За детските бански

  • 2 790
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 695
сега в сайта на ТСМ има детски бански по 4лв за над памперса,какво мислите за тях,дали ще биват.До годинка са.
би ли ми дала линк към сайта  smile3503  newsm53

# 46
  • Мнения: 7 106
Аз също се притеснявам да не стане замърсяване и инфекция от пясъка, но се чудя банския дали ще помогне newsm78 Като я оставя да си играе в пясъчника сега с памперс, върху него закопчано боди, чоропогашник и гащеризон и...после вадя поне чаена лъжичка пясък от памперса...полепнал върху намазано с крем дупе Close
Кажете при по-подвижните деца не влиза ли пясък и през банския?

Няма спасение от пясъка, ако детето си играе в него. Просто няма бански или памперс, който да спре нахлуването на пясък. Миналото лято на морето дъщеря ми беше с голо дупе, памперс слагах когато спи, а памперс-гащи обувах кгато влиза във водата или басейна, за да не свърши голямата работа там. Това лято пак така ще направя.
Аз също вадя  пясък от памперса след игра в пясъчника и затова смятам че на тази възраст ролята на банския е по-скоро декоративна  Wink

# 47
  • София
  • Мнения: 3 664
Не само декоративна е ролята на банския. Едно е по чисто голо дупе да седне на пясъка, друго е с бански. При момчетата, защото имам такива, проблем ни е докато изчистим дупето, а момиченцата как ги почистват ако са без бански идея си нямам просто Rolling Eyes

Как практикувам, докато беше малък баткото му слагах бански само докато беше на пясъка, в морето гол. По басейните пък задължително с бански, като редувах мокрия за водата, сухия навън.

И друго се сещам сега. Моя приятелка от Щатите ми разказа, че при тях чисто голи деца, като на нашето Черноморие не могат да се видят. Всички са задължително с бански. Страхуват се много от педофили.

# 48
  • Мнения: 7 106
Не само декоративна е ролята на банския. Едно е по чисто голо дупе да седне на пясъка, друго е с бански. При момчетата, защото имам такива, проблем ни е докато изчистим дупето, а момиченцата как ги почистват ако са без бански идея си нямам просто Rolling Eyes


Аз писах по-нагоре личният си опит относно нахлуването на пясъка там, където не му е работа. С каквото и да е облечена или обута на плажа, дупето на дъщеря ми беше в пясък. Дали ще са 100 гр. или 136 за мен няма разлика, факт е , че пясък има. Почиствах много лесно - просто я измивам в басейнчето или поливам с минерална вода, която е стояла на слънцето и вече се е стоплила като супа  Laughing.
За педофилите съм съгласта с теб, но аз не се вманиачавам на тази тема, даже не желая да я коментирам изобщо.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 182
Е да сме живи и здрави ще пробваме и ще видим. Като знам как си разтяга деколтетата на бодито и се опитва да си свали памперса като е само по него, нищо чудно да си свали и банския. Искрено се надявам да не и хрумне брилянтната идея да си пълни умишлено банския с пясък Mr. Green
За разни маниаци и педофили ми е ясно, но аз и без това смятам да я държа с някоя по-големичка тениска, стигаща до колената.

# 50
  • Мнения: 539
за банските в ТСМ сайта е www.atrakcion.com и току що получих банския-малия спи и не мога да му го пробвам но ми се струва че е малък,а в сайта пише-74-80 см,но май сега ще му е точно,а до лятото-не знам,на банските пише само 74 см,иначе вътре е с хавлиено и найлонче има.

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 17:16 от Denito

# 51
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Преди време четох тази темичка като информация.  Ние ходим на плуване и заради това си имаме 2 чифта бански цели Wink Обаче след като прочетох темичката реших да купя половинки на малката, за да я предпазя лятото от пясъка. Вчера всичките ми представи рухнаха. Много наивно е било да си мисля, че един бански ще е преграда за пясъка. Бяхме на разходка на плажа. Моята госпожица беше с памперс, боди и панталонки. Няма да ви описвам какво изпадна от памперса като се прибрахме в къщи и тръгнах да я къпя  ooooh! Добре, че се случи в банята, а не на леглото и лесно го почистихме. Как през 3 пласта дрехи е влязъл толкова пясък, нямам идея  Crossing Arms
Покупката на тези половинки бански беше абсолютно безсмислена при положение, че си имаме цели бански. Момичета не живейте в заблуда  Laughing Купувайте бански за удоволствие, а не с мисълта, че ще свършат някаква работа!

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Разбира се,че всичко по скоро е за красота,обаче нещо не откривам красив бански за мойта щерка SadГледах в Адидаса,там са само момчешки.Някой не е ли купил вече нещо интересно?

# 53
  • Мнения: 2 214
за банските в ТСМ сайта е www.atrakcion.com и току що получих банския-малия спи и не мога да му го пробвам но ми се струва че е малък,а в сайта пише-74-80 см,но май сега ще му е точно,а до лятото-не знам,на банските пише само 74 см,иначе вътре е с хавлиено и найлонче има.
Аз ползвах бански на ТСМ 74-80.
Таралежчето сега на 1.5 и вече не му стават. Weary
Купих му в ДаНет не се толкова добри като на ТСМ.

Общи условия

Активация на акаунт