MasterChef България - сезон II (23.05. - 29.05.2016г.)

  • 33 572
  • 373
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Оф, дано не спечели Севда. Sick

# 361
  • София
  • Мнения: 1 461
Ама пък Михалчев е най-земен от тримата шефове.  Crossing Arms Whistling

# 362
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Харесват ми и тримата, най-вече Андрé, но... извън формата. В предаването чувството ми за справедливост се бунтува, защото е наранено, и не ги търпя и тримата.  smile3521

# 363
  • Мнения: 5 508
Ама пък Михалчев е най-земен от тримата шефове.  Crossing Arms Whistling
Съгласна съм Peace
Не харесвам позьорското поведение на Ангелов, а факта, че всячески се опитва да прилича на Гордън Рамзи ми бърка в мозъка ... Sick
Токев пък ми е някак ... странен да речем Thinking Не знам как да го определя, но определено не ми е приятен нито като излъчване, нито като поведение.

# 364
  • Майничка
  • Мнения: 12 625
Ама пък Михалчев е най-земен от тримата шефове.  Crossing Arms Whistling
Или най-извънземен. Grinning

Все ми е тая в какъв ред ще отпадат другата седмица и кой ще спечели. За мен тук вече са относително изравнени като качества - един е с повече познания, но му липсва усет за презентация друг пък има такъв, обаче допуска недоизпипани неща, трети трудно излиза от някаква матрица ... такива дребни разлики. Може би Йоана ми изглежда най-нестабилна и като че ли е все в ролята на догонваща, но може и трик при монтажа да е.
Мисля си, че който е да спечели, все ще е на косъм и то защото другите са сгафили повече.

# 365
  • Мнения: 484
Мисля си, че който е да спечели, все ще е на косъм и то защото другите са сгафили повече.
Жалко, но така ще излезе. 

# 366
  • София
  • Мнения: 1 324
Оф, дано не спечели Севда. Sick
+1 Peace

# 367
  • София
  • Мнения: 337
Честно казано все ми е тая кой ще го изкарат победител. Свикнах да се забавлявам с предаването и ще ми липсва като свърши.

# 368
  • София
  • Мнения: 6 062
Понеделник вечерта - кулинарните мечти на състезателите и победителят от миналия сезон - Симеон.  Grinning

http://masterchef.btv.bg/article/news/kulinarna-mechti-v-chinija … n-chervenkov.html

# 369
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Йоана и Севда за мотивацията, концентрацията и тръпката в MasterChef

http://masterchef.btv.bg/video/extra-video/joana-i-sevda-za-moti … v-masterchef.html

Еднакво антипатични и двете.

# 370
  • Мнения: 9 224
Йоана ми е тотално недоразумение..как се промъкна до финал...... newsm78
Севда си го изрева финала ясно Mr. Green

# 371
  • Мнения: 34
Йоана ми е тотално недоразумение..как се промъкна до финал...... newsm78

    И аз се чудя...  Rolling Eyes Мисля, че участието на Йоана в "MasterChef" доста пораздруса самочувствието й, а на зрителя показа, че тя нито знае, нито може за такова ниво.  Naughty

Цитат
Севда си го изрева финала ясно Mr. Green

   Севда (отвъд "сълзите и сополите" Grinning) ми се струва интелигентна и доста веща.  Peace Явно е, обаче, че не може да действа под стрес. Определено не е за победител.  Naughty

# 372
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Йоана ми е тотално недоразумение..как се промъкна до финал...... newsm78

    И аз се чудя...  Rolling Eyes Мисля, че участието на Йоана в "MasterChef" доста пораздруса самочувствието й, а на зрителя показа, че тя нито знае, нито може за такова ниво.  Naughty

Цитат
Севда си го изрева финала ясно Mr. Green

   Севда (отвъд "сълзите и сополите" Grinning) ми се струва интелигентна и доста веща.  Peace Явно е, обаче, че не може да действа под стрес. Определено не е за победител.  Naughty
А, не може! Как само одра и развасова рибата! И спечели!

# 373

Общи условия

Активация на акаунт