Твърде много ли искам ?

  • 15 287
  • 155
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 94
Хайде и аз да споделя, какво ме измъчва, и да чуя различни гледни точки.
Аз и моята приятелка, живеем заедно от 4 години. Преди да заживеем заедно, в продължение на година аз бях повода за напрежението помежду ни. Накратко, Живеехме в различни градове и аз не издържах да се виждаме 1 път в седмицата, и през останалото време да общуваме по телефона...отново се сещам за песента на Васил Найденов - Телефонна Любов.
Опитвах се да сложа, край много пъти, но тя казваше че няма да ме остави. Случи се така, че аз се преместих в нейния град, заживяхме заедно и проблемите, почти изчезнаха. Почти, защото аз змного исках да да имаме общи снимки във Фейсбук, а отговора и беше, че за нея ФБ не е важен.Скрих надълбоко това мое желание и продължихме напред. Случи се така че, тя остана без приятелки всъщност имаше 2 които я ползваха, като такси, но след моята поява тя се отдръпна от тях.Секса също е мъка, отначало уж имаше проблеми, уж защото лекуващата и лекарка и даваше да пие хормони заради раничка на шийката на ...... и като се стигна до предложение за операция, сменихме лекаря и новата диагноза беше, че няма такива проблеми.В началото аз бях инициатора за за секс, имах желание 3-4 пъти на седмица, на практика по 1-2 на месец. Предлагах да повторим, или потретим за една вечер, отново не. Предлагах да сменим позите - Не, да сменим местата - имале сме си къща.И винаги гасим лампата и се завиваме под завивка, че и било много светло.Опитах да поговорим, какъв е проблема отговри, че не си харесва тялото и това е причината.Аз отново се примирих и продължихме да си живеем живота.Спрях да си искам, и да имам желание да разнообразим. Помрънквах от време на време за обща снимка, но отговора винаги беше аз не побликувам снимки във ФБ, Не е нужно другите да ни гледат и,т,н. Скоро имаше рожден ден и от там нещата се влошиха. Случи се така, че от работата колежки и организираха изненада, вечерта преди ровденния ден.Попита ме имам ли нещо против да отиде, тъй като аз не обичам да ходя по барове и дискотеки, аз отговорих не. -Ще излезнем да ме изненадат, каза тя и няма да се бавя. Прибра се в 6 сутринта. Аз разбира естествено се сдухах. На другия ден започнаха публикации и коментари във ФБ. Как тя се чувства приятно в компанията не едикой си. На следващата вечер празнув и с мен, но аз вече бях сдухан снимахме се само веднъж. Попитах, аз не те ли карам да се чувстваш така ? От нашето излизане няма ли да качиш снимка. Тя - Изглеждаш, като мумия, как да кача такава снимка. Позволих си да погледна в телефона и и ми  стана още по зле. От вайбър видях, че уговорката за РД то е била седмица преди това с планове за Дискотека. На колега пише, сигурен ли си, че няма да дойдеш, вземи някой приятел и елате, ще изпуснеш много.Друг чат - колежка я пита, какво става писа ли ти онзи, не помня име, А тя отговаря само ми намигна, още не е писал. Поисках обяснение аз отново. И станах големия лош вълк, как може да барам чужди вещи, това с колежката и било майтап. Смени си паролите на телефоните, и след 2-3 дена и казах, ако ще живеем заедно няма мое и твое, и както аз нямам против да знае паролата на телфона ми и да го взима когато поиска, така бих искал и аз. Обиди се, че съм и нямал доверие за 4 години как не съм я опознал.... бла бла бла. След един ден ми написа, не съм права, връщам старата парола. И аз уж се успокоих. Преди да имаше, добри колежки и без приятелки моите приятели, и излизазния бяха и нейни.След рожденния ден нейните излизания станаха по женски. Почна да излиза всяка седмица по веднъж от 20:00 до към 00:00. Преди това се записа и на танци, и на Бели Денс. И дефакто 3 дена от седмицата се прибира към 20:00 - 20:30. В Събота работи до следобяд, и в Неделя , на Бар по женски. Говорихме пак и оказа се, че аз съм този, който има проблеми и прави скандали. Тя не можела да не излиза и да стои вкъщи като монахиня. Реших, че и аз мога да си ходя по мъжки събирания вечер, но още след първото ми излизане тя се ядоса. Не сме говорили вече 2 дни. Какво мислите аз ли искам прекалено много от нея, и я задушавам или да сложа край на този Ад.

# 1
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
На по 17 ли сте? Защото историята Ви е такава. И такива хора живят заедно.  ooooh! На колко години сте, бе, хора?
И защо този зор- снимка, та снимка? Позьор ли си, имам предвид държиш на мнението на другите външни хора и да те видят обесен във фейса на снимки? Това ли ти е целта?   Rolling Eyes
Хората, които живеят заедно...какво да ти кажа, освен че има общо, има и мое, и твое.  Thinking
Тя не си пада по теб. Защо си губите времето?!!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 257
Не знам на по колко години сте но.... честно да ти кажа, мисля, че мацката си те върти както и е кеф... Значи, тя може да излиза, но ти не? За секса на тъмно - момичето явно има комплекси, това не е нещо ненормално. Да разбирам, че връзката ви е в петата си година? Описаната от теб ситуация, много прилича на мое преживяване, но на 7мата ни година (тя беше критичната). Ако го гледам по моите рзбирания - хора във връзка от 2-3-5 години трябва да правят секс поне 3 пъти седмично (пак казвам - от моята камбанария си го гледам), а не 1-2 пъти месечно  Shocked. Ситуацията с телефона разкрива всичко - чатове, бъзици...такива бъзици с приятелка "Той писа ли ти?" не са бъзици...повярвай ми.  Най - малкото - дори и човека до мен да не е супер фен на дискотеките и баровете, освен ако не съм в изцяло женска компания (а тя не е била) винаги бих го накарала да дойде, просто за едно питие, особено на рождения ми ден. Грешка е, че си и пипал телефона, разбирам те защо си го направил...тя отвръща като сменя паролата, ти се правиш на засегнат... Пак от опит говоря - ядосала се е, защото е имало какво да крие и си я хванал неподготвена. С взимането на телефона и връщането на старата и парола - повярвай ми, ако иска ще скрие всичко, пък ти си вярвай, понеже ти е дала достъп до телефона. Има някой, който се бърка във връзката ви. Не мисля, че проблема е в теб. Сложи картите на масата, поговорете и се разделяйте по живо по здраво.

Последна редакция: пн, 09 май 2016, 16:40 от Kriss.P

# 3
  • До морето :)
  • Мнения: 328
А ти, въобще, работиш ли?

# 4
  • София
  • Мнения: 94
Аз съм на 35 тя на 29

# 5
  • Мнения: 690
Не отговори на въпроса? Работиш ли?

# 6
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ама ти си някакъв домошар, който само мрънка за някакви глупави снимки във ФБ. Изведи я ти някъде, подари ѝ някакво приключение, изкарай я от сивото ежедневие. Накрая тя сама ще си се забавлява и ще те остави.

# 7
  • Мнения: 690
Съгласна съм с горното мнение. Нямам какво да добавя.

# 8
  • Мнения: 2 850
Мацката има комплекси, па ходи на танци, на бели денс? Комплекси, дръжки има. Явно не ще да се гледате, като го правите.
Бъзици с приятелка - дръжки, бъзика се с други момчета.
Това със снимките ти е най-малкият проблем. Разбирам, че за младите хора е важно да се покажат във Фейсбук с кого са. Проблемът ви е, че нямате хубава сексуална връзка. Млади сте явно, разделете се.

# 9
  • София
  • Мнения: 94
Да работя и Тя работи.
Не съм домушар, но прекарвам много доста време вкъщи. Не излизам защото или трябва да хоидм до Майка и, или до мола или ако е почивен ден, като излезем обува анцуга, а като излиза по женски се облича официално

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 15 554

   Майко мила... Shocked

# 11
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Cho_GoT, а ти как изкарваш времето, докато се прибере? Отменяш ли я в домакинството?

# 12
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Да работя и Тя работи.
Не съм домушар, но прекарвам много доста време вкъщи. Не излизам защото или трябва да хоидм до Майка и, или до мола или ако е почивен ден, като излезем обува анцуга, а като излиза по женски се облича официално

Ти какъв социален живот имаш? Нямате ли общи приятели? Как живеете бе, хора?!?!?!
Живее ѝ се на момичето, не иска да лежи на дивана по цяла вечер и да блее ТВ. Скоро просто те виждам аут.  Mr. Green

# 13
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Защо имам чувство, че си геймър?!

# 14
  • Мнения: 31 828
Тя - Изглеждаш, като мумия, как да кача такава снимка.

Питам се как може да търпиш такава грубост?  #Crazy Достойнство нямаш ли?
Колкото до снимките във фб не си много прав. Колкото и да не ти се вярва има хора, които не живеят във фб и нямат желание да постват всяка снимка.
Иначе ясно си личи как те върти на малкия си пръст, а ти се връзваш. От теб зависи.

# 15
  • София
  • Мнения: 1 257
Направо ме изуми като видях на по колко сте...  Shocked Не знам, според мен сте приключили.... То по женски, ама чак толкова... айде 1-2 пъти в месеца добре, ама... Чисто си върти още някой, но явно не е сигурна още. Нали знаеш - жената пуска единия клон, едва след като е хванала здраво следващия. Съжалявам, но това е моето мнение. Играла съм го филма и ми е ясно. А ти сигурен ли си за танците или работата в събота или до късна доба? Защото това е едно доста добро прикритие... има и още много. Ако не си сигурен какво се случва - започвай да си излизаш ти по мъжки пък виж до къде ще я докарате. Казваш, че си я водил с теб при приятелите си, сега не иска ли вече да излиза с вас? По принцип - какво правите вечер след работа или уикендите? Как се забавлявате заедно?

# 16
  • София
  • Мнения: 24 839
Ако не е пързалка цялата работа, сте за психолог и двамата.
Или за бой, вече не знам какво става с поколението ви!

# 17
  • София
  • Мнения: 94
Cho_GoT, а ти как изкарваш времето, докато се прибере? Отменяш ли я в домакинството?
Изкарвам си времето пред компютъра започнах да уча програмиране. Не не я отменям изхвърлям, само боклука. Отмяната ми е да поемам всички сметки, наема, и по-голямата част от храната.
Цитат на: Лече-Буболече
Ти какъв социален живот имаш? Нямате ли общи приятели? Как живеете бе, хора?!?!?!
Живее ѝ се на момичето, не иска да лежи на дивана по цяла вечер и да блее ТВ. Скоро просто те виждам аут.  Mr. Green
На всеки му се живее, спор няма но явно самосиндикално.

Направо ме изуми като видях на по колко сте...  Shocked
След, като започнах да уча спрях да излизам с приятели, работя и уча едновременно имах време само за нея. За танците и работата съм сигурен. Започнах и аз по мъжки, не се понася добре.

Цитат на: absurt
Ако не е пързалка цялата работа, сте за психолог и двамата.
Или за бой, вече не знам какво става с поколението ви!

Не е пързалка, аз съм си виновен, че подтисках желанията си и се вързах на глупостите и.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 257
Сигурен ли си, че не си се вглъбил прекалено много в новото начинание и тя се е почувствала зле? А и секса винаги ли е бил така - "спорадичен"? Евала, че се мъчиш да постигнеш нещо, въпроса е с цената на какво... Не е лошо и да помагаш малко от малко с домакинската работа, може и това да я дразни и да иска да избяга, пък то се получава...

# 19
  • Мнения: 781
Първото, което автора трябва да направи, е да игнорира силно конструктивните мнения на врелите и кипяли лели във форума, които веднага апелираха към психиатри и бой, въпреки че се изкарват за много широкоскроени и недребнави във всички останали теми.

Второто, да се раздели с приятелката си. Някои жени (повечето в интерес на истината) се амбицират да задържат/бъдат с мъж, само когато той се изплъзва и има явни знаци, че не са един за друг (например живеят далеч един от друг). След като се съберат, битовизмите надделяват и жените, подкокоросани от Холивуд, че "животът е приказка и трябва да се изживее на макс" хукват по дивото, намразвайки питомното. Което личи от контекста на автора, който трябва да се моли за всяка проява на елементарно човешко внимание и взаимност, докато самката вее коси пред колеги и познати. Репертоарът й е пълен и абсолютно придвидим - първо обидена, после бие отбой и уж сгрешила, после отдръпната: т.е. ще направи и невъзможното да запълва време докато не се хване за новия клон достатъчно здраво, за да пусне стария (новия клон being нова връзка/увлечение, а стария - сегашния й приятел).

Тя вече е скъсала емоционално с теб, авторе, а при жените - това е първата и основна крачка към окончателна раздяла. Направи си услуга и покажи самоуважение като си тръгнеш първи.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 257
Първото, което автора трябва да направи, е да игнорира силно конструктивните мнения на врелите и кипяли лели във форума, които веднага апелираха към психиатри и бой, въпреки че се изкарват за много широкоскроени и недребнави във всички останали теми.

Второто, да се раздели с приятелката си. Някои жени (повечето в интерес на истината) се амбицират да задържат/бъдат с мъж, само когато той се изплъзва и има явни знаци, че не са един за друг (например живеят далеч един от друг). След като се съберат, битовизмите надделяват и жените, подкокоросани от Холивуд, че "животът е приказка и трябва да се изживее на макс" хукват по дивото, намразвайки питомното. Което личи от контекста на автора, който трябва да се моли за всяка проява на елементарно човешко внимание и взаимност, докато самката вее коси пред колеги и познати. Репертоарът й е пълен и абсолютно придвидим - първо обидена, после бие отбой и уж сгрешила, после отдръпната: т.е. ще направи и невъзможното да запълва време докато не се хване за новия клон достатъчно здраво, за да пусне стария (новия клон being нова връзка/увлечение, а стария - сегашния й приятел).

Тя вече е скъсала емоционално с теб, авторе, а при жените - това е първата и основна крачка към окончателна раздяла. Направи си услуга и покажи самоуважение като си тръгнеш първи.  Peace

Това е разковничето...  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 24 839
Първото, което автора трябва да направи, е да игнорира силно конструктивните мнения на врелите и кипяли лели във форума, които веднага апелираха към психиатри и бой, въпреки че се изкарват за много широкоскроени и недребнави във всички останали теми.
Не знам защо се газираш толкова, лелина, но не ти отива на годините подобна дребнавост.
Триеш постове, които не ти изнасят, сега се заяждаш, но карай, щом те разтоварва, няма проблем. Hug

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   absurt, мисля, че бъркаш потребителката babunka, която в момента пише в темата, с модераторката bubanka. Peace Съдя по удебеления текст.

Триеш постове, които не ти изнасят, сега се заяждаш, но карай, щом те разтоварва, няма проблем. Hug
   

# 23
  • София
  • Мнения: 24 839
   absurt, мисля, че бъркаш потребителката babunka, която в момента пише в темата, с модераторката bubanka. Peace Съдя по удебеления текст.

Триеш постове, които не ти изнасят, сега се заяждаш, но карай, щом те разтоварва, няма проблем. Hug
   
Ми, не знам, мнението е едно и също в двата поста- този и другия, чиито отговор беше изтрития...........стилът същия, не знам кой има права да трие и защо моите постове са не харесвани, а тези са толерирани................
Както и да е, аз никога не предлагам за триене някой, чието мнение не ми харесва-  бие ми на донос. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 94
Сигурен ли си, че не си се прекалено много в новото начинание и тя се е почувствала зле? А и секса винаги ли е бил така - "спорадичен"? 
[/quotе]

Винaги е бил спорaдичен.
Дa вглъбен съм много, когaто учa, мaтериятa е сложнa и обемa мaтериaл е много

# 25
  • Мнения: 25 764
Стига спамихте бе!
абсурд си е такава, пише си, трият я и така.

По темата, събирай си партакешите и изчезвай, бас хващам, че Минка ще ти се моли да се върнеш.Гаранция. Party

# 26
  • Мнения: 690
При това положение не знам, как е търпяла. Много скоро ще си изместен от някой, който знае, как да се грижи за половинката си емоционално, как да я обгрижва и да я кара да се чувства обичана.
Я да преговоря - седиш вкъщи пред компютъра и хвърляш боклука? Всичко останало тя? И мислиш, че заслужаваш нещо повече от нея ли Joy
Връзвал се на глупостите и... Да те храни, чисти и пере ли? Да не те е осиновила baby_neutral
Естествено, че ще и шарат очите, като твоите са само в екрана и хвърлял боклука...геройство...

# 27
  • София
  • Мнения: 11 478
На 35 и на 29, лелелееееее!
Мацката те прави на ЛУД! Считай, след като има комплекси в леглото, как мило и драго дава някой друг мъж да й прави комплименти.

Я я зарязвай и си ходи по барове и ти:)) И си оставяй телефона нарочно включен с разно съобщениица от жени, та да видим...

А, тва че ти е казала, че приличаш на мумия е много тъпо. Теб КОЙ те спира да качиш във ФБ Обща снимка и да я Тагнеш? И аз имах подобно гадже, до момента в който не качих снимки с нея, та да видиш и как тя почна да качва с мен. Я малко малко по-мъжкарски!

# 28
  • Мнения: 690
Че той като прилича на мумия, какви съобщения от жени бе Joy бях забравила, колко е забавен форума

# 29
  • София
  • Мнения: 11 478
Че той като прилича на мумия, какви съобщения от жени бе Joy бях забравила, колко е забавен форума
Ами нямам идея, но правя асоциации, че е слаб, елегантен, с елитна професия, плаща всички сметки, по данни от Бг-мамма - мъж-мечта. И следователно, що да няма съобщения от мацки!? Като чета някои теми тук, дамите с какви отрепки излизат, този ще да е мъж-мечта, наистина.

# 30
  • Мнения: 690
И факта, че тя му е слугиня, докато той хвърлял боклука, ли го прави мъж-мечта в бгмамма?

# 31
  • Мнения: 41 061
Просто не сте един за друг. Скъсвай навреме, че иначе само удължаваш агонията. И си намери момиче, което да ти пасва на характера.

# 32
  • София
  • Мнения: 11 478
И факта, че тя му е слугиня, докато той хвърлял боклука, ли го прави мъж-мечта в бгмамма?
Така като чета постовете на автора, съм мнооооооооооооооого далеч от мисълта, че може да му е слугиня, не знам - той да си каже. Най-вероятно жена чисти, а ядат навън или поръчана храна.

# 33
  • Мнения: 5 351
Не съм сигурна, че емоционално и всякак обгрижваните са спечелени завинаги и верни. Имам двама сина на възрастта на автора и от наблюдения с тях и приятелите им, мога да кажа, че е точно обратното. ||Качват им се на главите. А тези, на които момчетата не обръщат чак такова внимание и грижа, тичат по тях и дори ги молят да са заедно.
Моят съвет към младежа е  излиза ли тя, излизаш и ти преди нея, ама не обясняваш къде отиваш; разговори по тел. /дори да са скалъпена имитация или уговорка с приятел да ти звънне/ с недомлъвки, смях, споменаване на час, но без място, когато тя те чува. /Пример- А, да много ще ми е приятно! Може, но в  колко часа?  Сама, нали?! О, там е много приятно! " Пита ли, не давай обяснения. Нека се чуди  какво става. Ако държи на теб, ще изревнува, ще пита, ще иска обяснения. А, ако е безразлична, не си заслужава и бягай със 100 км в час. Момичета, колкото щеш!
А, да! Не е честно ти сам да плащаш наема, сметките и отгоре на всичко  голяма част от храната. Щом нямате брак, нито съвсем ясно и договорено живеене на семейни начала, честното е всичко наполовина. Домакинската работа също.

# 34
  • Мнения: 690
И факта, че тя му е слугиня, докато той хвърлял боклука, ли го прави мъж-мечта в бгмамма?
Така като чета постовете на автора, съм мнооооооооооооооого далеч от мисълта, че може да му е слугиня, не знам - той да си каже. Най-вероятно жена чисти, а ядат навън или поръчана храна.
Естествено, че няма да му прави впечатление. Приема го за даденост
KAG, личи ти, е имаш двама сина, не знам каква свекърва си/ще бъдеш, но такова пренебрежение към собствения ти пол не съм виждала. Че чак и номера да му даваш. Явно не можеш да си спомниш, когато си била на нейните години и виждането ти е съвсеем различно и изкривено за29г момиче.

# 35
  • Мнения: 25 764
И факта, че тя му е слугиня, докато той хвърлял боклука, ли го прави мъж-мечта в бгмамма?
Дали му е слугиня е съмнително...Но мъж мечта не е, секса куца. Naughty

# 36
  • Мнения: 14 654
Основният проблем е, че си ревнив, а оттам - и сдухан, а сдухан мъж е нещо много неприятно за понасяне. Как така ще й искаш паролата за телефона, това е проява на неуважение и желание за контрол. На нейно място още тогава да съм те изритала, защото не разрешавам на никого да ми взима свободата. Тя така и така ще те изрита в един момент, личи си, че не я интересуваш особено, просто по някаква причина си й удобен. И тези гадни намеци, че предпочита приятелите си пред теб и че не си й забавен, сигурно са доста досадно нещо. Имаш склонност към обсебване и затова ще се караш и със следващите си партньорки, на такива като теб все нещо им е криво, все много лесно им се разваля настроението, все трябва да се ходи на пръсти около тях, че да не се сдухат.
Най-добре си намери някоя като тебе - заедно да си ровите по телефоните, да се ревнувате и да сте все сдухани. Пусни го това момиче да си купонясва, пък ти си търси щастието другаде, ясно е, че тя е съвсем различен тип от тебе.
Не ми е ясно как така хем не обичаш излизанията по барове и дискотеки, хем си почнал да излизаш по мъжки, чудна работа, уж домошар и сдуханяк, пък изведнъж почнал и той с активния живот. Нещо послъга с тази част от историята.

# 37
  • Мнения: 14 830
Прочетох  поста на автора ,прочетох и коментарите.
Едно нещо ми се наби в главата.
Каква е тая мания за снимки ,за снимки качени във ФБ,да се снимаме заедно.Няколко пъти повтаряш това за снимките
На мен ми звучи доста обсебващо
И друго,писали са вече- не искаш да излизаш ,не помагаш,ровиш и в телефона ,четеш и писанията във вайбър,търсиш и паролата за телефона
Еми прекалено е.
Може би имаш своите основания,а може би се филмираш

# 38
  • Мнения: 5 351
Вишна, неуважително към нашия пол не знам дали е, ама със сигурност такива "приятелки, любими, кандидатки за брак, съквартирантки и пр.", са абслютни използвачки и си заслужават номерата и изритването.

# 39
  • Мнения: 690
Така е, ама като я изрита, ще трябва да се пере сам, да си готви и да си чисти, а явно му проблем Cry май само боклук няма да има.
А ти скъпа, пази си момченцата на 35 год, че да не ги надуши някоя "използвачка", която ще ги храни и паролата си за телефона ще дава.

