Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 53

  • 74 693
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Пробват, ако им мине номера.
Като  предлагат нещо, което е прекалено просто казвам не съм съгласна.
Никой не обича ядосани пациентки, защо ни превръщат в такива.
То и без това напоследък и  положителните тестове не са много. Та се чу, че май има промяна във времето за трансферите, ето и пидове има.

# 31
  • София
  • Мнения: 634
Нова тема, нов късмет Simple Smile
Те въобще правят ли си статистика. Или моля, следващия...
Аз пък сънувах, че съм в стая след пункция... и пак нямаше нищо извадено. Май съм в стрес. Или ми липсва клиниката.

# 32
  • Мнения: X
На живо се случва наопаки на съня. Wink
Ще има много след пункцията.

# 33
  • София
  • Мнения: 634
Хихи, дано Герда. А аз си пия добавките и метформина. И смених личната, че ме беше издразнила последния път с болничния. Дано новата ми е на късмет наесен Simple Smile

# 34
  • Мнения: 129
С тоя ПИД доколкото разбирам няма да има свеж трансфер. А и как ще се напасне с изместен импланционен прозорец. Ако има 2-3Е не виждам смисъл от ПИД. Платено е толкова много да се стигне до тях. По-добре да се плати трансфер и Господ да решава какво следва.

Аз сега имам два ембриона, но доктора каза, че продължаваме и следващия месец с лека стимулация. А и през  юли би трябвало да ми връчат заповедта от фонда, т.че след отпуските пак ще имам една стимулация. И ще съберем повече ембриони, за които доктора и Хаджидекова казаха, че е добре да направим ПИД, за да изберем най-добрите...
Не искам да пропускам стимулация през юли (ако хормоните ми са наред), въпреки че ще ми излезе фонда в края на месеца, т.к. при първата ми стимулация преди три месеца, която беше с почти максимална доза, направих само 4 фоликула и извадихме само 2 яйцеклетки. Т.е. реагирах много слабо на стимулацията. А този месец, т.к. мислехме, че имам проблем с ТСХ (високо), не започнахме стимулация на 3-ти ден, а след като видяхме, че първоначалното ТСХ е лаб. грешка, и на 5-ти ден се видяха няколко фоликула (като отзвук от предишните две стимулации), започнахме на 5-ти ден с леката стимулация.  И пак извадихме 2 яйцеклетки, но с лека стимулация.

Надявам се през септември да имам поне 6-7-8 замразени ембриона. И затова сега се чудя да правя ли ПИД или не... Като цена е доста - 600 лв на ембрион и си мисля, че може би добра стратегия е да правя ПИД докато се намерят два хубави ембриона.

Освен това няма да искам трансфер, докато не ми се направят биопсиите, че сега ги нямам... А Доки каза, че е добре те да са на чист цикъл (когато не е имало стимулация), т.к. при стимулацията може да има изместване на имплантационния прозорец. А ние ще правим трансфер на чист цикъл.
Сега си мисля, че това, че при стимулацията може да има изместване на имплантационния прозорец може да е причина за липса на имплантация. Така, че ако някой се чуди какво още да пробва, може би това е добра идея - изследване за имплантационен прозорец на чист цикъл и след това - ЗЕТ на чист цикъл . Дано при мен това да е успешната стратегия!  Praynig

# 35
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Защо мислите, че няма много положителни тестове? Тук пишат активно 20-30 жени и от време на време се включват нови с по 1-2 въпроса, а клиниката е пълна. Едва се записват часове за ЖК и ФМ, защото има много бременни.

# 36
  • Мнения: X
След стимулация, ако си  по дълъг протокол си блокирана и имплантационния прозорец не знам тогава има ли значение.
 
  Аз виждам много естествено забременели млади мами за фм. Много е модно да раждаш в клиниката.

# 37
  • София
  • Мнения: 910
Манди, благодаря ти за труда и за новата темичка! bouquet
Дано да има повече хубави новини и сбъднати желания в нея!
Ръсвам с прашец и чакам някое мамче да се похвали в темата!
Успех на всички и много вяра и търпение за чакащите септември! Hug Hug
 babydust7 babydust7 babydust7

# 38
  • София
  • Мнения: 3 050
Цопвам, за да не изпусна нещо.
Че аз докато събера пари за опит с ДЯ, нищо чудно да не искат да ми запишат час изобщо. newsm78

# 39
  • Мнения: 2 144
Трулии Hug Hug Hug
Много съжалявам, мила! Ще се моля за теб Praynig

Аз още след първия неуспех се взех в ръце и обиколих къде що може и изследвах всичко, което ме посъветваха момичетата тук. Работи се на парче в медицината. Не се оглежда целия организъм, а гинеколога го интересува само неговата част, генетика- неговата и т.н. Мисля, че точно в тази област от медицината прегледите трябва да включват посещение при няколко специалисти в началото. А не да чакат един, два и т.н. поредни неуспехи. Благодаря на Господ, че ме съжали, но мисля, че с вяра и малко повече работа от наша страна, работите ще се случат при всяка една от нас. Силно вярвам. Както вярвам и в добавките на Денис. За което се сещам почти всеки ден. С вас съм момичета! Искрено вярвам, че ще станат нещата! Вярвам Praynig Hug

# 40
  • Мнения: 1 659
Днес имаше много бременни пред лабораторията и долу пред спешния. И д-р Чачева ми се стори с коремче.

Последна редакция: ср, 15 юни 2016, 19:10 от -INA-73

# 41
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Д-р Чачева е бременна, няма да преглежда още дълго  Peace

# 42
  • Мнения: X
На мястото на д-р Чачева ще има нова колежка, д-р Жени Панайотова.
 А защо има бременни пред спешния?

# 43
  • Мнения: 121
аз на последната пункция , преди 10 дни, пуснах вирусологията точно преди пункцията.
то все пак на ец не се знае ще се стигне ли изобщо до такава, за какво им е вирусология, все едно за преглед да трябва. че често си остават само прегледите.
и без това с тая трайност 3м си е само набутване  Close

Абсолютно съм съгласна. Днес ми се обадиха за час за утре и ми казва госпожата че освен хормоните трябвало и вирусология.  А моята е валидна до 26 Юни. Като и го казах тя подскочи, че ако пункцията е на 27ми не била валидна
Луда работа с тази вирусология
 

# 44
  • Мнения: 129
Покрай, обсъждането на ПИД-а се сетих да ви попитам, на кой ден ви правят трансферите. Цветков ми обясняваше, че първия трансфер трябва да е на 3 дневни ембриони(за съжаление, единствената ми Я, въобще не се оплоди). Вие коментирате предимно 5 дневни.

Общи условия

Активация на акаунт