Мнения за комплекс в с.Горни Лозен - Lozen Heights

  • 9 340
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, предстои ни покупка на апартамент. Това на което сме се спряли като за начало е комплекса - Lozen Heights . Интересува ме някой има ли някакви наблюдения за него - качество на строителство, инвеститори и като цяло всичко. Ще съм ви изключително благодарен, ако знаете нещо повече, защото никъде не намерих нищо, а на пръв поглед всичко изглежда супер. Поздрави! Simple Smile

# 1
  • под Витоша
  • Мнения: 185
За комплекса не мога да кажа, но купувайки жилище в Лозен се обричате на нон стоп висене в задръстване. Особено по околовръстното - задръстването е по всяко време на деня и в двете посоки, много често разстоянието от светофар до светофар се взима за 20-30 минути.

Последна редакция: пн, 06 юни 2016, 11:45 от ДиВа ツ

# 2
  • Мнения: 4 759
За комплекса не мога да кажа, но купувайки жилище в Лозен се обричате на нон стоп висене в задръстване. Особено по околовръстното - задръстването е по всяко време на деня и в двете посоки, много често разстоянието от светофар до светофар се взима за 30-40 минути.

Може би зависи от посоката. Моята посока е към Цариградско и от там в София. От нас (Долни Лозен) до колелото за летището съм за 10 минути. Понякога в понеделник е по-бавно, но не много.

В другата посока - към Герман и Панчарево - наистина е по-зле.

# 3
  • Мнения: 13
За задръстването определено сте прави. Сутрин и следобяд посока Младост 4 е ужас, но нашия път за сега минава през цариградско. Жалко, че май никой няма мнения за комплекса Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 2 806
И аз ще следя темата, дано някой да се включи с мнение.

# 5
  • Мнения: 1
здравейте
Относно задръстването мога да ви кажа, че от комплекса до Младост е много зле трафика, но през цариградско е винаги бързо и удобно. Относно комплекса е друго има много недовършени неща като: барбекю, басейна е пълен с жаби, няма външно осветление и на всичкото отгоре когато питам дали че ми прехвърлят част от земята заедно с апартамента ти казват не може. Аз лично, ще изчакам още малко докато се пооправят нещата. В сайта на комплекса пише за детски кът който също го няма. Това са видими неща които съм видял.  Аз също се интересувах от този комплекс.

Дано да съм бил полезен

# 6
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте ,
Живея в комплекса от 3 години .
Пътувам до Лозенец ( Семинарията ) през Цариградско шосе постоянно и ми отнема 15- 20 мин .
Комплекса си има  детска площадка ,басейн и най-хубавото нещо което има е място за паркиране (когато живеех в Лозенец ми отнемаше по половин час да си намеря къде да паркирам ).На мен лично ми харесва.

# 7
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте ,
Живея в комплекса от 3 години .
Пътувам до Лозенец ( Семинарията ) през Цариградско шосе постоянно и ми отнема 15- 20 мин .
Комплекса си има  детска площадка ,басейн и най-хубавото нещо което има е място за паркиране (когато живеех в Лозенец ми отнемаше по половин час да си намеря къде да паркирам ).На мен лично ми харесва.

Аз бях на оглед преди една година и все още не беше уредена поддържаща фирма - дворът и басейнът беше доста зле. Сега поддържат ли се? Голям плюс са местата за паркиране!

Иначе на мен цената ми се стори висока за такъв отдалечен район. По спомени беше около 900 евро/м2.

# 8
  • София
  • Мнения: 165

........... отдалечен район. ...

Защо отдалечен? Живея в Горни Лозен, извън натоварените часове съм за 10 мин на Орлов мост? Кой друг квартал би се похвалил със същото? Влизането в София е натоварено напоследък предимно в Понеделник и то в определен час. Посока Герман, Панчарево също е неделя следобед, през останалото време си се движиш, не си на едно място. Бавно, бавно , но е проходимо -в часовете пик. За мен това е ок. Работех в Студентски град си като ми съвпаднеше времето с час-пик, просто излизах 15 мин по-рано и избягвах трафика.

Така, че за мен Лозен е перфектна комбинация - хем си в София, хем не си Simple Smile.  Живееш спокойно, на сравнително чист въздух, планината е до теб, в същото време си на една ръка от всичко, което може да ти предостави големият град - училища, болници, магазини...

# 9
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте ,
Живея в комплекса от 3 години .
Пътувам до Лозенец ( Семинарията ) през Цариградско шосе постоянно и ми отнема 15- 20 мин .
Комплекса си има  детска площадка ,басейн и най-хубавото нещо което има е място за паркиране (когато живеех в Лозенец ми отнемаше по половин час да си намеря къде да паркирам ).На мен лично ми харесва.

Аз бях на оглед преди една година и все още не беше уредена поддържаща фирма - дворът и басейнът беше доста зле. Сега поддържат ли се? Голям плюс са местата за паркиране!

Иначе на мен цената ми се стори висока за такъв отдалечен район. По спомени беше около 900 евро/м2.
Преди една година дори нямахме официално ток, вече има и ток и фирма която ни подържа(чисто и окосено ).
Що се отнася за басейна , работи и се ползва.Детската площадка също.
А за цената мисля, че не е тази (защото лично аз продавам един от своите апартаменти и не е на 900 Евро , а е с уникално разположение ).

# 10
  • Мнения: 4
Здравейте,

Избрахме си апартамент от комплекса ,на пръв поглед всичко изглежда ,че  е ок Simple Smile Мисля,че като цяло ще останем доволни от избора си ... Simple Smile
Някой от живущите ,може ли да изрази мнение ....зимата как е?
Благодаря Simple Smile

Последна редакция: ср, 26 окт 2016, 21:27 от Yasemin Adem

# 11
  • Мнения: 206
Имаше съмнения за радиация от Бухово и Нови хан, какво е положението сега?

# 12
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте,

Мен също ме интересуват жилищата в комплекса, районът ни допада. Прочетох темата, ще съм много благодарна ако някой може да сподели повече информация (като качество на строителство)

Общи условия

Активация на акаунт