# 40
  • Мнения: 2 850
На мен не ми допадат забежките на дамата във форма на съобщения с други. Очевидно е, че се оглежда за друг.
Не ми допада обаче и Авторът да й иска паролата, да се заяжда, че излиза и тн Не знам дали го е правел от самото начало на връзката им или в последствие, защото се чувства несигурен в нея. И ревнува.
Тъпо е тя да се сърди, че той излиза, след като и тя го прави.
Пък, прочитайки на колко сте години, ми дойде на ум само - защо си губите времето заедно?

Послепис - ако дамата е слугиня, то пък мъжът е спонсор, защото плаща за всичко в домакинството. И двете неща са еднакво нечестни.

# 41
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Дами, отворилият темата се покри. Да не се караме заради техните неоправии, предлагам.  bouquet

# 42
  • Мнения: 25 764
Дами, отворилият темата се покри. Да не се караме заради техните неоправии, предлагам.  bouquet
Ще се покрие ами, един отговор няма в негова подкрепа. Joy Joy

# 43
  • Nice
  • Мнения: 946
И двамата сте доста неадекватни за възрастта си.
Дано да е пързалка  Laughing

# 44
  • Мнения: 31 828
Какво ще стане ако всеки, който работи спре да чисти, пере и готви  Crazy
Някои хора просто ги мързи и използват другите. И това с тия пароли.  Sick
То няма как секса да не е мираж. Тя вече го има за нейно детенце  Laughing

# 45
  • Мнения: 2 850
Какво ще стане ако всеки, който работи спре да чисти, пере и готви  Crazy
Някои хора просто ги мързи и използват другите. И това с тия пароли.  Sick

Ами, има как - работила съм по 12 часа на ден, приятелят ми- по 6. Дали, като съм се прибирала скапана, не съм сядала на дивана, а съм прала и чистила? Дали ме е чакал да мия чинии? Да, да, ама не. Не знам как е при Автора, ние се бяхме разбрали.

# 46
  • Мнения: 31 828
Какво ще стане ако всеки, който работи спре да чисти, пере и готви  Crazy
Някои хора просто ги мързи и използват другите. И това с тия пароли.  Sick

Ами, има как - работила съм по 12 часа на ден, приятелят ми- по 6. Дали, като съм се прибирала скапана, не съм сядала на дивана, а съм прала и чистила? Дали ме е чакал да мия чинии? Да, да, ама не. Не знам как е при Автора, ние се бяхме разбрали.

Именно, има начин. Това че плаща сметки не значи, че тя трябва да му стане слугиня, а той да лентяйства. А да, забравих. Учил, затова не пипва нищо.  Laughing

# 47
  • Мнения: 25 764
Този ще бъде разкостен. Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 94
Излизaм нa инaт, когaто тя си е вкъщи.Дa домушaр съм, но не спирaм дa се сaмообрaзовaм.Тaкъв съм скучни сa ми пиянските сбирки и сбивaниятa от едно време.Преди не съм прaвил пробьлеми зa излизaниятa, преди кaто не бяхa чести.Дa ме изритa от къде от квaртирaтa, която плaщaм ли? Обичaх дa готвя преди дa мине нa нaкиснaто жито и нa кисело мляко и плодове, много често и не вечеря.Не съм тук зa подкрепa, a зa вaшите гледни точки.

# 49
  • Мнения: 97
Излизaм нa инaт, когaто тя си е вкъщи.Дa домушaр съм, но не спирaм дa се сaмообрaзовaм.Тaкъв съм скучни сa ми пиянските сбирки и сбивaниятa от едно време.Преди не съм прaвил пробьлеми зa излизaниятa, преди кaто не бяхa чести.Дa ме изритa от къде от квaртирaтa, която плaщaм ли? Обичaх дa готвя преди дa мине нa нaкиснaто жито и нa кисело мляко и плодове, много често и не вечеря.Не съм тук зa подкрепa, a зa вaшите гледни точки.

Аз да те питам, за какво ти е тази жена изобщо? Не оставам с впечатление да си луд по нея.

# 50
  • Мнения: 25 764
Обичaх дa готвя преди дa мине нa нaкиснaто жито и нa кисело мляко и плодове, много често и не вечеря.Не съм тук зa подкрепa, a зa вaшите гледни точки.

Значи спазва диета, иска да изглежда добре.
Може ли да те питам нещо. Защо за теб е толкова важно да имате общи снимки във фейсбук?

# 51
  • Мнения: 14 654
Не от жилището ти, от живота си ще те изрита, само чака да си намери по-подходящ. А теб те търпи, защото й е по-лесно да живее с някой, отколкото сама, може да си чеше егото, че има един смотльо там, дето го прави на маймуна, а той я желае и ревнува. Поне можеш да излезеш с малко достойнство от ситуацията като я разкараш ти. Събираш й парцалите в един куфар и айде, откъдето е дошла. Само че такива като теб се вкопчват, правят театри и не смеят да вземат решение.

# 52
  • София
  • Мнения: 94
Цитат на: Бахтън
Аз да те питам, за какво ти е тази жена изобщо? Не оставам с впечатление да си луд по нея.

Не съм луд по нея, луд съм зaрaди нея.
Попитaх мнохго ли искaм...или дa спрa дa вия кaто куче зa нейното внимaние.

# 53
  • Мнения: 25 764
. Събираш й парцалите в един куфар и айде, откъдето е дошла. Само че такива като теб се вкопчват, правят театри и не смеят да вземат решение.
Да бе да, човека се е преместил в друг град да е с нея, ти го караш да и събира парцалките.

Защо е толкова важен тоя фейсбук ме интересува?

# 54
  • Мнения: 14 654
На мен ми е ясно, че няма да й събере парцалите, не е решителен тип - ще виси с нея, докато тя го търпи, а когато все пак го разкара, ще я моли да не го оставя и ще заплашва със самоубийство.

# 55
  • Мнения: 8 897
Разделете се възможно най-бързо  Peace За доброто и на двама ви е

# 56
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Не драматизирай! Дръж се с достойнство, като голям човек. На 35 години си. Държиш се като мушмул/не се обиждай, не е обида/. Жената се държи с тебе пренебрежително. Едно време те е прикоткала, сега не е заинтересована явно. А теб с какво те привлича човек, който те пренебрегва, неуважава?

# 57
  • Мнения: 25 764
На мен ми е ясно, че няма да й събере парцалите, не е решителен тип - ще виси с нея, докато тя го търпи, а когато все пак го разкара, ще я моли да не го оставя и ще заплашва със самоубийство.
Но и тя няма да го разкара, докато не намери нов ексклузивен спонсор. Пък и 4 години го е търпяла този, свикнала му е, познава му слабите места...тя доколкото разбирам не се занимава с домакинска работа от сорта на готвене, сметките и са платени. Ще си дондурка златната кокошка.Какъв и е проблема, ходи си по заведения, забавлява се...

# 58
  • Мнения: 97
Цитат на: Бахтън
Аз да те питам, за какво ти е тази жена изобщо? Не оставам с впечатление да си луд по нея.

Не съм луд по нея, луд съм зaрaди нея.
Попитaх мнохго ли искaм...или дa спрa дa вия кaто куче зa нейното внимaние.
Щом не ти го дава значи е много. Намери друга, за която няма да е много.
Ако за едната гордост се настояваш за внимание, за да не си загубилият ще има да виеш още много време. Случвало се е мъже да вият цял живот. Това не е любов. Беше ли любов досега от обида да си през десет планини в десета, вместо да се самосъжаляваш около нея и кълновете и с кисело мляко.

# 59
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Време е за приказката за баницата...

# 60
  • София
  • Мнения: 94
Обичaх дa готвя преди дa мине нa нaкиснaто жито и нa кисело мляко и плодове, много често и не вечеря.Не съм тук зa подкрепa, a зa вaшите гледни точки.

Значи спазва диета, иска да изглежда добре.
Може ли да те питам нещо. Защо за теб е толкова важно да имате общи снимки във фейсбук?


Вaжно е зa мен зaщото: Човек който твърди, че той не е aктивен във ФБ, a кaчвa снимки достa редовно не честен .
Aз съм против нейните диети зaщото сa дрaконови, не ми се споделят подробности, стигa се до припaдъци от глaд. И след последния преглед дебелото черво е свлечено зaрaди зaгубa нa мaзнини.

Зa дa ме рaзбереш зa ФБ твоят мъж хипотетично,кaчвa редовно снимки с колежки колеги,сестри брaтовчеди, приятелкити не би ли искaлa дa си чaст от товa.

# 61
  • Мнения: 14 654
Ама тя не ти е жена, че да правиш сравнение със семейни двойки, вие просто споделяте едно измъчено битие, дори не сте партньори. Разкарвай я, или те е страх, че няма да има с кого да се караш  Wink

# 62
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Започвам да си мисля дали на девойката й няма нещо?! То е ясно, че и тя е виновка, колкото и той. #Crazy Rolling Eyes Shocked

# 63
  • Мнения: 25 764

Зa дa ме рaзбереш зa ФБ твоят мъж хипотетично,кaчвa редовно снимки с колежки колеги,сестри брaтовчеди, приятелкити не би ли искaлa дa си чaст от товa.
Не, аз си качвам какво аз искам, същото важи и за него...детинско е, това което обясняваш. Много по важно е как се държи с мен, отколкото дали ме тагва във фейсбук.

Aз съм против нейните диети зaщото сa дрaконови, не ми се споделят подробности, стигa се до припaдъци от глaд. И след последния преглед дебелото черво е свлечено зaрaди зaгубa нa мaзнини.

Това е много по сериозно от снимките и във социалните медии. Rolling Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 11 478
Цитат на: Бахтън
Аз да те питам, за какво ти е тази жена изобщо? Не оставам с впечатление да си луд по нея.

Не съм луд по нея, луд съм зaрaди нея.
Попитaх мнохго ли искaм...или дa спрa дa вия кaто куче зa нейното внимaние.
100 пъти ти го казахме - спри да виеш. Звучиш унизително.

Последна редакция: пн, 09 май 2016, 21:41 от ronaldd

# 65
  • София
  • Мнения: 94
Ние живеем нa семейни нaчaлa, и aз не се срaвнявaм с други двойки.
Тaковa ми е вътршното усещaне, мaкaр и дa е детинско.
Много е лошо дa, зa нея, но не го рaзбирa.

# 66
  • София
  • Мнения: 11 478
Ние живеем нa семейни нaчaлa, и aз не се срaвнявaм с други двойки.
Тaковa ми е вътршното усещaне, мaкaр и дa е детинско.
Много е лошо дa, зa нея, но не го рaзбирa.
Що не я тагнеш в твоя профил на обща снимка във фейса!??!

# 67
  • Мнения: 31 828
Обичaх дa готвя преди дa мине нa нaкиснaто жито и нa кисело мляко и плодове, много често и не вечеря.Не съм тук зa подкрепa, a зa вaшите гледни точки.

Значи спазва диета, иска да изглежда добре.
Може ли да те питам нещо. Защо за теб е толкова важно да имате общи снимки във фейсбук?


Вaжно е зa мен зaщото: Човек който твърди, че той не е aктивен във ФБ, a кaчвa снимки достa редовно не честен .
Aз съм против нейните диети зaщото сa дрaконови, не ми се споделят подробности, стигa се до припaдъци от глaд. И след последния преглед дебелото черво е свлечено зaрaди зaгубa нa мaзнини.

Зa дa ме рaзбереш зa ФБ твоят мъж хипотетично,кaчвa редовно снимки с колежки колеги,сестри брaтовчеди, приятелкити не би ли искaлa дa си чaст от товa.

Аман с тоя фейс. Фейса си е неин. Тя решава какво да слага.
Ми тагни я де. Да видим какво ще прави.
Това с житото е ужас. И тя не е в ред. Ама и ти не си.



Не съм луд по нея, луд съм зaрaди нея.
Попитaх мнохго ли искaм...или дa спрa дa вия кaто куче зa нейното внимaние.

Извинявам се, че ще прозвучи грубо. Но си жалък, ама много. На 35 години и поведението ти е на малко момченце. Това отблъсква и не е мъжествено, а жените не обичат такова поведение. Тя те мачка яко, а ти нямаш никакво достойнство. Ако приятелят ми ме обиди, внимание ще бъде последното, което ще искам. Даже няма да ми дреме за него.
Как така хем виеш за внимание, хем не си луд по нея?

# 68
  • Мнения: 781
Обичaх дa готвя преди дa мине нa нaкиснaто жито и нa кисело мляко и плодове, много често и не вечеря.Не съм тук зa подкрепa, a зa вaшите гледни точки.

Значи спазва диета, иска да изглежда добре.
Може ли да те питам нещо. Защо за теб е толкова важно да имате общи снимки във фейсбук?


Вaжно е зa мен зaщото: Човек който твърди, че той не е aктивен във ФБ, a кaчвa снимки достa редовно не честен .
Aз съм против нейните диети зaщото сa дрaконови, не ми се споделят подробности, стигa се до припaдъци от глaд. И след последния преглед дебелото черво е свлечено зaрaди зaгубa нa мaзнини.

Зa дa ме рaзбереш зa ФБ твоят мъж хипотетично,кaчвa редовно снимки с колежки колеги,сестри брaтовчеди, приятелкити не би ли искaлa дa си чaст от товa.

Ще умра. Саша Грей ако го чуе/прочете това ще има едно-друго да каже на автора  Joy

# 69
  • Мнения: 25 764

Що не я тагнеш в твоя профил на обща снимка във фейса!??!
Той иска да присъства във всеки нейн пост...както и негови снимки да бъдат качвани периодично от нейния профил, ама на снимки излизал като мумия, по нейни думи. Mr. Green


Абе пич, ти нали и имаш паролите, влизай и във фейса и си качвай твои снимки и пиши, ето ми го милото...

# 70
  • София
  • Мнения: 94
Цитат на: So Lucky
Абе пич, ти нали и имаш паролите, влизай и във фейса и си качвай твои снимки и пиши, ето ми го милото...

Допада ми идеята много  Grinning но ще е друго ако ето ми го милото... дойде от самосебе си

# 71
  • Мнения: 25 764
Цитат на: So Lucky
Абе пич, ти нали и имаш паролите, влизай и във фейса и си качвай твои снимки и пиши, ето ми го милото...

Допада ми идеята много  Grinning но ще е друго ако ето ми го милото... дойде от самосебе си

Пълно щастие няма. Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 94
Добре почвам да се държа, като гадняр и аз пък времето ще покаже

# 73
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Добре почвам да се държа, като гадняр и аз пък времето ще покаже

Проста житейска истина- на този свят съществува една особена порода  хора, на които , колкото повече им угаждаш и ги ухажваш, толкова повече те  тъпчат. Същата тази особена порода, крещи гръмовно "Бий ма! Обичам та!", когато  обърнеш дебелия край на тоягата.
Разбира се, не приемай буквално написаното- няма нужда да  я биеш.
Отдръпни си. Покажи,че си мъжкар. Ако си, няма да  ти е проблем. Ако не си обаче, ще ти е трудно да изиграеш театрото.
Спри да ревнуваш, спри да се вкопчваш в нея; спри да виеш за внимание. Известно време й дай пълен игнор- къде ходи, какво прави, кога се прибира, с кого чати, с кого се чатка и прочие.
Няма да мине дълго време  и  ще разбереш много ясно какъв е пътят, който трябва да поемеш.
Аз мисля, че нещата между вас  са  приключили. На нея не й пука. Когато се докараш до състояние и на тебе да не ти пука, ще видиш колко хубав е светът и колко  много други жени има в него.
Твоето момиче е някъде в тълпата; но  още не го познаваш.

# 74
  • Мнения: 31 828
Добре почвам да се държа, като гадняр и аз пък времето ще покаже

Проста житейска истина- на този свят съществува една особена порода  хора, на които , колкото повече им угаждаш и ги ухажваш, толкова повече те  тъпчат. Същата тази особена порода, крещи гръмовно "Бий ма! Обичам та!", когато  обърнеш дебелия край на тоягата.
Разбира се, не приемай буквално написаното- няма нужда да  я биеш.
Отдръпни си. Покажи,че си мъжкар. Ако си, няма да  ти е проблем. Ако не си обаче, ще ти е трудно да изиграеш театрото.
Спри да ревнуваш, спри да се вкопчваш в нея; спри да виеш за внимание. Известно време й дай пълен игнор- къде ходи, какво прави, кога се прибира, с кого чати, с кого се чатка и прочие.
Няма да мине дълго време  и  ще разбереш много ясно какъв е пътят, който трябва да поемеш.
Аз мисля, че нещата между вас  са  приключили. На нея не й пука. Когато се докараш до състояние и на тебе да не ти пука, ще видиш колко хубав е светът и колко  много други жени има в него.
Твоето момиче е някъде в тълпата; но  още не го познаваш.

Точно така. Дано те послуша.
Не разбирам защо се е вкопчил в тази жена  Thinking

# 75
  • Мнения: 25 764

Не разбирам защо се е вкопчил в тази жена  Thinking
Като няма достъп до друга...Стои си в къщи, учи, работи, готви си, чака я...залепил се е за нея като гербова марка.

# 76
  • София
  • Мнения: 94
Цитат на: Бронте
Проста житейска истина "Бий ма! Обичам та!", когато  обърнеш дебелия край на тоягата.
Разбира се, не приемай буквално написаното- няма нужда да  я биеш.

Не обичам да бия, в случаите когато сме се карали Тя е посягала веднъж. Само я тръшнах на леглото хванах я за гушата и предупредих, никога повече не ми посягай каквото и да си говоим...
Проблема е в мен, не мога да се контролирам и незнам до къде бих стигнал. Но със сигурност няма да започна пръв.

Цитат на: So Lucky*
Като няма достъп до друга...Стои си в къщи, учи, работи, готви си, чака я...залепил се е за нея като гербова марка.

Не е това причината.

# 77
  • София
  • Мнения: 24 839
И факта, че тя му е слугиня, докато той хвърлял боклука, ли го прави мъж-мечта в бгмамма?
Айде, бе, слугиня! Mr. Green
Че, тя не се свърта вкъщи, кога да слугува?
А, за това че я търпи с мисионерската поза на тъмно, орден с мечове трябва  да му се дадат. Joy

# 78
  • Мнения: 25 764

А, за това че я търпи с мисионерската поза на тъмно, орден с мечове трябва  да му се дадат. Joy
Joy Joy Joy
Ох, бе абсурдче, от къде ги измисляш. Joy Joy Joy

# 79
  • Мнения: 1 156
Вече няколко пъти те питаха и не отговаряш,но ще го направя и аз-защо не качиш ваша обща снимка във твоя профил щом много държиш на това? Ясно е,че е по-важно за теб да е от нейния,но пък пробвай така.Макар че и аз не виждам смисъл в цялата работа.Според мен вашата връзка се е изчерпала и отива към край.Не личи нито ти да я обичаш,нито тя теб.Но си се хванал за нейното неглижирано отношение,яд те е,накърнено его ли не знам и не пускаш.И много се унижаваш така! Толкова сте и различни,ти домошар,на нея и се излиза.Секса не върви.Тя си има закачки,социален живот и ти някак си не се вписваш там,а те е приела за даденост.Плащащ всичко,тя си живурка Crazy Наистина,вземи се в ръце,спри да обсебваш и да ходиш след нея.
А това,че тя му била едва ли не слугиня са пълни глупости! И че бил мумия,какви мацки щели да му пишат ooooh! Вишна,коментарите ти понякога са толкова "умни"!

# 80
  • Мнения: 690
Благодаря, старая се... колко тъжно, че виждам и друга гледна точка, а не играя по свирката на автора.

# 81
  • Мнения: 11 569
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=155537

? Ново профилче сега, за забавление.

Тоя се вихри в другия форум, това е старата  му рег. тук.

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
А това,че тя му била едва ли не слугиня са пълни глупости!

   Никаква глупост не е, при положение че младежът с охота сподели, че единственото му къщно задължение е да изхвърли боклука. А всичко останало кой го върши?

# 83
  • Мнения: 1 156
Аха,той да го върши докато тя ходи по дискотеките ли? Ти сериозно ли? Той написа,че е готвел преди,но тя е преминала на някакви зверски диети.Работи,плаща всички сметки.Търси я за секс,иска да излизат заедно.Тя какво прави да попитаме Crazy Удря една прахосмукачка,аууууу колко тежко,жива да я ожалим.Деца нямат,памперси не сменя,не готви.Пералнята много сложно щото да се пусне.Та питам,с какво е натоварена тя?

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Удря една прахосмукачка,аууууу колко тежко,жива да я ожалим.

   Щом за теб поддържането на един дом се свежда до пускането на прахосмукачка веднъж седмично, представям си в какъв обор живееш. Laughing

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=155537

? Ново профилче сега, за забавление.

Тоя се вихри в другия форум, това е старата  му рег. тук.

   От чист интерес хвърлих едно око на профила, който си дала – за мен потребителите категорично са различни – този от твоя линк има изключително добре структурирани и грамотни мнения, докато авторът на настоящата тема видимо пише с куп правописни и пунктуационни грешки. А защо и как двата профила са подозрително еднакви, си нямам ни най-малка представа. Peace

# 86
  • Мнения: 1 156
Ох,прекалено грозно и незряло ooooh! Ама обиждай,щом това те разпуска.Няма да падна на твоето ниво.Къщата ми е много красива и много далеч от представата за обор Wink Не съм мързелива и обожавам да си я чистя.Маниак съм на тема чистота и подреждане.Като това естествено не означава,че нон стоп съм с ръкавиците и препаратите.
Умея да съчетавам всички неща,и ми остава време за всичко.И не ми тежи.

# 87
  • Мнения: 690
Сподели тайната, че ние непросветените от бгмама все се чудим bouquet

# 88
  • Мнения: 1 253
Стига с това домакинстване, болна тема ви е. На тях това въобще не им е проблем. Хората нямат деца, не е голямо и сложно домакинство и съм сигурна че не ги вълнува особено.

Колкото до фейсбук - проблемът е, че авторът има чувството, че го крият, доколкото разбирам. Факт е, че много се общува там, все едно да не иска да излезе с него на улицата. Той поясни, че тя иначе си ползва фейсбука активно. Разбираемо е да му в криво, той усеща че по принцип нещо не е наред и иска някакво потвърждение че присъства в живота и, че и е важен.

# 89
  • Мнения: 25 764
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=155537

? Ново профилче сега, за забавление.

Тоя се вихри в другия форум, това е старата  му рег. тук.
И аз мисля, че не са един и същ. Поне този гост тук е много по сдухан от другия. Laughing

# 90
  • Мнения: 31 828
Стига с това домакинстване, болна тема ви е. На тях това въобще не им е проблем. Хората нямат деца, не е голямо и сложно домакинство и съм сигурна че не ги вълнува особено.

Колкото до фейсбук - проблемът е, че авторът има чувството, че го крият, доколкото разбирам. Факт е, че много се общува там, все едно да не иска да излезе с него на улицата. Той поясни, че тя иначе си ползва фейсбука активно. Разбираемо е да му в криво, той усеща че по принцип нещо не е наред и иска някакво потвърждение че присъства в живота и, че и е важен.



Важен и е. Да плаща сметките и квартирата.И затова седи, но не се свени да се държи гадно.

# 91
  • София
  • Мнения: 94
Цитат на: Дари
Тоя се вихри в другия форум, това е старата  му рег. тук.
Дари, Тоя и аз сме различни потребители.

Цитат на: stefani^
Вече няколко пъти те питаха и не отговаряш,но ще го направя и аз-защо не качиш ваша обща снимка във твоя профил щом много държиш на това?
Аз съм качил, искам Тя да качи.
Lucy in the Sky with Diamonds правилно ме е разбрала ->
Цитат
Колкото до фейсбук - проблемът е, че авторът има чувството, че го крият, доколкото разбирам. Факт е, че много се общува там, все едно да не иска да излезе с него на улицата.

# 92
  • Мнения: 97
Явно те крие, но пък може да е от ревност. Кой знае. Както винаги може да се показва с теб, за да дразни някой друг, по когото си пада. Нали всички знаят, че живеете заедно, не е тайна, няма как да те скрие наистина, а и не забелязвам за започването на друга връзка да е проблем, че човека е зает в момента. Даже е обратното  Laughing

# 93
  • Мнения: 25 764

Lucy in the Sky with Diamonds правилно ме е разбрала ->
Цитат
Колкото до фейсбук - проблемът е, че авторът има чувството, че го крият, доколкото разбирам. Факт е, че много се общува там, все едно да не иска да излезе с него на улицата.
Де не би да си леко грозноват, и тя да се срамува от теб? newsm78

# 94
  • Мнения: 31 828
А може и тя да е грозната. Щом се крие под завивките  hahaha
Ама хем има комплекси, хем го обижда.
И той не е цвете за мирисане. Съвършени хора няма. Това следене с паролите е недопустимо.
Дадоха се съвети какво да прави. Дано се оправят, ама най-добре да се разделят. Нужно ли е да си тровят живота още години докато се намразят.

# 95
  • София
  • Мнения: 94
Явно те крие, но пък може да е от ревност. Кой знае. Както винаги може да се показва с теб, за да дразни някой друг, по когото си пада. Нали всички знаят, че живеете заедно, не е тайна, няма как да те скрие наистина, а и не забелязвам за започването на друга връзка да е проблем, че човека е зает в момента. Даже е обратното  Laughing
Не съм против да започне друга връзка. Не ме е страх да остана без нея. Не съм пуснал тема, как да я задъжа, не мога без нея, или подобна.
Дразнещо е пренебрежителното отношение, със снимките, с честисте излизания самосиндикално.
Малкото време, което ни остава да прекарваме заедно е свързано с шопинг терапии, и посещения до роднини.

Цитат
Де не би да си леко грозноват, и тя да се срамува от теб? newsm78
Не леко, а и много грозноват да съм предпочитам да ми го каже, а не да излиза с номера, за мен ФБ не е важен.

На именния ден, излизахме и тогава валеше. Много искаше да се снима с мотора ми, мотора не го карам, и стои затрупан в една кооперация, но на мен не ми костваше нищо да отидем и да го изкарам за снимки. След това отидохме на заведение и там нямаше желание да се снимаме. После в мола видя някакви декори и там се засили да се снима. На прибиране вечерта попитах:
- Искаш ли да се снимаш с още нещо, с някой ?
 - Не. Отговори Тя
- А с мен нямаш ли желание да се снимаш ?
 -Нямаме селфи стик. Отговори Тя.
Прибрахме се, и чух разговор по телефона:
-Не можах да се снимам с него, много бързо изчезна. /Става въпрос за телевизионен водещ/
- Как ще се снимате, нямате селфи стик. Коментирах Аз.
- Оф пак ли почваш със злобните коментари?

Това ме дразни, липсата на желание. Аз трябва да съм известен ли, че да заслужа снимка...или искам твърде много и ставам досаден ?

# 96
  • Мнения: 97
Аз трябва да съм известен ли, че да заслужа снимка...или искам твърде много и ставам досаден ?
Може да не иска всички да те коментират, може да е ревнива и да не те слага на тезгяха, може да не иска да я засенчиш, може в компанията и да е срамно да си пускаш снимки с гаджето. Може да е всичко. Не всичките варианти показват, че не ставаш за снимка или не иска да е с теб. С излизането е същото, може да я ръчкат, че е закована за верига, че е сложила бурка ако не излиза сама. Сега е модерно да не се излиза по двойки, кръчмите са пълни със сами жени. Не вярвам толкова жени да са си сами и в останалото време.

# 97
  • Мнения: 25 764
Скрит текст:
Явно те крие, но пък може да е от ревност. Кой знае. Както винаги може да се показва с теб, за да дразни някой друг, по когото си пада. Нали всички знаят, че живеете заедно, не е тайна, няма как да те скрие наистина, а и не забелязвам за започването на друга връзка да е проблем, че човека е зает в момента. Даже е обратното  Laughing
Не съм против да започне друга връзка. Не ме е страх да остана без нея. Не съм пуснал тема, как да я задъжа, не мога без нея, или подобна.
Дразнещо е пренебрежителното отношение, със снимките, с честисте излизания самосиндикално.
Малкото време, което ни остава да прекарваме заедно е свързано с шопинг терапии, и посещения до роднини.

Цитат
Де не би да си леко грозноват, и тя да се срамува от теб? newsm78
Не леко, а и много грозноват да съм предпочитам да ми го каже, а не да излиза с номера, за мен ФБ не е важен.

На именния ден, излизахме и тогава валеше. Много искаше да се снима с мотора ми, мотора не го карам, и стои затрупан в една кооперация, но на мен не ми костваше нищо да отидем и да го изкарам за снимки. След това отидохме на заведение и там нямаше желание да се снимаме. После в мола видя някакви декори и там се засили да се снима. На прибиране вечерта попитах:
- Искаш ли да се снимаш с още нещо, с някой ?
 - Не. Отговори Тя
- А с мен нямаш ли желание да се снимаш ?
 -Нямаме селфи стик. Отговори Тя.
Прибрахме се, и чух разговор по телефона:
-Не можах да се снимам с него, много бързо изчезна. /Става въпрос за телевизионен водещ/
- Как ще се снимате, нямате селфи стик. Коментирах Аз.
- Оф пак ли почваш със злобните коментари?
Това ме дразни, липсата на желание. Аз трябва да съм известен ли, че да заслужа снимка...или искам твърде много и ставам досаден ?
По скоро второто. Rolling Eyes Тази мания за снимане и у двама ви не я разбирам, да не сте в 5-ти клас. Че с мотора, че с някой водещ...трагично е.
Така погледнато отстрани и двамата сте недораслеци, обаче като няма разбирателство и хармония, най добре се разделете, тя да срещне фотомодел, а ти да срещнеш домошарка.
Не разбрах, само на шопинг и у роднините ходите заедно, така ли?Във фейсбук не те показва, но на семейството си те показва на живо, значи не си и само фикус у дома? Шопинга предполагам ти го финансираш, за това те води... Rolling Eyes

# 98
  • Мнения: 31 828
Как може да излизаш с човек от който се срамуваш?  newsm78
Или пък е грозен, ама пак си лягаш с него.

# 99
  • Мнения: 280

Това ме дразни, липсата на желание. Аз трябва да съм известен ли, че да заслужа снимка...или искам твърде много и ставам досаден ?
По моя преценка,отдавна си и станал досаден.Досадно ти е поведението,обсебващо и лигаво.Не се обиждай,но ти си на 30 и кусур години,какви са тия бебешки изпълнения.Друг е въпросът,че и така както я представяш с тия снимки с мотори и декори ....кифленско ми се струва.Но момичето явно поне знае какво иска и си го прави.А ти какво?Чакаш официална покана от нея за фотосесия ли?Господи,наистина ти се чудя на акъла.....

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Оффф, що за простотии. Rolling Eyes Авторе, много си зле, чес'но. И аз моя любим не го качвам във Facebook-а си, понеже не обичам външни хора да имат преки наблюдения върху личния ми живот. За всичките години, през които сме били заедно, съм качила едва 2-3 снимки с него, на фона на стотиците мои или с приятели.

# 101
  • Мнения: 25 764
Как може да излизаш с човек от който се срамуваш?  newsm78
Мрънка много, няма как да не го изведе. Набързо една разходка в мола и готово.


Или пък е грозен, ама пак си лягаш с него.
На тъмно, не забравяй. Naughty Тя може да си представя, че прави секс с когото си иска...

# 102
  • Мнения: 5 508
Абсурд е да си на 30+ години ...
И на мен някой постоянно да ми мрънка за нещо, и аз няма да имам желание да го направя ooooh!

# 103
  • София
  • Мнения: 24 839
Щом за теб поддържането на един дом се свежда до пускането на прахосмукачка веднъж седмично, представям си в какъв обор живееш. Laughing
Твърде грешна представа имаш за дом, щом можеш така да окачествиш квртирката, в която седи преимуществено един 35 годишен ерген, чакайки благоволението на " любимата" да се весне.............. Mr. Green
ПП. Сега се замислих, свиня ли седи пред компа по цял ден, та е нужно да пуска по 3 пъти на ден прахосмукачка?

# 104
  • Мнения: 690
От прахосмукачка 1 път седмично отиде на прахосмукачка 3 пъти дневно Joy
Нало за теб мъж с парцал бил путьо, а да чака да му изчистят - не, защо да не я чака да се "весне"... Ще и наруши либидото...

# 105
  • София
  • Мнения: 24 839
От прахосмукачка 1 път седмично отиде на прахосмукачка 3 пъти дневно Joy
Ми, да!
Нали всеки си прави свободни съчинения, няма да оставам по- назад, я! Joy

# 106
  • София
  • Мнения: 94
   Оффф, що за простотии. Rolling Eyes Авторе, много си зле, чес'но. И аз моя любим не го качвам във Facebook-а си, понеже не обичам външни хора да имат преки наблюдения върху личния ми живот. За всичките години, през които сме били заедно, съм качила едва 2-3 снимки с него, на фона на стотиците мои или с приятели.

 Grinning Въпросните стотици снимки, и излизания с приятели в, кой твой живот ги вписваш, не се доуточни. За личният разбрахме, там е само любимят.

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Стотиците снимки не са особено съдържателни – става въпрос или за снимки, на които не присъстват хора, или за мои лични селфита, или за снимки с приятели по случай някой повод. Нормално е броят им вече да е стотици, при положение че са трупани с години. Други мои роднини също не присъстват на снимките – изобщо, никой твърде близък за мен човек. Ама само мога да се радвам, че мъжът до мен не е дребна душица, на когото подобно нещо би му направило впечатление. Wink

# 108
  • София
  • Мнения: 4 328
Cho_GoT, притеснението ти отива отвъд глупавите снимки, разбирам.
това, което не разбирам, е защо си губиш времето...

# 109
  • София
  • Мнения: 11 478
Явно те крие, но пък може да е от ревност. Кой знае. Както винаги може да се показва с теб, за да дразни някой друг, по когото си пада. Нали всички знаят, че живеете заедно, не е тайна, няма как да те скрие наистина, а и не забелязвам за започването на друга връзка да е проблем, че човека е зает в момента. Даже е обратното  Laughing
Не съм против да започне друга връзка. Не ме е страх да остана без нея. Не съм пуснал тема, как да я задъжа, не мога без нея, или подобна.
Дразнещо е пренебрежителното отношение, със снимките, с честисте излизания самосиндикално.
Малкото време, което ни остава да прекарваме заедно е свързано с шопинг терапии, и посещения до роднини.

