Непланирана бременност - как продължихте напред

  • 29 352
  • 375
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 10 998
Може пък да са един за друг. Хубаво е че детето е взело матурите с 6. Дано децата се оправят в живота. Между другото не съдете хората, имам една приятелка и тя два пъти е живяла с бивши наркомани, а работи много престижнаработа и изглежда много добре, ако тя не ми го е казвала, нямаше да предположа. Понякога като чета този форум ми се струва, че аудиторията е много еднотипна като разбирания и стандарт на живот, а самият живот е доста непредвидим.
Птичке, не можешли някак да си над нещата. Не мисля, че някои или нещо може да ти помогне. Приеми го живота такъв какъвто е и го живей по възможно най-лесния за теб начин.

# 361
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 308
Защо, какъв е проблема?  Нещо за дрога ли се безпокоите. Не е причина за триене на теми и ... информация.

Да приемаш хапчета с алкохол не означава ли,че се дрогираш?
Не е добре нито за теб,нито за децата..
Заради децата си трябва да потърсиш помощ.

# 362
  • Мнения: X
Защо, какъв е проблема?  Нещо за дрога ли се безпокоите. Не е причина за триене на теми и ... информация.

Да приемаш хапчета с алкохол не означава ли,че се дрогираш?
Не е добре нито за теб,нито за децата..
Заради децата си трябва да потърсиш помощ.
Защо реши, че не търся помощ? Много сте добри във фантазиите.

# 363
  • Сф
  • Мнения: 10 695
Ако знаете само колко хора са на АД , ЛЛ ги изписват като бонбонки.

# 364
  • Мнения: 2 850
Нощна птица, връзката ти те е довела до състоянието, в което си сега. Не ти казвам нищо ново. Кога инстинктът ти за самосъхранение ще се задейства и ще надделее над усещането ти, че без този човек не можеш?

# 365
  • Мнения: X
Пишат на лични обаче, тези които са на АД.

# 366
  • София
  • Мнения: 17 329
Нощна птица, връзката ти те е довела до състоянието, в което си сега.

Не е връзката, Светлина.

# 367
  • София
  • Мнения: 11 492
Мисля, че мааааааалко грубовато подхождате към авторката. Някак нападателно, вместо да се опитате толерантно да изясните вашите въпроси.

Да не сте объркали, че темата е писана от мъж, тъй като обикновено към представителите на нашия пол подхождате по-агресивничко.  hahaha

# 368
  • Мнения: 2 850
Няма да пиша на лични, защото не е срамно за мен, че съм била на антидепресанти няколко месеца преди десет години. Била съм и на терапия.
Връзката с "бивш" наркоман я е довършила, да, убедена съм в това. И аз съм имала такава, само че бях на 20, осъзнах се и избягах с всички сили. После пак направих грешка. Разликата е, че пораснах най-накрая и ми дойде акъла, а и никога не съм посягала към алкохола да ми помага. Разбрах и, че бивши зависими няма и че зависимостта им е увредила мозъка безвъзвратно. Трудни са за понасяне наоколо такива хора. Отравят ти живота. Нощна птица се самозалъгва, че проблемът й е, че мъжът й не се включвал в грижи за децата.  Тя изобщо не може да разчита на него за нищо. Просто да се спасява, докато депресията й не се е задълбочила съвсем.

# 369
  • Мнения: 14 144
Како Сийке, на теб ще кажа само, че сме разделени. Той не искаше да се разделяме и ме подлъгваше доста ... месеци да го нарека.

В крайна сметка живееш ли с него или не?

# 370
  • Мнения: 46 565
Да не сте объркали, че темата е писана от мъж, тъй като обикновено към представителите на нашия пол подхождате по-агресивничко.  hahaha
Това е само във вашите глави. В повечето теми отношението е обективно, без оглед на пола. Разбира се на част от потребителите, всеки мисли различно, и в тема за домашно насилие ще се намерят жени да кажат, че тя си е виновна.

Нощна птица, нещата при вас явно са комплексни, трябва да ги чистите едно по едно, ако трябва и с професионална помощ, както вече е предложено... А ако той не иска се спасяваш, защото ще потънеш, поне един от двамата трябва да помисли и за децата.

# 371
  • София
  • Мнения: 11 492
Отварям една скоба - НСЧ, не всички са обективни като теб.  Peace
Сори за спама.

# 372
  • Мнения: 3 916


Нощна птица, нещата при вас явно са комплексни, трябва да ги чистите едно по едно, ако трябва и с професионална помощ, както вече е предложено... А ако той не иска се спасяваш, защото ще потънеш, поне един от двамата трябва да помисли и за децата.

Аз четох, че ходят на терапевт. Thinking

# 373
  • Мнения: X
Аз излизам от темата, заради хейтърите. Минаваме на лични съобщения, ако някой иска.

# 374

Общи условия

Активация на акаунт