проблем с бившата

  • 9 448
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 283
Реакцията на патологичният лъжец, когато бъде разкрит съвпада с реакцията, която прочетох: обида, агресия, ирония и подсмърчане, но крайно отричане възможността да признае истината. За мен това е липса на внимание и опит за впечелването му!  Crossing Arms

# 46
  • София
  • Мнения: 11 476
Господи, помилуй! Господи помилуй!

Тази жена е Жив Дявол!

За чий пачихуйник ще лъжеше детето си при жив баща, че е умрял?! Казваш му Истината и го даряваш в цялата си Любов, за да е се чувства "нежелано".

Господи, помилуй, Господи помилуй!
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Sick Sick Sick Sick Sick Sick Outta Joint Outta Joint Outta Joint Outta Joint Outta Joint Outta Joint newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

Много емотикони, за да не пиша глупости, съветвам и авторката така.
И да се научи, че "сгреших МЕ", "разделих МЕ" и пр. се пише Слято (осъзнахме, решихме, сгрешихме и пр.)

# 47
  • Мнения: 1 283

ronaldd, то "маймуната" се научила да пише, ние пък и правопис ще търсим... hahaha hahaha

# 48
  • Мнения: 25 757
Реакцията на патологичният лъжец, когато бъде разкрит съвпада с реакцията, която прочетох: обида, агресия, ирония и подсмърчане, но крайно отричане възможността да признае истината.
Нали?! Laughing

# 49
  • Мнения: X
 Какви издължени И -та  Joy

# 50
  • Мнения: 25 757
Абе, аз се радвам , че човека е жив. Другото са подробности. hahaha

# 51
  • Мнения: 4 270
Не е ,но той я осинови когато беше на 2 години ,бившият ми мъж почина ,когато бях бременна в 8 месец.
Ти явно не можеш да смяташ. Дъщеря ти е на 7? С мъжа ти сте от четири години заедно, а я е осиновил на две?
Мисля, че момичето не лъже,просто губи представа кое кога точно се е случило.

Аман от луд шизофренен народ. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт