Лидл 84 Няма отърване от стикита

  • 119 424
  • 760
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 020
Аз затова се отказах - бяла кожа, руси косми, почти мъх.
Едно време ходех по разни салони и все ми отказваха, защото нямало смисъл при мен. Чудех се за подмишници и триъгълник, но все пак там е малка зона и бързо и лесно ги махам, държи ми гладко по месец и повече и не си струва да давам 200+ лв.

# 481
  • София
  • Мнения: 2 719
От фейсбук

Kalin Igov to Lidl Bulgaria
19 May at 20:53 ·
Аз пазарувам в Lidl откакто отвори още първия магазин и не мога да си обясня, как някой стоки поскъпнаха с заветните 110+ % .Не говоря само за храна, ами инстументи и пр.Просто цените се надигат така, леко тактично от време на на време и си мислят, че ние сме стадо овце и няма да забележим...

Comments
Lidl Bulgaria
Lidl Bulgaria Привет, Калин, молим да ни опишеш по-конкретно кои продукти визираш, за да можем да отнесем въпроса към отговорния отдел. Желаем ти успешен ден!


Сега какво? Да направим списък на нещата, които са поскъпнали и да чакаме обяснение от отговорния отдел  hahaha

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877

Сега какво? Да направим списък на нещата, които са поскъпнали и да чакаме обяснение от отговорния отдел  hahaha
Голямо писане ще падне...  ooooh!

# 483
  • Мнения: 1 938
Ще бъде дълъг списък... Mr. Green

# 484
  • София
  • Мнения: 1 948
 В 3 Лидъла проверих за фотоепилатора и в трите е свършил. В единия от тях ми казаха, че са получили само 2 бройки.

# 485
  • Мнения: 47 990
Това май решава дилемата ми дали да го купя  Tired

# 486
  • Мнения: 1 746
Ами сметките ми в Лидл силно се редуцираха.Направих си справка от банковата карта-приблизително 5-6 пъти за последния месец.Като гледам тенденцията е към още намаляване.Щом за Лидл е без значение да продължават така и ще последват примера на Пени.

# 487
  • Мнения: 2 820
Последното нещо, което забелязах, че е повишено беше чистачката за прозорци. Хлебопекарната също беше на по-висока цена през есента. Ако се отворят старите каталози и сегашните ще се види разликата, но защо се правят на ...

# 488
  • Мнения: 790
ами давайте да им пишем, колкото повече,толкова повече! Да видим тогава какво ще е оправданието или просто ще изтрият коментарите.

# 489
  • Мнения: 2 681
В 3 Лидъла проверих за фотоепилатора и в трите е свършил. В единия от тях ми казаха, че са получили само 2 бройки.
Сутринта в Лидл на бул. Черни връх 47 имаше 10тина епилатора.
Лелите се биеха за някакви раздърпани гащи, май пижами.




# 490
  • София
  • Мнения: 38 522
Ооо, цените в Лидл! Не че се хваля, ама пазарувам в Лидл от 2000 година. Тогава какви цени имаше...
Сега определено сметката ми е по-висока, отколкото в кварталния магазин.

# 491
  • Варна
  • Мнения: 4 925
От близо 2 години се "познаваме" с Лидл и въпреки, че не ни е основното място за пазар и ходим рядко, не се концентрирам много над цените и ми прави впечатление скока, а си представям редовно пазаруващите. От Лидл какво точно описание и примери искат? Техните служители явно от други вериги пазаруват, щом им е нужен списък.
Спалното бельо другата седмица е с чаршаф, а не торба, нали?

# 492
  • Мнения: 3 386
Аз взех фотоепилатора, до сега си святках краката... Някой ако го интересува нещо, на среща съм да отговоря.
 
И чааак сега се сещам, че на касата не ми дадоха стикита  Close Би следвало да ми се полагат, нали?

# 493
  • Мнения: 8 249
Разбира се че ти се полагат стикита.
Въпрос...някой да ми се намират Германия, Северна ирландия и Чехия.

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Някой да е взел сутиен днес?Отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт