# 1
  • София
  • Мнения: 863
Благодаря за темата, Пънче! Дано ни е на късмет на всички!  bouquet
Утре ще чета и пиша, че изпуснах малко нишката Simple Smile

# 2
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
По-добре включете по едно уведомление от горе, че да не мине метла след малко  Wink
Бамба - ще се класираш ли тия дни за пункция?

# 3
  • София
  • Мнения: 23 165
отивам за прегнил след малко.
в петък пункция уж, ама ще видим.

# 4
  • Мнения: 311
Запис и от мен, от днес започвам 2рата стимулация. Да се надявам, че този път всичко ще мине по мед и масло.
Успех на всички момичета

# 5
  • Мнения: 11 478
Мерси за темата, душко, ММ каза, че само теб те чакаме да забременееш  Hug
Някой май ме пита за тест - тъкмо погледнах, че направлението ми за ТСХ изтича на 15-ти, така че сигурно тогава ще съчетая с едно ЧХГ.

# 6
  • Мнения: 1 721
Пънче,   bouquet

Меци, как сте?

Много късмет на всички, които имате нужда от него сега!

# 7
  • Мнения: 1 413
Пънче,  bouquet
Благодаря на всички за пожеланията  bouquet
Моме, много ме разсмя Mr. Green
Зазу, дано изкарате яйцеклетка Praynig
Смайлче, успех Hug
Меци, как сте Hug
Фокси, как си, расте ли момчето Heart Eyes
Ели, Hug
Церемония, как мина твоята пункция?
Добре дошли на новите момичета и бърз успех Simple Smile
Извинявайте, ако пропускам някой, но около мен се случват най-страшните неща и не съм много в час Sad

Аз съм утре на пункция Whistling

Последна редакция: ср, 07 окт 2015, 23:16 от bugito

# 8
  • Мнения: 11 478
Буги, успех утре  Hug Какво се случва с теб, нали знаеш, че баланс има, след лошото идва по-лошо, най-лошо, и тогава вече следва малко хубаво Simple Smile
Аз трябва да коментирам след всеки един пост, че забравяяям  Blush

# 9
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Пънче   bouquet
Успех момичета!
Аз ще си ви следя от балконЯ Whistling

# 10
  • Мнения: 1 721
Буги, успех утре! Съжалявам за това, през което преминаваш в момента  Hug Hug Hug Hug

# 11
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Буги - стискам палци за пункцията и силно се надявам всичко друго да се оправи  Praynig
Моме -
Скрит текст:
направо ме разплака  Cry
знаеш ли за какво се сетих скоро? Помниш ли онази среща точно между първия и втория ти опит, когато ти казах да не четеш за осиновяване, защото ще стане. От всички момичета, които бяхме тогава, само аз и Дейзи все още не сме успели. На нея ще и оправят тръбите, щото е много вероятно от там да изскочи заека и ще успее. И, ако за себе си имах някакъв оптимизъм до скоро, то вече ми е все по-трудно да го поддържам...

Ели - кога стартирате?

Бамба - ще стискам палци за петък  Praynig

# 12
  • Мнения: 2 357
Запис и от мен. Пънче, благодаря за новата тема. Утре съм на първичен преглед, да видим. Пънче, знам, че ще успееш, просто го знам  Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 185
   Здравейте и от мен в тази тема  Simple Smile 
  Желая успех на всички ни,спокойствие,хубави емоции ,сила,вяра и сбъднати мечти !
  Правим опити от началото на 2013 и от скоро съм във форума. Установих,че ме успокоява и че ми вдъхва кураж след неуспешният опит.
 Имам и един въпрос. Все още имам зацапване на 7 ден след инвитро цикъла ,но нямам индикации за доминантен фоликул. Обикновено на този ден вече знам от кой яйчник ще ми е овулацията,защото започва да ме понаболява.Възможно ли е след стимулираният цикъл изобщо да нямам овулация този месец? И тъй като съм АМХ 0,39 нещо много ме гони параноята след стимулацията изобщо да нямам овулация повече. Вие как мислите дали е възможно? Доктора ме посъветва да се видим след като мине един цикъл,тоест чак ноември.
 Ако всичко е наред мисля Декември,или Януари да започвам с инвитро на ЕЦ. Моят мъж иска януари,а на мен не ми се губи време и искам от декември. Ще видим! Важното е че имаме вяра ,че ще станем родители!

# 14
  • Мнения: 1 366
И аз да цопна в темата, че ви следя всички и все повечето прекрасни резултати направо ме окриляват! Успех на всички преди пункция, преди трансфер, след трансфер, и такива в процедура на "домашно инвитро"
Абе... Много гуш за всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт