Добре дошли в Люлин! Тема 29

  • 70 619
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 46 565
А, значи грешката не е в моя телевизор, реших, че аз нещо не съм я преценила Tired отгоре на всичко на дъщеря ми й стана лошо, обясних, че по принцип си е така, скоро ще й мине, просто да се напръска с вода и да сменим темата, за да не мисли за ваксината. Все едно й казах приказвай за нея  Crazy не млъкна, като накрая даже й обясни, че се излага и трябва да се стегне Stop
Случвало ни се е няколко пъти на лекар и зъболекар, но винаги съм срещала адекватна реакция и всичко се разминаваше бързо. Просто си има такива хора, не е по желание или въпрос на стягане.

Борисова в съседния кабинет ли е? Пред него имаше доста хора. Май и ние ще се местим.

Аз мога ли да се включа към люлинските мами ? Simple Smile макар, че живея в Модерно предградие съм на един булевард разстояние от люлин 8/9
Септември ми е термина и много се вълнувам. Започнах да се чудя за детски градини, доктори, пък то квартала богат имаме си всичко Simple Smile
Град в града  Simple Smile
Лека бременност и раждане  Hug

# 676
  • Мнения: 1 350
Привет, надявам се да ме приемете в темата. Включвам се да попитам има ли мами с деца, които учат сега в 79 СУ. И да допълня ние водим децата при един млад зъболекар, който сега работи до Южния парк. Но преди беше в спешен в Люлин и като се има предвид, че дъщеря ми дори не искаше да си отваря устата при зъболекар, веднага го хареса. И работи приятно с деца, има подход. Ако някой иска координати, на лични. Но детето ми имаше голям страх от машинката, къде ли не я водихме, и накрая при този зъболекар, 5-6 пъти само й показваше машинката и й миеше зъбките с една приставка на машинката.

# 677
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Ако някой е пропуснал - бензиностанцията на Марешки е отворена  Wink
Силно се надявам трафикът да е в рамките на нормалното, че без друго е достатъчно задръстено и на тунела и на околовръстното.

# 678
  • Мнения: 361
А дано, ама надали. Междувпрочем как са цените? Струва ли си да се зарежда от там. Ние като тръгнем на някъде все от там минаваме. И ни е на път

# 679
  • София
  • Мнения: 905
И аз събирам мнения за 79то.  Голямото ми дете ще е първокласник и ми се иска да получа мнения, препоръки от миналите този път.

# 680
  • Мнения: 46 565
Ако някой е пропуснал - бензиностанцията на Марешки е отворена  Wink
Силно се надявам трафикът да е в рамките на нормалното, че без друго е достатъчно задръстено и на тунела и на околовръстното.
Мъжът ми зареди сутринта, било спокойно.
Тук ги пише цените. Приятни са Laughing

Добре дошла, jos  bouquet

# 681
  • Мнения: 1 350
Благодаря  Grinning нямах много време за форума напоследък, но вече имам и ще ми е приятно да пиша и тук. Моите дребосъци са в 57 дг, били са в 20то одз, в 47 одз, имам лични впечатления и от 95 одз, така че ако някой иска мнение от първа ръка, ще се опитам да съм полезна.
А къде се намира тази бензиностанция, ако не е реклама, в кой микро-район?

Последна редакция: чт, 16 мар 2017, 07:30 от jos

# 682
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Точно зад 9-то РПУ.

# 683
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 863
Ако някой е пропуснал - бензиностанцията на Марешки е отворена  Wink
Силно се надявам трафикът да е в рамките на нормалното, че без друго е достатъчно задръстено и на тунела и на околовръстното.
Мъжът ми зареди сутринта, било спокойно.
Тук ги пише цените. Приятни са Laughing

Добре дошла, jos  bouquet

Вечерта минахме покрай нея и имаше сериозен наплив.
Зареждали сме във Варна, според мъжът ми си е ок горивото.  Peace

# 684
  • София
  • Мнения: 1 176
Нашата педиатърка се пенсионира (д-р Антонова "Медива"), преместиха ни служебно при д-р Малина Станчева. Не сме опирали до нещо сериозно, така че не мога да преценя как е като специалист, но когато попитам нещо обясненията й са изпълнени с всевъзможно термини, не на нормален език, което затруднява комуникацията...
Човече, и аз така, "наследихме" си я от д-р Антонова. Каква ти комуникация, първият път, който отидох при нея беше, за да взема бележка за малката за два дни отсъствие от градината. Обясних, че детето е хремаво и е кашляло и затова съм я спряла от градина и сега я водя на преглед. Последва дълга тирада изпълнена с медицинска терминология, имаща за цел да ме уведоми, че нямам никакво право да преценявам дали трябва да спирам детето от градина без да съм се допитала до нея  Stop. Приключих с тази лекарка. При нужда ходех при д-р Борисова пак там, но тя си счупи ръката и сега и моите деца всъщност са без педиатър.

Момичета, вчера бях в Медивата - ние сме при д-р Тодорова, но когато ми е спешно - ходя при която е на смяна.... Та д-р Антонова е починала  на 11.03.2017. Имаше некролог. Всички пациенти на д-р  Борисова ги поема д-р Станчева, а и ние вчера чакахме при нея. Първото ми впечатление, е че много бавно работи - чакахме 2 часа - 4 деца прегледа, но иначе беше мила и според мен адекватно лечение назначи. Синът ми я хареса  Laughing

# 685
  • София
  • Мнения: 5 247
Да се оплача- имах работа зад 56 уч-ще надолу в Люлин 9. Преди Сливница са едни кални улички, едни неуредени къщички, е, има и прилични, но попаднах на цигански коптор,  Shocked натрупал една планина автомобилни гуми и от комина им смърдеше на тази отрова. Горят си за отопление от тези гуми. Е..на какво прилича това? Няма ли кой да ликвидира този абсурд? ooooh!

# 686
  • Мнения: 860
Да се оплача- имах работа зад 56 уч-ще надолу в Люлин 9. Преди Сливница са едни кални улички, едни неуредени къщички, е, има и прилични, но попаднах на цигански коптор,  Shocked натрупал една планина автомобилни гуми и от комина им смърдеше на тази отрова. Горят си за отопление от тези гуми. Е..на какво прилича това? Няма ли кой да ликвидира този абсурд? ooooh!

Не, особено пък преди избори!

# 687
  • София
  • Мнения: 905
Да се оплача- имах работа зад 56 уч-ще надолу в Люлин 9. Преди Сливница са едни кални улички, едни неуредени къщички, е, има и прилични, но попаднах на цигански коптор,  Shocked натрупал една планина автомобилни гуми и от комина им смърдеше на тази отрова. Горят си за отопление от тези гуми. Е..на какво прилича това? Няма ли кой да ликвидира този абсурд? ooooh!

Ние сме живели в блока малко по - горе. Не са агресивни, за толкова години /10-тина/ ни сме имали проблеми, единствено ми беше писнало от конете наоколо, но пък като се запролети тревата я окосяваха за отрицателно време - явно им трябваше за конете.

# 688
  • София
  • Мнения: 5 247
Freya_na Peace

# 689
  • София
  • Мнения: 3 714
На първа страница виждам тема "Кутия с обяд- какво сготви за детето в училище" и леко започвам да се паникьосвам. Моля, кажете ми, че функцията стол съществува все още и в Люлинските училища има такъв..

Общи условия

Активация на акаунт