Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006 II

  • 46 348
  • 821
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 1 511

Полата е прекрасна! Искам точно такава, ама в БГ - нъцки. Не съм виждала никъде до момента такава.



Преди време си ших такава пола...само камъните ги нямаше...дали от фирмата не са ме видели с нея и са я направили  Mr. Green
Развалих едни дънки LOTUS и имах допълнително разръфан дънков плат и стана полата...доста я поносих!Даже и някаква червена лента бях прибавила...забравила съм вече!
Сега вече някое друго момиче се кипри с нея(пратих я в дом за сираци)!

milf,
със здраве да си я носиш!

# 481
  • София
  • Мнения: 365
Дуци, благодаря за подкрепата, но ако знаеш какъв зор беше да си купя дрешка в различен цвят от черния.... ей, като психотерапи беше, водих подкрепление с мен, че даже и бял панталон и розова туника си взех #Puppy dog, това не мога да го повярвам:)

# 482
  • sofia
  • Мнения: 1 606


Искам, искаам таквоз нещо с качулка и на раенца , кавзай бързо откъде я намами  Wink Само не казвай Пловдив, моля те!

# 483
  • Мнения: 4 371
С едни от многото ти дънки Laughing
Много са хубави, искам и аз блуза на раета, ама с къс ръкав.
За дънките ясно, ама под потника какво да сложа, много ниско ми висват презрамките не мога да се пусна така по плаца, търсих тениска ама те такъв цвят или близък до този просто няма.
С бяла?

# 484
  • Мнения: 1 616
С едни от многото ти дънки Laughing
Много са хубави, искам и аз блуза на раета, ама с къс ръкав.
За дънките ясно, ама под потника какво да сложа, много ниско ми висват презрамките не мога да се пусна така по плаца, търсих тениска ама те такъв цвят или близък до този просто няма.
С бяла?

Валерия, подкрепям Дуци за бялата тениска и да дам още една идея! Според мен можеш да пробваш с друго потниче (бяло) отдолу, чиито презрамки са също толкова дебели, колкото и презрамките на синия потник. Така ще имаш няколко чифта презрамки по раменете си, ама си мисля, че ще е доста ефектно! Поне така си го представям де - на живо може да е съвсем различно... newsm78

# 485
  • Мнения: 1 413


Много са хубави, искам и аз блуза на раета, ама с къс ръкав.

Дуци, на бул. Хр. Ботев в магазин Даная имаше много блузи на рае- бяло и червено, тип моряшко-с тънки раета имам предвид. Много свежи ми се видяха, но не съм влизала - ако минеш оттам сподели после!

# 486
  • Мнения: 4 371
Ухааа, чудно. Имам едни чехли от миналата година - червени, няма на какво да ги нося обаче, защото си окепазих един червен потник, та ще погледна. Мерси, Мечтице Heart Eyes

# 487
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Искам, искаам таквоз нещо с качулка и на раенца , кавзай бързо откъде я намами  Wink Само не казвай Пловдив, моля те!
Не е от Пловдив споко  Wink Блузката я взех от магазина на Литъл Биг, този на Графа дето е, имаше още 2 вида розово и бяло рае и някакво много шарено вече не му помня цветовете.

Дуци с бяла блузка хич не стои като от обслужващият персонал съм, само табелка ми липсва  Crazy
Днес един потник с дебели презрамки забърсах по път, но още не съм го пробвала и мерила дали изобщо става.

# 488
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Валери, и на мен както на Нимфетка ми се струва добра идея да го носиш с друг потник отдолу или тясна блузка с дълъг или 3/4 ръкав. Аз не бех заложила само на бялото ... може да проваш как седи това синьо върху черно, различни нюанси на зелено, кафяво (такова м/у зелено и кафяво), разни цветни мешавици зелено и оранжево и където ти се стори че най-добре изпъква цвета на потника и без да се обезличава модела. Друг вариант е да скъсиш презрамките, който на мен никак не ми се сториха толкова дълги на снимката ама  Thinking........

# 489
  • София
  • Мнения: 1 511
Момичета,
ето ТОВА потниче ми донесе днес моята приятелка от Германия!

Как обичам да си идва и да мъкне парцалки  Crazy

# 490
  • Мнения: 2 379
Момичета,
ето ТОВА потниче ми донесе днес моята приятелка от Германия!

Как обичам да си идва и да мъкне парцалки  Crazy
Уууу, честито!
Много лятно  Nature Sunny Кефи!

# 491
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз си нямам нищо ново пък Crossing Arms, само сметки от химическо чистене Crazy
Което ме навежда на мисълта, че както изпратих скъпия в командировка, е крайно време да взема да си наваксам Mr. Green. Очаквайте включване

# 492
  • София
  • Мнения: 39 761
Мама ми прати доста потничета. Сега щяла и обувки да ми праща Simple Smile
Скоро си купих дънкови ботуши и дънкова пола. Знам ли кога пак ще си купя нещо.

# 493
  • София
  • Мнения: 1 511
Уууу, честито!
Много лятно  Nature Sunny Кефи!

Благодаря!  Hug

... крайно време е да взема да си наваксам Mr. Green.

Хайде наваксвай и давай да гледаме!  Grinning

Ето и една гривничка ,случайно съзряна и взета на минутата!

# 494
  • Мнения: 565
Ето тези обувчици си купих преди няколко дни:
http://i53.photobucket.com/albums/g64/maya81n/DSC00114.jpg
http://i53.photobucket.com/albums/g64/maya81n/DSC00115.jpg

Не съм ги снимала отзад, но в случай че не се вижда добре: подметката е абсолютно равна.
Също така вече успях да ги обуя един път и ги изцапах. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт