"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 22

  • 57 959
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 91
Момичета, много Ви благодаря за отговорите. Дано сте прави. Довечера заминавам в чужбина за 4 дена и мисля довечера да направя още един. Ако има втора, дори и бледа черта, значи е сигурно, нали? Просто с мъжа ми не смеем да се зарадваме. След като се прибера, ще направя кръвен, но дотогава...

# 31
  • Мнения: 1 052
Момичета, много Ви благодаря за отговорите. Дано сте прави. Довечера заминавам в чужбина за 4 дена и мисля довечера да направя още един. Ако има втора, дори и бледа черта, значи е сигурно, нали? Просто с мъжа ми не смеем да се зарадваме. След като се прибера, ще направя кръвен, но дотогава...

То и сега е сигурно, но за твое успокоение препишкай още един довечера Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 7 645
Малеее мале мале!!!  Crazy  Flutter  Crazy
Два дни не бях гледала, а то пълно с положителни тестове!!!

На всички честито!  bouquet  bouquet

Моника - за мен тази черта също не е изпарителна, толкова много се зарадвах за теб, направо не можах да повярвам в първия момент, толкова време се измъчваше и ето че има резултат!!!  Sunglasses Дано следващите тестове да го потвърдят, а и кръвния не е за пренебрегване разбира се Simple Smile

Мноооого късмет на всички и лека бременност!

# 33
  • SOFIQ
  • Мнения: 402
Здравейте влизам само да кажа че след вчерашния тест и вълнение каква е тази черта днес ми дойде аама с пълнааа сила знаех си че не трябва да се радвам ,но мога да кажа само нов цикъл нов късмет ще чакаме за понатам друго освен надежда и оптимистично мислене без затормозяване доколкоото е възможно .Успех на всички лек ден

# 34
  • София
  • Мнения: 7 645
ееее Моника!! Тъкмо се зарадвах наистина искрено!  Confused

За мен чертичката ти е била истинска, има възможност за биохимична, но ако не си правила кръвен, няма как да разбереш  Cry
Днес, въпреки цикъла направи ли друг тест, повтори ли се чертата? Като цяло само един тест ли направи?

Съжалявам наистина   Hug

# 35
  • Мнения: 1 052
Еее, Мони...  Sad
Наистина препишкай още един тест, за да си сигурна дали е била изпратителна или е биохимична...
Съжалявам и силно те прегръщам  bouquet

# 36
  • Мнения: 51
Момичета моля ви помагайте! Работим от 3 месеца за бебе без резултат и затова този месец си купих тест за овулация. Последен цикъл ми беше на 1.05 с 5 дена течение от 10тия ден започнах с тестовете защото нито я усещам нито я знам кога е тази овулация и всичките тестове до сега ми бяха с бледа втора черта, бях решила днес да купя още една кутия за да съм сигурна че имам такава поне! Тази сутрин стана нещо много странно като ходех до тоалетна и се забърсах на хартията остана нещо като кръв премесено с бяло течение и точки нз как да го обясня, имам още едно дене което стана от раз и за толкова време през живота ми такова нещо не ми се е случвало! Сега какво да мисля ако това е овулация теста защо не го показа, ако е имплантация значи овулацията е била ранна нали така? Така съм се шашнала, че обмислям да ида и на лекар, кажете ми какво мислите...

# 37
  • Мнения: 1 052
А с каква дължина е цикълът ти?

# 38
  • Мнения: 3 597
Aida , кога правиш тестовете за О , по кое време на деня и по едно и също време ли ги правиш ?

# 39
  • Мнения: 51
А с каква дължина е цикълът ти?

Ами 28-30 дни.

# 40
  • Мнения: 1 052
Значи най-вероятно просто не си уловила пика на LH хормона. Според мен това е овулацията ти.
Аз три месеца правих тестове за ОВУ като паралелно с това мерех и БТ. Според графиките всеки месец си имах овулация, но така и не видях положителен тест.
Пикът на хормона трае съвсем кратко време и е възможно да си го изпуснала...
Успех и дано този месец е твоят  bouquet

# 41
  • Мнения: 51
Значи най-вероятно просто не си уловила пика на LH хормона. Според мен това е овулацията ти.
Аз три месеца правих тестове за ОВУ като паралелно с това мерех и БТ. Според графиките всеки месец си имах овулация, но така и не видях положителен тест.
Пикът на хормона трае съвсем кратко време и е възможно да си го изпуснала...
Успех и дано този месец е твоят  bouquet
Благодаря, дай боже този месец да бъде за всички нас, които очакваме двете най-хубави чертички!

# 42
  • Мнения: 70
Здравейте влизам само да кажа че след вчерашния тест и вълнение каква е тази черта днес ми дойде аама с пълнааа сила знаех си че не трябва да се радвам ,но мога да кажа само нов цикъл нов късмет ще чакаме за понатам друго освен надежда и оптимистично мислене без затормозяване доколкоото е възможно .Успех на всички лек ден

Мони,не взимай повече от този тест!Преди около година на мен също ми даде фалшив положителен резултат!!!

# 43
  • Мнения: 504
Фалшив положителен резултат няма,имя изпарителна линия,която наподобявя втората черта,но е сива...Фалшив положителен се получава  ,когато жената е приемала медикаменти съдържащи човешки хориогонадотропин ЧХГ...

# 44
  • Мнения: 405
Момичета с две чертички честитоооо  EFP и аз много се надявам в края на този месец да ги видя.Правих си тестове за овулация дано е станала работата  Grinning  иначе да ви питам имахте ли някакви симптоми преди да видите теста?

Общи условия

Активация на акаунт