Спешно ! Моля за препоръка на добър гинеколог/ жена/ в София

  • 4 107
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте мили дами /мами/,

нека да споделя моя проблем. През януари ходих на профилактичен преглед при генеколог, където се установи, че имам кисти в яйчника, цитонамазката ми беше добра - 2-ра група, поставиха ми диагноза бактериална вагиноза /липсват латобацили, повече от 300 грам (v) кокобактерии и Грам(-) пръчици, повече от 90%"clue cells/ не се изолира кандида и T.vaginalis /. Изписаха ми Вагилакс, Магмирор и Клиндамицин ... нямаше резултат ... след което направих 5 дена лечение с Гинофит и към днешна дата пак положението не е ОК.
По принцип съм с нередовен цикъл, случвало ми се е даме пропуска месец, два. Този месец ми дойде 2 пъти, към момента е "втория ми цикъл", което не знам дали е цикъл или кървене ... много съм притеснена, предполагам, че това се дължи на кистата, може би се е спукала  newsm78

За съжаление не мога да попадна на допър гинеколог, всички до момента супер много ме разочарова, много невнимателни и нелюбезни. Последната гинеколожка докато ме преглеждаше все едно беше хванала миксер и трябваше да разбие яйца на сняг за норматив. Ужас и много нелюбезна, неудобно да ти стане, че си птишъл да й нарушиш спокойствието ..... Предпоследната пък гинеколожка ми изкара акъла, давайки мнение преди да са ми излязли резултатите ... в следствие се оказа, че нямам повод за сериозно притеснение, но защо беше нужно да всява такава паника, спомням се, че броях минутите да си взема резултатите тогава ?!!? Rolling Eyes

Към момента имам нечовешки болки в яйчниците и кървене  newsm45

Моля да споделите мнение за добър гинеколог  baby_neutral - жена по възможност, която да е Човек,мила внимателна, която да обеснява, без да те претупва и да ти се кара, че си й задал въпрос.

Ако е в кварталите Редута, Гео Милев и района ще е супер, или пък в централната част, но и да е другаде ще ида стига да си заслужава  Rolling Eyes По възможност да работи със Здравната каса, т.к ще си взема направление.

Моля и ако някой е имал подобен проблем бактериална вагиноза да сподели как се е справил. Не мога да си обесня откъде се е появило това чудо ?!?!?  newsm78

Предварително ви благодаря прекрасници  newsm51

Надявам се, че скоро да се оправя, защото положението е ...  newsm09 Weary

Имайте усмихнат ден !  smile3525  Hug

Последна редакция: пн, 16 май 2016, 12:10 от Pi`pipi

# 1
  • Мнения: 472
Аз ти препоръчвам др. Наталия Узунова от София мед. Безкрайно доволна съм от нея, любезна, мила и добра като специалист. Имах подобни проблеми на твоите и тя ми помогна.

# 2
  • Мнения: 1 622
д-р Гагова, Шейново.

# 3
  • Мнения: 48 009
В Гео Милев има кабинет и д-р Богословова, вярно че преглежда главно бременни, но  и небременни преглежда
Любезна е, има опит, внимателна, на мен и на бая народ бая ни е помогнала и е Човек
Преглежда само на частно обаче

# 4
  • Мнения: 157
Още един глас за д-р Богословова и от мен.
Преглежда и небременни във вторник и четвъртък, след обяд.

# 5
  • Мнения: 47
Нели, много благодаря за мнението и препоръката.

Ще проучва д-р Узунова ако трябва да съм честна малко ме притесни това, което прочетох за нея тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=695089.435  Confused

Мисля си, че лекарите са, както ги улучиш дали в натроение или не  newsm78


♥ HAPPY ♥ , Lora Lo благодаря ви за отговора  bouquet, но ми се иска гинеколога да работи със Здравната каса.

Ripple, благодаря че се включи в темата и оказа помощ, искам да попитам дали д-р Гагова работи с НЗОК ?

# 6
  • Мнения: 472
Ами аз съм минала през доста лекари и от тази жена нямам никакво оплакване. Приветлива, усмихната всеки път. Имах проблем със забременяването, за който тя помогна,цялата си бременност следих при нея, в четвъртък пак отивам при нея на профилактичен.Моите прегледи са протичали в разговори, усмивки и добро настроение. Имам и огромно доверие. За сега не бих я сменила за друг лекар. Ходила съм в частни клиники, при Гагова, в Майчин дом и никъде не се отнесоха добре с мен. Но това си е моето мнение и не искам да го налагам. Simple Smile

Успех и дано откриеш своя лекар, защото това е много важно  Peace

# 7
  • Мнения: 466
Д-р Чалкова , много съм доволна от нея. Ето и тема където се обсъжда
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=622246

# 8
  • Мнения: 4 183
Аз ти препоръчвам др. Наталия Узунова от София мед. Безкрайно доволна съм от нея, любезна, мила и добра като специалист. Имах подобни проблеми на твоите и тя ми помогна.
И аз съм била на преглед при нея, внимателна е, гледа всичко подробно, не предписва излишни лекарства.  Peace
За БВ трябва да си подсилиш латобацилите с подходящ препарат, само с антибиотици не е достатъчно ефективно.

# 9
  • Мнения: 851
Като много добър специалист мога да препоръчам доктор Китанова от Шейново. Спокойна е и ще ти каже всичко, което трябва. Аз държа доктора да е добър специалист, без да е задържително да ми е симпатичен за разговор.  Жената е шеф на родилното, а преди това е работила в патологията и смятам знае и си разбира от работата. Приема в самото Шейново, а има и частен кабинет, но по-лесно е да си запишеш час в болницата. Приема следобед и вечер и за работещите е удобно.

# 10
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 168
Д-р Мая Василева, от болница Вита, но не работи със здравната каса.

# 11
  • Мнения: 5
д-р Елица Иванова - 3 ДКЦ, работи със Здравна каса. Изключително мила и внимателна, обяснява и отговаря на всички въпроси. Единственият недостатък е, че за час при нея се чака няколко дни. Sad

# 12
  • Мнения: 897
Къде си избра в крайна сметка и доволна ли си? Аз хвърлих око на д-р Узунова, ще ме улесниш много ако си отишла там.  Hug

# 13
  • Мнения: 323
Др.Сузана Нашар работи в родилна зала в МД , но има и частен кабинет , освен през бременностите ходя и при проблеми при нея , най-милата и внимателна жена , обяснява много и разбираемо.

Общи условия

Активация на акаунт