Новите ви книги - 19

  • 138 541
  • 760
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 420
При "Сляпата среща с книга" кникиге са чисто нови и плащаш 10,15 или 30 лв и ти пращат книги в съответната цена на корицата плюс, минус два три лева. На Мураками корична е 16, а аз платих 15. Във ФБ гледам, че и доста нови издания използват, например новото издание на "Мъртвите сибирски полета"
Поръчах от тук и определено пак ще го направя  Peace
http://my-book.bg/

# 436
  • Вестерос
  • Мнения: 38 269
Супер , мерси, интересно изглежда  bouquet

# 437
  • Мнения: 397




Това е то ... предадох се ... ще се чете Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 мар 2017, 01:07 от alvelly

# 438
  • Мнения: 8 234
Тези трите си ги купих от промоцията на Сиела. Миналата седмица ги прочех и изключително ме впечатлиха. От първата до последната страница нямаше и миг скука. Направо завиждам на тези, които ще ги четат тепърва.

# 439
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Много книги накупих за последните месеци в които не съм се включвала. Но да покажа последните две от вчера.

 

# 440
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 750
Благодаря ви за инфото. А как се казва страничката във фейса? Пак така ли?

# 441
  • Мнения: 397
Тези трите си ги купих от промоцията на Сиела. Миналата седмица ги прочех и изключително ме впечатлиха. От първата до последната страница нямаше и миг скука. Направо завиждам на тези, които ще ги четат тепърва.

да, такива са повечето отзиви ... надявам се и на мен много да ми допаднат ... направо си купих цялата трилогия - наведнъж Simple Smile

# 442
  • София
  • Мнения: 5 962
Тези трите си ги купих от промоцията на Сиела. Миналата седмица ги прочех и изключително ме впечатлиха. От първата до последната страница нямаше и миг скука. Направо завиждам на тези, които ще ги четат тепърва.

Подходящи ли са за 13 годишен?

# 443
  • Мнения: 8 234
Мисля, че не. Ще му бъдат интересни, няма и чак толкова ужасии, но все пак трябва повечко житейски опит, за да се разбере книгата и да се схванат идеите. Малко подвеждащо е, че в началото главните герои са по на 16-17 години. Определено не е юношески роман, а и героите, въпреки възрастта, не се държат и не говорят като тинейджъри дори в началото, към края вече са на около 23г.

# 444
  • София
  • Мнения: 5 962
Мисля, че не. Ще му бъдат интересни, няма и чак толкова ужасии, но все пак трябва повечко житейски опит, за да се разбере книгата и да се схванат идеите. Малко подвеждащо е, че в началото главните герои са по на 16-17 години. Определено не е юношески роман, а и героите, въпреки възрастта, не се държат и не говорят като тинейджъри дори в началото, към края вече са на около 23г.

Много благодаря за отговора. Обича фентъзи и ми е много трудно да му намеря подходящи книги, защото е изчел всичко подходящо за възрастта.

# 445
  • Мнения: 8 234
Yellow, мога да ти препоръчам трилогията за Лабиринта, на Джеймс Дашнър, ако още не ги е чел още. Със сигурност ще му хареса.

# 446
  • Мнения: 94

Последните ми попълнения.Нови книги с любими герои  - Чарли Паркър и агент Пендъргаст.

# 447
  • Мнения: 1 420

Последните ми попълнения.Нови книги с любими герои  - Чарли Паркър и агент Пендъргаст.



О, Пендъргаст ♥ Първата ми голяма литературна любов още от ученическите ми години ♥ Обожавам го този герой, невероятна наслада ми доставя да чета за него ♥ В момента съм към края на "Скръбния лабиринт" и хич не ме кефи как са завъртяли нащата авторите  Cry Надзърнах края с едно оче и се надявам да е добър  Praynig

# 448
  • Мнения: 94
И на мен Пендъргаст ми е любимец.Имам всички книги в който е герой,не съм чела само последните две - Белият огън и Скръбният лабиринт.

# 449

Общи условия

Активация на акаунт