Канадски мами - 2

  • 16 199
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 283
Снежи как разбра за тези $100.С писмо ли?Ние дали ще ги получаваме newsm78

Още преди няколко месеца излезе това решение за 100$-овата добавка към федералните детски!Ние за два малко и за Ерик да получим,ама вече е в графата на по-възрастните! hahaha
Айде честито! Grinning...после ще очакваме повишение на таксите в детските градини и училищата! Twisted Evil

# 271
  • Мнения: 2 959
Това за 100-те долара и аз го знам....Одобрявам. ...
И аз одобрявам с двете ръце. Hug Ама дали е за всички или пак е вързано за дохода? newsm78

Дидка, Чочо, как мина интернационалният ден в яслата? Вафлите бяха ли одобрени? Heart Eyes

...после ще очакваме повишение на таксите в детските градини и училищата....
Холи, този път може да пропуснат увеличението. Peace

# 272
  • Мнения: 7 430
Днес излизахме с мама Чочо - пихме си кафенце сам самички Mr. Green
Леле....какво е чувството да не бързаш за никъде и да нямаш бебешорска компания Wink да тичаш подир нея Mr. Green


Дидка, ама тъкмо ще си имате именник в къщата за Гергьовден, само агнето остава да приготвите и БГ празник ще е на ниво. Hug

Е, не бях се сетила newsm78
Мерси, че ме предупреди Wink

Сега изпратих Чочо с малкия Чочко и чакам да го облече и да пробва как ще е утре...малкото българче Hug
Ама да ви кажа как говори малкия Heart Eyes...направо ме разби Joy

# 273
  • Мнения: 210
Е добре де откога се изплащат тези $100.Как ще разбера за тях на месечният стейтмьнд ли ще видя или как newsm78

# 274
  • Мнения: 7 430
Е добре де откога се изплащат тези $100.Как ще разбера за тях на месечният стейтмьнд ли ще видя или как newsm78

Със сигурност от там ще разбереш, а може и да пратят някое писмо предварително Peace

# 275
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Привет и от мен Grinning
Малко позачезнах днес, беше ми натоварен ден - успях да подам документите за нов паспорт на Слава, ходихме на консултация (сложиха ни 2 инжекцийки) и после на голям пазар. Сега съм като разглобена.
За 100$ - федерални са, ще ги дават на всички и за сега уж не зависят от дохода. Първата стотачка се очаква да помиришем (щот предполагам, че за малко време ще ни се задържи в сметките) през юли месец.
Калида, нямах предвид теб. Много ми беше сложно да обяснявам на индийки и китайки и т.н. какво е уруки, лоши очи и т.н. Накрая почнах да казвам, че е за здраве. Сложих го на Слава веднага щом ни изписаха от болницата, така, че тя е свикнала с него и не й прави впечатление. Иначе мартеницата ч изтрая към 5 мин. и това беше.

# 276
  • Мнения: 822
Момичета,хайде и аз да се включа с някои питанки...

1.Към мамите в Монреал...
Съпругът ми тази година твърдо е решил да ни влачи на Формула 1. Сигурно ще бъдем три семейства,но само ние сме с дете.Аз и малкият надали ще гледаме самото състезание,а и другите дами не се натискат.Та въпросът ми е,как най-пълноценно да си прекараме времето там.Най-интересните места,които е добре да посетим и все пак да не са много отдалечени от централната част (Няма да мога да вкарам сина ми в количка,а предполагам,през тези дни там ще бъде такава лудница,че с кола надали ще мога да се предвижвам.)
Заведения,където човек спокойно може да си пие кафето и да си наглежда детето.За нощувките също нямам идея,но там ще пусна търсачката.Ще се радвам,ако споделите впечатления! Hug
2.Искаше ми се да ви попитам,какво ви е мнението за апартаментите?Тоест,зная,че в много отношения е по-изгодно и удобно човек да си купи къща,но мислите ли,че е голяма грешка,ако си купи апартамент?Извинете за тъпия въпрос... Embarassed
Имам си едно много неприятно преживяване от бременността (тогава живеехме в къща) и доста се наплаших (а и по принцип съм си страхлива),та никой повече не може да ме накара да живея в къща,освен ако не я превърна в цигански табун и не поканя родата да живее с нас... #Crazy

# 277
  • Мнения: 210
Мьжьт ми сьщо ще ходи на Формула 1, но без нас само с един приятел newsm45

# 278
  • Мнения: 676
Снежи 4естито ходещи кра4ета. Сега ве4е спокойно можеш да кажеш, 4е тренираш бързо бягане или реагиране Grinning


Краси/ Rayn's Mom/, вие да не сте вече с Канадски паспорти, след толкова годинки в Торонто?
Да имаме и даже сме си ги ползвали newsm10 работят Peace Grinning

Краси, както описваш къщатата ви, направо е страхотна  bouquet Едно голямо браво за избора. Ама много скъпо бе, ужас. Краси, съседа ви наистина не е бил сам човека #Crazy
За наща може би не знаеш, защото ние я купихме януари и аз тогава бях писала ама в седмичната тема. Води се сплит левъл. Има 2 стаи, хол, кухня и трапезария, баня и тоалетна в едно, а в бейсмента стаите са 2 пак с баня и тоалетна и мокро помещение. Има и гараж. Ето линк, но снимките не са много хубави http://www.proprioquebec.com/proprio/fr/ref/1183/index.htm
Ще се местим началото на юни и слава богу, че ще имаме ч месец, защото искаме да пребоядисваме. В хубав квартал сме, само ново строителство, нащата къща е най-стара - 2002 година. Жалкото е, че са само френскоговорящи. Близо сме до огромен щопинг център, училището е зад къщата, има много детски градина, но не става за без кола.

cho4o прекрасен избор сте направили Hug много хубава и просторна къща, но какви са тези цени при вас...ами то направо без пари newsm78. Ти казваш, 4е нашата къща е скъпа, нооо не е...тя е една от най-евтините и е пра, пра, пра, пра, пра баба на вашата Simple Smile ние умишлено нетърсихме нова къща, защото незнам при вас, но тук в Торонто и ариа съм забелязала, 4е кварталите с нови къщи се пълнят с индиици и нямат голям двор.

Лек ден на вси4ки

# 279
  • Мнения: 369
Здравейте момичета!
  Наде, мерси за инфото. Ще го препратя на моят приятел, дано свърши работа, въпреки че при него случаят е малко по-различен. Тя съпругата му си отиде до Бг за малко и там получи контракции и трябваше да влезне в болница и сега е немислимо да се връща тук по самолетите. Затова ще роди детето там, но ще трябва после той да го спонсорира.
  Kalida, кенгурото още не съм го ползвала. Седи си в кутията. То ми е за по-дълги маршрути, където е по-трудно с количката. Засега миткаме из квартала.
  Снежи, блазе ти че си пуснала документите за паспорта на Слава. Аз още не мога да се организирам, но ще трябва тези дни и аз да събера необходимите документи, защото то времето ще се търкулне много бързо.

# 280
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети и от мен, Момичета!

..какво е чувството да не бързаш за никъде и да нямаш бебешорска компания ...
Дидка, ама не ти ли липсваше малкият мъж поне малко, а?! Шегувам се.  PeaceТо и на теб ти трябва малко лично време да се почувстваш сама и то пред новият старт? Heart Eyes Дидка, как беше малкият Чочко с пробата? Хубаво си е нашето българче, нали? Hug

...успях да подам документите за нов паспорт на Славаго ...
Снежи, ама то не е ли само безплатно удължаване на бебешкият?  newsm78 Вие да не се стягате вече, то 1мес бързо ще хвръкне. Heart Eyes

....как най-пълноценно да си прекараме времето там.Най-интересните места,които е добре да посетим и все пак да не са много отдалечени от централната част....
Нийче, в Монтреал няма начин да не изполваш пълноценно времето си. Толкова забележителности има съсредоточени в downtown че няма да скучаете. 1-2 странички по назад Чочо беше разказала за красотите на града, аз искам да допълня само ако искате да се разходите и евентуално да пийнете кафенце, да не пропуснете да се разходите по Prince Artur и St Denis/ толкова европейска атмосфера лъха/ и има места за хапване за по всеки джоб. А ако искате може да стигнете малко по- нагоре по St Laurence и да опитатате една от славите на Монтреал- Шварц/ традиц. beef, приготвян по ориг. рецепта от основаването на града/. Hug

Писанке, да не планувате и Вие пътуване с мъничето? Hug

Нади, наближаваме 15-стр. време е за нова темичка, май?! Peace

Лек и слънчев ден Ви желая и много усмивки!

# 281
Momi4eta,zdraveite!Da vi pitam niakoi shte patuva li za BG prez iuli , otkade si kupihte biletite i za kolko?

# 282
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Пуснах Нова тема   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт