К.О.Т.К.И.-те [15]

  • 44 235
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 031
...
Записвам се и отивам се боря да си сложа новите одежди  Peace
Прелестна си!  Heart Eyes

Така е, Мимии.
За жалост, дори това, което стига до нас е една малка част от това което се случва ежедневно там. И все пак се опитвам да игнорирам случващото се, защото ако всичко е наред в личен план след 6 месеца трябва да се изнасям натам. И в моментите, в които започвам да се замислям наистина ме хваща страх. И все пак говоря за живеене в града, за посещение на родата на ашкъма винаги съм първа писта.
И все пак това си остава градът, в който съм изживяла най-красивите моменти в живота си.

Чефи-то, те кучетата не пречат. Ела ни виж нас с две кучета и един котарак. Купон нон-стоп.
Така е.
Аз не го свързвам Истанбул с изживени красиви моменти, но пак си го обичам.

# 16
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 593
Благодарение на теб,Мими  Hug

Либовта ми към Истанбул трае по-дълго,отколкото към когото и да е друг(поне за сега де) .Като се замислих  атентатите стават все в европейската час и аз реших ,че вече ще ходя в азиатската  Mr. Green
И там е красиво,особено като вече сме видяли доста от забележителностите,можем да се насочим към Азия.Миналото лято ходих към Пендик и беше много красиво там...крайбрежни паркове,детски  площадки,ресторанти....Красота ,само че беше набързо и не ми стигна...

# 17
  • Мнения: 14 418
Намам куче или коте,но обичам да се шманкам напред-назад.„
Жалко за събитията в Цариград Cry
Мимии,прекрасна разходка!Направо сте олимпийски надежди с тези преходи PeaceЗавид,завид Laughing
Все се каня да отида до Боянската църква и вали,пуууу

# 18
  • Мнения: 6 031
...
Като се замислих  атентатите стават все в европейската час и аз реших ,че вече ще ходя в азиатската  Mr. Green
И там е красиво,особено като вече сме видяли доста от забележителностите,можем да се насочим към Азия.Миналото лято ходих към Пендик и беше много красиво там...крайбрежни паркове,детски  площадки,ресторанти....Красота ,само че беше набързо и не ми стигна...
Вземи ме с теб! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 571
Чефи, голяма красавица си!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Танче, аз поне две седмици бях без аватар, щото Прикачи-то където ми бяха аватарите се срина. Този ми сега го възстанови Мими много трудно от архивите ни. Иначе се бях наконтила с кучешки снимки  Grinning.

Редемче, Италия, Англия, но тази година най-много Франция!
Не го мисли детето ще се справи. Мъж е! Не може все да е до мама.  Hug

Неолита, хайде да имаш късмет да станеш снаха в Истанбул, че ти се изчака чакалото вече.

# 20
  • Мнения: 6 031
Хел, кучетата ти ги пазя! Simple Smile
Ако кажеш, мога да ги изтрия.

# 21
  • Мнения: 4 571
Не ги трий!!! Трябва малко да се оразмерят, че са по-големи.

# 22
  • Мнения: 6 031
Не ги трий!!! Трябва малко да се оразмерят, че са по-големи.
Утре ще ги погледна. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 571
Важното е да ги запазиш.

# 24
  • Мнения: 659
Ха, здравейте!  Тамън на време довтасах.  
Мими,  ако ме искаш, включи ме в плановете за лятото в Истанбул, моля!

# 25
  • Венера
  • Мнения: 858
Hellenn, и аз това чакам. Вече мерака не ми е до небето както преди заради случващото се, но сега на 1ви юни и двамата имаме защита на дипломните работи (да стискате палци) така, че края му се вижа. На ашкъма визата му е до края на годината, после стяга десагите и заминава. Ще видим до тогава какво ще стане.

# 26
  • Мнения: 788
Юхуу, че и на втора страница.

Неолита, добре дошла! Амчито 1 юни мина, бе момиче! Изтървахте си защитите. Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 13 149
Орхан Памук: Жена, която не обича котки, не би могла да направи никой мъж щастлив  Simple Smile

Амчито 1 юни мина, бе момиче! Изтървахте си защитите. Mr. Green
От много учене ще да е.  Laughing

Неолита, то и тук е малко умряла работа, но пък може и да се пораздвижи темата. Wink Май в последния ден писахме толкова, колкото друг път за 2-3 седмици.

Туристките, в Боянската църква все още ли понеделниците са безплатни? Пишеше ли нещо на касата? Иначе ви завиждам на ентусиазма. Направо лошо ми стана като видях снимката от високо на София и си представих как сте издрапали разстоянието пеша.  Laughing

# 28
  • Мнения: 4 571
Танче, да ти кажа изобщо не обърнах внимание има ли безплатен ден или не  Sad. Интересно, забавно и уморително катерене/спускане беше. Пак ще отидем някой път.

Да ви кажа, днес отивам на екскурзия в Северозападна Б-я. Ако чуете, че някоя овца е паднала от Белоградчишките скали, да знаете, че съм аз.
Много ми е зле на носоглътката от сенната хрема, която имам. От доста години не съм била толкова зле. Едвам дишам, само сополи  Sick. Девойката, която ще спи с мен на екскурзията ще бъде подложена на тормоз от хъркащата ми атака  hahaha

Виждам че, Белята се губи някъде. Нали завърши учебната година вече? Беля, къде си? Яви се!

Хайде и другите да се запишат днес. Каня ги най-официално.


П.П. „Животът не е чак толкова лош. Каквото и да се случи, винаги ще мога да се разходя край Босфора.“ Орхан Памук
-Дано имаме този късмет и ние!

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 248
Хайде разписвам се официално и аз.  Wink
Мими, мерси боку за темата!  bouquet
Пращам на всички салути е бачи от Италия и отивам да покорявам нови красоти!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт