Смешки от форума - 24

  • 132 550
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 398
Ирис,
последният цитат не го разбрах, 2 пъти го четох. То аборт, то желания, а накрая и осиновяване. Направо е трагично как тече мисълта.

# 16
  • Мнения: 21 588
 Работата е там, че се пледира за правото на бащата, ако бащинството е нежелано от него, да изиска майката да бъде задължена в определен срок да направи аборт, или да подпише декларация , че детето ще бъде дадено за осиновяване.

 Има и други бисери, но това е същността.

# 17
  • Мнения: 2 837
Прочети цялата тема, има материал за номинация за цялостно творчество Simple Smile

# 18
  • Мнения: 15 064
Аз съм на мнение, че като не искаш да имаш деца (бащата имам предвид), не ги правиш! Как пък не ми каже някой да направя аборт, защото видиш ли той не искал детето! Като не го е искал, да не го е правил!

# 19
  • Мнения: 9 785


както са се борили за право на жените на аборт, мисля трябва да се борим и за право на мъжете на аборт.

 #Crazy

# 20
  • Мнения: 21 588
 Още има


Цитат на:  link=topic=922738.msg33175082#msg33175082 date=1464347699

както са се борили за право на жените на аборт, мисля трябва да се борим и за право на мъжете на аборт.
това,което пишеш е хубаво, че жените не са изнудвачки повечето, но истината е, че няма сигурно - във всеки един момент мъжа може да бъде осъден. От жената или от детето.


 Цялата работа е, че трябва да бъде гарантирана защитата на бащата от гадните майки-изнудвачки и нежеланите им деца.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Цитат
както са се борили за право на жените на аборт, мисля трябва да се борим и за право на мъжете на аборт.
Ама разбира се, че трябва. Да ляга на магарето и да го стържат. Това си е негово право, кои сме ние, че да му го отнемаме на горкия мъж...

# 22
  • София
  • Мнения: 5 658
Част от тези, дето измислят реалните закони, не са много по-кадърни.

# 23
  • Мнения: 9 398
Част от тези, дето измислят реалните закони, не са много по-кадърни.
Повечето са мъже и винаги си гледат техния интерес.

Ирис,
благодаря за обяснението и аз подозирах нещо такова за аборта, ама чак до осиновяване да се стига, много ми е бедна фантазията още.  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 11 506
Цитат
Когато бях в 11 клас взимахме много труден за всички материал по математика - стереометрия. Нещо като 10 пъти по-трудна геометрия.

# 25
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 152
Цитат
От много четене останах с впечатление, че е хубаво семето да се консумира непосредствено преди консумация.
...

бързи пръсти предполагам Blush

# 26
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 513
 По тази логика ,ако жената забременее и роди,но мъжа няма желание и средства да се грижи за детето,той да подлежи на кастрация.....като превенция.

# 27
  • Мнения: 7 690
Нищо не знаете вие, поп купа е къде-къде по-страшен от някаква си дама пика.
Ааа с него ше се разберем някак ама оная злобна женица Пиката ако не харесва червенокоси? М?  Flutter

Ами ако не харесва червенокоси ще му мислиш ти, аз отдавна не съм  Laughing

Все пак е дама, не девойка на повикване!

 Joy

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
По тази логика ,ако жената забременее и роди,но мъжа няма желание и средства да се грижи за детето,той да подлежи на кастрация.....като превенция.
ТОВА ми харесва Simple Smile А ако е твърдял, че иска детето и после си вдигне чукалата и не го поглежда директно да му изрязват всички израстъци Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 784
Смешка, която не подлежи на копиране: тема в Клюкарник със заглавие от рода на "Печелете лесно пари от вкъщи" и първи пост на новорегистриран, без дума в него, само три линка. Втори пост, на съфорумка: без дума, само линк към темата с Правилата на форума.  hahaha

Последна редакция: сб, 28 май 2016, 16:59 от Априлска вълшебница

Общи условия

Активация на акаунт