Твърде много ли искам ?

  • 15 300
  • 155
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 690
И факта, че тя му е слугиня, докато той хвърлял боклука, ли го прави мъж-мечта в бгмамма?

# 31
  • Мнения: 41 387
Просто не сте един за друг. Скъсвай навреме, че иначе само удължаваш агонията. И си намери момиче, което да ти пасва на характера.

# 32
  • София
  • Мнения: 11 492
И факта, че тя му е слугиня, докато той хвърлял боклука, ли го прави мъж-мечта в бгмамма?
Така като чета постовете на автора, съм мнооооооооооооооого далеч от мисълта, че може да му е слугиня, не знам - той да си каже. Най-вероятно жена чисти, а ядат навън или поръчана храна.

# 33
  • Мнения: 5 364
Не съм сигурна, че емоционално и всякак обгрижваните са спечелени завинаги и верни. Имам двама сина на възрастта на автора и от наблюдения с тях и приятелите им, мога да кажа, че е точно обратното. ||Качват им се на главите. А тези, на които момчетата не обръщат чак такова внимание и грижа, тичат по тях и дори ги молят да са заедно.
Моят съвет към младежа е  излиза ли тя, излизаш и ти преди нея, ама не обясняваш къде отиваш; разговори по тел. /дори да са скалъпена имитация или уговорка с приятел да ти звънне/ с недомлъвки, смях, споменаване на час, но без място, когато тя те чува. /Пример- А, да много ще ми е приятно! Може, но в  колко часа?  Сама, нали?! О, там е много приятно! " Пита ли, не давай обяснения. Нека се чуди  какво става. Ако държи на теб, ще изревнува, ще пита, ще иска обяснения. А, ако е безразлична, не си заслужава и бягай със 100 км в час. Момичета, колкото щеш!
А, да! Не е честно ти сам да плащаш наема, сметките и отгоре на всичко  голяма част от храната. Щом нямате брак, нито съвсем ясно и договорено живеене на семейни начала, честното е всичко наполовина. Домакинската работа също.

# 34
  • Мнения: 690
И факта, че тя му е слугиня, докато той хвърлял боклука, ли го прави мъж-мечта в бгмамма?
Така като чета постовете на автора, съм мнооооооооооооооого далеч от мисълта, че може да му е слугиня, не знам - той да си каже. Най-вероятно жена чисти, а ядат навън или поръчана храна.
Естествено, че няма да му прави впечатление. Приема го за даденост
KAG, личи ти, е имаш двама сина, не знам каква свекърва си/ще бъдеш, но такова пренебрежение към собствения ти пол не съм виждала. Че чак и номера да му даваш. Явно не можеш да си спомниш, когато си била на нейните години и виждането ти е съвсеем различно и изкривено за29г момиче.

# 35
  • Мнения: 25 811
И факта, че тя му е слугиня, докато той хвърлял боклука, ли го прави мъж-мечта в бгмамма?
Дали му е слугиня е съмнително...Но мъж мечта не е, секса куца. Naughty

# 36
  • Мнения: 14 654
Основният проблем е, че си ревнив, а оттам - и сдухан, а сдухан мъж е нещо много неприятно за понасяне. Как така ще й искаш паролата за телефона, това е проява на неуважение и желание за контрол. На нейно място още тогава да съм те изритала, защото не разрешавам на никого да ми взима свободата. Тя така и така ще те изрита в един момент, личи си, че не я интересуваш особено, просто по някаква причина си й удобен. И тези гадни намеци, че предпочита приятелите си пред теб и че не си й забавен, сигурно са доста досадно нещо. Имаш склонност към обсебване и затова ще се караш и със следващите си партньорки, на такива като теб все нещо им е криво, все много лесно им се разваля настроението, все трябва да се ходи на пръсти около тях, че да не се сдухат.
Най-добре си намери някоя като тебе - заедно да си ровите по телефоните, да се ревнувате и да сте все сдухани. Пусни го това момиче да си купонясва, пък ти си търси щастието другаде, ясно е, че тя е съвсем различен тип от тебе.
Не ми е ясно как така хем не обичаш излизанията по барове и дискотеки, хем си почнал да излизаш по мъжки, чудна работа, уж домошар и сдуханяк, пък изведнъж почнал и той с активния живот. Нещо послъга с тази част от историята.

# 37
  • Мнения: 14 837
Прочетох  поста на автора ,прочетох и коментарите.
Едно нещо ми се наби в главата.
Каква е тая мания за снимки ,за снимки качени във ФБ,да се снимаме заедно.Няколко пъти повтаряш това за снимките
На мен ми звучи доста обсебващо
И друго,писали са вече- не искаш да излизаш ,не помагаш,ровиш и в телефона ,четеш и писанията във вайбър,търсиш и паролата за телефона
Еми прекалено е.
Може би имаш своите основания,а може би се филмираш

# 38
  • Мнения: 5 364
Вишна, неуважително към нашия пол не знам дали е, ама със сигурност такива "приятелки, любими, кандидатки за брак, съквартирантки и пр.", са абслютни използвачки и си заслужават номерата и изритването.

# 39
  • Мнения: 690
Така е, ама като я изрита, ще трябва да се пере сам, да си готви и да си чисти, а явно му проблем Cry май само боклук няма да има.
А ти скъпа, пази си момченцата на 35 год, че да не ги надуши някоя "използвачка", която ще ги храни и паролата си за телефона ще дава.

# 40
  • Мнения: 2 850
На мен не ми допадат забежките на дамата във форма на съобщения с други. Очевидно е, че се оглежда за друг.
Не ми допада обаче и Авторът да й иска паролата, да се заяжда, че излиза и тн Не знам дали го е правел от самото начало на връзката им или в последствие, защото се чувства несигурен в нея. И ревнува.
Тъпо е тя да се сърди, че той излиза, след като и тя го прави.
Пък, прочитайки на колко сте години, ми дойде на ум само - защо си губите времето заедно?

Послепис - ако дамата е слугиня, то пък мъжът е спонсор, защото плаща за всичко в домакинството. И двете неща са еднакво нечестни.

# 41
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Дами, отворилият темата се покри. Да не се караме заради техните неоправии, предлагам.  bouquet

# 42
  • Мнения: 25 811
Дами, отворилият темата се покри. Да не се караме заради техните неоправии, предлагам.  bouquet
Ще се покрие ами, един отговор няма в негова подкрепа. Joy Joy

# 43
  • Nice
  • Мнения: 946
И двамата сте доста неадекватни за възрастта си.
Дано да е пързалка  Laughing

# 44
  • Мнения: 32 085
Какво ще стане ако всеки, който работи спре да чисти, пере и готви  Crazy
Някои хора просто ги мързи и използват другите. И това с тия пароли.  Sick
То няма как секса да не е мираж. Тя вече го има за нейно детенце  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт