Лидл 84 Няма отърване от стикита

  • 119 445
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 14 756
Ами моята рокля е S-36/38. Около 160 съм висока,екстра ми е. Имаше и M и L.

# 721
  • Мнения: 182
Ами моята рокля е S-36/38. Около 160 съм висока,екстра ми е. Имаше и M и L.
Благодаря  bouquet

# 722
  • Варна
  • Мнения: 1 952
Ами моята рокля е S-36/38. Около 160 съм висока,екстра ми е. Имаше и M и L.
Благодаря  bouquet

Аз съм 168 висока и М ми беше добре.

Отивам да връщам на малкия банския..много плитък и ластика е широк . Thinking
Ще взема роклята..

Последна редакция: чт, 02 юни 2016, 13:05 от Velina_p

# 723
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
Кажете, моля ви, ако се връща стока платена с карта, трябва ли и картата да се носи, за да се прави сторното или връщат директно пари в брой? Важно ми е защото ще пращам детето..

# 724
  • Мнения: 266
Някой има ли представа от мъжките бански в розово защо няма  XL размер?

# 725
  • София
  • Мнения: 780


Кажете, моля ви, ако се връща стока платена с карта, трябва ли и картата да се носи, за да се прави сторното или връщат директно пари в брой? Важно ми е защото ще пращам детето..

Кеш ти ги връщат, разбира се
Няма проблем


HAPPY е отговорила. Няма нужда да се носи картата.

# 726
  • Мнения: 68 994
Кажете, моля ви, ако се връща стока платена с карта, трябва ли и картата да се носи, за да се прави сторното или връщат директно пари в брой? Важно ми е защото ще пращам детето..

Спокойно...няма да носи картата, не е нужна!

Почти винаги плащам с дебитна карта на касата, никога, ама никога не са ми я искали при връщане на стока. Връщат ти кеш, носиш само касовата бележка!!

# 727
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
Благодаря! Hug Не съм видяла отговора на Хепи, извинявам се! Embarassed

# 728
  • Мнения: 159
Здравейте!
Току що и аз се връщам ooooh!... в 8 часа от черните бански почти нямаше ,само 44 номер и тук там 36
Но намерих един 38 размер и го взех.Много ми пасна ,направо съм  фиданка с него ,скрива и паласки и коремче ..ммм ,много съм доволна.    Party Party
Вех бански и на малкия .
Се чудих за една рокля ,намалена , със сини шарки...Още и се чудя ,много широка долу ми се видя..
Каква лудница беше в 7 на банските и джапанките.....Купих си рокля, издирвах я в Гърция миналата година, че я хванах там и ми беше голям мерак Laughing Е, там беше 5 евро, тук 7 /намалена/.  Mr. Green
Каква е роклята?

Velina_p, в кой Лидл е нямало бански? Sad Питам, защото мисля довечера след работа да отида, та да знам към кой да се насоча  Flutter Благодаря  Peace

# 729
  • Мнения: 5 148
Детските бански ги няма в сайта.  Confused Нали бяха от днес, да не бъркам?

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Детските бански ги няма в сайта.  Confused Нали бяха от днес, да не бъркам?

От понеделник бяха

# 731
  • София
  • Мнения: 14 756
Детските бански ги няма в сайта.  Confused Нали бяха от днес, да не бъркам?
Бяха от понеделник. Чак пък да са свършили?

# 732
  • Мнения: 68 994
Да, от понеделник...защото вчера ги гледах на място. Не са от днес определено.

# 733
  • София
  • Мнения: 6 086
Не са свършили, поне при нас е пълно. Просто в четвъртък качват новите неща на сайа и трябва да махнат някои.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 1 952
Скрит текст:
Здравейте!
Току що и аз се връщам ooooh!... в 8 часа от черните бански почти нямаше ,само 44 номер и тук там 36
Но намерих един 38 размер и го взех.Много ми пасна ,направо съм  фиданка с него ,скрива и паласки и коремче ..ммм ,много съм доволна.    Party Party
Вех бански и на малкия .
Се чудих за една рокля ,намалена , със сини шарки...Още и се чудя ,много широка долу ми се видя..
Каква лудница беше в 7 на банските и джапанките.....Купих си рокля, издирвах я в Гърция миналата година, че я хванах там и ми беше голям мерак Laughing Е, там беше 5 евро, тук 7 /намалена/.  Mr. Green
Каква е роклята?

Velina_p, в кой Лидл е нямало бански? Sad Питам, защото мисля довечера след работа да отида, та да знам към кой да се насоча  Flutter Благодаря  Peace

Pif_4e на ул.Мир, който е.

Отидох да сменя банския на малкия ,а излязох с 80 лв сметка...пффф.
В крайна сметка взех дънковата рокля ,има някакъв протрит ,носен ефект Crazy..се чудих ,се чудих и я взех ..Приспивам малкия и ще я видя после.Взех и  шорти за плуване на децата,много исках да е бански..сякаш по-удобни ми се виждат.Нека да ги пробваме и ще решим дали ще ги задържим.

Последна редакция: чт, 02 юни 2016, 13:22 от Velina_p

Общи условия

Активация на акаунт