Цитат
Де не би да си леко грозноват, и тя да се срамува от теб? newsm78
Не леко, а и много грозноват да съм предпочитам да ми го каже, а не да излиза с номера, за мен ФБ не е важен.

На именния ден, излизахме и тогава валеше. Много искаше да се снима с мотора ми, мотора не го карам, и стои затрупан в една кооперация, но на мен не ми костваше нищо да отидем и да го изкарам за снимки. След това отидохме на заведение и там нямаше желание да се снимаме. После в мола видя някакви декори и там се засили да се снима. На прибиране вечерта попитах:
- Искаш ли да се снимаш с още нещо, с някой ?
 - Не. Отговори Тя
- А с мен нямаш ли желание да се снимаш ?
 -Нямаме селфи стик. Отговори Тя.
Прибрахме се, и чух разговор по телефона:
-Не можах да се снимам с него, много бързо изчезна. /Става въпрос за телевизионен водещ/
- Как ще се снимате, нямате селфи стик. Коментирах Аз.
- Оф пак ли почваш със злобните коментари
?

Това ме дразни, липсата на желание. Аз трябва да съм известен ли, че да заслужа снимка...или искам твърде много и ставам досаден ?

Тук се издъни според мен, в две насоки - нито сте на 35 и 29 г. (никоя нормална 29 г. жена няма да тръгне да СИ ПРАВИ СЕЛФИ С ДЕКОРИ В МОЛА, МОТОРА НА Гаджето й, дето са ЗАЕДНО от 5 години или с ВТ ВОДЕЩ на ЕКРАНА?!
Мухахахахахаха

# 110
  • София
  • Мнения: 4 328
да, бе, ronaldd, имаш ли представа колко посредствени жени има? Simple Smile
разцъкай ФБ...

# 111
  • Мнения: 7 325
Не авторе, не искаш много, искаш го от неправилният човек. Една кифла няма да ти даде това което търсиш, а това което описваш е кифла от най-посредствените. Както са те питали и по горе - Защо си губиш времето? Няма секс, няма отношение, любов също няма, какво има че да седиш още в тази връзка?

# 112
  • Мнения: 280
Не авторе, не искаш много, искаш го от неправилният човек. Една кифла няма да ти даде това което търсиш, а това което описваш е кифла от най-посредствените. Както са те питали и по горе - Защо си губиш времето? Няма секс, няма отношение, любов също няма, какво има че да седиш още в тази връзка?
Той пък Автора щото не е кифльо с тая мания за ФБ,снимки ....Че и не е могъл да и каже в прав текст "хей,моме,дай да се фотнем!"Ами с тънки,подхлъзващи въпросчета "с още някой или нещо искаш ли да се снимаш?"Истории от детската градина.

# 113
  • Мнения: 25 764
Скрит текст:
Явно те крие, но пък може да е от ревност. Кой знае. Както винаги може да се показва с теб, за да дразни някой друг, по когото си пада. Нали всички знаят, че живеете заедно, не е тайна, няма как да те скрие наистина, а и не забелязвам за започването на друга връзка да е проблем, че човека е зает в момента. Даже е обратното  Laughing
Не съм против да започне друга връзка. Не ме е страх да остана без нея. Не съм пуснал тема, как да я задъжа, не мога без нея, или подобна.
Дразнещо е пренебрежителното отношение, със снимките, с честисте излизания самосиндикално.
Малкото време, което ни остава да прекарваме заедно е свързано с шопинг терапии, и посещения до роднини.

Цитат
Де не би да си леко грозноват, и тя да се срамува от теб? newsm78
Не леко, а и много грозноват да съм предпочитам да ми го каже, а не да излиза с номера, за мен ФБ не е важен.

На именния ден, излизахме и тогава валеше. Много искаше да се снима с мотора ми, мотора не го карам, и стои затрупан в една кооперация, но на мен не ми костваше нищо да отидем и да го изкарам за снимки. След това отидохме на заведение и там нямаше желание да се снимаме. После в мола видя някакви декори и там се засили да се снима. На прибиране вечерта попитах:
- Искаш ли да се снимаш с още нещо, с някой ?
 - Не. Отговори Тя
- А с мен нямаш ли желание да се снимаш ?
 -Нямаме селфи стик. Отговори Тя.
Прибрахме се, и чух разговор по телефона:
-Не можах да се снимам с него, много бързо изчезна. /Става въпрос за телевизионен водещ/
- Как ще се снимате, нямате селфи стик. Коментирах Аз.
- Оф пак ли почваш със злобните коментари
?

Това ме дразни, липсата на желание. Аз трябва да съм известен ли, че да заслужа снимка...или искам твърде много и ставам досаден ?

Тук се издъни според мен, в две насоки - нито сте на 35 и 29 г. (никоя нормална 29 г. жена няма да тръгне да СИ ПРАВИ СЕЛФИ С ДЕКОРИ В МОЛА, МОТОРА НА Гаджето й, дето са ЗАЕДНО от 5 години или с ВТ ВОДЕЩ на ЕКРАНА?
!
Мухахахахахаха
За съжаление има много такива жени, познавам и на по 36 години, дето си мрат да си пускат селфита, и муцунести физиономии в социалните мрежи.  Tired
Вече има инстаграм, няма нужда от мозък, само снимки стигат. Mr. Green

# 114
  • Мнения: 7 325
На автора проблема не е в снимките, а в отношението. За мен наблягането върху снимките е опит да покаже ( малко дървено ) нещата.

# 115
  • Мнения: 280
На автора проблема не е в снимките, а в отношението. За мен наблягането върху снимките е опит да покаже ( малко дървено ) нещата.
Wink А аз го разбирам по друг начин.Нещата,върху които набляга показват красноречиво колко дребнав и обсебващ е.Плаща наема и сметките,хвърля боклука и си седи и чака физическо и емоционално обгрижване,сякаш му се полага.

# 116
  • Мнения: 7 325
Всеки го разбира според нагласите и усещанията си. Аз не бих живяла с човек, с поведенито на тази жена.

# 117
  • Мнения: 280
Всеки го разбира според нагласите и усещанията си. Аз не бих живяла с човек, с поведенито на тази жена.
Права си.Но той няма нищо против кифленските изпълнения,дразни се,че и той не е в тях.А като прочетох това за ваденето на мотора за снимки с него и декорите после в мол-а.....направо ми изглежда като замислени "имиджови" снимки,които после да се качат във ФБ,за да впечатлят някого.

# 118
  • Мнения: 25 764
.А като прочетох това за ваденето на мотора за снимки с него и декорите после в мол-а.....направо ми изглежда като замислени "имиджови" снимки,които после да се качат във ФБ,за да впечатлят някого.
Ами да, за какво друго на именния си ден ще ходи да търси декори за снимки... hahaha hahaha

# 119
  • София
  • Мнения: 94
На автора проблема не е в снимките, а в отношението. За мен наблягането върху снимките е опит да покаже ( малко дървено ) нещата.
Имало и хора, които вникват в информацията.
Точно отношението е, това, което дразни.

# 120
  • Мнения: 2 450
На автора проблема не е в снимките, а в отношението. За мен наблягането върху снимките е опит да покаже ( малко дървено ) нещата.
Имало и хора, които вникват в информацията.
Точно отношението е, това, което дразни.

Ми намери си друга с по-добро отношение. Кво толкова има да разтягаме локуми.

# 121
  • Мнения: 1 547
На момата не и пука за автора. Дали тя е добра или лоша или той добър или лош, няма значение в случая.

# 122
  • Мнения: 25 764

Точно отношението е, това, което дразни.
По скоро липсата на отношение...

# 123
  • Мнения: 2 850
Хаха, Роналд, кифли, дето мислят само за снимки и как по-бързо да ги постнат във фейсбук, има и на 40 години.

# 124
  • Мнения: 60
Регистрирах се само за да те нахраня, проблема ти е че искаш твърде малко Wink
Лампичките не светят жълто а червено и примигват на умиране.
- правите секс на тъмно? да не сте пъпчиви тинейджъри, първият път като го правих не беше на тъмно.. а ако всеки път трябваше да правя така секс, щях се самоубия от мъка. Мъжете сме сексуални животни и си имаме нужда от своето, няма нужда да се срамуваме от това и нашите желания.. все пак жената която е до теб, не е заместник на майка ти, а освен евентуална майка на децата ти е и сексуален партньор.. и тя ако не те задоволява, не ти трябва, защото винаги ще ти е кофти и това ще ви пречи на връзката.
За мен само това е повод да приключа дадена връзка... другите неща са трагикомични.. Не е проблем че ТЯ излиза.. проблема е че ТИ не излизаш .. ти не обичаш такива места, явно не знаеш как да се забавляваш, пропуснал си да научиш най-важният урок в живота - да се забавляваш на него. Може да си от моралните съдници и да не обичаш "такива места", но пък жените са социални пеперуди и ги обичат.
По принцип имам по хардкор мнение.. жените обикновено имат нужда от 2-ма мъже, provider и lover. Първият е безсопасен, предвидим, осигурява жилище, финанси, спокойствие, той е безопасна игла.. рамо на което винаги жената може да се облегне, жената използва този мъж за ресурси.. Lover е лошото момче, което нищо не предоставя като ресурси, но той е непредсказуем, има много жени, знае как да събуди интереса във всяка и предоставя тръпка на жените.. жената трябва да се бори за него, иска да го опитоми и той да стане нейн, а тя да е шастлива че е укротила див звяр само за себе си.. Simple Smile Така са 99% от жените, дори много от тях да ти го отричат.. може да са в процес на търсене на provider. Мисля че знаеш от кой тип си ти, сам спомена че е останала без приятелки.. ти си й бил "самотният остров" на спокойствието, докато се измъкне от тази асоциална дупка... а и най-вероятно те е използвала и за ресурси, нз. Не казвам че трябва да си купиш пистов мотор, кожено яко и да  гледаш  жените на секс (няма да е толкова лошо хаха), но да си асоциален, безопасен и пасивен отблъска жените... и ти да беше жена и ти нямаше да се кефиш на пасивен мъж, дето те гони за снимка... Не че съм някъв голям играч, ма никога не съм искал да си поствам снимка с жена.. дори ми са се молили за снимка, аз твърдо не.. щот просто не обичам.. Е, ся ако е гаджето на Гриша, бих се снимал  Laughing    И за слевщата жена (не тази), пускай я да излиза и не я ревнувай, това е за слабите хора... и чети книги, всичко дето съм научил е от книги и практика и мн ми помогна.. тв нямам и игри не играя, но чета много, помага.

# 125
  • Мнения: X
Влязох само за да видя какво знае баш па Джон Сноу

# 126
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   JonSnow, а на мен пък ми е интересно след всички тия умнотии, които избълва в темата, докъде си я докарал в личен план? Жена имаш ли до себе си, деца имаш ли? 'Щото, ако не си прочел хубаво, авторът на темата не е първа младост и на дневен ред му е задълбочаване на отношенията с една конкретна жена, а не преосмисляне на житейската философия, и то в напълно грешната посока, предложена от теб. Peace

# 127
  • Мнения: 2 850
Влязох само за да видя какво знае баш па Джон Сноу
Нищо не знае, затова да продължава да чете Grinning

# 128
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
На отворилия темата на дневен ред му е задълбочаване на отношенията на девайката, обаче аз нито една от нас не видях да го подкрепи. Всички бяхме на негова страна, но да я напусне и го укорихме за поведението, характера му и т.н.
Та сега какъв съвет да му дадем след писаниците на JonSnow?

# 129
  • София
  • Мнения: 4 328
всъщност, JonSnow не е много далеч от истината.
независимо от възрастта на която е автора, с тази жена няма добро, да не кажа никакво бъдеще. а аз отдавна го попитах защо продължава да си губи времето.

# 130
  • Мнения: 736
Регистрирах се само за да те нахраня, проблема ти е че искаш твърде малко Wink
Лампичките не светят жълто а червено и примигват на умиране.
- правите секс на тъмно? да не сте пъпчиви тинейджъри, първият път като го правих не беше на тъмно.. а ако всеки път трябваше да правя така секс, щях се самоубия от мъка. Мъжете сме сексуални животни и си имаме нужда от своето, няма нужда да се срамуваме от това и нашите желания.. все пак жената която е до теб, не е заместник на майка ти, а освен евентуална майка на децата ти е и сексуален партньор.. и тя ако не те задоволява, не ти трябва, защото винаги ще ти е кофти и това ще ви пречи на връзката.
За мен само това е повод да приключа дадена връзка... другите неща са трагикомични.. Не е проблем че ТЯ излиза.. проблема е че ТИ не излизаш .. ти не обичаш такива места, явно не знаеш как да се забавляваш, пропуснал си да научиш най-важният урок в живота - да се забавляваш на него. Може да си от моралните съдници и да не обичаш "такива места", но пък жените са социални пеперуди и ги обичат.
По принцип имам по хардкор мнение.. жените обикновено имат нужда от 2-ма мъже, provider и lover. Първият е безсопасен, предвидим, осигурява жилище, финанси, спокойствие, той е безопасна игла.. рамо на което винаги жената може да се облегне, жената използва този мъж за ресурси.. Lover е лошото момче, което нищо не предоставя като ресурси, но той е непредсказуем, има много жени, знае как да събуди интереса във всяка и предоставя тръпка на жените.. жената трябва да се бори за него, иска да го опитоми и той да стане нейн, а тя да е шастлива че е укротила див звяр само за себе си.. Simple Smile Така са 99% от жените, дори много от тях да ти го отричат.. може да са в процес на търсене на provider. Мисля че знаеш от кой тип си ти, сам спомена че е останала без приятелки.. ти си й бил "самотният остров" на спокойствието, докато се измъкне от тази асоциална дупка... а и най-вероятно те е използвала и за ресурси, нз. Не казвам че трябва да си купиш пистов мотор, кожено яко и да  гледаш  жените на секс (няма да е толкова лошо хаха), но да си асоциален, безопасен и пасивен отблъска жените... и ти да беше жена и ти нямаше да се кефиш на пасивен мъж, дето те гони за снимка... Не че съм някъв голям играч, ма никога не съм искал да си поствам снимка с жена.. дори ми са се молили за снимка, аз твърдо не.. щот просто не обичам.. Е, ся ако е гаджето на Гриша, бих се снимал  Laughing    И за слевщата жена (не тази), пускай я да излиза и не я ревнувай, това е за слабите хора... и чети книги, всичко дето съм научил е от книги и практика и мн ми помогна.. тв нямам и игри не играя, но чета много, помага.

Има нещо вярно в писанието ти но....... НЕ за жените а за момиченцата  bouquet

# 131
  • Мнения: 1 253
Бързо да си смениш ника, че много дразни.

Той току що възкръсна на Великден, малко уважение, все пак Simple Smile

# 132
  • Мнения: 25 764
От всичко написано от Джонсноу, единственото вярно, че автора трябва да я разкара тази и да мисли за следваща. А другото за провайдъра и ловъра, си е баси вица. Joy Аз (както и много други), си имам ресурси(финанси) и не ми трябва някой за по сигурно, нито пък имам мераци да опитомявам лоши момченца, щото били много интересни и непредсказуеми. Смях в залата. Лошо, че мъж който се има за начетен, няма идея какво иска и вижда в един мъж днешната жена.

# 133
  • Мнения: 60
Аз бях почти мъртъв де и възкръснах Wink  гледам на нещата под друг ъгъл, а той че живота минава за 1 мигване  и повечето терзания са напразно.
Какво искат жените, какво искат мъжете? Все генерализации. Все едно това което иска Пенка със средната вежда от долна нанагорнище и Кейти Пери е едно и също. Много мъже искат различни неща, според собствени си възможности, автора иска тази дама, щото тази има  и не обича шумни места.. ако обаче от някъде му се спуснат 10 моделки тип викториа сектрес - гаранция че много бързо ще забрави за неговата изгора дето излиза по заведения. И като вземе следваща жена и тя почне да излиза, какво пак нова тема да пуска? Т.е проблема не е в жените, а е в него. Ако той може да има повече жени, но стои само с нея, "тя" ще го знае и ще си го цени.. Обаче тя знае че той не може, приема го за скучен, пасивен и затова не й е достатъчен. Отделно доколкото улових, тя не се е наживяла.. а човек който не се е наживял е пълен с комплекси и никой не му е достатъчен.  Не казвам че не може да си намери жена, която да го приеме такъв домашар, но всяко нейно излизане ще му скъсява живота.. което е супер глупаво.

А жените с финанси набиват най-големите цедки, щото просто могат да си го позволят и не зависят от някой. Ако някоя казва че се кефи на пасивен мъж, домашар...... може, света е шарен и странен, не съм видял всичко.
Не е за мен темата, аз всичко си имам и имал, дълги и къси връзки, сега ергенствам и бера плодовете на живота Simple Smile

# 134
  • Мнения: 31 828
Регистрирах се само за да те нахраня, проблема ти е че искаш твърде малко Wink
Лампичките не светят жълто а червено и примигват на умиране.
- правите секс на тъмно? да не сте пъпчиви тинейджъри, първият път като го правих не беше на тъмно.. а ако всеки път трябваше да правя така секс, щях се самоубия от мъка. Мъжете сме сексуални животни и си имаме нужда от своето, няма нужда да се срамуваме от това и нашите желания.. все пак жената която е до теб, не е заместник на майка ти, а освен евентуална майка на децата ти е и сексуален партньор.. и тя ако не те задоволява, не ти трябва, защото винаги ще ти е кофти и това ще ви пречи на връзката.
За мен само това е повод да приключа дадена връзка... другите неща са трагикомични.. Не е проблем че ТЯ излиза.. проблема е че ТИ не излизаш .. ти не обичаш такива места, явно не знаеш как да се забавляваш, пропуснал си да научиш най-важният урок в живота - да се забавляваш на него. Може да си от моралните съдници и да не обичаш "такива места", но пък жените са социални пеперуди и ги обичат.
По принцип имам по хардкор мнение.. жените обикновено имат нужда от 2-ма мъже, provider и lover. Първият е безсопасен, предвидим, осигурява жилище, финанси, спокойствие, той е безопасна игла.. рамо на което винаги жената може да се облегне, жената използва този мъж за ресурси.. Lover е лошото момче, което нищо не предоставя като ресурси, но той е непредсказуем, има много жени, знае как да събуди интереса във всяка и предоставя тръпка на жените.. жената трябва да се бори за него, иска да го опитоми и той да стане нейн, а тя да е шастлива че е укротила див звяр само за себе си.. Simple Smile Така са 99% от жените, дори много от тях да ти го отричат.. може да са в процес на търсене на provider. Мисля че знаеш от кой тип си ти, сам спомена че е останала без приятелки.. ти си й бил "самотният остров" на спокойствието, докато се измъкне от тази асоциална дупка... а и най-вероятно те е използвала и за ресурси, нз. Не казвам че трябва да си купиш пистов мотор, кожено яко и да  гледаш  жените на секс (няма да е толкова лошо хаха), но да си асоциален, безопасен и пасивен отблъска жените... и ти да беше жена и ти нямаше да се кефиш на пасивен мъж, дето те гони за снимка... Не че съм някъв голям играч, ма никога не съм искал да си поствам снимка с жена.. дори ми са се молили за снимка, аз твърдо не.. щот просто не обичам.. Е, ся ако е гаджето на Гриша, бих се снимал  Laughing    И за слевщата жена (не тази), пускай я да излиза и не я ревнувай, това е за слабите хора... и чети книги, всичко дето съм научил е от книги и практика и мн ми помогна.. тв нямам и игри не играя, но чета много, помага.



Но все пак поназнайваш нещичко  Laughing Трябва да я разкара.
А останалото показва, че нищо не знаеш за жените hahaha

# 135
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 845
Хубаво ще напусне сегашната си приятелка...но какво ще предложи на следващата?! Да си кесят двамцата вкъщи, разплути в битовизми, а във ФБ - потоци от захаросана любовни постове и цуни-гуни снимки до втръсване?!

Странни разсъждения има автора, че вариантите за забаление са - или си седиш вкъщи, или ходиш да се напиеш и сбиеш. А светът предлага толкова възможности за приятно изкарване.

# 136
  • София
  • Мнения: 11 478
Авторът спря да пише, нали така?!

ние кво му умуваме още? Или просто се грижим трафика на сайта да не спада  Joy

# 137
  • Мнения: 31 828
Хората са различни. Хора, които обичат да излизат, не могат да разберат тези, които предпочитат друг начин на живот. А съветите да тръгне навън да купунясва не са подходящи.
В случая просто не е попаднал на подходящия човек.

# 138
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 845
Хората са различни. Хора, които обичат да излизат, не могат да разберат тези, които предпочитат друг начин на живот. А съветите да тръгне навън да купунясва не са подходящи.
В случая просто не е попаднал на подходящия човек.
Просто трябва да е наясно и да си търси себеподобна. Че не са малко случаите мъж да си хване готина жена, отворена към света, с интереси ...пък после да се опита да я закотви вкъщи и да й се сърди защо не му върви по гайдата.

# 139
  • Мнения: 2
Чувства се стара с теб, скучно и е ..еднообразно , живее и се....различни характери сте или сте на различен етап, такава подобна история ми е позната  Laughing щото тази песен и аз съм я пяла, само дето ти изглеждаш по-свестен от моя бившия (кусурът ти е че си домошар, ама поне си имаш някакви цели амбиции)...ние живяхме около 3 години заедно ...още от началото, когато бях на 25 и все още ми се излизаше и забавляваше, на него не му се излизаше....какви хора ходели по дискотеките...моралът тва онова..опитахме няколко пъти ама трагедия Rolling Eyes разваляше цялото забавление и така лека по-лека се промених...станахме двама домашари...налегна ме едно еднообразие...1та година аз си плащах квартирата и всичко а той идваше и оставаше много пъти, 2та аз напуснах работа и записах докторантура и бях на 450 лв стипендия, той плащаше наем и сметки и директно и индиректно ми втълпяваше че трябва да слугувам  newsm78.....цветя, внимание, комплименти - нямаше..вечер телевизия и бира Laughing, почнах да ходя на протести за свалянето на Орешарски ...там срещнах един фотограф..и той като почна с комплиментите....ела да видиш...беше оцелил слабо място, нещо за което приятелят ми не се сещаше...някои дни съм се чувствала като декор в стаята....многооо пъти се питах "да му се невиди как тоя човек издържа на такъв скучен живот, толкова верен и предан " обаче аз търпя...почнах да си мечтая за нещо повече, но иначе вярна си стоя и накрая открих отговора  Laughing той си е водел двоен живот - 2ри виртуален...то комплименти то свалки за всякакви момичета....срина ми доверието, самочувствието всичко...започнах да се обсебвам, да го проверявам ...изместих изцяло фокусът си.....карахме се, разделяхме се уж....накрая аз се изнесох..поддържахме все още отношения....с времето обаче започнах да си задавам много въпроси...видях колко съм се променила...как вместо да съм по уверена и щастлива от тази връзка съм станала несигурна, изнервена, без доверие, забравила съм да се забавлявам (когато го срещнах аз танцувах всеки ден, в нас в школата...сега вече не танцувам)...запитах се защо аз е трябвало да ревнувам, аз да чакам и да се надявам...не си заслужава тормоза...ти сигурно я караш да се чувства стара и нежелана, а на нея и се живее и е на друг етап...ако така продължите само ще си навредите....тя няма да те оцени такъв какъвто си, няма да ти е подкрепа....тя ще си излиза и ще си прави каквото иска, защото вече и е по-добре така, отколкото по стария начин, ти ще се тормозиш и ще я следиш...Имаш няколко варианта:
1.Разделяте се
2.Говорите надълго и широко с открити карти, докато стигнеш до корена на нещата
3.Ако не можеш да й кажеш да си тръгне от квартирата тогава започваш да мислиш повече за себе си, правиш каквото обичаш, разнообразяваш се и тн...и я игнорираш

Аз в крайна сметка избрах да замина за чужбина за 3 месеца  Laughing сега и да искам няма как да го виждам Laughing не сме се чували от 20 дни, занимавам се с писането на дисертацията, бягане, себеопознаване, анализиране и усъвършенстване Simple Smile Отдай се на програмирането и на това, което обичаш Simple Smile  и ако можеш отиди някъде за по-дълго време

# 140
  • София
  • Мнения: 19 253
Тук се издъни според мен, в две насоки - нито сте на 35 и 29 г. (никоя нормална 29 г. жена няма да тръгне да СИ ПРАВИ СЕЛФИ С ДЕКОРИ В МОЛА, МОТОРА НА Гаджето й, дето са ЗАЕДНО от 5 години или с ВТ ВОДЕЩ на ЕКРАНА?[/spoiler]!
Мухахахахахаха
За съжаление има много такива жени, познавам и на по 36 години, дето си мрат да си пускат селфита, и муцунести физиономии в социалните мрежи.  Tired
Вече има инстаграм, няма нужда от мозък, само снимки стигат. Mr. Green
Точно, някои хора не се тагват само докато се*ат, и то гонещи 40-така. Имам ФБ, ползвам го, качвам на тримесечие по 1 снимка, но това вече е пандемия....кой къде и как бил.
Гледала съм наяве - на някой тъп купон се счупват да правят стойки и да се фотват, съдейки само по ФБ ще речеш че са изкарали невероятно. Ма нали трябва цело село да ни завиди, вместо реално да си изкараме добре.
Авторе, вече са ти казали - бягай с 200. И след като непрекъснато се образоваш - научи се да пишеш грамотно. И не пиши така, както си говориш

# 141
  • София
  • Мнения: 94
Тук се издъни според мен, в две насоки - нито сте на 35 и 29 г. (никоя нормална 29 г. жена няма да тръгне да СИ ПРАВИ СЕЛФИ С ДЕКОРИ В МОЛА, МОТОРА НА Гаджето й, дето са ЗАЕДНО от 5 години или с ВТ ВОДЕЩ на ЕКРАНА?[/spoiler]!
Мухахахахахаха
За съжаление има много такива жени, познавам и на по 36 години, дето си мрат да си пускат селфита, и муцунести физиономии в социалните мрежи.  Tired
Вече има инстаграм, няма нужда от мозък, само снимки стигат. Mr. Green
Точно, някои хора не се тагват само докато се*ат, и то гонещи 40-така. Имам ФБ, ползвам го, качвам на тримесечие по 1 снимка, но това вече е пандемия....кой къде и как бил.
Гледала съм наяве - на някой тъп купон се счупват да правят стойки и да се фотват, съдейки само по ФБ ще речеш че са изкарали невероятно. Ма нали трябва цело село да ни завиди, вместо реално да си изкараме добре.
Авторе, вече са ти казали - бягай с 200. И след като непрекъснато се образоваш - научи се да пишеш грамотно. И не пиши така, както си говориш

Като гледам ти колко си грамотна  Shocked. Не ти отива да правиш забележки.  Grinning

# 142
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Авторе, аз не виждам Cuckoo да има грешно изписани думи в поста си – нещо, което не може да се каже за твоите публикации. Laughing

# 143
  • Мнения: 686
   Авторе, събирай и багажа. Според мен просто си и безплатна квартира. Дори и да има чувства към тебе, това не са нормални отношения. И няма да се променят, колкото и да си говорите.
   Малко са прекалени тези нападки, скучен, грозен и тн, ми като не и харесва, да си ходи. Ще си намериш жена, която е домошарка и ще си се радвате на децата. С таз мома не виждам такова бъдеще. И аз бих се дразнила, ако ме крият от фейсбук. Имах една приятелка, гаджето и така я криеше, щото му била лична, едвам я навихме да го зареже, сега не може да спре да ми благодари...

# 144
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Имах една приятелка, гаджето и така я криеше, щото му била лична, едвам я навихме да го зареже, сега не може да спре да ми благодари...

   Като чета подобни размисли, се чудя този Facebook колко ли семейства е разбил. Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 686
Имах една приятелка, гаджето и така я криеше, щото му била лична, едвам я навихме да го зареже, сега не може да спре да ми благодари...

   Като чета подобни размисли, се чудя този Facebook колко ли семейства е разбил. Rolling Eyes
   Те не са се разделили за това, нито за това сме мрънкала. Фейсбук не може да разбие семейство, може да е повод да видиш любимия колко струва. Моята приятелка издържаше финансово бившия+домакинството им на нея лежеше и работеше като вол. Онзи лежеше вечно недоволен и все не бил оценен. Секса им беше мираж. Отношението му беше ужасно. Тя работише като вол да ги заведе на почивка, онзи се снимаше и с тревата там, да се покаже във фейса, че е бил на почивка, но нито една снимка с нея. И е дразнещо отношението. Моят мъж също почти няма снимки мои във фейса му, но той влиза по един път в годината, максимум и само си чете, нищо не поства. Та не ми пука. Но ако на ден качва 20 снимки с други хора и аз не съм спомената никъде ще ме дразни сигурно.

# 146
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Но ако на ден качва 20 снимки с други хора и аз не съм спомената никъде ще ме дразни сигурно.

   Е, 20 снимки едва ли някой качва дневно. Аз съм доста активна във Facebook (като присъствие), но на снимките, които качвам, много често няма никакви хора. Когато, обаче, реша да разнообразя, обикновено споделям мои тематични снимки – с някоя нова материална придобивка, например, или по някакъв повод. От време на време качвам и с приятели. Не обичам, обаче, да публикувам общи снимки с любимия (макар че имам и няколко такива). Личният ми живот е неприкосновено нещо и съм на принципа, че колкото по-малко се знае за него от странични хора, толкова по-добре. Peace

   Така че не виждам, щом и ти самата изтъкваш, че проблемите между приятелката ти и нейния човек са били от друго естество, защо споменаваш и т.нар. "криене" във Facebook като основателна причина?

# 147
  • Мнения: 686
  Сега си прочетох поста отново, звучи малко, все е едно е основателна причина, но не го имам за такава. Просто там си изброявам нападките към автора на темата, защото много хора заядоха този фейсбук, та с две думи го подкрепям.
   Иначе, за самия фейсбук, ако качваш снимки на природа и тн е едно. Но ако всеки ден се тагваш къде си, с кого си, какво ядеш, снимка с приятелки, роднини и тн, но никога не споменаваш, тагваш или снимаш гадже си е кофти. Поне на мен ще ми е кофти, незнам за другите. Лично аз, ако го правя ще е да не види някой, че съм заета, че току виж ме вземе хаха

# 148
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Лично аз, ако го правя ще е да не види някой, че съм заета, че току виж ме вземе хаха

   Има и такава вероятност, разбира се, но чисто логически на мен ми е малко трудно да допусна, че ако въпросната приятелка търси мъжко внимание именно чрез самостоятелни и приканващи снимки, циркулиращи из Facebook, този засилен интимен интерес би убягвал на автора, предвид че той е в списъка ѝ с приятели и вижда всички нейни публикации. Забелязала съм, че хората, склонни да се представят като необвързани в интернет пространството, обикновено са във връзка с човек, който няма достъп или желание до съответните социални мрежи. Инак, малко трудно ще им се получи. Laughing

   Коментарите във връзка с Фейсбук тематиката бяха провокирани от факта, че явно за автора това е най-голямата мъка – липсата на присъствието му във фотосите на мацето. Sunglasses Пък се оказа, че проблемите им са далеч по-сериозни и дълбоки, той седнал да циври за някакви си снимки...

# 149
  • Мнения: 686
 За мен те нямат нищо общо, даже и любов нямат. Аз ако съм на 35, без деца, с такава куха връзка отдавна да съм си обрала крушите...Но явно и двамата седят, докато си намерят други...
  Относно фейсбука, едва ли си търси внимание с приканващи снимки. Достатъчно е някой като я чекне да види, че няма мъж до нея  Simple Smile 

# 150
  • София
  • Мнения: 94
Miss Fine,
Блгодаря за подкрепата. Трудно ми е да я изгоня, не съм толкова зъл. Сега ми е криво, но аз се променям, усещам го. Изпитвам някакъв яд, и охладнявам...Не искам повече, да бъда мил с нея /поне на този етап/, не мисля как да я зарадвам, не се радвам вътрешно когато ми звънне. Дори не ме свърта в леглото до нея. От два месеца насам говорим, аз уж се оправя за ден-два но...ще цитирам Надежда Захариева:
  Разумът тъкмо в нещо се хване,
  чувствата минат, та всичко сринат.
  И си остава в мен тая рана —
  несмъртоностна, но нелечима.
Ще си дам време, искам да осъзная, кое ме дразни толкова, и не ми дава мира.
Говорихме и за секса, призна че се срамува от тялото си,и има проблем, каза също че и трябва време да го преодолее.

Цитат на: The Black Cat
   Като чета подобни размисли, се чудя този Facebook колко ли семейства е разбил. Rolling Eyes
Със сигурност поне едно...
Относно правописа ми, първите дни писах от телефона си, не ми е удобно от там.

# 151
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   И какъв изобщо е смисълът да продължавате заедно, щом си си дал равносметка? newsm78

# 152
  • София
  • Мнения: 94
   И какъв изобщо е смисълът да продължавате заедно, щом си си дал равносметка? newsm78
Не съм си дал равносметка, опитвам се още да разбера,дали съм прав. Най-вече анализирам себе си, как 4 години досега изкарахме без един скандал, а след рожденния ден, всичко се обърна наопъки, та продължава и до ден днешен.

# 153
  • Мнения: 1 026
Miss Fine го е написала достатъчно точно. Бягай далеч от такива девойки, все пак не сте на по 17 години. Не си губи времето с безсмислени връзки  Peace

# 154
  • София
  • Мнения: 19 253
Като гледам ти колко си грамотна  Shocked. Не ти отива да правиш забележки.  Grinning
Е, поне не пиша: несмъртоностна, наопъки, рожденния
Не е от телефона, причината е в устройството зад него...

# 155
  • София
  • Мнения: 94
Като гледам ти колко си грамотна  Shocked. Не ти отива да правиш забележки.  Grinning
Е, поне не пиша: несмъртоностна, наопъки, рожденния
Не е от телефона, причината е в устройството зад него...

несмъртоносТна беше цитат,  наопЪки и рожденНия са си мои  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт