Великденска седмица 17.04/23.04.2006

  • 3 759
  • 140
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 195
Татянка,много си се измъчила. Confused
Важното е , че сте добре сега.Гушкай буболечката и й се радвай! Hug
И тук Христос воскресе!
Моят козунак стана клисав  Rolling Eyes Само дето се занимавах толкова много време с него  Rolling Eyes
Иначе яйчицата станаха супер  Sunglasses

# 136
  • Мнения: 7 430
Христос Воскресе!
Бъдете все така обичани, уважавани и желани Peace


Дидката - козунаците са страхотни, видях ги в Готварския - голяма майсторка си!   chef Heart Eyes

Мерси Наталинка  Hug ама има още много да те гоня Mr. Green

Весел празник сладурани  bouquet

# 137
  • Мнения: 2 959
Христос Воскресе! Много здраве, любов и късмет на всички! Весел празник! Hug
....да ви се похваля с козунаците Simple Smile щото вчера цял ден отиде по тях.
ivalex, цял ден но резултата е страхотен!

Дидка, пусни и тук една снимка на козунаците, но след като майстор като Наталина казва, значи са страхотни. Но ти си си професионалист в тази област! Дидка, дай си повече почивка! Heart Eyes

Татянка, голяма сладурана е Миленката. Да я нагушкаш и от мен! Но чакаме по- вече снимки или направо сайт!:hug:

Весел празник!

# 138
  • Мнения: 7 430
Дидка, пусни и тук една снимка на козунаците, но след като майстор като Наталина казва, значи са страхотни. Но ти си си професионалист в тази област! Дидка, дай си повече почивка! Heart Eyes

Ето Калида  Wink специално за теб Hug



Май си права и малко ще легна.
Исках да ви попитам, понеже преди малко вдигнах Вики и нещо ме преряза горе под дясната гърда (там постоянно ми опира крачето на малкото диваче) и много ме заболя Tired Направо изстенах от болка Cry уж поотмина малко, но продължава да ме боли - даже като дишам Sad
Знаете ли какво може да е?

Мерси

# 139
  • Мнения: 2 959
Дидка, благодаря за снимките; разкошни са козунаците и са толкова апетитни!

....Знаете ли какво може да е?....
Миличка, тези предпразнични приготовления са ти взели здравето. Повече почивка си дай, Бебчо има нужда от нея а и ти, за да можеш да усетиш нещо от празника! Hug А не ти ли е тежък вече Вики да го вдигаш? newsm78 Дано вече се чувстваш по- добре. Praynig

# 140
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Христос Воскресе  easter


....Все се разболяваме през по4ивните дни, та няма и към кого да се обърнем ....
Мамо Щтрумпф, така е, закона на Мърфи действа с пълна сила. Peace Жалко за разваления Ви пикник, но дано скоро се оправи Тони, а то пикници и за напред ще има. Heart Eyes Как Ви се казва домашният любимец?


Kalida, успяхме да отидем на пикник, Тони нямаше ве4е температура, само кашляше и се сополивеше. Мисля, 4е е по-добре да е на 4ист въздух, отколкото да се измъ4ваме вси4ки у дома. А той кипеше от енергия (макар и болен) и не се спря през 6-те 4аса които прекарахме в компания на брега на една река.
А домашната ни любимка се казва Ваний, ама ще я покажа като се усъвършенствам в публикуването на снимки  Wink

Дидка и Ivalex, страхотни козунаци, големи сте майсторки   chef

Общи условия

Активация на акаунт