СЕДМИ клас - 7 - Успех!/30.05. - 5.06.2016 г./

  • 210 632
  • 1 482
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 571
kappeli, и ти си права  Simple Smile
Но и не вярвам учител да "пореже" дете, което е работило цяла година заради две тъпи грешки на тези НВО-та. Склонна съм да си мисля, че "заплашват" с оценките, за да се явят децата.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 9 711
Въпреки трикратните ми напомняния, моят младеж още не ми е дал  входящия си номер (или както се казва ID номера) за проверка на резултата от матурите - ние няма да кандидатстваме никъде, защото е вече записан в АК, явяваме се на НВО за спорта - и се чудя има ли начин да намеря този номер отнякъде, без да се обаждам на секретарката на училището?

Ще му дадат от училището служебна бележка с оценките - там има входящия номер

Въпросът предполагам е да види оценките, когато излязат, а не да чака бележката.
Та остава или да се намери бележката, с която трябваше да се явяват на матурите, или да поиска номера от секретарката на училището.

# 47
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен. И моят син след НВО го удари на ваканция Grinning Grinning Grinning, за другите матури хич не погледна, ама и той казва че били много лесни. При нас учителите искат да видят как са се справили децата и според това ще им пишат годишните оценки.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 486
Въпреки трикратните ми напомняния, моят младеж още не ми е дал  входящия си номер (или както се казва ID номера) за проверка на резултата от матурите - ние няма да кандидатстваме никъде, защото е вече записан в АК, явяваме се на НВО за спорта - и се чудя има ли начин да намеря този номер отнякъде, без да се обаждам на секретарката на училището?

Ще му дадат от училището служебна бележка с оценките - там има входящия номер

Въпросът предполагам е да види оценките, когато излязат, а не да чака бележката.
Та остава или да се намери бележката, с която трябваше да се явяват на матурите, или да поиска номера от секретарката на училището.

Те не я ли даваха веднага след излизането на резултатите, забравила съм вече как беше  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 3 328
И от мен - пожелание за много късмет и хубави резултати в края на тази седмица, че и през следващата /за държаните допълнително НВО и други изпити/  Flowers Four Leaf Clover

Благодаря за темата, Бети  bouquet
При нас тази седмица - класно по математика. Предстои оформяне за годината по всички предмети. Оценките от НВО ще ги зачитат за оценки от изпитване по време на срока, поне така казаха на родителската среща преди месец.

# 50
  • Мнения: 340
Благодаря за новата тема! Ние вече напълно сме си във ваканция. Щерката се шляе по улиците след училище и така. Дори след НВО-то си тръгва, защото никой не остава.

# 51
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Дано това е темата на сбъднатите желания  Laughing

# 52
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Дано това е темата на сбъднатите желания  Laughing
Hug

# 53
  • Мнения: 18
При нас учителката по математика им е казала, че работите са проверени, но резултатите били много лоши. Опитах да вляза в саита на РИО, но не може да се отвори. newsm78

# 54
  • Мнения: 5 356
Дано това е темата на сбъднатите желания  Laughing
Hug

Дано! Пожелавам ви го от сърце.

# 55
  • Мнения: 24 349
При нас учителката по математика им е казала, че работите са проверени, но резултатите били много лоши. Опитах да вляза в саита на РИО, но не може да се отвори. newsm78
В кой град е това Embarassed

# 56
  • Мнения: 21 455
При нас учителката по математика им е казала, че работите са проверени, но резултатите били много лоши. Опитах да вляза в саита на РИО, но не може да се отвори. newsm78
И да влезеш, няма да намериш нищо съществено.

# 57
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Дано това е темата на сбъднатите желания  Laughing

 Praynig babydust7

# 58
  • София
  • Мнения: 1 228
Не съм чувала за изходни нива, но ще има родителска среща утре.

 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Are you sure?  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

И аз оттук разбрах Simple Smile Току що ми потвърди по телефона и младежът - утре от 18:40, класната казала, че е задължително...

# 59
  • Мнения: 115
Родителската среща май е за СМГ😁

Общи условия

Активация на акаунт