Пейпал - помощ - 12-та тема

  • 76 441
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Как мога да си прехвърля пари от банковата ми сметка в пейпала?

   Мисля, че не може, но да не те подведа. Peace

# 676
  • Мнения: 5 259
Никъде не можах да видя каква е сумата за доставка. Примерно от Италия ( тъй като от там няма читав превозвач) дали ще в изгодно.
12€ до 500гр. и на всеки следващи 500гр по 6.50€
https://www.shopandship.com/en/article/country-rate

# 677
# 678
  • Казанлък
  • Мнения: 29
Здравейте. Имам нужда от малко помощ Simple Smile Опитвам се да си направя регистрация в PayPal, но не ми приема картата ( дебитна карта Maestro на ОББ). В картата ли е проблема, или аз не правя нещо както трябва?

# 679
  • Мнения: 5 259
Здравейте. Имам нужда от малко помощ Simple Smile Опитвам се да си направя регистрация в PayPal, но не ми приема картата ( дебитна карта Maestro на ОББ). В картата ли е проблема, или аз не правя нещо както трябва?
Прочете ли заглавния коментар в темата?

# 680
  • София
  • Мнения: 1 338
Момичета, не мога да направя прехвърляне на пари. Въвеждам сумата, която искам и като натисна некст ми пише, че не може да се извърши плащането. Първият път ми даде, но аз се върнах и от тогава не става. Пробвах с по-малка сума, пробвах да прехвърля на друг акаунт и пак така става-първото ми дава да го завърша, но всяко следващо не ми дава да продължа. Потвърдих мейла, картата и не става.
Ето това ми изписва:
We can't send your payments right now. If the problem continues please contact Customer Support.

If you continue to encounter problems, please contact customer service.

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 10:17 от IntRiGa_GirL

# 681
  • Мнения: 2 909
А имаш ли достатъчно пари в картата  newsm78

# 682
  • София
  • Мнения: 1 338
А имаш ли достатъчно пари в картата  newsm78
Да.

# 683
  • Мнения: 104
 Здравейте!
Чужденец искаше да купи имот в България и преведе капаро по Пейпал. Изпратих му договор по имейл, но той размислил и иска да му върна обратно капарото. Обясних му, че в договора ясно пише ако се откаже да закупи имота губи капарото. Днес е повдигнал кейс, гледам имам баланс на червено в Пейпал, понеже прехвърлих парите в картата си. Имам 10 дни за отговор. Какво ще ме посъветвате?

# 684
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Последно, стигнало ли се е до подписването на договор? Ако – не, мисля, че е редно да му върнеш парите.

# 685
  • Мнения: 2 280
Искам да направя една поръчка, но имам половината пари в картата, а останалите в ПП. Обаче като тръгна да плащам имам избор само за карта и не ми показва наличнистта в ПП. Има ли такъв вариант да платя само с наличността в ПП или общо от двете места?

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Да, първо автоматично се теглят парите от баланса в PayPal и после, ако е необходимо, сумата се допълва от картата. Peace Трябва, обаче, да става дума за една и съща валута.

# 687
  • Мнения: 2 280
Аааа, ясно, валутата е различна  Peace В ПП е долари, в картата лева, а плащам в паунди  Laughing

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
   Да, ако ще правиш плащане в британски лири, а сумата в PayPal баланса ти е в долари, няма да се употреби тя, а всичко ще бъде изтеглено от картата. Мисля, че имаше начин да направиш предварително превалутиране (в твоя случай – от $ в £), за да е възможно да оползотвориш първо сумата в PP си, но не знам как точно става това. Simple Smile

# 689
  • Мнения: 2 280
Благодаря за информацията! bouquet То и да разберем как става, дървото ще е голямо Simple Smile по-добре да си ги оползотворя в $ .

Общи условия

Активация на акаунт