СЕДМИ клас - 7 - Успех!/30.05. - 5.06.2016 г./

  • 210 632
  • 1 482
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 9 711
Няма как да са 5 работни дни, след като има наредба, в която ясно е написано до 3 юни.  Peace

Последна редакция: пн, 30 май 2016, 11:19 от dundi73

# 31
  • Мнения: 164
Честита нова темичка, дано донесе много късмет на всички! Така ми се иска да е трети вечерта!
Моят младеж го е ударил на ваканция. В училище ходят само за матурите и нямат други часове. Подозирам,че от утре ще е крайно възмутен  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 196
Бети, и аз да ти кажа "Благодаря!" за новата тема!
Моята госпожица по същия начин - започна да се отпуска сякаш учебната годината е приключила и все навън дърпа. Разбирам, че много и дойде цяла година без събота и неделя,  а и е така изнервена вече...За съжаление не сме оформени все още нито по БЕЛ нито по МАТ Wink  и аз все още не мога да се успокоя, дори и да излезнат резултатите на 3-ти. Дано до края на седмицата приключи и оформянето, но малко ме съмнява ;-(. По общо-образувателните и на мен не ми допада факта, че ще качат да видят резултатите от НВО - тата и казаха, че ще се съобразят с това, което децата са изкарали на тях и така по всички предмети като география, англ. , химия, биология, физика.
Иначе, аз не  съм чула да има изходни нива, а и ме съмнява да има такова нещо.
При нас също си учат и тъй като са първа смяна, то карат първите 3 часа и после е НВО-то. Снощи разбирам от госпожицата, че масово не ходят за първите часове, а само за НВО-то идвали. Аз моята не съм я спряла.

# 33
  • София
  • Мнения: 571
kappeli, тези лесни тестове само могат да им вдигнат оценките  Simple Smile
Моят син каза, че всички досега са били елементарни, а по английски било направо "бебешко". Реално учителите им дават доста по-трудни контролни.

# 34
  • Мнения: 134
Честита нова тема и от мен! Нека да е на късмет на всички деца!
И ние съвсем сме се разпуснали, като че ли някой му "дръпна шалтера" след 20 май.
Вече се обади, че е свършил днешното НВО  #2gunfire
Този път нещо не е много сигурен, че се е справил добре   #Crazy
А между другото тази седмица ще правят класно по математика. Не знам как ще си събере мислите.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
При нас казаха, че оценките от НВО ще влязат като текуща оценка по предмета.
В нашето училище всички ученици са само първа смяна. Моят син ходеше на уроци и през почивните дни, така че реално не си е отспал като хората цяла година. Усещам, че е много изморен вече и след изпитите мотивацията му я няма никаква. А по ЗИП Математика е между 5 и 6, предстои му изпитване за шестица. Но само излизане, кино и компютър са му в главата.

# 36
  • Мнения: 90
Мами,  имате ли идея дали трябва пълномощно за записване на детето за участие в трето класиране? На 1.07 заминаваме за чужбина и няма да сме тук, за да подадем документите, от няколко дни ме прехвърлят от тел на тел в инспектората и още нямам отговор. Сега чакам г-н Райчев да се върне на раб си място, та дано той ми отговори. Надявам се още на първо класиране да успеем, но....... Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 204
Какви изходящи ? Rolling Eyes Нали прави НВО по всичко!

# 38
  • Мнения: 4 967
Сложих и схемата за записване на първа страничка. dundi73, много благодаря за съдействието още веднъж!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 9 711
bebeshki, това трето класиране е много рискована работа. Не знаеш какви места ще има свободни, за да рискуваш мястото от второто класиране.

# 40
  • София
  • Мнения: 196
kappeli, тези лесни тестове само могат да им вдигнат оценките  Simple Smile
Моят син каза, че всички досега са били елементарни, а по английски било направо "бебешко". Реално учителите им дават доста по-трудни контролни.
Съгласна! Права си. Дано така да стане, но през февруари, това малко ме подразни, защото първо не бях поглеждала тестовете от предишните години, второ си мислех, че дете, което системно се е подготвяло и се е издънило на тези НВО, не заслужава това. Знае ли човек какво може да му се случи, може за лош късмет и да не се представи добре. Сега като вече е минало, разсъждавам и аз от другата камбанария, но допреди да мине, много ме подразни. Все пак всичко се случва Wink.
Сега само искам всичко да свърши, за да мога да планирам и морето, че нищо не съм мислила по въпроса. Все още треска ме тресе ....

# 41
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не знам защо цяла година ги заплашват с матурите като всяко изпитване е много по-тежко от тях.
Ще видим за днешните, но ако се съди по миналогодишните са лесни.

Учат. Даже много по-дълго от дните без матури - викат ги по-рано и си изкарват всичките часове + почивка за обяд. Един работен ден с горница.

# 42
  • Мнения: 90
dundi73, нас няма да ни има когато излязат резултатите от второто. Трябва някой да го запише, дори и да не участва в трето класиране. Успях да разговарям с г-н Райчев, трябва да имам нот. заверено пълномощно. Хубав ден Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 5 566
Бети, благодаря за новата тема! bouquet

В нея ще разберем резултатите от матурите! Да е на късмет на децата ни! Peace

# 44
  • Варна
  • Мнения: 486
Въпреки трикратните ми напомняния, моят младеж още не ми е дал  входящия си номер (или както се казва ID номера) за проверка на резултата от матурите - ние няма да кандидатстваме никъде, защото е вече записан в АК, явяваме се на НВО за спорта - и се чудя има ли начин да намеря този номер отнякъде, без да се обаждам на секретарката на училището?

Ще му дадат от училището служебна бележка с оценките - там има входящия номер

Общи условия

Активация на акаунт