Спечелете лагер в планината за вас и детето ви

  • 11 056
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 561
Моят син избра Банско, защото не е бил там, в Пампорово сме ходили.
Не бихме отказали който и да е курорт! Simple Smile

# 91
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
"Избирам скаутския лагер, така ще се науча да живея в палатка, ако се наложи някога. Ако ми хареса, може да се запиша и на Сървайвър .... по-нататък". Това каза синът ми, а малката ми дъщеря беше категорична: "където Бате - там и аз". Той е на 7 години, а тя на 5. Голямата ми дъщеря, която е на 15 години, е яздила коне, спала е в палатки, каза: ами нека да отидат да видят, аз предпочитам на мекичко и чистичко в хотела. Crossing Arms

# 92
  • Мнения: 309
Дъщеря ми избра Родопите. Обича да бродим по екопътеки и да берем горски плодове.

# 93
  • Мнения: 4 186
Детето ми е на 11год. и предпочете да изучава екопътеки, да събира билки и горски плодове, докато опознава животинския свят на Родопите. Нещото, което я впечатли най-много е "опознаване на животинския свят"- тя обожава животните и според нея ще преживее едни незабравими емоции между природата.

# 94
  • Мнения: 1 180
Ето и кои са двамата потребители, които печелят предпочетения от децата им лагер:
Menina - лагер в Пампорово
galia2007 - лагер в Банско

Честито!


Очакваме печелившите да се свържат с нас на e-mail: igra@bg-mamma.com, като напишат потребителските си имена, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефонен номер)

Общи условия

Активация на акаунт