Лидл 84 Няма отърване от стикита

  • 119 444
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 148
Скрит текст:
Детските бански ги няма в сайта.  Confused Нали бяха от днес, да не бъркам?
Бяха от понеделник. Чак пък да са свършили?
Не са свършили, поне при нас е пълно. Просто в четвъртък качват новите неща на сайа и трябва да махнат някои.
Детските бански ги няма в сайта.  Confused Нали бяха от днес, да не бъркам?

От понеделник бяха

Ясно. На място трябва да проверя, ако са останали.  Peace

# 736
  • Мнения: 373
Чаршафите с ластик дали пак са от тънките? Имам вкъщи купуван памучен, но отгоре седи като кадифе и е по-плътен. Оттогава не са пускали такива.

# 737
  • Мнения: 68 994
Чаршафите с ластик дали пак са от тънките? Имам вкъщи купуван памучен, но отгоре седи като кадифе и е по-плътен. Оттогава не са пускали такива.

Да не е бил някакъв бархетен...но нямам спомен дали са пускали долни с ластик от бархет. Иначе имам детски комплект-плик и калъфка, от бархет, лидълски...и наистина е страхотен...мекичък, както пишеш - кадифено усещане Heart Eyes

Последно взех долен с ластик от памук, но май е от тънките, така, както описваш. Всъщност идея нямам кои са били "дебелите" долни Rolling Eyes Аз съм доволна и от тънките...не стават поне на топченца, за разлика от едни кауфландски..

# 738
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
Забравих да благодаря на този, който похвали ягодите! bouquet  Взех си 6 тарелки  Crazy, бяха намалени (по спомен на 79 ст) и съжалявам, че не заграбих всичките! Mr. Green Много са вкусни!!! Grinning

# 739
  • Варна
  • Мнения: 1 952
Забравих да благодаря на този, който похвали ягодите! bouquet  Взех си 6 тарелки  Crazy, бяха намалени (по спомен на 79 ст) и съжалявам, че не заграбих всичките! Mr. Green Много са вкусни!!! Grinning
пуу ,ще ме накарате да отида за 3-ия път в магазина....  Laughingooooh!

# 740
  • Мнения: 1 523
някой случайно да връща бански 42 размер от този който на горе е като потниче и бикини надолу , взех 44 че само него намерих и ми е голям

# 741
  • Мнения: 5 148
http://www.lidl.bg/bg/8276.htm?action=showDetail&id=41200

Тези наденички вкусни ли са?

# 742
# 743
  • Мнения: 68 994
Тези белите наденички са хвалени отдавна тук в темата. Ама пусто с този си цвят...нещо не мога да се преборя. Поне като се запекат, зачервяват ли се като другите?

# 744
  • Мнения: 48 023
Да, зачервяват се и стават като другите

# 745
  • Мнения: 5 148

От утре са и на промоция и те ще са вечерята ни  Laughing

# 746
  • Мнения: X
Някой има ли представа от мъжките бански в розово защо няма  XL размер?



При нас във Враца имаше, тоест - има, явно просто са били свършили.



Взех си черен бански, обаче много странно ми стои на корема, много се набръчква и "коланчето" провисва. Взех 44, ще отида го сменя за 42 ако има останали. Много се чудя и на черно-белия, но не знам как ще е на гърдите. Нямаше наплив, но днес цяла Враца се е изнесла на връх Околчица, довечера ще по голяма лудница. Исках да взема и за мъжа ми, ама той пък иска първо да ги види. Имаше ХЛ от всички, харесаха ми черния и този розово - прасковения.

# 747
  • София
  • Мнения: 3 437
Пууу, имен ще ме накарате да скокна до лидл като се наспи детето.  Mr. Green

# 748
  • Мнения: 5 148
Да питам каква е цената на гъбките в момента в Лидл?  Hug

# 749
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Забравих днес за банските...  Embarassed

Доволни от половинките намират ли се? За целите не прочетох добър отзив. Чудя се да ходя ли утре и дали ще има останали някъде във Варна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт