MasterChef България - сезон II (23.05. - 29.05.2016г.)

  • 33 647
  • 373
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Как пък не се научиха да правят сос, при положение, че всеки път им правят забележки, че няма. Еми, да седнат да проверят тук там, да запомнят 10 соса и да ги прилагат.. Crossing Arms

# 316
  • Мнения: 7 225
В понеделник ли ще се реши кои са тримата финалисти?
А финалът кога ще  бъде?

# 317
  • Мнения: 3 405
Ако спазват формата всеки ден да отпада по един , значи в сряда ще е полуфинал, а другата седмица - финал.

Поправям се и се допълвам: майка ми каза, че днес няколко пъти са рекламирали, че финалът е на 01 юни. 
Т.е. в понеделник може би ще изгонят двама, вторник полуфинал, сряда финал  newsm78

Последна редакция: чт, 26 май 2016, 21:01 от the slayer

# 318
  • Мнения: 14 840
Току що рекламираха че финала ще бъде на 1.06 /сряда/
Значи най вероятно в понеделник ще отпаднат двама-единия след кутията на масър шеф  и другия след теста за креативност.
Във вторник ще бъде полуфинала и в сряда е финала

# 319
  • Мнения: 3 405
Малко претупано ми се струва така - съвсем в края - двама в един ден. Но пък никой не ми е виновен, че на мен ми се гледа още.

# 320
  • Мнения: 13 534
Що така бързо, значи другата седмица е последна.

# 321
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За любители с любители: Йоана

http://masterchef.btv.bg/gallery/news/za-ljubiteli-s-ljubiteli-joana.html

# 322
  • Мнения: 633
Аз съм за Калоян, това мачкай го игнорирам, мисля, че сам се надъхва така. Само че, колкото и да съм ЗА него, мога да отчета, че Евгени е по-добър. Та май Евгени най-заслужава титлата, според мен.

# 323
  • Мнения: 13 534
Титлата, който си  я вземе, оттук май всяка грешка е изхвърчане.

# 324
  • София
  • Мнения: 7 976
И петимата останали си имат своите предимства и недостатъци.

За Калоян специално - той е силен индивидуалист и съм останал с впечатлението, че му е трудно да работи в екип.

# 325
  • София
  • Мнения: 4 398
Аз съм за Евгени  Hug

# 326
  • Мнения: X
За Евгени съм и аз. Струва ми се най-балансиран и умеещ да запазва самообладание! За да си шеф и да ръководиш ресторант се иска преди всичко здрава психика (освен да можеш да готвиш, разбира се  Laughing)
Моят фаворит Лъчо отпадна, така че остава Евгени (въпреки отделните лисичи прояви...)

# 327
  • Мнения: 13 534
След като ми отпаднаха фаворитите съм за Севда.
Евгени с нищо не ме е впечатлил досега.
Георги добре тръгна, после пропадна в дупка, сега възстанови, но определено няма широки познания в кулинарията.
Калоян добре готви, обаче няма въображение според мен  икат ого извадят от комфортната зона на нещата, които знае не се справя.
Йоана освен с равиолите, досега някак все между капките се промъкваше, няма да се справи.

# 328
  • София
  • Мнения: 20 217
Аз съм за Калоян, това мачкай го игнорирам, мисля, че сам се надъхва така.

Той отдавна вече не го ползва.  Grinning

# 329
  • Мнения: 14 840
И петимата останали си имат своите предимства и недостатъци.

За Калоян специално - той е силен индивидуалист и съм останал с впечатлението, че му е трудно да работи в екип.

Дядо Хаджия

Калоян е хирург  и като такъв работи само и единствено в екип.
Но пак като такъв пък е свикнал решението да е негово.Там няма време да се чуди да умува и да пита другите какво мислят- решението трябва да се вземе веднага и то от хирурга
Това мисля че му пречи-свикнал е да е с екип но  знае ,свикнал е решенията да са негови

Общи условия

Активация на акаунт