Идва празник най-голям, нека всеки е засмян!!! (17.04 - 23.04)

  • 4 913
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Едната ми гърда е по-голяма от другата.. ужас, направо това вече ми е в повече - освен кг и висящия корем... Може ли нещо да се направи?

Хайде леко боядисване - ние довечера, че днес станахме хремави в 10ч... ако пак се разболее... уф.

# 61
  • Мнения: 480
Хайде ,черпя ви виртуално,че имам хубава новина днес!Обадиха ми се от Портал интеграция че печеля 1награда в конкурса за есето и да си призная не го очаквах-пуснах го ей така защото реших че имам какво да кажа....Щастлива съм и искам да го споделя с вас!

# 62
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Айдичка, ЧЕСТИТОООООО!    bouquet   bouquet   bouquet

Едната ми гърда е по-голяма от другата.. ужас, направо това вече ми е в повече - освен кг и висящия корем... Може ли нещо да се направи?

  Не може май...  Sad и при мен беше така. Размерите се нормализираха, т.е. изравниха, едва след като спрях кърменето /но тогава пък бюстът ми съвсем изчезна Crazy/. По- голямата гърда имаше и по - силна лактация, опитах да стимулирам другата с повече кърмене от нея, ама тц, пак не стана...  Embarassed

# 63
  • Мнения: 4 414
Айдичка,
 thumbsup smile3501 smile3501 smile3501 thumbsup

Наде, това да ти е проблемът  Wink  Hug
ха, дано се разминете с болестите този път! Praynig

# 64
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Валя моля те дай координати на ЛС на твоята хомеопатка и тарифи - ако стане нещо да тичаме при нея!
Мерси и весело боядисване. Сори, че се оплаквам за глупости ама ми стана нещо много криво - май от хормоние!

# 65
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
aidi4ka , поздравления!   bouquet
Аз даже бях почнала да пиша, но писането така ме разстрои, че го зарязах още в началото.
За гърдата - Наде, не знам какво да кажа, освен да разчиташ на сутиена и ако трябва, сложи още подплънка Wink
Баща ми беше на гости, щеше да остане и още, но Елена домъкна някакъв вирус и него най-много го заразихме, щото човека е и с хроничен бронхит, та сутринта го изпратих на влака да си лежи в къщи.
Иначе малчоците са здрави, а ние всичките малко се оплакахме от гърло.

# 66
  • Мнения: 4 414
Наде, пращам ти обяснения на ЛС
а иначе, нали затова сме тик - ти да се оплачеш за нещо несъществено, ние да ти се присмеем и така... Wink по-добре да се оплакваш от несериозни неща, отколкото да имаш сериозни причини да се оплакваш Hug
весело боядисване на яйца!
ние заминаваме за Букурещ тази вечер. чака ни 12 часа път с влак. стискайте палци, Ния да ми е здрава...пък аз ще показвам снимки после Wink

# 67
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Агнешка, може ли и на мен координатите на хоеопатката?
  Да пратя снаха ми с племенника при нея, че тя се е вманиачила на тема хомеопатия, но ходи при някаква абсолютна самозванка  Sad и при малкия не само, че няма подобрение, а и непрекъснато се влошава с неговите боледувания.

# 68
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Едната ми гърда е по-голяма от другата.. ужас...
Хахаха, Наде, не се връзвай  Wink, моите са си различни по принцип, не си личи, но докато кърмех се усещаше  Laughing, пък Яни винаги предпочиташе по-малката, нали е злояд, сигурно си е мислел, че от там по-малко ядене ще намаже  Mr. Green Едва ли е толкова голяма разликата, просто ти е дошло в повече, пък и да е по-голямшка, няма начин да не успееш да го прикриеш с подходящ сутиен и дрехи  Wink
aidi4ka, честито   bouquet
agneshka, лек път и да е здравичка малката хубавица.

# 69
  • София
  • Мнения: 9 861
Здравейте!
Ние току-що се връщаме от детската градина.Щастлива съм.Никога досега при моето обикаляне из детските градини не бях срещала такава човещина и искренност.Като отидохме ни поканиха с Буби в една празна стая ,пълна с играчки.Дойдоха психоложката,логопедката и две учителки.Надълго и широко ме разпитваха-за раждането,за всичко..как си играе,как общува,от какво се страхува...В същото време я наблюдаваха,даваха и команди под формата на игра.Тя изпълняваше всичко.Дадоха и играчки и я наблюдаваха.Буби беше много спокойна и щастлива.
И така,казаха ми че за тях ще е от полза ,ако я обследват в клиниката Св.Никола.Увериха ме,че поставената и там диагноза няма да окаже влияние върху приема в градината,а просто ще им е пътеводител в работата с детето.Та ще ходим и в тази клиника.Иначе ми предложиха през юни да я приемат в една група,в която ще работят студенти с децата.Буби ще ходи до обяд както всички деца.А от септември ще я приемат,ако има места.Но по думите им разбрах,че най-вероятно ще я приемат.
Наистина за първи път срещам такова отношение.Ами това е!Сега съм много развълнувана и не знам как звучи написаното.
Желая здраве на всички ви. Hug

# 70
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ей, gele73, това е наистина страхотно! Ама и Буби се е представила добре  Wink само така! Дано сега проблемите ви с детските градини се решат!
  Явно мойта щерка мн.е харесала твоите принцеси, защото като ги видя на снимките се засмя, помисли малко и ги нарече и двете по име  Laughing

  Наде, понякога най - големите глупости ни изглеждат огромни проблеми. Така че се оплаквай на спокойствие  Hug А аз за гърдите специално те разбирам... питай ме как чакам отнякъде да ми паднат едни пари, та да стана една силиконова мацка за чудо и приказ  Mr. Green Не че има изгледи скоро да стане, ама пусти мечти...
  Но както каза и Агнешка, това да ни е проблемът Wink

# 71
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Бим Бам при твоята външност на 18г ученичка и красота това за силикона си е чиста лакомия Wink

# 72
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Бим Бам при твоята външност на 18г ученичка и красота това за силикона си е чиста лакомия Wink
              Embarassed Embarassed Embarassed
  Наденце, к`во пиеш? След десетина дни сме в София и направо ще те черпя, да знаеш!

# 73
  • София
  • Мнения: 4 884
gele73, много се радвам за детската градина, за теб и за Буби..Понякога добротата, разбирането и усмивката ни изглеждат като чудеса, които правят чудеса..Дано наистина Буби има шанс да бъде сред дечицата в тая градина, и това общуване да и повлияе положително.
Наде, а на теб какво да ти кажа за асиметрията, за която споменаваш..Да си "мама на двама" никак не е лесно..Гордостта иска жертви, това е положението. И като мама на Дани, и като "мама на двама" пак ще си си хубавото Наде, така, че няма за какво да се тревожиш. А въпросната асиметрия аз си я имам от пубертета, та до ден днешен..И да съжалявам, и да си скубя косите, няма оправия..Така, че твоето временно асиметрично притеснение ряпа да яде..

Бим бам, ти кога пак ще идваш в София? Да не би да се каниш да участваш в някоя срещичка, а ?

На kuneto- весело изкарване на празниците при мама с батко и бебе, а Нанди да се появи отнякъде и да сподели как се чувства Мими в нашата количка...

Чудя се дали да пратя Бобо за няколко дни на село със свеки...Страх ме е да не настине, да не ми е много самотно без него...А уж не трябвало да сме обсебващи мами..

# 74
  • Мнения: 3 743
Привет и от нас Hug
Бяхме за малко в провинцията и добре си починахме Wink.
Първо бързам да се похваля - преди време Марти ходи на международна олимпиада по математика и е на второ място (от 40 деца) Peace, а какви бяха задачите...ужас doh
Това беше добрата новина, лошата е, че май пак се разболява Confused от вчера е с хрема, сълзящи очи, а от днес започна и да кашля...

aidi4ka, честито  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт