"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 22

  • 57 958
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 452
Момичета , не знам какво става... закъснява ми с два дни , направен си тест - отрицателен.... нормално ли е ... много съм тъжна

# 16
  • Мнения: 8
Здравейте отново, момичета. Писах преди няколко дни.. Нещата при мен започват да стават малко странни. Преди няколко дни (3-4 дни преди датата) си направих няколко теста- имаха въображаеми чертички на тях (това беше 2 поредни дни). Направих си и на следващия ден тестове т.е. за 3- ти пореден ден,като мислех, че ще започне да се появява хубава черта, но не- бяха отрицателни. Примирих се, че и този месец няма да е станало, но ето, че ми закъснява втори ден и реших все пак, да си направя тест- от най- обикновените лентички и сега ще ви покажа резултата, ако може да ми кажете какво мислите по въпроса. Утре ще отида и ще си направя кръвен тест (ако не ми е дошло до тогава), но ми е интересно какво мислите вие Simple Smile
http://prikachi.com/images.php?images/858/8799858X.jpg

# 17
  • Мнения: 1 235
Момичета , не знам какво става... закъснява ми с два дни , направен си тест - отрицателен.... нормално ли е ... много съм тъжна

Редовен ли е цикълът? Доказана ли е овулацията? Ако отговорите са "Да", то няма бременност, но при една по-късна овулация е възможно все още да е рано тестът да покаже.

# 18
  • Мнения: 65
Здравейте! Преди 6 месеца родих нормално,  кърмих до преди два. Цикълът ми дойде веднъж и сега закъснява с 8 дни, искаме още едно бебе но не работим усърдно, просто не се пазим с нищо защото не държим да е точно сега, тестовете са отрицателни ни аз мисля че има нещо защото съм много отпаднала имам стягания в корема и напрежение в гърдите вие какво мислите?

# 19
  • Мнения: 452
Менструацията ми е като по часовник. За овулацията не съм сигурна , по принцип я усещам, защото имам болки в корема .Общо взето започнахме с бебе правенето  на 14 ден от старта на менстуацията  ... по мои изчисления съм била в овулация..  Възможно ли е теста да не показва още , а да има бременност?  Не знам .. Sad  вчера трябваше да ми дойде ...

# 20
  • Мнения: 26
здравейте , вчера бях си направила тест и днес си направих но по бледа черта  ми се видя  имали разлика то колкото знам  трабва да е по тъмна ? http://prikachi.com/images.php?images/70/8800070y.jpg

Последна редакция: ср, 11 май 2016, 18:13 от djuliana.

# 21
  • Мнения: 110
здравейте , вчера бях си направила тест и днес си направих но по бледа черта  ми се видя  имали разлика то колкото знам  трабва да е по тъмна ?
според мен си пусни кръвен,той няма да те излъже Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 165
Джулиана, възможно е да е по-бледа ако не е направен с първата урина т.е урината е била разредена и ненаситена с хормона.Два кръвни теста в рамките на 48 ч. ще покажат дали всичко е наред.Успех.

# 23
  • Мнения: 26
напротив днес бях направила със сутрешна урина .  а вчера беше след обет   

# 24
  • Мнения: 1 052
Здравейте отново, момичета. Писах преди няколко дни.. Нещата при мен започват да стават малко странни. Преди няколко дни (3-4 дни преди датата) си направих няколко теста- имаха въображаеми чертички на тях (това беше 2 поредни дни). Направих си и на следващия ден тестове т.е. за 3- ти пореден ден,като мислех, че ще започне да се появява хубава черта, но не- бяха отрицателни. Примирих се, че и този месец няма да е станало, но ето, че ми закъснява втори ден и реших все пак, да си направя тест- от най- обикновените лентички и сега ще ви покажа резултата, ако може да ми кажете какво мислите по въпроса. Утре ще отида и ще си направя кръвен тест (ако не ми е дошло до тогава), но ми е интересно какво мислите вие Simple Smile
http://prikachi.com/images.php?images/858/8799858X.jpg



Чертичката се вижда много лекичко, но се вижда. Ще стане и по-ярка Simple Smile
Тихичко честито от мен и лека бременност до термин!

djuliana, най-добре пусни два кръвни теста през 48 часа както те е посъветвала Органзичката. Явно е, че бременност има, но кръвните тестове ще покажат дали върви нормално Simple Smile
Успех!

# 25
  • София !
  • Мнения: 1 240
Monikaaaa..., това според мен не е изпарителна чертичка. При мен имаше доста по-бледа, едва се виждаше и се появи на 6-7 мин.. Резултата ми е в подписа - 17 г.с. съм. Така, че стискам палци и при теб да е така  Hug

Black__Rose, вижда се малко чертичката. Стискам палци кръвния да покаже бременност. Praynig Пиши да кажеш.

# 26
  • София
  • Мнения: 91
Здравейте, днес си направих теста при 3 дена закъснение. Миналия месец отново ми закъсня при иначе редовен цикъл от 28 дни и тогава правих кръвен отрицателен тест. На следващия ден ми дойде. Сега ми закъснява, но изпитвам ужасот поредното разочарование. Направих тест Sure Check преди 1 час и можете да видите резултата в долната снимка. Какво значи това? Да се радвам ли или? Резултатът от снимката е от 6-тата минута на засичане. След толкова лъжливи месеци приятелят ми даже не зачита бледата втора чертичка на този, а досега никога на тест за бременност не ми се е показвала.

Дайте мнение.

http://prikachi.com/images.php?images/898/8800898v.jpg

# 27
  • Мнения: 97
Честито Simple Smile

# 28
  • Мнения: 286
Tedi, ясна втора чертичка. За да покаже Sure check такава чертичка, нивото на хормона никак не е малко.

Честито. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 052
Теди Харизанова, честито и от мен Simple Smile Лека и безпроблемна бременност до термин  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт