БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 880 407
  • 1 495
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3
Искам да изкажа възхищението си от д-р Стоян Андреев,ревматолог ,от болница Токуда,София.Много е внимателен и компетентен.Обръща внимание на всеки пациент.Аз отидох с направление,прегледа ме обстойно,два пъти и на ехограф и ми постави правилната диагноза.Изключителен човек и специалист.Малко са такива като него!Благодаря!

# 436
  • Мнения: 18
Предстои на наш близък операция от рак на ректума в Токуда болница.Моля за мнение или препоръка.Много ще ми е от полза.Благодаря предварително

# 437
  • Мнения: 20 155
Здравейте, тъй като сменям гинеколога, интересува ме някой ходил ли е скоро на преглед при доктор Валери Нецов в частния му кабинет, както и при д-р Рени Ковачева? Какви са цените за преглед, цитонамазка? Ще бъда благодарна да дадете отзиви. Благодаря!

Последна редакция: сб, 11 юли 2015, 21:38 от basila

# 438
  • Мнения: 430
Искам да изразя благодарността си тук към акушерката от I-ва АГ „Св. София“ (бивша „Тина Киркова“) – Ева Белишка.   bouquetБлагословена съм, че тя беше нощна смяна при раждането на сина ми. Страхотен професионалист и човек. Усещах подкрепата й през цялото раждане (което беше и първо за мен), както и след него. Помогна ми много психически да издържа при раждането, а след това и при първите ми стъпки в кърменето. Пожелавам й да остане все така усмихнат и позитивен човек и добър специалист.   bouquet

# 439
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Здравейте Simple Smile
Знам, че темата е Бял списък на лекарите в София, но искам да изкажа мнение за един от специалистите в този списък - д-р Наталия Узунова  - АГ, от Софиямед. Вчера бях на преглед при нея, първо посещение. Въпреки, че е млад човек - около 40 г. най-много, отношението й беше далече от любезното или професионалното, което се предполага и очаква от добър специалист. Предвид, че ми беше първо посещение, не направи каквото и да било усилие да бъде нито приветлива, нито да предразположи пациента, за усмивки да не говорим.
Прегледа ми беше сутринта, в 8:30. Аз бях пред кабинета малко по-рано, а преди мен имаше едно момиче в ранна бременност. Лекарката по график приема от 8:00 ч. В 8:20 кабинета зееше празен, само сестрата се появи на 2 пъти. Момичето, което беше преди мен, влезе в кабинета в 8:20, само със сестрата. Лекарката се появи в 8:30 (при все, че би трябвало да приема от 8:00 ч.!). Аз влезнах след 8:40, а прегледа протече почти в пълно мълчание. Аз едва ли не насила и разказвах какъв ми е случая, а тя почти не ми отговаряше. Дори когато й казах, че правим опити за забременяване, никаква реакция - все едно й казах, че стената пред нея е бяла - толкова се трогна Shocked
Мога да разбера някой по-възрастен специалист да е по-дръпнат, но тази като е млада, все се надявах на малко по-адекватно и нормално отношение към пациента, особено ако става въпрос за човек с желание за бебе. Като цяло прегледа протече с каменно изражение, студено отношение и почти никаква комуникация с пациента.
Следващата седмица ще я посетя пак за разчитане на резултати от изследвания, но ако пак се държи така, моят глас ще бъде за изваждане от белия списък на специалистите.

# 440
  • София
  • Мнения: 1 213
мили дами, отчаяна съм, търся добър алерголог в София, можете ли да ми помогнете? В алергологията в Александровска не ми помогнаха изобщо, а лежах там 5 дни през април. Оттогава съм с ужасни сърбежи по тялото, въпреки антихистамините. Ето сега е почти 3.30 сутринта, а аз се дръгна като крастава и не мога да заспя Cry Sad Cry Cry

# 441
  • Мнения: 430
мили дами, отчаяна съм, търся добър алерголог в София, можете ли да ми помогнете?
Здравей, Serenity_bg!
Преди време ми се наложи да ползвам алерголог и познати горещо ми препоръчаха проф. Ж. Милева, с частен кабинет на ул. Прага. Не знам дали все още практикува. Ако решиш да отидеш при нея, пиши на лични - ще ти изпратя телефон, който обаче не знам дали все още е актуален.

# 442
  • София
  • Мнения: 1 038
мили дами, отчаяна съм, търся добър алерголог в София, можете ли да ми помогнете? В алергологията в Александровска не ми помогнаха изобщо, а лежах там 5 дни през април. Оттогава съм с ужасни сърбежи по тялото, въпреки антихистамините. Ето сега е почти 3.30 сутринта, а аз се дръгна като крастава и не мога да заспя Cry Sad Cry Cry


Преди години майка ми беше в твоето положение, къде ли не ходихме и никой не успя да й помогне. Накрая, понеже взема лекарства за сърцето постоянно, взех и изчетох листовките на всички. Оказа се, че едно от тях, в много редки случаи, дава сарбеж като страничен ефект. Въпросното лекарство го беше пила години преди това и не е имала проблем, но явно в едни момент нещо е отключило този страничен ефект. Спря лекарството, постепенно спряха и сърбежите.
Та, съветът ми е, ако вземаш някакви лекарства, провери листовките им. Стискам палци, зная колко ужасно е това състояние.

# 443
  • Мнения: 3 060
В жк Хаджи Димитър също знам,  че има добър алерголог,  там има частен кабинет. Лични впечатления нямам,  от колежка ми е информацията,  даже и имато не му помня,  но при интерес мога да попитам.

# 444
  • Sofia
  • Мнения: 26 574
Днес ни се наложи да посетим спешното в Алергологията на Александровска б-ца,дъщеря ми получи силен обрив по цялото тяло и лицето и се поду.Благодарности на дежурния лекар д-р Узунов и екипа му   bouquet

# 445
  • Мнения: 13
Здравейте, получих бъбречна криза и спешно ми трябва добър уролог за преглед. На 21 съм, момиче. Можете ли да препоръчате някого от София?

# 446
  • Мнения: 220
Също и за Нели Петрунова - ендокринолог. Преглежда в център Хармония в Младост 1. Тя видя неща, които другите доктори не успяха да хванат. След почти две години вървене по доктори, само тя останови какъв е проблема.  bouquet
Да допълня - тя ми обърна внимание, за разлика от другите ендокринолози. Откри ми възли, но освен всичко друго ми помогна като ми предписа нещо, за което ще й благодаря винаги. След години на мъчения тя ми помогна да опозная щастието отново.  bouquet

# 447
  • Мнения: 33
Искам да изкажа моята дълбока благодарност към доктор Веско Илиев, специалист акушер-гинеколог.
Той проследи моята бременност, която премина успешно, като се има предвид, че бях в напреднала
възраст и много се притеснявах от това. Доктор Илиев проявяваше съчувствие и разбиране и ме успокояваше, че всичко ще бъде наред и така стана. По негова преценка, не се наложи да се подлагам
на манипулации като амниоцентеза и други застрашаващи плода процедури. И слава Богу, детето ми се роди напълно здраво.

# 448
  • Мнения: 1 393
Преди няколко години бях споделила тук,че съм много доволна от д-р Миленова от 14-та поликлиника,но се оказа,че вече не е така.Препоръчайте ми моля добър педиатър там?Мисля декември да местя децата.Пишете ми тук и на лични моля,за да видя къде да се ориентирам!Благодаря  Simple Smile

# 449
  • София
  • Мнения: 6 190
Mama Bubu, ако това е удобният за теб район, препоръчвам д-р- Даскалова, има я на 1ва страница, но е на друго място- http://zdravencatalog.com/dr-daskalova-lichen-lekar/.

Общи условия

Активация на акаунт