Витамини за кърмачки

  • 9 363
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 462
Важно е да слушаме гласът на тялото си. Ако имаме нужда от нещо, то ще ни се прияде именно такава храна, която да ни го даде.
Моето тяло често ми говори, че имам нужда от "Морени" от големите. Прияждат ми се ежедневно. Вероятно имам нужда от магнезий newsm78, но покрай набавянето на томи полезем микроелемент, си набавям и доста калории. Затова предпочитам да не слушам гласа на тялото си, защото знам, че говори само лакомия г...з. И си пия "Матерната" за ми е мирна главата.

Сори за офф-а.

хехе  Grinning

Права си!

Не отричам, че много трудно се прави разлика между реалните нужди и просто желания. Но все пак не пия нищо.
Също така е вярно, за съжаление, че колкото и чиста и натурална храна да се опитваме да ядем, все не е това, което природата ни е дала в чистия му вид... Но това е съвсем друга тема...

# 46
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 932
Никакви хапове не взимам.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 462
Браво, Кралице!

Още някой да се присъедини към нашия отбор?

# 48
Здравейте момичета Grinning,
в момента аз пия само фолиева киселина Неофолик. Моята гинеколожка ми каза, че витамини трябва да пия само от септември до април, иначе да си хапвам плодове и зеленчуци. Препоръча ми Неоксид по 1 таблетка, защотото съдържа екстракт от пшеничен зародиш и по този начин по лесно се усвоява от организма. Освен това в него са включени всички необходими витамини и минерали в дози подходящи за бременни.
Това знам аз и ще се радвам ако съм  ви била полезна. Не съм категорично против, но и не мисля да прекалявам с пиенето на витамини

# 49
  • София
  • Мнения: 268
Пия едно натурално витаминено сокче на Hipp - Natal aktiv, към 9 лв. за 20 дена, ама и в него няма селен. От какви храни може да се снабдим с тоя селен?

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
От какви храни може да се снабдим с тоя селен?
Естествени източници на селен са - бъбреци, черен дроб, ястия от морски продукти, пшеничен зародиш, трици, риба тон, лук, домати, броколи.

Поздрави от чичко Гугъл  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 896
Айде кой идва да го водя на рибен ресторант на плажа след Златни пясъци? Има страхотни миди и скариди също.
Аз съм зобила селен цяло лято без да знам. С бира при това.
Елате докато времето става. Хем полезно, хем за душата кеф.

# 52
  • Мнения: 439
Аз допих вкъщи едни предписани ми по време на бремеността Cigapan от стрити на прах еленски рога. В листовката от двете страни изредени само витамини. Противопоказания нямаше за кърмачки, само при проблеми с щитовидната жлеза

# 53
  • Мнения: 949
Аз пиех Матерна,Витерал,сокчетата на Хип.

# 54
  • Мнения: 102
Бирена мая! Peace

# 55
  • Мнения: 111
Да ви кажа, днес случайно попаднах на този сайт http://www.heilpflanzen-suchmaschine.de/bierhefe/bierhefe_hinweise.shtml , където за бирената мая пише, че не е препоръчително да се дава на кърмачета и деца до 2 г. поради липса на данни за поносимостта и въздействието й. Също да не се използва по време на бремнност и кърмене  - въпреки, че досега не е известно да има някакви рискове при употребата й, липсват достатъчно данни...
И сега се зачудих newsm78..., защото ние пък масово си я пием...

# 56
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз пия Falvit чат- пат...
А пък за бирената мая - предпочитам я под малко по - друга форма beer

# 57
  • Мнения: 127
Чак сега попадам на темата (видях че е още от април), ама да се запиша и аз. Докато бях бременна пих "Матерна" щото по принцип се храня много нездравословно и се притеснявах дали ще набавя всичко на бебето. Имах "спор" с една приятелка, която също беше бременна по това време и твърдеше, че е по-добре да се набляга на плодовете и зеленчуците, щото витамините били химия. Ама точно през зимата си го говорихме, а тогава по-голяма химия от плодовете и зеленчуците май няма   Thinking
Откакто съм родила не съм пила никакви витамини, а за бирена мая си признавам чистосърдечно, че не съм се сетила  Embarassed Но наскоро си правих различни изследвания и се оказа, че за първи път в живота си имам толкова добри резултати  Wink Явно кърменето се отразява добре и на двете ни  Heart Eyes

# 58
Аз пия витамините на хип.Харесвам ги защото са течни във вид на сок  Hug

# 59
  • Мнения: 3 550
Бирена мая

Общи условия

Активация на акаунт