Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 53

  • 74 733
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 849
Мерси Veni. Успокойх се.
Gery за МАКС и др.се говори с андролози. Днес говорих с тях,внимателни са, обясняват.
Ина, как се свързваш с тях? По телефона на първа страница или на място в Надежда?


Аз на място говорих с тях, не вярвам да ти откажат и по телефона. Аз ги питах колко дни въздържание е най-подходящо в нашия случай, казах им, че искам имси, макс и обогатяване (килимче), те ми казаха да ги запиша на лист и мм да им го даде в деня на пункцията, като го извикат. Допълнително го инструктирах, че много държа да се приложат и трите. Бяха пробвали да го убедят, че само имси е достатъчно, но той беше железен, казал, че съм го предупредила и ще стане много лошо, ако откаже нещо Grinning

# 61
  • Мнения: 129
Дидлина, не се притеснявай изобщо, и моята стимулация започна докато д-р Стаменов отстъстваше, а резултатът беше 8 извадени, 8 оплодени ,8 до 5ти ден.
 Докторът си дава указанията и те са записани в досиетата, лично съм го чувала как казва на акушерката всичко да се записва.
 Ако има нещо непредвидено се свързват с него и той казва какво да се прави.
 Спокойно започвай стимулацията.

А ти какво каза на регистратурата, при обаждането на ден 1 от цикъла? Аз като кажа че съм пациентка на д-р Стаменов и те като ми кажат, че го няма, какво да искам - запис на час при друг лекар ли?

# 62
  • Мнения: 595
Предполагам, че ще ти дадат час за д-р Тихомирова. Вероятно тя ще следи стимулациите, докато го няма. Само ми е интересно при кого ще са трансферите между 25.06. и 03.07. Кой ли ще ми се падне ?!?

# 63
  • Мнения: 129
Благодаря Гери! Да, ще кажа, че искам час за д-р Тихомирова! Simple Smile

# 64
  • Мнения: 121
Предполагам, че ще ти дадат час за д-р Тихомирова. Вероятно тя ще следи стимулациите, докато го няма. Само ми е интересно при кого ще са трансферите между 25.06. и 03.07. Кой ли ще ми се падне ?!?

И аз от същото се интересувам, защото и на мен по това време ще ми се падне да съм на процедура. Дали няма да е Тихомирова  Thinking

Последна редакция: чт, 16 юни 2016, 08:48 от irenaz

# 65
  • Мнения: X
Дидлина, доктор Стаменов сам е преценил, кой да поеме работата му докато той отсъства и си е дал указанията.Когато ти се обадят ще ти предложат, ако нещо те притеснява не си длъжна да се съгласява.

# 66
  • Мнения: 1 487
Запис да ви следя. Палци за успешни процедури преди ваканцията на клиниката

# 67
  • Мнения: 1 144
Записвам се да следя темата, макар и да не съм сигурна, че ще продължа каквото и да било в България на есен.

# 68
  • Мнения: 76
Здравейте, момичета
толкова съм се разтройла, бях 5 дена на клостилбегит и след като ги изпих, сега бях на преглед не се видя за сега пораснали,доминантни само малко който са ми от ПКЯ , продължи ми го за още 4 дни, дали ви се е случвало ? Не знам какво да миля, дали за още 4 дни ще нараснат  newsm78 .
Преди месеци пак го пих и беше всичко наред на този ден си имах добра бройка. Единствено е,че го пих на 2-ри ден, но едва ли това влияе .

# 69
  • Мнения: 592
Здравейте, съвсем нова съм и просто не знам от къде да започна- дали съм в правилната тема, но се надявам да ме насочите. След две седмици имам час при др Стаменов за първичен преглед. Мъжът ми е бил на преглед при др Маки преди около месец и той ни насочи към подаване на документи за ин витро,но каза че с неговите показатели твърде възможно е и чрез инсеминация да се получи така чаканато бебче.
Изчетох много мнения във форума , но така и не разбрах какво да очаквам след първичния преглед. Какъв е редът на изследвания, колко време отнема записването за следващ час, какво е необходимо и кога мога да се надявам че ще стигнем до първата инсеминация?

# 70
  • Мнения: 19 698
Ами зависи какво се разберете със Стаменов, но какъвто и път да подхванете, задължително първо ще има ЦС. Не знам сега как стоят нещата, но по-рано минаваше около месец да се стиковат нещата като дати. Иначе нищо друго не е необходимо на този етап. Като се срещнете и те огледа, ще си каже дали го притеснява нещо и ще обсъдите какво ще правите. Моят съвет е да си подготвиш всички въпроси, които може би имаш и да ги зададеш, защото той не е особено словоохотлив.
И се зареди с конска доза търпение Simple Smile

# 71
  • Мнения: X
Аз днес разбрах, че хеликобактер пилори пречело за имплантацията. ooooh!
 Но защо?

# 72
  • Мнения: 19 698
Аз знам, че пречи на мъжки фактор, ама за имплантацията не бях чувала newsm78

# 73
  • Мнения: 129
Аз днес разбрах, че хеликобактер пилори пречело за имплантацията. ooooh!
 Но защо?
Ха така.... я дай повече инфо или линк, че така само разбуни духовете....

# 74
  • Мнения: 1 849
Някой наскоро беше писал за тази бактерия, май в общата беше  Thinking
Утре съм на коментар, да видим какво ще измислим  Party

Общи условия

Активация на акаунт