Две сърца в мен туптят, през НОЕМВРИ ще се съберат! - Teма 6

  • 65 791
  • 691
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 72
Чудесно е как се увеличаваме! Добре дошли на всички нови с пожелание за лека и успешна бременност на всички!

Мамчета от Русе има ли?  Grinning

Момичета гледам,  че темата е ягодова Grinning та тъкмо съм си на село и има толкова много ягоди, че сега ги бъркам за сладко пък да видим какво ще се получи  Sunglasses Laughing
Мило дете, има едно майче от Русе, което се вайка вече много време, че си няма дружка от града. Grinning Заповядай във фейсбук групичката да се запознаете Hug
Страх ме е от Фейсбука... Знам, че ако вляза няма да се отлепя от телефона Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 46
  • Мнения: 72
Здравейте сладурки, как сте? Simple Smile
Имам оплакване и хвалба, на някоя отичат ли и краката? От една седмица ми се подуват много глезените и пия шуслерови соли, пък да видим...
Хвалбата е, че ще бъда булка, за съжаление най-вероятно дебела  Laughing Бяхме си планували сватбата през септември, но бебчо ще ни принуди да се разбързаме
Честито! Много се пази от претоварване покрай сватбата Simple Smile

# 47
  • Мнения: 284
An_gry, честито!  bouquet Пожелавам ти да бъдеш най-сладката и щастлива пуФкава булка  Hug
Milo_Dete , идвай, голяма веселба е! Grinning
 

# 48
  • Мнения: 1 174
An_gry с тоя Септември и ние нямаме късмет. От 2013 си заплюхме да сключим брак през Септември 2014, ама все ни се разминава. Първо беше за забременях и категорично отказах да съм бременна булка, после си  казахме, че ще е Септември след раждането, ама кърмих и не си свалих кг-те , викаме следващия. Свалих си кг от бременността и аха да стане и видяхме + на следващи тест. Няма шанс да ни се случи скоро!
На вас много хубава сватба да си направите и много семейно щастие. Пък ще чакаме снимки Simple Smile

# 49
  • Мнения: 9
Благодаря ви, момичета  Hug
AMAEBG  егати късмета наистина  Laughing И аз си мислех, че не искам да съм бременна в този ден, но като видях двете чертички това остана на втори план  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 22
Привет на всички нови бъдещи мамчета в групата  Hug
Lara, мен все още ме няма на 1ва страница  Embarassed Терминът ми е на 23 Ноември и засега, уж "над 95%" е съпроводен с  stork-girl. Първа бременност Hug
Утре съм на консултация, та малко се притеснявам. А междувременно са ми излязли резултатите от БХС, док ми се обади и каза, че са добри и са изпратени по пощата, та си ги чакам. Друго си е да се види черно на бяло.
Аз малко се поизгубих, но ви чета редовно.  Hug

# 51
  • Варна
  • Мнения: 123
Благодаря за новата тема!! Добре дошли на новите мами  bouquet

# 52
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Запис и от мен момичета, леко бременеене. Аз нещо се разболявам май, а тъкмо се постопли времето Confused

# 53
  • Мнения: 59
ехо, сладурки  Party

добре дошли на новите ноемврийки, каква само банда се заформихме, а

нищо ново при мен, ужасно много работа, чакам си втория БХС на 04.06 и след него ще правя амниото, та ми е малко свито под лъжичката

иначе се чувстваме добре с мъника Simple Smile

Turanga, и аз ще те оспамя за групата във фубу, миличка  bouquet

# 54
  • Мнения: 269
Ето ме и мееен, записвам се в новата тема и ви желая леко дебелеене до финала!  Grinning
При нас още не се знае дали девойка или момък, щото не седя мирно на последния преглед и нищо не показа! Термин - 21.11. За последните 2 седмици рязко ми порасна коремче, според всички бабини правила щом растеш на корем основно, ще е момче. Та ще видим каква е хавата на 9.06. Party Поздрави на всички и успех! Hug

# 55
  • Мнения: 466
Лара браво за темичката.
Добре дошли на новите мами. Аз докато се огледам и хоп нова тема. Чакам си прегледа на 7.06 дано се покаже този път бебка ли е бебчо ли е

# 56
  • Мнения: 72
Добро утро мамчета!
Сестра ми наскоро ме попита дали,  когато родя дали ще ползвам пелени за многократна употреба,  което дълбоко ме замисли. Чудех се дали някоя от вас е ползвала с предишните си дечица и какво мислите за това?  newsm78

# 57
  • Мнения: 2 144
Лара, може да ми сложеш вече розово щъркелче!
Момичета, да се похваля смело, че ще си имаме дъщеричка! Вече трети път ни го казват и би трябвало да сме сигурни! Нашата буболечка ще става мома! Ех че е хубав животаааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 413
Честита мома! Да сте си безгрижни до финала и двете!  Heart Eyes

# 59
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Аз открих сезона на покупките вчера за моето племениче-ноемврийче. Не можах да се въздържа и спретнах пълни комплекти от списъка на 1ва стр.р-р 56 и 62. На БХС изкараха ни акълите - големи аномалии и дрън-дрън.Кръвните резултати обаче се оказаха бИтоНН. И 65 % момиче пророкуват. Да видим. Засега дрешките са ми в оранжево, червено, жълто и крем. Обаче съм полудяла по едно комплектче с панталонче, шапчица и палтенце + ръкавички пепел от рози. Забравила съм кога прогнозата за пол може да се счита за над 90% достоверна  newsm78 И някой беше правил кръвно изследване за пола - може ли инфо?

Уф, сетих се нещо - при нас НЕ пръскат против кърлежи и е страшничко. Мамите са намерили начина с НЕвредни продукти да се пазят - масло от чаено дърво /имаше и още нещо, но ще питам и пиша, защото ми се струва полезно/
Много сте готини  Hug на всички

Общи условия

Активация на акаунт