НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 106

  • 103 113
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 767
цък, цък, какви хубави мускули на 60кг   Flutter

така като ви чета и тая година ще пропусна профилактиката, а поне на гинекологичен преглед кажете колко е задължително ходенето

# 691
  • SA
  • Мнения: 3 196
Сонтра, трудно е да се каже точно в какъв процент децата унаследяват шанс за развитие на метаболитен синдром и диабет. Факт е обаче, че независимо от генетичните фактори, ако се хранят с естествени храни, без да се набляга на тестени, захар и всевъзможни преработени продукти, те имат напълно реален шанс никога да не развият симптоми на тези заболявания.
Лея, на всички тези снимки изглеждаш много добре.

# 692
  • Мнения: 803
Лошото е, че освен гените, децата наследяват и хранителните навици на своите родители. От там и шанса да развие метаболитен синдром е по-голям.

Принцесо, страхотен гръб  Simple Smile

# 693
  • Мнения: 233
Princesa Lea, много добре си оформила гърба и талията. А колкото до първата снимка, за която казваш,  че си слаба, ами не си. Това си е точно т.нар. TOFI структура - thin outside fat inside и се вижда по паласките.
Започнах този коментар, за да кажа, че си на прав път. 😁

# 694
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Днешната ми снимка. Намирате ли разлика от преди? Аз да, доста голяма. И знаете ли какъв ми е проблемът- всичко ми е голямоооо. Simple Smile Трябва да сменям гардероба.

Скрит текст:
73 кг


Това е от 3.07. 2015 г, т.е преди година. Разликата е очеваааадна. Била съм много страшна Embarassed.
97 кг

Горда съм със себе си и за пореден път страшно много благодаря на Камелот и Шоки, че ми отвориха очите за това хранене.

Последна редакция: чт, 14 юли 2016, 01:46 от Джемма

# 695
  • Мнения: 5 713
Джемма, как да не намирам?! Simple Smile
Просто е прекрасно, че взе нещата в свои ръце!

Принцесо, много си хубава на 60кг!  bouquet

За децата - аз съм на мнението на Кам и "Зет".

# 696
  • Мнения: 871
Джема, страшна си, браво! Искам само да ти кажа, че точно сега  е момента да смениш стила си на обличане и ще свалиш още поне 10 г. от възрастта си. Както нямаш дрехи, които да ти стават, купи си такива, които да са по фигурата, като не избирай блузони/блузи слизащи под талията и спортни панталони по краката. Абе с една дума, консултирай се с някой специалист и смени стайлинга. Ще останеш учудена от резултата  Heart Eyes

# 697
  • София
  • Мнения: 277
Благодаря момичета! bouquet Имам още работа по-себе си. И тук е мястото за един въпрос, което не е по същинската тема-
Скрит текст:
някоя от Вас да е Асцендент Дева? Моето покачване на кг започна когато Юпитер влезна в Дева, тогава си развалих  и режима, както и получих здравословни проблеми. Съвсем случайно прочетох, че когато Юпитер правил съвпад с Асцендента човек качвал неизбежно килограми.Знам, че звучи смешно, но ми стана любопитно.  Mr. Green
Джема страхотен резлутат, изглеждаш много по-млада, жизнена и въобще все едно гледам две различни жени! Трябва да си наистина горда със себе си, защото всеки знае, че борбата със себе си е най-страшна и трудна! Браво!
Jabot точно това исках да покажа - за кг-ите и визията и точно, че кантарът и цифрата нямат никакво значение. Умишлено подчертах кг на снимките със сланинките  Grinning Това беше преди време когато храната ми не беше въобще за пример, да не говорим, че не закусвах и въобще беше в оскъдни количества, без хранителна стойност и т.н. 

# 698
  • SA
  • Мнения: 3 196
Джемма, разликата е очевадна. Сигурна съм, че с това, което споделяш, мотивираш още много момичета да пробват този начин на хранене.

# 699
  • Мнения: 11 762
Браво, Джема, разкошно изглеждаш. Разликата е огромна. Направо наполовина си се смалила и в краката и в талията, навсякъде.
Наистина, със смяна на стила на обличане, ще те объркам с някоя ученичка  Simple Smile

# 700
  • Мнения: 13 025
Леаааа, не видях:( Може ли пак за мен.

Джема, и кьорав ще види разликата, поздравления! С килограмите си свалила и 10-15 годинки Hug

# 701
  • Мнения: 3 609
Записвам се и аз при вас с желанието да се отърва от между 8 и 10 кг. В момента съм 63 кг и това е НАЙ-дебелия ми период.. вече не знам какво да правя. Мързеливичка съм, но ще трябва да се заема с някакъв спорт. Иначе не виждам как!
Ще ви следя да се надъхвам!!  bouquet

# 702
  • Мнения: 54 706
Браво, Джема! bouquet
Невероятна разлика! bowuu
Плюс подобрението на захарните стойности! Peace

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 1 743
Джема,поздравления,чак физиономията ти е различна!

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Принцеса Лея, чудесна си!  Hug
Джемма, страхотна промяна!  Hug
Захир, добре дошла! Погрешно на това, което масово се внушава, спортът НЕ Е за отслабване. Отслабването става с правилно хранене (и с отстраняване на всички здравословни причини, които могат да го възпрепятстват, разбира се). Започни да се храниш по режима, пък след време, сигурна съм, ще дойде и желанието за повече движение!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт