Спечелете лагер в планината за вас и детето ви

  • 11 055
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Сф
  • Мнения: 10 672
Малкият търсач на приключения е палаво момиче на 8. Избра Банско ,защото смята че приключенията в този лагер ще са повече.ОБИЧАМЕ БАНСКО!❤❤❤

# 46
  • Мнения: 1
Всяко детство има своите талисмани и незаменими спомени, които, макар да изглеждат наивни за външния свят, предизвикват буря от ярки емоции и никой възрастен не би ги заменил.

Искате ли да осигурите на детето си незабравимо преживяване, да му подарите спомени, за които да разказва с онзи приповдигнат детски тембър, изпълнен с емоции и ентусиазъм? В началото на лятото децата очакват с нетърпение ваканцията си, но вие трябва да се замислите как най-ползотворно да запълните безгрижните дни на малчуганите си. Летните лагери са добър избор. Те ще осигурят на детето ви много забавления, нови приятелства, първа среща с неща, които ще искат да ви споделят и разкажат, нови умения и полезни знания. Подарете на себе си и детето ви една незабравима почивка в Грийн Лайф Ризортс.



Палатков лагер, планински преходи, риболов – по каквото и да си пада малкият ви търсач на приключения, можете да го запишете на скаутски лагер в Банско.
А може би предпочитате детето ви да изучава екопътеки, да събира билки и горски плодове, докато опознава животинския свят на Родопите?  Тогава се запишете за неповторимо „Родопско лято с мама и татко”.



Докато младият откривател опознава света, вие ще можете да се насладите на спокойствието и красотата на Банско или Пампорово. Да опитате неповторими вкуснотии в ресторантите на комплексите, където сте настанени. Ще можете да избягате от забързаното ежедневие на града и да се заредите със слънце и чист планински въздух, докато прекарвате повече време със семейството си. А ако пожелаете да се върнете отново в безгрижните си детски дни, можете да се впуснете в приключения заедно с децата.



Скаутският лагер в Банско стартира всеки понеделник в периода 20.06 – 03.09.2016 г. и включва 5 нощувки.
Родопският лагер в Пампорово стартира всеки понеделник в периода 04.07 – 28.08.2016 г. и е с 4 нощувки.
Лaгерите включват настаняване на двама възрастни и едно дете до 12 г., закуски, обеди и вечери, транспорт, входни такси и такса за планински водач.

Разкажете на детето си за тези приключения и може да участвате в играта! А условията са следните: попитайте го кой от двата лагера предпочита и защо, споделете отговора му в темата до 29.06.2016 г. Всеки може да вземе участие, а най-интересният отговор ще спечели като награда безплатно приключение в един от двата лагера!
Подарете на детето и на себе си неочаквани емоции и забавления!

"Да събирам билки!?И ще имам най -хубавия хербарий в училище , госпожата по екология ще ме обича още повече!Мамо, мамо , моляяяя те ,знаеш колко е хубаво в планината! " Ивет , 9 години , истински природолюбител, от както е във ваканция , изучава с нестихващ интерес всяка тревичка и събира хербарий.

# 47
  • Мнения: 188
Моето дете иска "разходка в Родопите", при която дикато бере горски ягодки и малинки ще срещне Маша и мечокът.

# 48
  • Мнения: 3
Алекс иска приключения,избра Родопите!

# 49
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
Тъй като живеем в Банско,бихме избрали Пампорово!Влюбени сме в планината,излетите и разходките !
Моите деца са на 14 и 8г!

# 50
  • Мнения: 111
ЗДРАВЕЙТЕ - МОИТЕ ДЕЦА СА БЛИЗНАЦИ НА 8 ГОДИНИ И ОБОЖАВАТ ДА СМЕ СРЕД ПРИРОДАТА.

И ДВАМАТА КАЗАХА ПАМПОРОВО С МАМА И ТАТИ И ДАНО ДА ИМАМЕ КЪСМЕТ!


НЕ СМЕ ХОДИЛИ ТАМ!

# 51
  • Мнения: 2
„Родопско лято с мама и татко” - децата избраха този вариант.  На 30 юли стават на 9 години.

Кога ще бъде тегленето на печелившите?

# 52
  • Мнения: 1
 пампорово заштото е по близо до нас и родопския въздух е незаменим

# 53
  • Мнения: 2
ИМАМ  ДВАМА СИНА - МНОГО БУЙНИ.  ОБИЧАТ ПРИРОДАТА И ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВАТА.

ОБИЧАТ ДА СПОРТУВАТ И ДА  ХОДЯТ НА НОВИ  МЕСТА.

НЕ СМЕ ХОДИЛИ НА ТАКИВА ЛАГЕРИ И ИЗБИРАМЕ ПАМПОРОВО С МАМА И ТАТИ.

ПОЗДРАВИ : НИКОЛАЙ

# 54
  • Мнения: 60
Синовете ми, близнаци на 6 години, избраха "Родопско лято с мама и татко" , защото " Обичаме природата, природата е умна, защото се грижи за нас и най-важното - природата е много вкусна:))". Този коментар е защото много обичат плодове и постоянно търсят нещо, което могат сами да откъснат и изядат....

# 55
  • Мнения: 1
"Банско,мамо, Банско!"Тъй като синът ми е на 9,не е ходил в Банско,а иска да види и Пирин! Да спи в палатка, да се качи на кон, да се научи да пали огън и много др неща. А комплекса -Разкош!

# 56
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Симеон, на 9г. възкликна "Родопите, разбира се, там живеят самодиви и планината е омагьосана."
 Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 8
Имам две прекрасни дъщери на 12 и на 3 годинки. Каката избра Пампорово, защото Орфеевата планина Родопи ще я потопяла в своето очарование, ще я наситела с уникални панорамни картини и легендарно лековит въздух. Пампорово давало началото на много пешеходни и вело маршрути отвеждащи до различни природни богатства като Орфеевите скали, връх Снежанка, върха Мечи чал, Дунювски ливади и множество пещери, сред които Голубоица, Водната пещера, Триградското ждрело и др. В близост се намирал и емблематичният за района феномен на природата - Чудните мостове. Красиви спомени - това със сигурност ще получа в Пампорово през лятото ако ни изберат. Това бяха думите на моята дъщеря.

# 58
  • Мнения: 2
синът ми и дъщеря ми избраха Родопите: "Банско вече го познаваме, Пампорово, готви се, ние идем"  Laughing
на 12 и 6 г. са  Laughing

# 59
  • Мнения: 11
Здравейте!Моят шест годишен син категорично избра'Родопско лято'.Доста е палав и използваме всеки свободен ден да го водим на преходи на различни места.Все му се привиждат мечки и вълци в гората,но той бил спокоен,защото джобовете му били пълни с камъни и шишарки да ги плаши и да пази мама и тате Simple SmileСтараем се да го учим да обича и пази природата,миналата година съвсем сериозно ме попита дали е разрешено да бера горски ягодки WinkЖелая късмет на всички малки планинарчета и весело и зелено лято!

Общи условия

Активация на акаунт