Идва празник най-голям, нека всеки е засмян!!! (17.04 - 23.04)

  • 4 910
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 531
nandy  В центъра където вода Ицо има едно момиченце на 7-8г което също е с квадрипареза. Не можеш да поварваш колко добре се справя със всичко и си ходи само! От бебе е на рехабилитации, което се е оказало решаващо, така че не се отчайвайте от диагнозите, ами действайте колкото може да се помага!
Имам питане относно ТЕЛК-а / ако знаете и за Пловидв/  Нашто решение е за 1г. , която изтича на 1.07. Какво следва- трябва ли да подавам нови документи за комисия или сами ще ми изпратят? newsm78

# 91
  • Мнения: 1 271
Вени трябва ти да подадеш и ние сме до 1.07 и аз смятам да подам в началото на май като се върнем от нашите в Кричим, за да не се налага да прекъсваме разните там документи
Днес Мая ми каза че новия телк на Гого е за 3 години, нашите досега са били за 2.
Успех!

на Марти голямо Браво
на Айдичка също - много се радвам че получи наградата - когато нещата идват от сърцето те са истински и хората ги оценяват.

извинявам се че не мога да поздравя всеки поотделно но ме зове кърменето...
само да ви пожелая да имате благословено посрещане на Възкресение Христово и да бъдете със семействата си

Благодаря ви за пожеланията
Успех на всички - до след около седмица...

  love001   Hug Hug Hug

# 92
  • Мнения: 3 698
Здравейте момичета,
моето детенце спинка, а мен ме мъчи безсъние  1countingsheep .
Та реших да ви "видя", така поне ще ми е приятно да не спя.Много целувки на всички.
Аидичка, браво за наградата, определено имаш талант, умело си служиш с думите и въздействието на написаното от теб е много силно.Честита ти награда, дано тя е стимул за теб да доразвиеш таланта си и нека за напред ви се случат безброй прекрасни неща, които да описваш.
Силве, браво на умното ти /и красиво/  детенце   bouquet , математиката винаги ми е била трудна и искрено се възхищавам на "разбиращите" я.
Любознателна, дано намерите най-подходящия режим за сън. Радвам се, че ефекта е добър и стискам палци малката да се чувства все по-добре и все по-малко плач да се чува в дома ви.
Наденце, това са бели кахъри, но като се има предвид вихъра хормони, нормално е да си нещастна за такива неща.Ще се нормализира положението /т.е.размерите /.Аз като бременеех и за една счупена чаша можех да плача с часове   Laughing
Чао за сега от мен, ще пробвам да поспя, че след малко дребосъчето пак ще хапва.
Сутринта заминаваме за Ботевград. Дано не им спрат нета, ще ви наглеждам с едно око.

# 93
  • Мнения: 1 193
Здравейте на всички ,при заваля дъжд,цяла нощ ни мъчиха зъбките и сега съм разбита.
НАНДИ и на нас ни каза да си имаме друго дете и да не чакаме. Първото  да си го гледаме, но едно второ щяло да ни съживи.Първият път като го чух,побеснях как може  да ми говорят така.Някой питали ме искам ли друго дете.Сега мисля по трезво за нещата,мисля че така децата ще си помагат ,едното ще копира от другото.Но мен ме е страх.

# 94
  • София
  • Мнения: 4 884
bebo4e, по темата за още едно детенце смятам, че колкото и да ти се струва насилствена идеята, появата на едно бебче в живота ти, ще донесе на всички ви спокойствието и силата да приемате по-лесно специалните грижи, от които има нужда другото ви детенце. Близо до нас живее едно много хубаво семейство, чието дете е с  ДЦП. Освен него, сега си имат едно малко красиво момиченце, което им помага да приемат нещата такива, каквито са. Гледайки отстрани си мисля, че решението и постъпката им е била изключително правилна за самите тях, а и за  голямото им дете, което изглежда толкова щастливо в присъствието на сестричката си.
Така, че действайте по въпроса за бебеце без колебания..

# 95
  • Мнения: 3 537
Здравейте на всички ,при заваля дъжд,цяла нощ ни мъчиха зъбките и сега съм разбита.
НАНДИ и на нас ни каза да си имаме друго дете и да не чакаме. Първото  да си го гледаме, но едно второ щяло да ни съживи.Първият път като го чух,побеснях как може  да ми говорят така.Някой питали ме искам ли друго дете.Сега мисля по трезво за нещата,мисля че така децата ще си помагат ,едното ще копира от другото.Но мен ме е страх.
И мен ме беше страх и сега децата ми са с 12 годишна разлика,така че -смело действай,това е наистина най-правилното решение.Но пък си има и обратната страна-на теб ще ти е по-трудно и ще ти остава по-малко време за по-голямото ти детенце.Обаче като поотрастне бебчето  всичко ще ти се струва някак по-спокойно . Hug

Общи условия

Активация на акаунт