MasterChef България - сезон II (23.05. - 29.05.2016г.)

  • 33 588
  • 373
  •   1
Отговори
# 330
  • Испания
  • Мнения: 37 503
свикнал е решенията да са негови

...както и отговорността. Затова никога не обвини никого. Ама, явно, малко хора го разбират.  Wink

# 331
  • Мнения: 14 840
свикнал е решенията да са негови

...както и отговорността. Затова никога не обвини никого. Ама, явно, малко хора го разбират.  Wink
Точно.

# 332
  • Мнения: 1 873

The Queen! Heart Heart Heart

За другата седмица се надявам Калоян и Георги да отпаднат задължително.  Peace Peace
Иска ми се жена победител този сезон, както бях казал баш в началото на предаването. Дори Севда да спечели пак ще съм доволен. Всички знаем, че тия 100 хиляди лева няма никой да ги вложи в кулинарията и всеки ще си продължи по собствения си път, преди MC. А тия 100 хиляди лева почти сигурно, е че ще обикалят чужбина, за да опитат нови вкусове, подправки и други.

# 333
  • София
  • Мнения: 7 970
И петимата останали си имат своите предимства и недостатъци.

За Калоян специално - той е силен индивидуалист и съм останал с впечатлението, че му е трудно да работи в екип.

Дядо Хаджия

Калоян е хирург  и като такъв работи само и единствено в екип.
Но пак като такъв пък е свикнал решението да е негово.Там няма време да се чуди да умува и да пита другите какво мислят- решението трябва да се вземе веднага и то от хирурга
Това мисля че му пречи-свикнал е да е с екип но  знае ,свикнал е решенията да са негови

Абе да ти кажа честно, лекарите имат консилиум и не взимат винаги сами решения. Освен това, много често оперират и в колектив.

Напълно съм съгласен с теб, ме трябва да е смел да взима сам решения, ама живее сред хора.

# 334
  • Мнения: 1 145
Много странно, хора, които не са лекари, а говорят  от името на лекари.

# 335
  • Мнения: 14 840
Много странно, хора, които не са лекари, а говорят  от името на лекари.
Аз не съм лекар но работя основно с лекари/медицинска сестра съм/
Така че поне мааалко знам  и за това говоря

# 336
  • Мнения: 13 470
Калоян незнам доколко му влияе професията, и доколко може да е доказал се хирург на тия години, но в предаването, показа, че не може да работи с екип и винаги налага мнението си, не е готов да изслуша аргументи, които може и да са основателни.
 LaughingОставаше и да обвини някой след като сбърка свинско с телешко, при предишна отборна игра нахока Севда за едно тесто, за което тя беше права,че ще се надуе и няма да стане това, което той иска, но изпълни инструкциите му.

П.с. Доста лекари имам като приятели, незнам какви са в професионалния си живот, но не са нито арогантни, нито нарциси, нито се опитват да се налагат, а и са добри слушатели, нищо от това което Калоян показва, та май си зависи и какъв си е човека

# 337
  • Мнения: 8 314
... нищо от това което Калоян показва, та май си зависи и какъв си е човека

Само една поправка - това, което на нас ни показват. Не гледаме всичко заснето, а само което са преценили да ни покажат. В действителност може никой от участниците да не е това, което виждаме на екрана.

# 338
  • Майничка
  • Мнения: 12 650
В същото време, когато друг е бил капитан на отбора, Калоян никога не се е налагал, напротив - не спореше, опитваше се да е максимално полезен (сещам се една битка, в която единствено той прескачаше да помага на Лъчо) и ефективен.

# 339
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Калоян Денков стана баща, докато участва в “Мастър шеф”


...
Малко след това - на 27 февруари, когато Калоян вече е сред участниците в “Мастър шеф”, на бял свят се появява първородното им дете - дъщеря им Симона.

http://www.24chasa.bg/Article/5448135

А за това нищо не се каза във формата.

П. П. Форумът филтрира линка. Който иска, може да намери публикацията във в. "24 часа" по заглавието.



Има несъответствия: във визитката на предаването пише, че Калоян е коремен хирург, в материала - пластичен.

Видях още нещо интересно:

Ако сте в София на 2 Юни, заповядайте в ресторант "Троянците" да похапнем вкусни ребра и да се повеселим със Събин и Евгени!



Доктор Мачкай ме дразни като прозвище, но...

Много ми харесва какво пише за Евгени:

Д-р Калоян Денков

Една кръв сме си с Гената и тва си е !!!

Последна редакция: пт, 27 май 2016, 21:47 от smileys

# 340
# 341
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Знам.  Peace Това го бях пуснала още, когато започна форматът.

Тогава в темата скочиха, че нямало да бъде хирург като хората, защото се разпилявал с готвенето.  Wink

Вече знам кой как ще реагира и какво ще напише.   Joy

Просто коментирах това, което пише в различните източници.  Peace

# 342
  • Мнения: 633
Добре де, за единия дружно ревахме като му се роди детенце, за другия - ни вопъл, ни стон. И за това ли двоен аршин newsm78

# 343
  • Мнения: 14 840
Добре де, за единия дружно ревахме като му се роди детенце, за другия - ни вопъл, ни стон. И за това ли двоен аршин newsm78

Ми да са казали и за нещо щяхме да рИвем Joy Joy


# 344
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добре де, за единия дружно ревахме като му се роди детенце, за другия - ни вопъл, ни стон. И за това ли двоен аршин newsm78

Всеки си прави изводите.  Peace

Не е новина /бях видяла нещо/, защото е с давност 2 седмици:

http://btvnovinite.bg/video/videos/news/uchastnicite-v-masterche … za-prijateli.html

И ми е интересно да видя подробности:

http://www.facebook.com/rsrc.php/v2/y4/r/-PAXP-deijE.gif

http://www.facebook.com/rsrc.php/v2/y4/r/-PAXP-deijE.gif

Печели отборът на Калоян с 50 картончета срещу 30 за отбора на Евгени.

Във в. "Телеграф":

http://scontent-mad1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13178845_8265069841 … d&oe=57DA9B3C

П. П. Не знам защо не тръгват клипчетата с видео от "състезанието", по-скоро готвене за приятели.

Общи условия

Активация на акаунт