Твърде много ли искам ?

  • 15 298
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 257
Направо ме изуми като видях на по колко сте...  Shocked Не знам, според мен сте приключили.... То по женски, ама чак толкова... айде 1-2 пъти в месеца добре, ама... Чисто си върти още някой, но явно не е сигурна още. Нали знаеш - жената пуска единия клон, едва след като е хванала здраво следващия. Съжалявам, но това е моето мнение. Играла съм го филма и ми е ясно. А ти сигурен ли си за танците или работата в събота или до късна доба? Защото това е едно доста добро прикритие... има и още много. Ако не си сигурен какво се случва - започвай да си излизаш ти по мъжки пък виж до къде ще я докарате. Казваш, че си я водил с теб при приятелите си, сега не иска ли вече да излиза с вас? По принцип - какво правите вечер след работа или уикендите? Как се забавлявате заедно?

# 16
  • София
  • Мнения: 24 839
Ако не е пързалка цялата работа, сте за психолог и двамата.
Или за бой, вече не знам какво става с поколението ви!

# 17
  • София
  • Мнения: 94
Cho_GoT, а ти как изкарваш времето, докато се прибере? Отменяш ли я в домакинството?
Изкарвам си времето пред компютъра започнах да уча програмиране. Не не я отменям изхвърлям, само боклука. Отмяната ми е да поемам всички сметки, наема, и по-голямата част от храната.
Цитат на: Лече-Буболече
Ти какъв социален живот имаш? Нямате ли общи приятели? Как живеете бе, хора?!?!?!
Живее ѝ се на момичето, не иска да лежи на дивана по цяла вечер и да блее ТВ. Скоро просто те виждам аут.  Mr. Green
На всеки му се живее, спор няма но явно самосиндикално.

Направо ме изуми като видях на по колко сте...  Shocked
След, като започнах да уча спрях да излизам с приятели, работя и уча едновременно имах време само за нея. За танците и работата съм сигурен. Започнах и аз по мъжки, не се понася добре.

Цитат на: absurt
Ако не е пързалка цялата работа, сте за психолог и двамата.
Или за бой, вече не знам какво става с поколението ви!

Не е пързалка, аз съм си виновен, че подтисках желанията си и се вързах на глупостите и.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 257
Сигурен ли си, че не си се вглъбил прекалено много в новото начинание и тя се е почувствала зле? А и секса винаги ли е бил така - "спорадичен"? Евала, че се мъчиш да постигнеш нещо, въпроса е с цената на какво... Не е лошо и да помагаш малко от малко с домакинската работа, може и това да я дразни и да иска да избяга, пък то се получава...

# 19
  • Мнения: 781
Първото, което автора трябва да направи, е да игнорира силно конструктивните мнения на врелите и кипяли лели във форума, които веднага апелираха към психиатри и бой, въпреки че се изкарват за много широкоскроени и недребнави във всички останали теми.

Второто, да се раздели с приятелката си. Някои жени (повечето в интерес на истината) се амбицират да задържат/бъдат с мъж, само когато той се изплъзва и има явни знаци, че не са един за друг (например живеят далеч един от друг). След като се съберат, битовизмите надделяват и жените, подкокоросани от Холивуд, че "животът е приказка и трябва да се изживее на макс" хукват по дивото, намразвайки питомното. Което личи от контекста на автора, който трябва да се моли за всяка проява на елементарно човешко внимание и взаимност, докато самката вее коси пред колеги и познати. Репертоарът й е пълен и абсолютно придвидим - първо обидена, после бие отбой и уж сгрешила, после отдръпната: т.е. ще направи и невъзможното да запълва време докато не се хване за новия клон достатъчно здраво, за да пусне стария (новия клон being нова връзка/увлечение, а стария - сегашния й приятел).

Тя вече е скъсала емоционално с теб, авторе, а при жените - това е първата и основна крачка към окончателна раздяла. Направи си услуга и покажи самоуважение като си тръгнеш първи.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 257
Първото, което автора трябва да направи, е да игнорира силно конструктивните мнения на врелите и кипяли лели във форума, които веднага апелираха към психиатри и бой, въпреки че се изкарват за много широкоскроени и недребнави във всички останали теми.

Второто, да се раздели с приятелката си. Някои жени (повечето в интерес на истината) се амбицират да задържат/бъдат с мъж, само когато той се изплъзва и има явни знаци, че не са един за друг (например живеят далеч един от друг). След като се съберат, битовизмите надделяват и жените, подкокоросани от Холивуд, че "животът е приказка и трябва да се изживее на макс" хукват по дивото, намразвайки питомното. Което личи от контекста на автора, който трябва да се моли за всяка проява на елементарно човешко внимание и взаимност, докато самката вее коси пред колеги и познати. Репертоарът й е пълен и абсолютно придвидим - първо обидена, после бие отбой и уж сгрешила, после отдръпната: т.е. ще направи и невъзможното да запълва време докато не се хване за новия клон достатъчно здраво, за да пусне стария (новия клон being нова връзка/увлечение, а стария - сегашния й приятел).

Тя вече е скъсала емоционално с теб, авторе, а при жените - това е първата и основна крачка към окончателна раздяла. Направи си услуга и покажи самоуважение като си тръгнеш първи.  Peace

Това е разковничето...  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 24 839
Първото, което автора трябва да направи, е да игнорира силно конструктивните мнения на врелите и кипяли лели във форума, които веднага апелираха към психиатри и бой, въпреки че се изкарват за много широкоскроени и недребнави във всички останали теми.
Не знам защо се газираш толкова, лелина, но не ти отива на годините подобна дребнавост.
Триеш постове, които не ти изнасят, сега се заяждаш, но карай, щом те разтоварва, няма проблем. Hug

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 15 573
   absurt, мисля, че бъркаш потребителката babunka, която в момента пише в темата, с модераторката bubanka. Peace Съдя по удебеления текст.

Триеш постове, които не ти изнасят, сега се заяждаш, но карай, щом те разтоварва, няма проблем. Hug
   

# 23
  • София
  • Мнения: 24 839
   absurt, мисля, че бъркаш потребителката babunka, която в момента пише в темата, с модераторката bubanka. Peace Съдя по удебеления текст.

Триеш постове, които не ти изнасят, сега се заяждаш, но карай, щом те разтоварва, няма проблем. Hug
   
Ми, не знам, мнението е едно и също в двата поста- този и другия, чиито отговор беше изтрития...........стилът същия, не знам кой има права да трие и защо моите постове са не харесвани, а тези са толерирани................
Както и да е, аз никога не предлагам за триене някой, чието мнение не ми харесва-  бие ми на донос. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 94
Сигурен ли си, че не си се прекалено много в новото начинание и тя се е почувствала зле? А и секса винаги ли е бил така - "спорадичен"? 
[/quotе]

Винaги е бил спорaдичен.
Дa вглъбен съм много, когaто учa, мaтериятa е сложнa и обемa мaтериaл е много

# 25
  • Мнения: 25 811
Стига спамихте бе!
абсурд си е такава, пише си, трият я и така.

По темата, събирай си партакешите и изчезвай, бас хващам, че Минка ще ти се моли да се върнеш.Гаранция. Party

# 26
  • Мнения: 690
При това положение не знам, как е търпяла. Много скоро ще си изместен от някой, който знае, как да се грижи за половинката си емоционално, как да я обгрижва и да я кара да се чувства обичана.
Я да преговоря - седиш вкъщи пред компютъра и хвърляш боклука? Всичко останало тя? И мислиш, че заслужаваш нещо повече от нея ли Joy
Връзвал се на глупостите и... Да те храни, чисти и пере ли? Да не те е осиновила baby_neutral
Естествено, че ще и шарат очите, като твоите са само в екрана и хвърлял боклука...геройство...

# 27
  • София
  • Мнения: 11 492
На 35 и на 29, лелелееееее!
Мацката те прави на ЛУД! Считай, след като има комплекси в леглото, как мило и драго дава някой друг мъж да й прави комплименти.

Я я зарязвай и си ходи по барове и ти:)) И си оставяй телефона нарочно включен с разно съобщениица от жени, та да видим...

А, тва че ти е казала, че приличаш на мумия е много тъпо. Теб КОЙ те спира да качиш във ФБ Обща снимка и да я Тагнеш? И аз имах подобно гадже, до момента в който не качих снимки с нея, та да видиш и как тя почна да качва с мен. Я малко малко по-мъжкарски!

# 28
  • Мнения: 690
Че той като прилича на мумия, какви съобщения от жени бе Joy бях забравила, колко е забавен форума

# 29
  • София
  • Мнения: 11 492
Че той като прилича на мумия, какви съобщения от жени бе Joy бях забравила, колко е забавен форума
Ами нямам идея, но правя асоциации, че е слаб, елегантен, с елитна професия, плаща всички сметки, по данни от Бг-мамма - мъж-мечта. И следователно, що да няма съобщения от мацки!? Като чета някои теми тук, дамите с какви отрепки излизат, този ще да е мъж-мечта, наистина.

Общи условия

Активация на акаунт