Как да разчупим еднообразието?

  • 15 938
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 540
Здравейте! Предварително се извинявам,ако вече има такава тема.Живея изключително скучно и се питам дали при всички е така,в момента съм по майчинство и не работя.Ставам рано сутрин карам малкия,храня бебето,върша си домакинските задължения и после няма какво да правя.Чувствам се непълноценна,нямам приятелки,няма с кого да споделя,а най-тъжното е,че няма и какво.Нищо интересно не се случва покрай мен,вечер когато мм си дойде няма настроение за нищо,не говори с мен забива на лаптопа и до там,все казва, че е изморен,а когато се чува с приятели или вижда,говори с тях с огромно желание,тогава нищо не го боли,но когато се приберем или си тръгнат започва да го боли глава,да му е лошо и се оправдава как едвам ги е изтърпял,но какво може да направи.Вие какво правите? Как  се забавлявате,как минават дните ви?

# 1
  • Мнения: 2 850
Кари, еднообразието ли ти е проблемът или това, че мъжът ти не ти обръща внимание?

# 2
  • Мнения: X
Извинявай, ако отговорът ми ще прозвучи клиширано, но спасението от скуката не идва отвън или, ако дойде, то е временно. Ако отвътре ти идва интересът за правене на разни неща, никога няма да ти е скучно. Но, зависи и какъв тип си. Ако си интровертен типаж като мен, горното важи с пълна сила, но за екстровертите май не работи много- все от други хора имат нужда.

# 3
  • Мнения: 2 234
Какво да ти кажа..., май основното е липсата на приятелки. Излизай с малкото навън, изпробвай нови готварски рецепти, обикаляй магазините - може един лак да си купиш, но все е нещо. Купи си сладолед и го изяш в парка на пейка, наблюдавай хората. Simple Smile Прочети книга...

# 4
  • Мнения: 14 654
На мнението на Уиш съм - като иска Мара къдряво, сама да си се накъдри  Peace

# 5
  • Мнения: 6 122
Извинявай, ако отговорът ми ще прозвучи клиширано, но спасението от скуката не идва отвън или, ако дойде, то е временно. Ако отвътре ти идва интересът за правене на разни неща, никога няма да ти е скучно. Но, зависи и какъв тип си. Ако си интровертен типаж като мен, горното важи с пълна сила, но за екстровертите май не работи много- все от други хора имат нужда.

Точно влизам да я питам дали няма някакви лични интереси и хоп този пост. Напълно съм съгласна. Интересът идва отвътре и скука просто няма. И да, за интроверти важи с пълна сила.

# 6
  • Мнения: 1 540
Ами и аз не знам какъв тип съм,искам да се занимавам с нещо,но се чувствам твърде изморена.Книги постоянно чета,толкова много,че все едно живея живота на героите.Не искам да съм сама,искам да има с кого да споделям освен с мъжа ми и без това не ме разбира.Имам приятелки,но тях ги вълнуват съвсем други неща,колко дни не били спали,къде ходели,,не са за мен.Искам приятелка с която да имаме какво да си кажем,да се разхождаме.А за мъжа ми,да и той ме дразни,все е уморен,не му се говори,а когато не казвам нищо ме пита какво ми има и защо съм сърдита,еми не го разбирам. ooooh!

# 7
  • Мнения: X
Явно си се уморила от еднообразието. Няма ли на кого да оставиш бебето за няколко дни и да разнообразиш?

# 8
  • Мнения: 1 540
Не за съжаление,майка ми е в София,свкърите и те,а ние сме доста по-далеч.

# 9
  • Мнения: 12 473
Бъди си самодостатъчна.. Peace
Аз съм си най-добрата компания.
Почни с домашни упражнения или нови рецепти, хоби.
По форумите със сигурност ще срещнеш хора с твоите интереси и може с тях на кафе и тн.

# 10
  • Мнения: 2 850
Бъди си самодостатъчна.. Peace
Аз съм си най-добрата компания.

И аз така. Но това не се учи, според мен, а си е вродено. Аз винаги съм имала приятелки, но да бъда сама си е било удоволствие за мен.

Авторке, нямаш ли около теб съседки, майки на бебета? Из паркове, детски площадки, в магазина, в чакалнята за педиатъра, ако щеш - все може да срещнеш и да се сприятелиш с някоя в майчинство и да се уговорите да излизате заедно.

# 11
  • Мнения: 317
Използвай момента да вдигнеш квалификацията си или да научиш някакъв нов език.
Разходки и спорт също помагат. Започни да се събираш с хора, с които имаш общи интереси.
Разнообрази сексуалния си живот, запали се с ново хоби. Пътувай. Не е лесно с дете, но не е и невъзможно. Успех!

# 12
  • Мнения: 1 540
Бъди си самодостатъчна.. Peace
Аз съм си най-добрата компания.

И аз така. Но това не се учи, според мен, а си е вродено. Аз винаги съм имала приятелки, но да бъда сама си е било удоволствие за мен.

Авторке, нямаш ли около теб съседки, майки на бебета? Из паркове, детски площадки, в магазина, в чакалнята за педиатъра, ако щеш - все може да срещнеш и да се сприятелиш с някоя в майчинство и да се уговорите да излизате заедно.

Има една,но вече ми е неудобно все аз да и предлагам срещи.Имам чувството,че и досаждам като и пиша всяка сутрин за разходка.Днес излязох сама с децата,и ми беше доста приятно.

# 13
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Нова прическа, нов грим, малко лак за нокти, ново бельо и някоя дрешка "по-така" и току виж, мъжът ви прецени, че има шансове и той да е късметлията. Wink
В по-големите градове има разни занимания за майки и бебоци. Ако имате възможност, може да посетите подобни, там се намират и другарчета за раздумка. Peace

# 14
  • Мнения: 1 540
Нова прическа, нов грим, малко лак за нокти, ново бельо и някоя дрешка "по-така" и току виж, мъжът ви прецени, че има шансове и той да е късметлията. Wink
В по-големите градове има разни занимания за майки и бебоци. Ако имате възможност, може да посетите подобни, там се намират и другарчета за раздумка. Peace
За сега сме  на село,зимата отиваме в града и ще се разровя из нета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт