Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 13

  • 43 869
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676

-Хуанита, маме, помогни на Росилда и Изаура да измият чиниите, и после може да хапнете с Ромеолиньо и Хуанито малко шкембе чорба...

 hahaha И това нищо не ми говори  Thinking

# 721
  • Мнения: 4 010
Просто на мен всичките тези Росилда, Матилда, Долорес ми звучат абсурдно, като все едно мамите са гледали малко в повече латиноамерикански сапунки... Всяквите там Хулио, Хуан, Химена и т.н Grinning Та си го представих де...

Хулио Каракольов и Росилда Грудьова например, заедно с Долорес Стаматова и Хуан Попгърдев намилат шкембенце, с филийки с лютеница Grinning Днес не ми е много добре, ако не се забелязва Grinning

# 722
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Аха аз нали не гледам сапунки и затова не схванах  Whistling

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 70
Женет, Йона, Йолиян, Атиа, Мелари, Николия, Паскуалина,  Якоб-Йордан, Инара и Олета - близначки и сестра им Анна-Кристин, Камея

# 724
  • София
  • Мнения: 11 494
Алберто.
На фона на горните никак не е странно.
Не си спомням дали съм споменавала Красияна.

# 725
  • София
  • Мнения: 310
В източна България, Йона е често срещано, старо българско име е,наред с Йовка, даже в моя род са цели две.

# 726
  • Мнения: 4 303
В източна България, Йона е често срещано, старо българско име е,наред с Йовка, даже в моя род са цели две.
Обикновено бабата Йовка, внучето Йонка. По старите са ги записвали с името Йова.

# 727
  • София
  • Мнения: 20 104
Настимир

# 728
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
В момента чета един любовен роман в който една от героините е ирландка и се казва Йона. Thinking
И като се замисля ,не е лошо името.

# 729
  • Мнения: 37
Кристин-Бел  новородено момиченце

# 730
  • София
  • Мнения: 310
В източна България, Йона е често срещано, старо българско име е,наред с Йовка, даже в моя род са цели две.
Обикновено бабата Йовка, внучето Йонка. По старите са ги записвали с името Йова.
Е в нашия случай, не са точно баба и внуче, но са две различни имена Йона и Йова и обикновено бабата е да речем Йова, а внучката Йовка, както и бабата Йона- внучката Йонка. А може Йовка и Йонка да са кръстени на една и съща баба- стари традиции, които не са ми съвсем ясни. Сещам се още за Ален, Руско, Ройо, Плума...

# 731
  • Мнения: 4 303
В рода на мъжа ми има Бърна. Никога не съм могла да си го обясня.
В селото има още няколко вече възрастни жени с това име. Внучките им са само с първата буква, приемливи имена.

# 732
  • София
  • Мнения: 11 494
Симоне - младо момиче.
Не Симона, а Симоне.

# 733
  • DE
  • Мнения: 9 068
Куини, дъщерята на Милена Славова.

# 734
  • Мнения: 493
А Росиан е бебе и по-голямо детенце е Росиана. Още Фредерика, Еринея(момиче на около 35г), Мати (момиче тинейджърка).
А от некролозите по стълбовете,  докато разхождам бубка какви ли не имена надничат - Момка,  Ведка,  Вида,  Ефремия,  Ефросина ,  Вихрен, Матка и т. н.

Общи условия

Активация на акаунт