Лидл 84 Няма отърване от стикита

  • 119 418
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
Забравих днес за банските...  Embarassed

Доволни от половинките намират ли се? За целите не прочетох добър отзив. Чудя се да ходя ли утре и дали ще има останали някъде във Варна.


Kакви са лошите отзиви?



Аз ходихм смених моя 44 за 42, стои по съвсем различен начин. Хубаво, стегнато на корема. Даже се 'аресвам  Mr. Green Mr. Green

Взех и на ММ шарен ХЛ, много леко му е тесен, ама тъкмо стимул да отслабне Simple Smile

# 751
  • Мнения: 159
Аз също се сдобих с черен цял бански  Party доволна съм много! Хубаво стои и е приятен на допир, взех 38ми, мъъъъничко тесен амааа трябва да паднат 2-3 кила така че тъкмо  Flutter
Забравих днес за банските...  Embarassed

Доволни от половинките намират ли се? За целите не прочетох добър отзив. Чудя се да ходя ли утре и дали ще има останали някъде във Варна.
Аз разгледах половинките, но аз искам бриджитка с оформена чашка, а те не са с такива. В Лидл на Варненчик имаше доста от всички видове  Peace

# 752
  • Мнения: 433
Ще чакам гащеризоните. Точно на рождения ми ден ще ги зареждат. Grinning

# 753
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Явно заради номера така съм разбрала. Със здраве и кеф да си ги носите на плажа, щом са готини Simple Smile
За половинките и аз искам с чашка, т.ч. няма да ходя утре. Мерси за инфото! Да не се ядосвам днес, че ги забравих.

# 754
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
На мен целият бански в черно не ми стоеше добре (проблемът е в мен, а не в него), та си взех раирания с твърдата чашка. Харесва ми, въпреки че ми трябва 42В, а такъв размер не намерих - имаше 42С и 40В. В крайна сметка си оставих по-големия, че иначе малко като втасал козунак изглеждах на места Mr. Green

# 755
  • Мнения: 759
Сигурно в миналогодишните теми е коментирано, но бих искала да чуя няколко мнения за слънцезащитните. Добри ли са? За детето искам да взема, но съм в чуденка дали предпазва, че е много бял.

# 756
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Сигурно в миналогодишните теми е коментирано, но бих искала да чуя няколко мнения за слънцезащитните. Добри ли са? За детето искам да взема, но съм в чуденка дали предпазва, че е много бял.
Аз съм доволна. Моите не са толкова бели и ползвам SPF 30. Не са изгаряли. Друг е въпроса, че като ги намажа отива зян, защото са все във водата Mr. Green
От SPF 20 за възрастни не съм доволна, защото не мога да почернея, оставам си бяла с него. За това миналото лято на морето го ползвах само първите два дни, а после продължих с натурално бадемово масло, което е с SPF 6.

# 757
  • Мнения: 6 185
Детските тениски от миналата брошура дали се свиват и избеляват при пране?

# 758
  • Мнения: 4 303
Детските тениски от миналата брошура дали се свиват и избеляват при пране?
При нас за сега/две пранета/ няма промяна

# 759
  • Мнения: 3 546
Детските тениски от миналата брошура дали се свиват и избеляват при пране?
При нас за сега/две пранета/ няма промяна


и при мен 2 пранета и сушене със сушилня, не са мръднали. Някой беше каза, че цветовете се размазали от сушилнята- при мен няма проблем.

Взех си черно/белия бански, който е като потниче горната част. Много ми харесва, но 40 номер ми стяга много в гърдите, ще ходя днес да видя дали не е останал някой 42 номер, ако не ще го връщам- много ми стяга.

# 760

Общи условия

Активация на акаунт