Великденска седмица 17.04/23.04.2006

  • 3 756
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 017
Ами добро утро, мили момичЕта  Hug Hug Hug

Пак аз откривам седмичката, а??

Козунак със смокини, орехи и течЕн Шоколад, кафе с мляко/какао, боядисани яйца, козе сирене с препечЕни филийки  Hug Hug Hug

Ще се включа по късно пак, да отговоря на въпросите...
Дидка, Шоколада го слагам след като веднъж е втасало тестото, разстилам го (тестото), намазвам обилно Шоколад, после го завивам /оформям както искам, и го оставям да втаса 2 път  Heart Eyes

Калида, рибките са pike perch ( Embarassed Embarassed Embarassed, не знам на Бг, и докато проверя речника... Embarassed). Супер преживяване  Hug А беШЕ много слънчЕво и топличко, 8 над 0...Ама ледът все оЩе е към метър дебел  Hug

Хубава сутрин  Hug  bouquet Heart Eyes

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всиички малки и големи Hug Heart Eyes
Мамо В, ти продьлжение ли пишеш от някьде? да не е от прдишната седмична?

# 2
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мамо Б, зна4и си запалена риболовка, а?  Grinning  И ние оби4аме да ходим за риба.
Весела седмица на вси4ки  Hug

# 3
  • Мнения: 1 017
добро утро на всиички малки и големи Hug Heart Eyes
Мамо В, ти продьлжение ли пишеш от някьде? да не е от прдишната седмична?

ДА, Амейка, понеже ми прекъзва нета, и вчЕра трябваШе да отговоря в предиШната седмична, ама се пиЩисах (2 пъти ми губеШе написаното  Rolling Eyes), та сега  Grinning

Ти изгони ли вируса?  Heart Eyes Да цункаШ малкия Шоколадчо по прекрасните бузки  Hug

# 4
  • Мнения: 1 017
Мамо Б, зна4и си запалена риболовка, а?  Grinning  И ние оби4аме да ходим за риба.
Весела седмица на вси4ки  Hug

Ами много ми харесва, мамчЕ Щрумф, ама запалена чак не съм  Grinning ОбачЕ мога да си прекарам часове на езерото в лодка, или върху леда. ОбачЕ някой да ме кара да ходя като вали или е минус температури...не  Wink
И като я хвана рибата, някой друг трябва да се оправя с ...
Преди няколко години ходихме с татко да ловим пъстърва, и аз тайно ги пусках отново във водата, докато той не ме видя, и ме "осветли", чЕ всъЩност аз ги наранявам така, че те не могат да се справят във водата и си умират и без друго ...

# 5
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Утро!
Какво стана сега с Татянка, накой знае ли нещо или аз пак съм пропуснала  newsm78

Добре, че темата, иначе не бяп забелязала че е понеделник с тия празници тук  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 217
Добро утро и от нас,тук са едни облаци Sad и вали.Амеи4е какво става с къпането на малкия бонбон,преминали му страха?Желая ви много слан4ева и усмихната седми4ка на вси4ки  Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 195
Добър ден и от мен!
Тук е слънчево,но е студено.Аз още не мога да си отворя очите,въпрки че жуля второ кафе  Rolling Eyes Tired
Дайте повече инфо за Татянка  Praynig

# 8
  • Мнения: 1 017
Добър ден и от мен!
Тук е слънчево,но е студено.Аз още не мога да си отворя очите,въпрки че жуля второ кафе  Rolling Eyes Tired
Дайте повече инфо за Татянка  Praynig

Мимка, как беШе???  Heart Eyes Дано да си изкарала добре, и да ти е по Щастливо сега   bouquet
ЗА Татянка не знам ниЩо, в главата ми е...дано всичко да е наред, а като ни дойде редът, Ще ни осведомят  Hug

# 9
  • Мнения: 2 195
Добър ден и от мен!
Тук е слънчево,но е студено.Аз още не мога да си отворя очите,въпрки че жуля второ кафе  Rolling Eyes Tired
Дайте повече инфо за Татянка  Praynig

Мимка, как беШе???  Heart Eyes Дано да си изкарала добре, и да ти е по Щастливо сега   bouquet
ЗА Татянка не знам ниЩо, в главата ми е...дано всичко да е наред, а като ни дойде редът, Ще ни осведомят  Hug
Отиди в другата тема да видиш  Wink

# 10
  • Мнения: 2 959
Добро Ви утро и от мен, момичета!

Козунак със смокини, орехи и течЕн Шоколад, кафе с мляко/какао, боядисани яйца, козе сирене с препечЕни филийки....
...Ама ледът все оЩе е към метър дебел..
МамоБ, много разнообразна закуска имате! Hug Но така е покрай празниците, а?! Peace А относно леда, той маха ли се някога при Вас?
....ходихме с татко да ловим пъстърва..
Мамо Б, то риболова май ще излезе наследствена страст при теб? Thinking

Маймунка, Великденският ти подарък изглежда много вкусен. Ти опита ли го вече?

Мимка, снимките от празниците са ти страхотни. Заслужаваше си чакането. Розите са разкошни. Обожавам ги! А ти изглеждаш фантастично в червената рокля. Heart Eyes

Дидка, ти за следващата седмица шоколадов ли козунак ще правиш, защото този на снимката изглеждаше ракошен макар и без шоколад? Heart Eyes

Ели, как изкарахте празника при свекървата?  Peace
Лека празнична седмица Ви желая, изпълнена с много усмивки и приятни преживявания!

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 17:09 от Kalida

# 11
  • Мнения: 7 430
Дидка, ти за следващата седмица шоколадов ли козунак ще правиш, защото този на снимката изглеждаше ракошен макар и без шоколад? Heart Eyes

аМи така замислям, понеже никога не съм експериментирала с шоколад, а ми се иска...и за това попитах.
От това тесто ще направя два и единия ще е с шоко...дано съм разбрала добре newsm78 че малко зле хващам (мамо Б мерси много за обяснението Hug) и стане добре Wink

Аз преди малко се върнах от болницата - взимаха ми кръв и ми биха инжекция, понеже съм А- група.
Надявам се да няма никакви проблеми за бебо Praynig

Да се надяваме, че Татянката са добре и скоро ще е сред нас Hug

Целувки Heart Eyes от Мрачна Канада и весело настроение през тази седмица...отивам да гледам снимките на Мимката Wink

# 12
  • Мнения: 6 390
Привет и от мен
Татянка още ли не се е обадила  Rolling Eyes Wink
По късно ще чета и пиша подробно, че Бадемката се е развилняла като хуна  Crazy Party
Поздави за сега   bouquet

# 13
  • UK
  • Мнения: 1 334
Момичетаааа, Татяна си има момиченце!
Имам писамце на пощата от мъжа й, звучи така:
Здрасти!
Милена се появи тази сутрин в 0:52 на 16.04, 55см, 3665гр.И двете са добре!
Всичко най-добро!
Алекс, Татяна и Милена

Tui go kopnah ot ot4etnite  Grinning Da e ziva i zdrava Milena!4estito na mama   bouquet

# 14
  • Мнения: 7 430
Момичетаааа, Татяна си има момиченце!
Имам писамце на пощата от мъжа й, звучи така:
Здрасти!
Милена се появи тази сутрин в 0:52 на 16.04, 55см, 3665гр.И двете са добре!
Всичко най-добро!
Алекс, Татяна и Милена

Tui go kopnah ot ot4etnite  Grinning Da e ziva i zdrava Milena!4estito na mama   bouquet

Ехе.....мерси за новината Hug
Много хубаво име са избрали Wink

Да им е жива и здрава малката кокона и да ги радва и забавлява, да е послушно и добро дете Heart Eyes
[/color]

# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Момичетаааа, Татяна си има момиченце!
Имам писамце на пощата от мъжа й, звучи така:
Здрасти!
Милена се появи тази сутрин в 0:52 на 16.04, 55см, 3665гр.И двете са добре!
Всичко най-добро!
Алекс, Татяна и Милена

Tui go kopnah ot ot4etnite  Grinning Da e ziva i zdrava Milena!4estito na mama   bouquet
Ааааа разгеле! Браво! Супер! Честита да е принцесата  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 959
maimunka, това е страхотна новина!
Да им е жива и здрава малката и дългоочаквана принцеса, със звучното и хубаво име Милена!  Hug

# 17
  • Мнения: 2 195
Да е жива и здрава малката Милена!
Браво на Татянка!  bouquet

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 334
Калида, изядохме кравата, вкусна беше, ама поне на зайче да ме беше оприличил  Grinning
Как изкарахте почивните дни ? Тука беше най-дългия уикенд за годината, ние пообиколихме малко насам-натам и сега ще си почиваме от почивката  Grinning
Амей, мина ли му страха на малкия от банята? При нас най-накрая се мина без рев вчера, след има-няма 1 месец.

# 19
  • Мнения: 1 194
Леле, честито на Татяна за голямата госпожица с красиво име!  bouquet

# 20
  • Мнения: 5 183
Привет, моми4ета - коки4ета!!!

Първо искам да 4еститя на Татянка. Най-сетне дойде добрата вест!:) Да е жива и здрава малката Милена и много радост да им носи!!!   bouquet

Невероятно, но факт - цели 2 дни не можах да намеря време за форума. НО пък каква натоварена програма имахмеееее. Горките ние  Mr. Green Да ни ожали 4овек  Wink Празненства, срещи с приятели, Лазаровден, Цветница .... много деца на едно място ... Томи беше много щастлив. На Цветница особено - лудории в една огромна къща, където 2 именни4ки и един рожденик празнуваха заедно. Томи вилня и на дансинга доста. Той обожава да танцува. До след олунощ беше във вихъра на танца. Разплака се, задето искам да си ходим.

Мама В, никога не съм ходила на риболов. 4увала съм 4е дежства много успокояващо. Така ли е?

Мимка, радвам се да видя 4е си на линия, даже и снимки си сложила! Сега отивам да гледам  Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 847
4естито моми4енце на Татянка и от мен,ей,каква хубава новина!!!И аз нямах много време за писане миналата седмица ,но отварях форума само за тази новина....
И при нас по4ивните дни бяха забързани  и уж го дадоха 25° пък то си беше хладно за сезона....
Тази седмица си 4акаме татето да дойде ,и ве4е си умирам от нетърпение... Embarassed;такива изненадки съм му подготвила Mr. Green Heart Eyes
Айде 4ужбински мами ,идвайте и вие 4е да се запознаем на живо , Hug Hug
Лека и успешна седми4ца от мен  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 017
Лелееееее, каква хубава новина. Татянка, честито   bouquet  bouquet  bouquet Изчака детенцето Великия ден... Heart Eyes Hug Много, много късмет и обич около нея да има  Hug

# 23
  • Мнения: 1 017
Аз от емоция добро утро забравих да кажа  Hug

Малко ми беШе трудно да започна с работно настроение след 4 дни празници newsm78
Мимката, разглеждах снимки  Hug Heart Eyes Много се радвам, че пожеланията ни се сбъднаха   bouquet

Калида, стопява се и ледът, и снегът, даже и лято имаме  Laughing Heart Eyes Казвам го, заЩото е трудно да повярваШ като видиШ сняг през май... Rolling Eyes

Майче, не знам дали на всички действа успокояваЩо, предполагам, че ако не хванеШ ниЩо съвсем може да те пиЩиса риболовът  Grinning Но на мен ми е много спокойно, аз повечЕ природата съзерцавам, а  и беШе едно слънчево, и топличко, и мнооооого тихо  Hug (аз май все повече във фин се превръЩам  Rolling Eyes Wink) А малкия танцор (няма ми е специфичната буквичка, извинете  Embarassed) да го нагуШкаШ от мен  Hug

ХАйде, момичета, до после, аз да поработя смятам  Flutter

  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малкии и големи Hug Heart Eyes
Честита рожба на Татянски  bouquet  bouquet  bouquet, да расте рдрава, красива и умна малката Миленка ( 3ащо ли 3нам кой още ще е щастлив от името Hug Heart Eyes )...
3абравиила сьм да се похваля  Blush, няма отдавна проблем с кьпането, още на следващия ден след консултацията...а3 вля3ох да се кьпя ии той с мен  Grinning....и така ....

# 25
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
кьде са снимките от купона на Мимката newsm78

# 26
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ДобрЮтро банда  Hug
И аз идвам бързо бързо тук да видя дали има новини от Татянката  Party

Добре доШла на малката сладка буболинка!
Имам си адаШка  Hug Party Heart Eyes



Да расте здрава,усмихната и лъ4езарна ( като мама  Grinning ),да папка и да слуШка много и никакви колики  Naughty Wink Hug Heart Eyes

А на мама Татянка бързо възстановяване и скоро да си отново сред нас  Hug

# 27
  • Мнения: 6 390
Честита рожба на Татянка   bouquet  bouquet  bouquet

Мимка,
снимките са ти супер  Grinning голяма мацка си с червената рокля  Flutter  bouquet
ето тук са
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92922.0

нещо не ми стига времето  ooooh! до скоро/ тази вечер съм самичка вече и ще пиша подробности от изминалите прекрасни дни  Whistling Wink Grinning

# 28
  • Мнения: 7 914
 Татянка , Честита дъщеричка  и бързо възстановяване от раждането1
 Чакамете скоро пак сред нас!  Hug


Момичета желая ви успешна седмица( с малко закъснение, но чак сега се включвам)   с много приятни емоции!

  bouquet Hug


Дидке след твоите експерименти в кухнята после ни текат лигите! smile3521


 

# 29
  • Мнения: 1 017
Момичета, направо ми потънаха гемиите...пак валя сняг  ooooh! Confused а вчера беШе толкова прекрасно слънчево. Не ми се гледа през прозореца, ама никак  Rolling Eyes

Звездичке, как прекара?   bouquet НАли пътува някъде, или аз неЩо бъркам...

Ели, хайде, появявай се с разказите  Hug
Приятни следобедни/сутреШни часове   bouquet Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 7 430
добро утро

Дидке след твоите експерименти в кухнята после ни текат лигите! smile3521

Каня ви най-тържествено на гости  Wink да ги опитате, снега се стопи и се надяваме повече да не ни посещава Naughty
Я разказвай - как изкарахте празниците Wink

Мамо Б, пращам ти слънце да го разтопи тоя сняг Laughing...ей, как го мразя....и то най-вече като започне пролетта и вече си се настроил слънчево и изведнъж - пак завали Tired

Елинка, хайде репортувай  Heart Eyes

Аз за рибата Wink...ами като отидохме за 1 път тук и Миро нищо не хвана  Tired после трудно и двамата ни караха отново да ходим.
Е, правили сме няколко удара, но мен не ме влече толкова много....да стоя на едно място, предпочитам някъде сред хора и където можеш да говориш Mr. Green че аз нали съм от приказливите и си спомням, че все ме караха да мълча ooooh!

# 31
  • Мнения: 2 959
Момичета, здравейте и от мен!
При нас е едно слънчево утро, но хладничко. Започнахме с -1оС, но вече е +6оС. Но слънцето е разкошно.

...направо ми потънаха гемиите...пак валя сняг ...а вчера беШе толкова прекрасно слънчево.
МамоБ, не се поддавай на лоши настроения я повече усмивки. Hug То снега при вас май чак до Май може да ви навестява, но е временен. Утре отново ще си имате слънце.  Peace Я хапни едно парченце шоколад или чашка топло какао, знаеш ли как разпуска и повдига настроението? Heart Eyes

....върнах от болницата - взимаха ми кръв и ми биха инжекция, понеже съм А- група....
Дидка, извинявай за въпроса, ама каква инжекция и какво като си А-? newsm78
Дидка, Звездичка е права, след като чак на мен ми се прияде от козунака,/а аз не си падам по сладкото/ значи изкусна майсторка си! Hug

Весел и слънчев ден Ви желая, с много усмивки и настроение! Hug

# 32
  • Мнения: 5 183
Привет и от нас!
Дидка, голяма снимка в аватара!  Wink

Татянка не се е появила още. Дано вси4ко с тях да е наред. Тя сега има много по-важни зада4и от форума, а и баща и е на гости! Нямам търпение да я зърна на линия. Да сподели как е минало, а и да покаже някоя снимка.

Амей4е, страхотно е това, 4е нямате ве4е проблеми с къпането. Браво на малката душица сладка. Бързо се е отърсил от всякакви страхове, щом е в нежните любящи ръца на мама  Hug

Около нас - нищо ново. Готвим се за лагера.

# 33
  • Мнения: 7 430
Дидка, извинявай за въпроса, ама каква инжекция и какво като си А-? newsm78

Ами по принцип още с Вики, понеже съм А- група и ми бият инжекция за да няма риск при бебето - това го правят стандартно навсякъде (при отрицателните групи) - една преди и една след като родиш.
Предният път не видях какво ми бият, но сега си го записах - жалко, че Миро го няма, понеже е записано на телефона му, но като се върне ще ти напиша Wink



Дидка, Звездичка е права, след като чак на мен ми се прияде от козунака,/а аз не си падам по сладкото/ значи изкусна майсторка си! Hug

Мерсаж Hug
Ами нали пустата кулинария съм завършила, ама трябваше да дойда тук в Канадско, че тогава да си проявявам заложбите Mr. Green




Дидка, голяма снимка в аватара!  Wink

Ох  ooooh! сложих я да си спомня какво "парче" бях Mr. Green а сега....с тези килца, много ми е трудничко да свикна и като взема да правя нещо - се забравям, че не мога ooooh! ....или че някоя дреха не ми става или като хукна да гоня Вики Whistling....абе мъкааааа ooooh! или да го нося...
Ама още малко да се роди другия мишок и тогава гледай какво става Mr. Green

# 34
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всиички малки и големи Hug Heart Eyes
Мимката, ти, снимките и подарьциите са страхотни Hug Heart Eyes , а малкият ти бонбон е направо невероятен Heart Eyes
Дидката, и а3 искам ко3унак...давай рецептатааааа Hug
Майка, и ние отваме на "лагер" с малкото Crazy Party....пре3 май...но до тогава иима време...а сега сии иимам едно малко, мрьнкащо, сополчесто и кашлящо шоколадче у дома Confused.... от кьде пак му се стовари вьрху главиичката - не3нам ooooh! Tired.....

# 35
  • Мнения: 1 017
Добро утро  Hug
Обяд стана докато се включа...
Амейка, Що така? Ако времето ви е "мартенско", няма заЩо да се чудиШ, вируси бол  Rolling Eyes Цункай го Шоколадчо от мен  Hug И да му мине бързичко  Heart Eyes
Дидка, направо се засрамих като каза,че си професионалист  Embarassed Embarassed Embarassed(аз едни подробни обяснения съм пратила, наистина ме е срам) А аватарът ти е наистина убийствен, голям стимул е (не само за теб  Mr. Green)

КАлида, аз кафенце и зелен чай пия за настроение, ама наистина е убийствено да гледаШ сняг навън все оЩе. ОЩе повече, че тази година се задържа доста дълго (а си го имаме от начАлото на октомври), и нов вали  Sick Ама както и да е: вчера ходих да играя бадминтон в зала, нека си вали навън  Wink  Heart Eyes

Татянката май скоро няма да има време за нас, ама ние като гледам много положителни емоции в нейна посока изпраЩаме  Hug  bouquet
А вчера се роди бебчо на Шефа ми, на Великден една приятелка съЩо се сдоби с човеченце...ИзобЩо, прекрасно време за нов живот  Hug Hug

ГуШвам ви, мамчета, приятен ден   bouquet Hug  bouquet

# 36
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Добро утро, моми4ета!
Нека и тук да 4еститя на Татянка за малката рожба   bouquet
Мамо Б, къде са рецептите за козунак, 4е нещо ми се изплъзнаха  Grinning
Ти пробва ли миналата седмица?

# 37
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
добро утро на всички от мен и слънчев мадрид  bouquet
времето е разкошшшшш

сега ще пийвам кефенце и ви черпя, друго нямам....а, и малко плодова салата, дето ми остана от снощи Laughing Laughing

дидка, страшен аватар, мацка Crazy
mama B , много си хубава , в подписа нали си ти с малчо, дето сте като две капчици? Heart Eyes Grinning


# 38
  • Мнения: 1 017
Добро утро, моми4ета!
Нека и тук да 4еститя на Татянка за малката рожба   bouquet
Мамо Б, къде са рецептите за козунак, 4е нещо ми се изплъзнаха  Grinning
Ти пробва ли миналата седмица?

ЩрумфчЕ, праЩах на Дидка, на лични, повече за Шоколада в козунака подробности...А иначЕ, да, правих, че бях поканена на Великден от приятели, стана много вкусен  bowuu Сложих за първи път смокини на малки парчЕнца, орехи и Шоколад. Не стана никак сух, и много ароматен  Hug А тук има едно браШно и една мая, с които ниЩо, ама наистина ниЩо не можеШ да объркаШ: и тестото бухва, и хубаво се изпича  Hug

О ХАричка, благодаря   bouquet   Heart Eyes Дааа, ние сме  Grinning И тука така ми казват, чЕ не мога да го изгубя, заЩото само по физиономията (и за съжаление по характера  Embarassed Wink) Ще го познаят чий е  Grinning Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 6 390
Привет и от мен
Времето при нас е слъъъънчееево и топлооо  Party Laughing Просто за такова време мечтаехме вече пловин година  Wink Grinning Сутрин и слетобяд сме в парка, прибираме се само за ядене и спане  Laughing като на хотел сме  Whistling / само дето ми липсва камериерка  ooooh! Laughing/
Тати вчера не издържа психически без нас и се прибра  Whistling Laughing ама днес май замина сериозно  Wink та до събота /което съвсем не е далеч сме си тук  Wink с Бадемка/
Утре сме на ваксина за морбили и скарлатина  Confused и в петак ли в събота ли най късно ще трябва да пообиколиме в някой търговски център за малко подаръци и хаййййде събираме багажа  Party Wink
Ако ви кажа колко ми е кееееффф, няма да ми повярвате  Wink Party

Бобсън,
много добре звучи този козунак с смокини, шоколади   chef Wink

Дидонке,
ти професионалистка, а си траеш  Party / не че не сме забелязали софрите по снимките ти  Whistling Wink/

Майка,
не ви завиждам толкова за лагера сега, защото и нашия лагер вече се вижда  Wink Laughing

Свекито беше готвила три дена за гостито  Wink то бяха козунаци, кексчета, сладки, заек, супа, ордьоври и много салати  Laughing Емката освен салата друго не одобри  Sick Laughing Свекито за малко да изпадне в криза  ooooh! Mr. Green че детето не й харесва манджите и десертите, ама аз излезох виновна, щото не съм й давала нито сол нито захар, че даже и само вода пие без сок горкичкото  Laughing Laughing Laughing
Аз й казвам, че не пие само вода, понякога и я разреждам с бира  Laughing Laughing Laughing и шоколад на корем, ама само като много слуша  Wink Laughing Laughing
Скъсахме се от смях / ама на нея май й беше малко ядосано за Детенцето  Wink Laughing Laughing/
Все тая ще й мине до следващото ни виждане  Wink

# 40
  • Мнения: 1 017
Еееее, най сетне, Ели, най сетне един от "твоите" си постинги  Hug  bouquet Heart Eyes Ама друго си е с тати, а?  Heart Eyes

И аз никога не давах на Гого сокчета (имам предвид тези, изкуствените, с много захар и оцветител, на които пиШе "100 % натурални"  Rolling Eyes) и прочие, и на мен ми обясняваха, че не съм права, ама не можаха да ми затворят устата после, та се предадоха. Сега му казват, че е жабче (пие много вода) като мама, демек по наследство  Grinning  Wink

Абсолютно те разбирам за радостта, и мен ме подгонва винаги хубава треска като се заприбирам  Hug Ама тази година хич не знам кога Ще е  Sad Тук в работата само "крайни срокове" ми измислят и всичките са с по 1 седмица разстояние...чак до края на юни. А пък Гого си идва в края на юли, майка съЩо Ще ми гостува по някое време...та се чудя дали да отложа визитата...

# 41
  • Мнения: 7 430
....Дидка, направо се засрамих като каза,че си професионалист  Embarassed Embarassed Embarassed(аз едни подробни обяснения съм пратила, наистина ме е срам) А аватарът ти е наистина убийствен, голям стимул е (не само за теб  Mr. Green)

Ти пък...ще те пляскам  box какво ще се засрамваш  Wink мога да кажа, че си по-голям кулинар от мен  newsm51 Мерсаж голям за обяснението Hug

Амейче, къде го хванахте този вирус Tired Ако искаш ще ти кажа аз какво правих на Вики за кашлица и сополки по бабини деветини....Много гадно детенце да се разболее - дано до ден - два нищо да ви няма, че като знам мойто козленце още точи сополки и кашля Sad

Мерси за аватара...гледам го от време на време и си мисля как не трябва да ходя до кухнята  newsm78 че май напоследък много си хапвам и ще стана мама  261uu[/tt
]

# 42
  • Мнения: 2 959
Привет и от мен!

Майка, кога Томи ще лагерува и къде, приключили с приготовленията му?

...Ами нали пустата кулинария съм завършила, ама трябваше да дойда тук в Канадско, че тогава да си проявявам заложбите ...
Дидка, то от все някъде трябва да се започне. Я се стегни и се кандидатирай в някой ресторант за майстор готвач, да усетят и Канадците от засукани БГ специалитети. Peace Мадамата от аватара ти е страхотна, но тя едва ли си има такъв хубавец като Викито, така че не ти на нея трябва да завиждаш, а обратното трябва да стане. Hug

МамоБ, подписа ти е страхотен. Гогата наистина ти е "одрал кожата", красавец си е той. Много момичета ще заплени с този поглед. Обичките и колието комплект ли са? страхотно ти стоят? Това да не е мартеничка все още на ръката ти?

Амей, желая ти бързо оздравяване на малкото Шоколадче.

.... то бяха козунаци, кексчета, сладки, заек, супа, ордьоври и много салати  ...
Ели, страхотна свекърва си имаш. Кога ще бъде следващото ви посещение при нея?

Скарлет, честит ти нов подпис. Голяма сладурана е станало детенце. Heart Eyes

При нас днес отново е страхотен слънчев ден, е малко студен, но слънчев. Днес се преборих с нарязването на седмичната ни папая и ананас, но труда си заслужаваше. Страхотни са, узряли и вкусни.

Бъдете здрави и много слънце/ най вече на далечна Финландия/ и усмивки Ви желая!

# 43
  • Мнения: 7 430
.. Мадамата от аватара ти е страхотна, но тя едва ли си има такъв хубавец като Викито, така че не ти на нея трябва да завиждаш, а обратното трябва да стане. Hug

Ами то тази мадама съм аз Embarassed
Малеее, колко съм се променила...не приличам вече на себе си аз ooooh!

Мерси за предложението да ходя готвач, ама пусто като не знам добре френски, а английски никак Tired
Ти няма ли да ни дадеш някой прясна ваша снимчица с госпоцижата Hug

А за мама Б и Гогата - те са си братче и сестричка...както казват - аз такава майка да имам, баща не ми трябва Heart Eyes

Харичка - голяма сладуранка е станала малката ти кокона и с тез очи.... Wink Hug

# 44
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning
Сядам с един шоколад пред компа, който иска да заповяда  Wink Laughing

Дидонката е страшна мацка, аз съм й гледала почти всичките снимки който ги има на нета, и е не само супер лъчезарна, ами и много готина  Wink Flutter Hug
Споко Дидке, с двама разбойници, много бързо ще си върнеш добрата форма  Wink бели кахъри са това  Grinning

Сега отворих и профила на Охарката, много пораснала малката госпожица  Heart Eyes и какви къдрици заформила  Flutter Grinning

Амейке,
какви са тези вируси пак при вас, хайде раз два и да се оправяте по бързата процедура този път Hug

Емката заспа като пън  Wink подкара влака  Whistling одплува в страната на сънищата  Flutter Wink Grinning грогясала е пак

Свекитата са ми е супер  Wink Laughing голями майтапи с тях всеки път, виждаме се рядко на тримесечие май в последните години, може и затова толкова да се разбираме  Party Laughing ама и преди се разбирахме, като се виждахме често  Wink Grinning
За сока, като ме пита за 100х ама защо нищо не пробвам да й давам различно от вода, казах че пестиме за сокове и зъболекари  Wink Laughing
Най смешно ми беше като каза леелелелле ама тая Емка повече и от тебе вика  ooooh! Party глава ме заболя, не ги мисля съседите ви Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 45
  • Мнения: 1 017
Добър вечЕр, момичета, и добър ден  Hug Hug Hug

Аз на почистване съм се отдала, досега търках под, за мъничко влизам във форума да ви "видя" и после прозорци  Rolling Eyes (това как го мразя...)
КАлида, комплект са, благодаря  Heart Eyes А за на Гого очите не знам, обачЕ ако знаете отсега какви комплименти прави, все на по големи какички (включително и приятелките ми)...тука баЩа му е с по силни гени  Wink ЗА едно от момичЕнцата в градината е казал една сутрин, пред всички: Виола (момичЕнцето) е най хубавата тук, и всяка сутрин все по хубава я виждам  ooooh! Blush Grinning А на мен ми казва: мамо, аз ако изобЩо трябва да се женя Ще се женя за Ребека (друго момиченце, с което много си играят). На въпроса ми заЩо, отговаря: заЩото ми е най добра приятелка, много се разбираме. Виола е най хубавата, ама и за други момчЕта Ще е хубава, и освен това не си играе с мен  Laughing (това да кажеШ, чЕ някой го е научил  Crazy)

Дидка, аз те познах на аватара  Heart Eyes Ама аз съм разглеждала безброй твои снимки, та си те знам, Калида е по отскоро, нямала е удоволствието да те види  Hug Ама на мен и самата снимка (как е направена) много ми харесва  Heart Eyes

Хайде, ако имам нет по късно пак Ще се включа   bouquet

# 46
  • Мнения: 7 430
Емката заспа като пън  Wink подкара влака  Whistling одплува в страната на сънищата  Flutter Wink Grinning грогясала е пак

Ха ха, скица Hug....милата душица, ама това с викането много ми хареса Mr. GreenАз съм виждала свекитата ти мисля с Маринелка в някакво заведение бяхте преди година и много свежарски изглеждат Peace

Мерси на теб и на мама Б за хубавите думи така хубаво ми стана Blush Joy че ако не бях бременна един кавак щях да направя Mr. Green
Коя жена не иска да чуе някой да и гали ушенцето - мирОто като не се сеща...
Ама да знаете вчера ми направи снимка М-то и ...леле....като самосвал съм  Mr. Green

Ели, надявам се бързо да си влезна във форма, че вече втора година ходя с ХХХХЛ размер дрехи Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мамо Б - приятно чистене  Wink аз оставих МирОто да почиства банята - а аз си чистих стълбите към нас и в кухнята Wink
Вече се замислям да изпера дрешките на на-малкия пишок, че не се знае кога ще пристигне Thinking

# 47
  • Мнения: 7 430
След малко ще ходим да взимаме Вики и познайте с кой имам срещичка - с Чочо и малкото Чочи - толкова се радвам, че ще изиграя един кютек Party

# 48
  • Мнения: 2 959
Дидка, прощавай за грешката! Peace Единствена снимка, на която съм те виждала беше с Викито както се бяхте гушнали и лежехте. На нея много ми хареса. Такова спокойствие излъчваше...
....колко съм се променила...не приличам вече на себе си аз
Според мен е към по- добро, но така мисля аз, може би от ЕГН? Thinking А иначе, ти лесно ще си върнеш старата форма, ако искаш, после. Heart Eyes Приятно изкарване на срещата с Чочовците. Hug

....заЩото ми е най добра приятелка, много се разбираме. Виола е най хубавата, ама и за други момчЕта Ще е хубава, и освен това не си играе с мен ....
Малко човече, а вече доста ориентирано в живота! Heart Eyes Мамо Б, приятно миене на прозорци, ти започна пролетното чистене? Peace

....Сядам с един шоколад пред компа...
Свекитата са ми е супер .... виждаме се рядко на тримесечие май в последните години...
Ели, какъв е шоколада? А за свекърите- колкото по- рядко толкова по добре, иначе може да си омръзнете. Peace

# 49
  • Мнения: 6 390
Емката заспа като пън  Wink подкара влака  Whistling одплува в страната на сънищата  Flutter Wink Grinning грогясала е пак
Ха ха, скица Hug....милата душица, ама това с викането много ми хареса Mr. GreenАз съм виждала свекитата ти мисля с Маринелка в някакво заведение бяхте преди година и много свежарски изглеждат Peace

ето Пилзенската група от тогава  Wink и свеки в по едър план  Flutter Grinning
Да те май с Маринела и Рая се виждаха всяка седмица накрая  Wink Маринела каза че таман й станало интересно в Пилзен, и трябвало да си ходят  Wink сега мъж й идва всеки път при тях щом го пратят командировка до там Grinning Голям купон са  Wink Grinning

Хайде бягай и поздрави на Чочовците  Wink  bouquet

Kalida,
Милка с цели лешници  Wink

# 50
  • Мнения: 2 959
Ели, разкошна компания. И какво добро настроение лъха. Свекървата ти изглежда доста интелигентна и симпатична жена. Дано да се разбирате така добре и занапред! Peace
....Милка с цели лешници  Wink
Знаеш ти какво да избираш! Flutter

# 51
  • Мнения: 980
Привет и от мен..
аз само ...таковата...за малко...че сам на две големи загорки и ...не намитам клави6ите ...та утре 6та се постараиа пове4е Naughty
Поздрави от БГ на вси4ки приателчета тука Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 7 430
Kalida,
Милка с цели лешници  Wink

Ами....аз такова Sad...и аз искам, ама...тук не продават Милка  Cry

Тедсанке, да изядеш една шкембе чорба за мен, няколко Загорки, некоя баничка с бозичка също Mr. Green
Приятен престой мила в Родината ни Hug

# 53
  • Мнения: 7 430
Дидка, прощавай за грешката! Peace Единствена снимка, на която съм те виждала беше с Викито както се бяхте гушнали и лежехте. На нея много ми хареса. Такова спокойствие излъчваше...
....колко съм се променила...не приличам вече на себе си аз
Според мен е към по- добро, но така мисля аз, може би от ЕГН? Thinking А иначе, ти лесно ще си върнеш старата форма, ако искаш, после. Heart Eyes Приятно изкарване на срещата с Чочовците. Hug

Хич не си спомням коя е снимката...ама наистина ми стана мило, че излъчвам спокойствие....мога искрено да ви призная, че благодарение на МирОто на моменти не мога да се позная колко съм спокойна...викам си:"Аз овен ли съм, или не"?  Mr. Green

Мерси за Чочовците, ама те не дойдоха Cry Cry Cry

....а за старата форма ooooh!...аз нали кърмех и ако ти кажа, че нищо не свалях - бях си същото топче - като забременях сега, втория път, бях свалила едва 4кг Tired


# 54
  • Мнения: 1 017
Добро утро, мили момичЕта  Heart Eyes

Днес май съм най ранобудна, хм? А очичките не можех да си отворя сутринта, такова чистене му ударих, като за последно, до 12ч  Tired
Утре Ще ми идва на гости колега с жена му, а в неделя си правя по традиция Български (православен) Великден(15 човека  CrazyHug Та чистенето беШе и необходимост   Sunglasses
Ели, по вкус за Шоколади сме сестрички  Heart Eyes  Flutter (ама и с други като гледам  Mr. Green) Много го обичам Милката с леШник  Grinning Да не забравиШ за Линдт в България да опитаШ. Много обичам чЕрвените топчета, съЩо и белите. Даже и сините (те са чЕрен Шоколад)  newsm78 Абееее, всичките ги предпочИтам май  Grinning Heart Eyes И ти е супер (поне на вънШен вид  Mr. Green) свеки... Hug А ваШия тати аз май не съм го виждала по снимки  newsm78

Дидонка, аз те загледах коя седмица си...ами то расте мъничКото, много бързо ми минава времето на мен...Да не те изненадва скоро де...  bouquet Но то времето си лети...Ама сигурно Ще ти е голяма емоция да пререждаШ и подготвяШ неЩицата от Вики  Hug Все си мислех да те питам, успя ли да се затъжиШ за бебе?? Аз наполседък все си спомням моменти от Гого като бебок, заглеждам колички, бебета...Това с възраст 30 години и биологични чАсовници май важи при мен, ниЩо че го имам Гого  Grinning Heart Eyes Мислех си за теб, заЩото Вики си е оЩе бебок, някак емоцията ти е оЩе прясна с него, а на път е оЩе едно мъничко чудо ... Hug  Heart Eyes

И стига си ги мислила тези кг, Ще се справиШ после, сигурна съм...Сега си се радвай на тумбак и дупе  Heart Eyes

Ех, ТЕдсанчЕ, не обичам бира, ама всичко покрай нея... WinkСтрахотно да си прекараШ в къЩи   bouquet

Амейка, оздравявате ли??

ХАйде, мили, да почвам да работя, че колкото ми се е насъбрало... Tired ooooh!

КАфе, мляко и едни прекрасни австрийски сладки (едни такива рогчета, пълни с орехова смес, стафиди и ром)  Hug  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 017
аз да попитам, чЕ забравям от вчера: къде е темата на мама кенга?  newsm78

# 56
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ето оЩе една ранобудни4ка,на която едвам и стоят отворени о4ите  Tired
Мам4е Б,благодаря за обилната закуска  Hug Добре,4е е само виртуална,4е ако наистина хапвах така всяка сутрин досега да съм се затъркаляла ( то малко ми остава де  WinkJoy
Тази ноЩ по4ти не сме мигнали,4е малкото 4ове4е каШля и го боли гърлото и е по4ти без глас горкенцето  Confused Сега Ще звъня на педито да ми даде 4ас и да я водя да я види  Sad Аман от тези болести  Whistling Crossing Arms
На вси4кото отгоре днес трябваШе да е на градина след едноседми4на великденска ваканция и тя с такова нетърпение 4акаШе да отиде там а то какво стана...
Амей4о,как сте с Алекс4е,мислих ви тия дни ама не стигнах до телефона да ви проверя ли4но  Embarassed
Дидонке,новия ти аватар е убиец  Heart Eyes
Ели,вие с Бадемката сте големи лудетини  Wink

Мамо Б,теми4ката на мама Кенга в4ера  биде първо заклЮ4ена и после изтрита по неизвестни за мен при4ини  Thinking

# 57
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всиички малки ии големи Hug Heart Eyes
Диидката, Hug  bouquet  bouquet  bouquet 3а рецептата....всичко имам бе3 алкохол, ама ще миина бе3 него Whistling....после ще докладвам 3а ре3ултата... Heart Eyes а аватарьт ти е убийствен, хиич не искам да го гледам Naughty, 3ащото после мра3я всичкии огледала у дома Crossing Arms... Wink Grinning
mcdirock-че, много ще се радвам да вии чуя Hug...кьде го пипнахте и вие това #2gunfire...да им се невидят и гадните болести #Cussing out бьрро да о3дравявате Hug Heart Eyes
Дидката пак Wink, давай бабиини илачи, че май с тях ще се оправяме Hug
mama B, ами ордравяваме ooooh!, по лошо май става...днес се е сьбудиил в 5,30 от кашлица и не можа да 3аспи повече....чак сега успя Confused....
Eli cz, страхотна компанийка сте на снимкиите....Бадемката е невероятна сладурка Heart Eyes

Амей, желая ти бързо оздравяване на малкото Шоколадче.
благодаря ти  bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
рабравих ooooh!...новини от Татянски и бебчо има ли някой?

# 59
  • Мнения: 6 390
Привет  Grinning
Миленски и вие ли сте болни душа  Hug уф това гърло ми беше най болната тема в детството  Confused Горката Джулинка, хайде бързо се оздравявайте тогава

Амейке, как е шоколадчо

Аз пък вчера се разбирах с една мама с която се запознахме във форума, да ни дойдат на гости в нашия парк  Party ама ще видиме дали днес или утре, имат бебче Алекс няколко дена по голям от Емката и чакат бебче пак декемврийче  Party Grinning аз я майтапя че като по поръчка си правят тези Стрелчета  Wink Grinning

Бобсън,
пак обилна закуската  Wink мерси, хайде малко слънце от нас за вашия снежен рай  Party
Хайде и татито ще покажа  Wink ама по късно

Хайде и малко светска хроника
........................................................................................
Том Круз се сдоби с дъщеря от годеницата си Кейти Холм. Малката е кръстена Сури. На иврит това означава принцеса, а на фарси (персийски) - червена роза. Бебето се е родило 3,4 кг. Том има две осиновени деца. В Холивуд смятат, че се разведе с Никол Кидман, защото тя не пожела да забременее. Междувременно стана ясно, че и Брук Шийлдс е родила момиче. То е второто й дете.
http://www.standartnews.com/archive/2006/04/20/style/s4771_3.htm
а съвсем наскоро четох че и Гуинет / така ли е на бг/ и те си имат второ момченце този път Wink

# 60
  • Мнения: 1 017
МЕрси, Миленка, за инфото. Аз така и не разбрах какво стана с темата...
Оооох, горките миШоци малки, стига са се разболявали  Sad Аз май не съм те чувала много много да се оплакваШ от мъничката да боледува...ДАно да и мине бързичко  Hug
И на малкото Шоки, Амейка...Ти води ли го на доктор? можеШ ли да му видиШ гърлото, и ако да, можеШ ли да се ориентираШ как е?
Те по принцип пиковете на каШлиците са вечер при заспиване и в ранни зори  Confused

Ели, мерси за слънцето. днес и ние си имаме  bowuu затова съм засмяна от сутринта  Grinning Hug И е вече 5 градуса, направо истнска пролет  Hug  bouquet Аз казах ли ви, че на връх Великден (тукаШен) най после свалих мартеничката?

до по късно, момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 61
  • Мнения: 6 390

ето тати в най добрата му светлина,  в златните му времена / две години назад/  Wink  Laughing Laughing
Втората снимка, по двете му страни два олимпийски шампиона в кану каяка Wink /Мартин Доктор и Мартин Маринов, по средата наш Мартин Grinning/

# 62
  • Мнения: 1 017
ама много ви е слънчев тати,Ели  Hug и с хууууубаво име   bouquet
айде, цялото семейство ми е вече известно, ако ви мерна някъде по летиЩа или улици, в Прага или в България, Ще свиркам  Hug  bouquet

# 63
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ели4ке ама Бадемката е одрала кожата на тати  Flutter  bouquet Пу пу...
Мамо Б ,вярно е,до сега не сме се разболявали кой знае колко ( да 4укам на дърво  Peace ) ама тая зима какво и стана  ooooh! Confused
Амейко вие ходихте ли на доктор,какво ви казаха  Thinking Горкото Алекс4е,дано се оправи бързи4ко ,4е много кофти така  Confused Hug

# 64
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Ели - страхотни снимки на мъжа ти (и вашите де, ама нека да отдадем заслуженото на силните половинки:))! Трябва много да се гордееш с него!   bouquet

Здравейте момичета, аз много много не пиша тук, ама май е време да се поправя - компанията е страшна Simple Smile  Heart Eyes Hug

След дългите и потни приготовления за Великден и два дни с температура, хрема и кашлица, сега разпускам и съм го ударила на мързел (това обаче започва да се проявява в състоянието на къщата). Чехите имат едно много точно название за случая - бордел! Е те така започва да заприличва в къщи! И като гледам с каква бързина се увеличава, май днес ща трябава да хвана парцала( а е тооолкова хубаво мързелуванетоооо)!  Mr. Green

Лек ден на всички - леко месене на козунаци, курабии и боядисване на яйца!   bouquet

# 65
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
не сьм ходила на доктор, няма ии да отида поне до края на та3и седмица....много ни е добра дофторката, но 3нам какво ще ми даде...имам си го в кьщи от предишното ходене...та 3а това 3а сега ще и3чАКАМ малко....
Елии, таткото ви е много симпатичен...да си го па3ите с Бадемката Heart Eyes

# 66
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Привет Наталина  Hug
Аз скоро се бях сетила за теб и онези разкоШни рисувани великденски яйца,които беШе пейстнала тук миналата година около Великден  Blush
Твоите младежи много са порастнали  Hug Hug

# 67
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
 mcdirock-че,  аз в последно време се подвизавам повече в кулинарния форум:)
Ето тазгодишните: http://natalyna.multiply.com/photos/album/10

# 68
  • Мнения: 1 017
Привет, НАталина  Hug
До сега разглеждах яица, сладкиШи и други вкуснотии...С толкова много естетика и кулинария ме вдъхнови  Hug  Heart Eyes

Аз се чудя дали мога да намеря тук неЩа, необходими за рисуването на яица...че нали Ще спретвам ново боядисване за наШия си Великден...

# 69
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Добро утро  Hug
Ели, браво на вашия тати-спортист!
Аз днес ще боядисвам яйца  Simple Smile
Наталина, и тук думи4ката е бордел  Laughing ама няма как, с едно малко беладжий4е е така, а ти с две, мога да си представя  Wink
Нека болните мал4овци да оздравяват бързо  Hug
Нас пък са ни нахапали едни комари и ве4е пове4е от седмица рани4ки стоят, та утре сме на доктор.

# 70
  • UK
  • Мнения: 1 334
Ели, Мартин Маринов състезава ли се още?Той златен медал за Австралия ли е печелил или за БГ? Нещо ми се губи тази ниформация, а нали съм си любопитна  Grinning ДОктора си го спомням, само се пречкаше на Бухала  Mr. Green
Вчера мислех да си взема и аз от шоколада, ама си бях отворила бира и викам я по-добре да не пиша  Grinning А бебето на Гуинет се казва Moses, това на Бг май ще рече Моисей.

# 71
  • Italia
  • Мнения: 4 492
mcdirock-че,  аз в последно време се подвизавам повече в кулинарния форум:)
Ето тазгодишните: http://natalyna.multiply.com/photos/album/10

Наталина, РАЗКОШНИ СА smile3501 newsm10  И козунака ти е приказен   chef
Комплименти   bouquet

# 72
  • Мнения: 6 390
Привет Наталина   bouquet
ама ти си голяма майсторка   chef яйца за чудо и приказ  Party направо да ти е жал да ги ядеш  ooooh! Wink и козунака изглежда... мммммммммммм Да бях минали покрай вас тея дни  Wink Laughing

Хехехех момичета, ама аз в нааааайййй добрата светлина ви го показах, но то това абсолютно  нищо общо няма с всекидневието ни  Wink Laughing Laughing Laughing ако ме слуша може и да му кажа каква реклама съм му направила  Whistling Laughing и аз едно време  му виках СЛЪНЦЕ  Wink ама с тая работа сега хич не ми седи това сравнение  Crazy Wink Laughing

# 73
  • Мнения: 6 390
Ели, Мартин Маринов състезава ли се още?Той златен медал за Австралия ли е печелил или за БГ? Нещо ми се губи тази ниформация, а нали съм си любопитна  Grinning ДОктора си го спомням, само се пречкаше на Бухала  Mr. Green
Вчера мислех да си взема и аз от шоколада, ама си бях отворила бира и викам я по-добре да не пиша  Grinning А бебето на Гуинет се казва Moses, това на Бг май ще рече Моисей.
Е тебе те бях забравила, че си информирана по абсолютно всички въпроси  Laughing
Маринов е сребърен медалист за бг, ама се надявах да няма толкоз любопитни  Wink Laughing а иначе той приключи кариерата на спортист на последната Олимпиада, сега е треньор на националния в Австралия, половин година беше и в Китай треньор ама май се върна разочарован от там, а Доктор още си кара човека, ама май в Пекин ще приключва

# 74
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Благодаря ви момичета но и вие не ми отстъпвате - знам че тук има много майсторки!

Ели може да се уговорим за догодина:)

# 75
  • Мнения: 847
Здравейте моми4ета и от мен Hug
Леле наталина каква си майсторка   chef,като гледам 4ак ми се прийска и аз да се пробвам...
Ние днес също ще 4ервим яйца ...
Как ги направи така пъстри твойте-ще издадеш ли тайната за бой4ките... Praynig
Амейка ,пожелавам ти бързо да оздравее шоколад4о ,и усмивката пак да грее на лицето му...ама какво така ви е тръгнало на разболявания...
Аз май много съм изпуснала от събитията ,ама тук като имаше слънце с бебо сме по разходки...Днес оба4е вали и дано  Praynig да се оправи ....
Поздрави и лек ден..  bouquet

# 76
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
 Schtrumphete, ето  ТУКе по-подробно обяснено! лесно е но изисква малко подготовка(на памагалата) и търпение.

При нас е грейнало едно пролетно слънчице и ние излизаме на дъъълга разходка Simple Smile

Амей - сега видях, че малчо е болен - желая му бързо оздравяване - ние бяхаме преди 2 седмици с вирусен ларингит и ни пратиха за 3 дни в болницата на инхалации! Абе ужас - баткото мъкне от градината разни бацили и всички се изреждаме - така цяла зима! Направо ме е страх как ще е в училище, ако е толкова болен!

# 77
  • Мнения: 6 390
Лелеле Наталина, сега прочетох за методите на боядисване ... ама ти си човек на изкуството  Grinning то трябва и мерак за цялата работа.... Браво на тебе, много са красиви яйцата

# 78
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз само да попитам:  EmbarassedНаталина,нали яйцата са кухи и не се 4укате с тях а са само за украса  newsm78
На мен не би ми дало сърце да с4упя толкова красиви яйца  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 1 017
Верно, НАталина, прекрасни са  Heart Eyes Аз си копнах линка за следваЩата година, че сега няма да имам време май... newsm78
И ми се развали настроението, заЩотои няма да успея да си отида през май до Бг, и да си видя Гого  Cry с тази моя работа... #Cussing out

# 80
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Зависи за кои яйца говориш - тези са точно варени и ги раздавахме, "борихме" се с тях и ги белихме и вече почети изядохма Simple Smile Другите са издухани и могат да се ползват и догодина. Simple Smile

# 81
  • Мнения: 7 430
Добро утро Дами Hug
И днес тук е толкова слънчев ден, бях забравила какво е да е топличко и приятно на душата  Joy
Вчера в парка си поседяхме с Викторио до към 19.30 - ако знаете каква българска компания има там....сигурно вчера бяхме 20 човека най-малко, а колко още има.... Mr. Green

Наталинка, аз я наблюдавам в готварския и с толкова неща ме е привлякла... трябва да изпробвам да издухам някое яйце, ама все ми се струва, че нищо няма да се получи newsm78 Май ще дам на МирОто да духа Mr. Green
Тя си е майсторица Wink

Амейче, ще ти пратя бабини елачи, дано до празника му мине на сладкия Шоко Heart Eyes

Джулинката и тя да се оправя, че да помага на мама за яйцата Wink Милата душица  Hug

мамо Б - не тъжи, може да е за хубаво - не ти дават отпуска ли от работата за да си отидеш в Бг Thinking
Много е неприятно, особено ако си го очаквал Sad Прегръщам те Hug

Елинка, гордееш ли се с татито ви?
А той не пожела ли да продължи спортната кариера newsm78 ....ама съм любопитка  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 2 959
Привет и от мен, Момичета!

МамоБ, а къде е зеленият чай, нали каза че го обичаш, може би следобяд?  Thinking Аз започвам деня с него. МамоБ и при теб се заформя голямо Великденско празненство/ да готвиш за 15 човека не е лека задачка/.
....няма да успея да си отида през май до Бг, и да си видя Гого ...
Миличката! Ама Гого нямаше ли да идва при теб през юли? newsm78 Мамо Б, да пишеш как мина гостито днес! Peace

Мамо Щтрумф, не е ли рано за комари? Представям си колко му е мъчително на Тони като го сърбят раничките. Дано лекарят да му помогне. Peace
Нас пък са ни нахапали едни комари и ве4е пове4е от седмица рани4ки стоят...
Вчера четох едно изследване и с/ д него, французите са едни от най- здравите хора/ по отн-е на сърд. съдовите заболявания/ въпреки сирената и месото което ядат и то се дължало на неотменната чаша вино с яденето. Мамо Щтрумф ти какво мислиш, така ли е? newsm78

Ели, таткото ви има страхотно излъчване. Добре си го избирала. Той май го е наследил от майка си?

Наталина, страхотни са яйцата. Ти си не само кулинарка, но и голям естет. Peace

Амей, какви са тези вируси покрай Шоколадчо? Дано по бързо му мине на детенце и да изкарате хубав празник.  Hug Ти кърмиш ли го още?

mcdirock, желая бързо оздравяване на Джулианка, та и мама да разбере от празници! Heart Eyes

Дидка, ама Мирото ти е много добър, след като е успял да озапти такъв сексапилен овен като теб. Peace А за кърменето, то наистина сваля кг, но едва след 9-12мес, за да може твоя организъм да се настрои към новото си призвание. Heart Eyes Съжалявам за Чочовците вчера, ти така се беше настройла за тази среща, но нищо др. път. Peace

Весело настроение Ви желая и много приятни емоции около Вас да има.

# 83
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добьр вечер на всички малкии и големи Hug Heart Eyes
Диидка, благодаря 3а рецептите  bouquet  bouquet  bouquet....и двете Wink Hug Heart Eyes
днес е малко по - добре дребното, още е киселичьк, но иима подобрение...носьт го отпуших 3а сега с кьрма ( още го кьрмя, Kalidа, сутрин 2 пьти, вечер преди лягане и пре3 нощта ведньж )...кашлиицата ще я борим...
natalyna, яйчиицата са страхотни Peace, а3 не  бих ги прежалила...добре, че си ги снимала да им се радвам...благодаря 3а пожеланията  bouquet
Джулии не е ли по-добре вече, Дирокче ?
мамо В, недей да бьдеш тьжна Hug...ние те обичаме, а Гогага още повече Hug Heart Eyes....

една ра3ходка му дрьпнахме днес Wink, отивам да се хори3онтирам...до утре на кафето...лека нощ и сладки сьнища Hug Hug Hug Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 6 390
ейййй писах писах ... и всичко се прецака  Confused
сега накратко  Wink

Бобсън,
жалко, ама ти с тази работа, купони и гостита, няма да разбереш кога ще минат тези месеци  Wink Hug

Амейке,
дано тогава вече оздравява малкия шоколадчо  Hug

На Бадемка днес й сложиха ваксината за шарките /морбили и тн/ ако има реакция... ще сме в бг  Wink което ми напомня че утре трябва да й направя здравна застраховка за бг за всеки случай

Калида,
да и според мен на майка си се е метнал, ама той не си признава  Laughing

Дидонке,
ама той е стар вече за този спорт, сега го кара в друг Драгон кану, тази година световното им е даже в Канада  Wink Laughing
5th IDBF CLUB CREW WORLD CHAMPIONSHIPS, CANADA, TORONTO, WESTERN BEACHES WATERCOURSE, MARILYN BELL PARK 10.– 13.8. 2006
но още не е ясно дали ще се класира тази година за националния Wink

# 85
  • Мнения: 2 959
...носьт го отпуших 3а сега с кьрма ( още го кьрмя, Kalidа, сутрин 2 пьти, вечер преди лягане и пре3 нощта ведньж )...кашлиицата ще я борим...
Амей, браво на Вас. Аз засега съм използвала кърма само като капки за очичките на Дана когато се възпалят, но ти ми подхвърли идея за ново приложение. Hug
Дано скоро да се похвалиш че сте преборили и тази кашлица с малкият Шоколадчо. Praynig

....но още не е ясно дали ще се класира тази година за националния ....
Ели, ти само кажи и ще стискаме палци да се класират! Peace Ели, ти сигурно си в страхотна тръпка сега преди заминаването за БГ, а? Благородно ти завиждам! Hug

# 86
  • Мнения: 7 430
Здравейте мацки, набързо да се включа, че Вики сега го взехме от градина и иска навън, а аз пека козунчетата дето нищо не станаха, понеже маята ми била стара Tired Ама ще си ги хапванем...вкусни са, но не се надигнаха много

Много целувки и лека вечер, а на Калида и сладурката приятен следобед Hug

# 87
  • Мнения: 847
Schtrumphete, ето  ТУКе по-подробно обяснено! лесно е но изисква малко подготовка(на памагалата) и търпение.


Наталина-тази ве4ер пробвах по твоя метод,но нещо бои4ките ми не бяха май май такива каквито трябваше...като го сложих да се разтопят , и след 5 мин се втвърдиха... Thinking или аз нещо пообърках...ама нищо де,за догодина ще се усъвършенствам..а сега ги направих с блестящи бои4ки... Grinning

# 88
  • Мнения: 7 430
Ели, значи ни изоставяш Tired

Амейка, няма какво да ми благодариш - важното е Шоки да се оправи за празниците Hug

....аз днес нали съм си ревла Confused  си поплаках ей така хубаво за мама  Cry и сега така ме боли глава едва стоя  ooooh!

Топли целувки ви поднасям и се изнасям Heart Eyes

# 89
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте момичета!  Grinning

Ели, благородно ти завиждам!   Hug Heart EyesС какво ще пътуваш? Ние още не сме решили дали да пробваме тази година с кола или пак със самолет, но най-евтино за цялото семейство със самолета е около 20 000крони(към 660 Евро - за незнаещите). Та с кола май ще е по-добре.

Schtrumphete, нормално е да се втвърдят нали е восък - при тази техника восъчните пастели се държат постоянно над огън за да не се втвърдяват. Затова и се държат над арома-лампа. Нищо, ще пробваш догодина Simple Smile сигурна съм, че и без тази техника си направила красиви яйца.

Дидке, надявам се, че след като си починеш, вече няма да те боли глава! А за реването - я си намери нещо хубаво да правиш и няма да мислиш толкова за БГ - ама и аз бях така по време на бременността - най -много ми беше мъчно за нашите!

Лек ден на всички и по едно кафенце от мен!   bouquet   chef

# 90
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи Hug Heart Eyes
няма ли кафе днес  Whistling newsm78

# 91
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
малееее, само а3 сьм тука...кьде сте се всички?

# 92
  • Мнения: 1 017
Добро утро  Heart Eyes

Амейка, ами тя Наталинката е пуснала по кафенце, ама ти май чакаШ и от моето  Hug Heart Eyes
С много мляко ти го предлагам  Hug Как сте днес с малкия Шоки?
И благодаря за хубавите ти думи   bouquet  bouquet  bouquet И на другите ми мили момичета тук  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet Аз си знам, че ми е празно  без Гого, ама от друга страна знам, че само за седмица Ще раздразня и него и себе си...Та май е по добре така...

А пък тук днес има сняг  #Cussing out ВчЕра си купих колело, беШе 11 грауса (над 0) и днес сняг. Това ако е нормално, аз не съм. Няма да се оплаквам повечЕ от време, обеЩавам  smile3505

Дидка, не плачи, нали Ще си я видиШ тази година мама  Hug Hug Ще се чуди жената кой повечЕ да гуШка, мъничките принцове или голямата си принцеса  Hug Heart Eyes Язък за козунака  Confused Ама ти можеШ да направиШ нов...ама си е и много работа, та май е по добре да си почиваШ, или?

А какви са ви плановете за Великден, момичета?
КАлида, аз вечЕ 2 година си каня приятелите тук на наШия си Великден, заЩото много си я обичам традицията и подготовката около нея. А готвенето не е проблем. Миналата година правих агнеШко, и всичко, както си м у е реда. Ама тази само на кафе съм ги викнала, козунак, яйца и разни други дреболийки. Които Ще ми отнемат време за приготвяне, ама ми е приятно  Hug Ще трябва да ви пусна снимки (Ели, не се смей  Embarassed)

А пък за зеления чАй...обичам го, ама ми е поомръзнал... Rolling Eyes МАй трябва пак да се върна към традицията, че напоследък прекалявам с кафето (под 3, ама силни, не падам на ден... Thinking)...И аз така, сутрин пиех чайче, ама сега нес кафенце   Crazy Blush

И от мен един хубав ден ви пожелавам, мили момичета, по късно пак Ще ви навестя  Hug Heart Eyes  bouquet

# 93
  • Мнения: 1 017
малееее, само а3 сьм тука...кьде сте се всички?

ето ме де, нетърпеливке  Hug  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 94
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ми реших, че сте си спретнали международна среща ии 3а това няма никой Wink
Честито ти колело  bouquet  bouquet  bouquet

Добро утро  Heart Eyes
Амейка, ами тя Наталинката е пуснала по кафенце, ама ти май чакаШ и от моето  Hug Heart Eyes
С много мляко ти го предлагам  Hug Как сте днес с малкия Шоки?
не сьм видяла кафето Blush , щото сьм  Tired, та още едно няма да ми дойде 3ле  Hug Heart Eyes...

# 95
  • Мнения: 6 390
Привет
Бързо се раписвам, че ще изчезваме  Wink
Тук има слънцееее за всички  Hug пращаме и на най снежните места даже Wink Laughing

Бобсън,
ама наистина ми подобряваш настроението като ни обещаеш снимки  Wink Laughing Mr. Green
Дай и колелото  Wink че ми стана интересно, супер преди да родя въртяхме педалите като луди с тати... ама това вече за мен е като минало безкрайно, трябва столче за Бадемката, а все чета по разни чешки форуми, ами на всички им намират косури  Confused

Наталинке,
ние ще пътуваме с www.skyeurope.com от Братислава, за двете с Емката не цели 4.000 ни са билетите, а Пети К си купиха за юли месец двата с татито и Пепичек за 68еур в двете посоки, само дето се лети от Братислава  Confused Есента ужким и нашия тати се гласи да ходиме всички с кола, ама ехееее колко време има дотогава  Grinning

Това, изчезвам, и гълтам кафето на екс  Sick Wink Laughing

# 96
  • Мнения: 1 017
Привет
Бързо се раписвам, че ще изчезваме  Wink
Тук има слънцееее за всички  Hug пращаме и на най снежните места даже Wink Laughing

Бобсън,
ама наистина ми подобряваш настроението като ни обещаеш снимки  Wink Laughing Mr. Green
Дай и колелото  Wink че ми стана интересно, супер преди да родя въртяхме педалите като луди с тати... ама това вече за мен е като минало безкрайно, трябва столче за Бадемката, а все чета по разни чешки форуми, ами на всички им намират косури  Confused


Знам си аз, че ЩЕ те размея, ама Ще видиШ някой ден как Ще почна да ви изненадвам  Joy Joy Joy

За столчетата да ти кажа набързо: не знам какви сайтове разглеждаШ, ама тук месечни бебоци (близо до годинка, де) ги закопчАват, и давай по баирите. Аз чАк толкова ентусиазъм не бих проявила, ама БАдемка е вече голяма, може да я сложиШ. Теб какво те притеснява? ПАкетираШ я, слагаШ и каска, и хайде  Hug МЕн с Гого ме е страх (ама и той вече си е голям). На есен Ще му купя колело и тук (той си има в Бг, ама оЩе не смее да се пусне без спомагателни колелца)...Та вчЕра реШих да разделя харчовете: сега за мен, а в август за него  Hug
Колелото ми е Тунтури (ама това е финска марка, една от най известните тук, нямам представа дали е позната на света  newsm78) Но това е най доброто на прилична цена, което можеШ да си купиШ тук.

Приятна разходка, и да я напрегръЩаШ тази чАровна гласовита Бадемка от мен  Heart Eyes Hug

# 97
  • UK
  • Мнения: 1 334
Привет и от нас  Grinning
Ей, Ели, тамън щях да полюбопитствам какъв е този вид кану дето споменаваш  Mr. Green Grinning това да не е онова с буйните води ?
Нищо, друг път ще кажеш. Хайде лек път и да докладвате от мястото на срещата  Grinning
Ние отиваме на рождения ден на кралицата, ще и предам специалните ви пожелания  Grinning Като гледам колко народ се е събрал отсега май няма да я видим, но знам едно хубаво кафе там, а и ще е слънчево днес, та ще поразнообразим програмата.
Хубав ден на всички Hug

# 98
  • UK
  • Мнения: 1 334
 Laughing вие на разходка отивате,а аз директно на самолета ви изпратих  Grinning

# 99
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
добро утро дадами- на моника лафа Mr. Green

и аз ви черпя с едно силно колумбийско кайве за освежаване
  bouquet
ели, ма де го криеш тоз тати медалист Laughing, той много убав Mr. Green Laughing

дид, нИдей рИва за мама щото друго си е да знаеш, че е добре. нали е жива и здрава жената, това е най-важното Simple Smileвсе ще я видиш като си отидете Hug
на мен сега ми е чоглаво, понеже моята бабка не е добре, а бяхме си обещали да пием кафенце лятото на двора.. аз ли не ставам все ги мисля всичките и бабите, които много си ги обичам и кучетата ми, които умряха, още ми липсват и ми е все някак празно  като си отида...
стискам палци моята баба да се държи здравичка още Praynig

мама В, стига с тоз сняг, бееее става ми студено. аааа, не мога живя там Crossing Arms
аз съм сърдита на тукашното слънце, че се крие още пък незнам, ако живея в канада или финландия Whistling днес се е  смръщило доста.

наталина, днес мисля да пробвам по твоите методи на рисуване, ама не обещавам. ако нищо не стане, прсто ще си замълча Tired
вчера от два картона почти яйца здрави останаха 21 Laughingи боята една калпавааа..аа

иначе си намерих 10 цента в една от кутийте Grinning

макдирокова, стискам палци за малката джулка, че стига вече с тез настинки. лятото идва Sunglasses Heart Eyes

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 12:00 от Скарлет О'Хара

# 100
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Скарлет4е,благодарИм за кайвенцето ( имам нужда и аз като Амейката  TiredHug
Стискам палци баб4ето ти да се оправи и да си я гуШнеШ лятос  Heart Eyes
При нас положението е ....орта будала ( както  казва моята баба  Hug)
СноЩи се борих с малкото звер4е,заЩото педито ни предписа инхалации с един изпарител дето тук му викат аерозол. Слага се една маска на нослето и устата и се вдиШват парите,които се полу4ават от едни ампули с физиологи4ен пазтвор и оЩе неЩо дето не го запомних как се зоват.  newsm78 Брей като ревна това ми ти дете и не Ще и се извива,едвам я удържах.  #Crazy Ноооо тази ве4ер Ще прилагам нова тактика:Ще я из4акам да заспи и тогава... дзак маската да си диШа докато спи и да ми е мирна главата. Whistling
Амейка как сте вие ?
Дидоне,няма да пла4еШ деееее  Hug Ей го оЩе малко и Ще се роди бебо4ко и докато се обърнеШ и станало време да си ходиШ при мама  Heart Eyes Hug  bouquet
Мам4е Б,4естито ти колело  Hug Пожелавам ти само хубаво време оттук нататък и приятно педалиране  Wink
Маймун4е,много поздрави на леля Бети (Кралицата) както и вика мъжа ми  Wink Ще по4ерпи ли барем с по пар4е торта по слу4ай РДто или нъцки   Grinning

# 101
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте, мацки!
И при нас е намръщено и превалява, ама няма как, ще си разхождаме домашната любимка.
И тукашните яйца не са много стока, много се напукват при варене, ама успяха да оцелеят 15. Ние в неделя ще си правим Български Великден с още 15-20 4овека, някъде на зелено. Дано да е хубаво времето  Praynig

# 102
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
наталина, исках да те питам ти ли си това с яйцата newsm78 Blush

дирокче, ха тъй. използвай дълбокия сън, нали знаеш-първия Simple Smileстискам палци и на амейката за нейния швейцарски шоколад да се оправя

Mama Strumpf , така бе жена. от близо 60 ИСа, 21 Rolling Eyes
и на пара ги варих едните и на котлона другите с една кърпа отдолу, няма и няма.
сега слагам да меся козунак Whistling

маймунке, много здраве на кралицата да пратиш и да й кажеш, че я чакам от миналата седмица да ми се обади на скайпа, само ме лъже, ма'а му....

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 12:33 от Скарлет О'Хара

# 103
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777

Скарлет не съм аз това - просто някой е публикувал моя снимка! Ама след като не е писала, че тя ги е правила... Simple Smile Може да я поправиш, че точно тази техника е по-скоро чешка - че тя е писала патетично "Българският Великден" Simple Smile Мерси че ме информира Simple Smile   bouquet

Лек ден!

# 104
  • Мнения: 6 390
Ей ме на пак съм тук  Crazy
Маймунке,
ама ние чак в неделя, ти много бързо ни изпрати  Laughing
Драгон кануто е ей това
http://www.dragonboat.cz/Fotky/fotky2005.php?page=PicsBerlin2005 … mp;fotka=29#fotka
20бр гребци, един рулеви и един барабанист Wink
Ама тя бабата кани всички родени в нейния ден, поданици на кралството, заедно да празнуват тази година  Whistling и близо и далеч се стекли тълпи рожденници  Wink
Айде и ти пусни някоя снимка.... като няма да има торта  Crazy Laughing

Бобсън,
тая марка не я знам, ама щом е най доброто на местния пазар, значи супер  Wink
Аз чета за тези седалки, че уж едни не били достатъчно обезопасени, от други нищо не виждало детето като е вътре, и не щяли да седят и да се возят, ей такива работи, и аз незнам... ама той тати и от колела разбира, ще избере някое Убаво  Wink Grinning

Смърфи,
стуга дъжд, тук жега ми се струва, така няма да се разберем, ние идваме уж на по топло... а то  ooooh! Wink

Макдирок
най добре докато спи, няма какво да се борите двете  Wink дано има файда цялото приключение  Wink

Охарке,
къде се губиш  Grinning .... абе крия го аз, тц тц тц стига моля ви се, аз очите не му виждам вече ... пък го крия  Wink той каТ партизанин станал, в гори тилилейски се покри, вясва се от време на време само, сега ни командирова до бг, за да не му мрънкам че никакъв го няма  Crazy Laughing  Laughing

Айде стига, взимаме лопатките, автомобилчето за бутане и топката и ви казваме чао засега  Wink Laughing

# 105
  • Мнения: 2 959
Привет и от мен мен!

Голямо мерси за кайвенцето, но аз съм от доста време само на зелен и herbal чай.
При нас се заформя страхотен ден, не много слънчев, но то важното е слънцето да е сърцата ни. Вчера с мойта русокоса принцеска си направихме почти 2часова разходка по една от панорамните ни алеи над реката и голф игрищата. Беше страхотно. Пролет е вече все пак, но дръвчетата не се лъжат още.

....но най-евтино за цялото семейство със самолета е около 20 000крони(към 660 Евро ...
Къде ги тези страхотни цени? Ех- ех, Европо, Европо! Ние ако решим да си ходим голямо изръсване ни чака. Peace

Мамо Б, честито ти ново колело. Ти доста спортно го даваш: бадминтон, колоездене... Heart Eyes Ще чакаме снимките от кафето на Великден, да знаеш!

Мамо Щтрумпф, как е вече Тони, успокоиха ли се "комарческите проблеми"?

сега ни командирова до бг, за да не му мрънкам че никакъв го няма... 
Ели, той за да работи и да събира парички за есенното Ви пътуване до БГ с кола. Peace

Маймунке, как мина Рожденият ден на Кралицата? Да е жива и здрава жената, тя е и наша кралица все още. Heart Eyes

......Ноооо тази ве4ер Ще прилагам нова тактика:Ще я из4акам да заспи и тогава... дзак маската да си диШа докато спи и да ми е мирна главата.
mcdirock, успех с прилагането на новата тактика и дано е успешна! Hug

...аз съм сърдита на тукашното слънце, че се крие още пък незнам, ако живея в канада или финландия...
Скарлет, не така и тук живеят хора и тук имаме страхотно време понякога! Peace

Дидка, ще правиш ли нови козунаци?

Бързо оздравяване на Шоколадчо и Джулианка. Много усмивки и весело настроение ви желая!

# 106
  • Мнения: 7 605
Здравейте мацки,

ето мееее, zавърнах се. Първо ви благодаря от все сърце zа хубавите пожелания и zа zагрижеността ви  Heart Eyes  Hug

Бърz от4ет, в петък сутринта ми беШе паднала тапата, а след обяд кървях и отидохме до болницата zа всеки слу4ай, но ме върнаха  Rolling Eyes  Контракцийте се zасилиха ве4ерта, и в 6 сутринта в събота отидохме пак до болницата. Окаzа се, 4е ми иzти4ат водите но 4е контракцийте не били оЩе истински. Накараха ме да вървя много, не помогна особено и към 10 ме сложиха на системи. До тогава нямах раzкритие  Sad  Системите помогнаха, и след обяд поисках епидурална. Слагането мина беz никакъв проблем и моментално ми минаха болките. Нооооо........малката госпожица не беШе раzположена както трябва, не можа да намери иzхода демек, искаШе да иzлеzе преz бедрото ми а теzи болки бяха адски, въпреки епидуралката. Повикаха анестеzиолога наново и ми zасилиха наркотика, ама пак не помогна особено  Sad  И така, се мъ4ихме доста дълго. Към 23 имах пълно раzкритие, хайде напъните. Е да, ама аz не осетих ниЩо там, а само болката в бедрото, к.дето опираШе главата на мънинката. Напънах, ама бебката нали не се намираШе там където трябва  Sad  и файда нямаШе. АкуШерката по4на да се катери на корема ми и да стиска, лелеееее, коШмар беШе. И от горе на вси4ко повърнах  Sick  докато не иzлеzе само кръв  Sick  Отвратителна работа. Иzгонването продължи много дълго, а ве4е беШе минало много време от като ми иzти4аха водите, тоновете съЩо по4наха да се влоШават и трябваШе да се действа. Викаха главната лекарка (вдигнаха я от сън) zа да вадят бебето с форцепс  Cry  Cry  Cry НямаШе как.... Направиха ми епиzотемия или както се каzва там, но въпреки това се раzкъсах мноооого яко, 4ак в ануса имам Шевове  Sad  Малката се появи на белия свят в 0.52 на 16.4. (на термин  Wink ), 3630гр и 55см, а обиколката на главата е 37.5см, просто нямаШе как да иzлеzе сама с такава дебела глава.....  Доста дълго ме zаШиха после. Въпреки коШмарното до тогава преживяване, наистина в мога в който се появи малката zабравих вси4ко и такива силни 4увства не съм иzпитвала никога преz живота си. Двамата с мъжът ми, който беШе до мен преz цялото време, плакахме като малките деца.

За съжаление имаШе усложнения в последствие, окаzа се 4е с единия Шев са притиснали един нерв, та се наложи в сряда да ме оперират с пълна упойка  Sad  За това 4ак днес ме иzписаха.

Ина4е съм горе долу добре, най ве4е съм най Щастливия 4овек на света. Миленка съЩо е добре и послуШна, имахме малко проблеми с кърменето и беШе zагубила доста тегло, но бърzо е наваксала  Simple Smile  Да видим как Ще се справяме следваЩите дни, сега като сме си у нас  Wink  

Много целувки от двете ни, теzи дни Ще ви пусна и снимки  Wink

# 107
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Хей, Татянка и Миленка, добре сте ни дошли  Hug
Зна4и трудно е било, но нали ти не искаше цезарово, изпълнили са ти желанието!
Целувки от нас   bouquet

# 108
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Татянкааааа, welcome back  Hug



Много си се измъ4ила зна4и  Confused,но важното е,4е вси4ко е минало и заминало и двете с малкото ми адаШ4е сте добре. Цунки и гуШки от нас,по4ивай докато можеШ и Ще 4акаме снимки на малката принцеса. Heart Eyes Hug

# 109
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Мамо Щтрумф, не е ли рано за комари? Представям си колко му е мъчително на Тони като го сърбят раничките. Дано лекарят да му помогне. Peace
Нас пък са ни нахапали едни комари и ве4е пове4е от седмица рани4ки стоят...
Вчера четох едно изследване и с/ д него, французите са едни от най- здравите хора/ по отн-е на сърд. съдовите заболявания/ въпреки сирената и месото което ядат и то се дължало на неотменната чаша вино с яденето. Мамо Щтрумф ти какво мислиш, така ли е? newsm78



Ами за виното май е вярно, защото вси4ки столетници, които показват по телевизията пият редовно по 4ашка с вино. Ама съм 4увала, 4е  и италиянците не боледуват много, заради доматения сос на националното им ястие-пицата.
А комари ве4е има тук и се оказа 4е Тони проявява алергия към техните ухапвания. Миналата година нищо му нямаше  Sad  Сега имаме хомеопати4ни лекарства и сироп да пием.

# 110
  • UK
  • Мнения: 1 334
Специално за канадските мами и за мъжа на МакДирок(нали е шотландец  Wink)  малко снимки. За съжаление Ивана се разбесня баш накрая и не можах да снимам Бетито като хората, но моля порадвайте се на чаровния и съпруг  Grinning

http://s78.photobucket.com/albums/j82/maimunka/


# 111
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ми дай барем парола, де newsm78

# 112
  • Мнения: 6 390
Татянка,
добре се завърнала  Hug Hug Hug
Края добър, всичко е добре   bouquet разказа ти ми напомня малко на мойто безкрайно раждане  Rolling Eyes Wink ама бързо ще забравиш всички неприятности  Wink
Гушкаме бебка, и пускай снимки  Wink

Маймунке
точно се исках да се израдвам аз на кралицата и чаровния й съпруг  Grinning но уви... иска парола сайта... пусни пак сайт без парола или давай паролата  Wink Grinning

# 113
  • Мнения: 7 430
Татянка, добре дошла  Hug както и на малката принцеса Hug в най-скоро време очакваме да ни я представиш Wink
За раждането - все едно си описала моето, само дето моя Вики си бе разположен добре, но пак не искаше да излиза и за това се наложи форцепс и епизиотомия до дупето  Blush и бях решила повече да не раждам, ама я ме виж сега...с бодра песен на наново Peace

Маймунка - чакам с нетърпение снимките, но няма парола - криеш се ти Mr. Green


Дидка, ще правиш ли нови козунаци?

Да, как иначе - не съм се отказала, ама никак Mr. Green А ти?
Боядиса ли яйчицата Laughing



# 114
  • Мнения: 2 959
Татянка, адски много се радвам че си отново сред нас! Всичко е хубаво, когато свършва добре.
....мига в който се появи малката zабравих вси4ко и такива силни 4увства не съм иzпитвала никога преz живота си. Двамата с мъжът ми, който беШе до мен преz цялото време, плакахме като малките деца....
Ето заради този момент си заслужава да се изживее цялата болка на раждането.  Hug А в интерес на истината при теб болката съвсем не е била малка, но ти си Герой. Да нагушкаш Миленка. Леко и успешно кърмене!!!

....Ама съм 4увала, 4е  и италиянците не боледуват много...
Това го обясняват с многото морска храна която ядат и плодовете и зеленчуците на които наблягали. Но дали е така ще трябва някоя Средиземноморска мама да каже?! Thinking
Миличкият Тони, и как препоръчват да го пазиш от комари като е алергичен към тях, непрекъснато с този сироп ли? Мамо Щтрумпф, позволяват ли да го пръскаш със спрей п/в комари? Дано бързо му мине на мъничето! Praynig

Специално за канадските мами ... малко снимки. ... не можах да снимам Бетито като хората, но моля порадвайте се на чаровния и съпруг ...
Маймунке, и на мъжа й ще се порадваме, ама позволи ни де! Peace

# 115
  • Мнения: 847
Добре дошла Татянка,
ох ,как си го уписала...и моето до половината прили4а на твоето раждане...дето вика една приателка-уж 4ужбина,уж по напред ,пък то какво ви правят...и при мен акушерката се ка4и на леглото и натиска с юмруци по корема ми, 4е бебо беше заспал...Но вси4ко с езабравя...
Бързо възстановяване,айде 4акаме снимки.. Hug Hug Heart Eyes

# 116
  • UK
  • Мнения: 1 334
ми аз не знаех  Embarassed паролата е: munisladuni
да се оплача и тука:сестра ми ми е изпратила само кристали, без боя  ooooh! Sad

# 117
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Tatjana жал ми стана за теб, дано се възстановиш бързо и наистина забравиш премеждията до срещата с Миленка. Да сте здрави и двете!  Heart Eyes

maimunka сега и мойто любопитство разпали  newsm78

# 118
  • Мнения: 7 430
Маймунка, видях една хубава и синеока красавица  Hug а ти къде си се скрила newsm78
Мерси за снимките Wink

# 119
  • Мнения: 6 390
maimunka ,
видях видях  Grinning ама много готино костИмче докарала рожденничката  Flutter Grinning
Но тази хубавица в по долните снимки грешка няма  Wink Flutter Grinning

погледнах ти акаунта, там на Album Options, Make public пише No и затова не дава да се гледат снимките без парола Wink ако цвакнеш на Yes ще бъде ок

# 120
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Kalida, сиропа ще го давам само 5 дена, противоалерги4ен е.
А за предпазването от комари каза да вклю4ваме в контакта от противокомарните апарати. А съм толкова разсеяна, 4е забравих да го питам дали може да го мажем със специалните кремове  Confused
Маимунка, много ти е сладка маймунката   bouquet

# 121
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ей, ама наистина съм много разсеяна  Embarassed
Забравих да ви се похваля, 4е двамата с Тони ве4е си имаме френски паспорти и ли4ни карти  Peace

# 122
  • Мнения: 2 959
...Да, как иначе - не съм се отказала, ама никак Mr. Green А ти?
Боядиса ли яйчицата....
Дидка, само така един овен лесно се не дава. Този път ще се вдигнат перфектно! Peace При нас яйцата са утре. Hug

....сестра ми ми е изпратила само кристали, без боя  
Маймунке, това е доста неприятна изненада. И сега?! Thinking

.....4е забравих да го питам дали може да го мажем със специалните кремове...
Тук има специални спрейове с/у комари, но дали стават за бебчета? Thinking Май ще трябва да си купя нещо такова ако си затръгваме за БГ. newsm78
Мамо Щтрумпф, честито Ви френско гражданство с Тони. А Франция признава ли двойното гражданство или се отказваш от българското?  Thinking Ти няма ли да ходиш да спиш? Или още се радваш на френските паспорти. Heart Eyes

# 123
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Калида, имаме право на двойно гражданство, което е супер, ина4е бих се позамислила.
Айде, отиваме с малкия Смърф да се хоризонтираме  newsm46
Лека нощ, добро утро , ден и ве4ер на вси4ки, кой каквото си избере  Hug

# 124
  • Мнения: 6 390
Mama Strumpf
аааама как можа толкова голяма новина да забравиш  Wink Grinning
ЧЕСТИТО и от мен, с здраве да си ползвате новото гражданство  bouquet  bouquet  bouquet

Хайде черпя с един сайт с страхотни детски песнички
http://kolevi.net/index.php?language=bg&subpage=zabavni&zabavni=music

# 125
  • Мнения: 7 430
...Да, как иначе - не съм се отказала, ама никак Mr. Green А ти?
Боядиса ли яйчицата....
Дидка, само така един овен лесно се не дава. Този път ще се вдигнат перфектно! Peace При нас яйцата са утре. Hug

Хе хе...ами как, с рогата напред отивам само Mr. Green
А за яйцата - значи заедно ще боядисваме Hug



Забравих да ви се похваля, 4е двамата с Тони ве4е си имаме френски паспорти и ли4ни карти  Peace

Да са ви честити  bouquet

Ели, кога заминавате за Бг newsm78

# 126
  • Мнения: 7 605
Добро утрооооо,

мерси zа топлото посреЩане  Hug  Радвам се, 4е отново съм сред вас  Heart Eyes  Прави сте, вси4ко се zабравя, дори ми беШе трудно да си спомням вси4ко zа да ви докладвам  Mr. Green  и преживяването хи4 няма да ме спира от повторение  Wink  Wink  Wink

Да съ похваля, малката е истински ангел, кукли4ката спа от 2 до 7 4аса, т.е. цели 5 4аса Peace  Много е кротка, рядко пла4и. Таzи сутрин дойде акуШерката и я къпихме zа първи път и след това й направи малко масаж, сега пак спи доволна, а наШите zаминаха по магаzините и аz се радвам на малко спокойствие  Wink 

Таткото иска днес да направи сайт със снимки на малката, zа това не ка4вам ниЩо сега, нека той да си играе, а после Ще ви пусна линка  Wink

Мамо Щрумпф, ха 4естито, това е супер новина   bouquet 

Хайде лек уикенд, дано при вас, където и да сте, не вали толкова силно колкото в тоzи мра4ен Хановер....

# 127
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
при нас не вали, ама и слънцето се скри Sad , но по-важно е утре да не вали, 4е сме на пикник  Wink
И да ви се опла4а, от моя козунак нищо не се полу4и, като топка твърдо тесто е  Tired
Тони пък тази нощ се събуди с рев в 1 4аса и крещеше все едно някой го коли и така до 2 4аса. Мислех да го карам в бърза помощ, защото нито се виждат зъбки да избиват, нито нищо друго. А тази сутрин е с гъсти секрети от нослето и пак се събуди с рев в 7.30.
Лек ден на вси4ки  Hug

Последна редакция: сб, 22 апр 2006, 14:29 от Mama Strumpf

# 128
  • Мнения: 7 430
Тони пък тази нощ се събуди с рев в 1 4аса и крещеше все едно някой го коли и така до 2 4аса. Мислех да го карам в бърза помощ, защото нито се виждат зъбки да избиват, нито нищо друго. А тази сутрин е с гъсти секрети от нослето и пак се събуди с рев в 7.30.

Милото - какво може да му е newsm78
ДА не е сънуваш някой кошмар Sad

И аз сега ще запрятам ръкави и ще боядисваме яйца и ще правим козунаци и ако не станат - пращам Миро до магазина Mr. Green

Татянка, браво на Миленката Hug нека да продължи да си е такава спокойничка и да спинка добре Peace
Ще чакаме с нетърпение снимките ви Heart Eyes

# 129
  • Мнения: 1 017
ТАтянкааааааааааааааааа, добре си се завърнала сред нас  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
ИзчЕтох всичко, ти си ни герой  Heart Eyes   bouquet Тази мъничка, сладка принцеса, дето така е объркала пътя на излизане, и те е поизмъчила, да я нагуШкаШ хуууууубаво от мен  Hug Hug Hug Имало е заЩо да те мислим значи...ОбачЕ крят си е заслужавал, нали?  Heart Eyes

Аз започвам да боядисвам яйца за утреШните ми гости, ама не мога да не се отбия само за минутка поне, да ви кажа добър вечЕр/добър ден, и да пожелая прекрасен наШ си Великден утре  Heart Eyes Hug  bouquet

Дидка, стана ли козунака?
КАлида, така спортувам, чЕ ако ме видиШ... Wink Mr. Green Ама така както се бях обездвижила, като стара баба ме боляха костите...и от 1 седмица съм като нова  Hug
Днес беШе един невероятно слънчев, прекрасен ден. Въртях педалите до един от плажовете, езерото е оЩе замръзнало, но се излегнах на пейка на самия пясък (който в момента е кал), и почти се отнесох... Flutter

МАймунка, страхотни снимки, а малката чаровница е просто за нагуШкване  Hug

МАмчЕ Щрумф, така могат да изплакват бебчовците ако имат висока температура, болка в уШето... newsm78 (понеже се връзва със сополите...) Да се оправяте и вие   bouquet

Това е от мен, мили момичЕта. До по  късно  Heart Eyes Hug  bouquet

# 130
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ами да, ве4е е с висока температура и кашля. Все се разболяваме през по4ивните дни, та няма и към кого да се обърнем  Cry
А и Българския Великденски пикник май ще ни се провали  Confused С такова нетърпение го 4акахме  Cry

# 131
  • Мнения: 2 959
Привет и от мен, Момичета!

....Все се разболяваме през по4ивните дни, та няма и към кого да се обърнем ....
Мамо Щтрумпф, така е, закона на Мърфи действа с пълна сила. Peace Жалко за разваления Ви пикник, но дано скоро се оправи Тони, а то пикници и за напред ще има. Heart Eyes Как Ви се казва домашният любимец?

.... преживяването хи4 няма да ме спира от повторение ....
Татянка, само така. Hug А колкото до сайта със снимките на Миленката, ще го чакаме, дано скоро да стане, да я видим всички малката чаровница. Heart Eyes А ти как си, май няма и следа от следродилна депресия, а? И дано да е така. Peace

Дидка как са козунаците, станаха перфектни този път, нали? Hug

Мамо Б, приятно изкарване на нашият Великден сред твоите гости. Дано да им харесат яйцата! Peace А те българи ли са или от местните ти приятели?
......но се излегнах на пейка на самия пясък....и почти се отнесох...
Мамо Б, пожелавам Ти повече такива спокоини моменти да има в напрегнатото ти ежедневие. Heart Eyes

Ели, да не си заминала вече за БГ, та те няма днес? newsm78

Маймунке, на този празник да не получи желаното шоколадово зайче?

Момичета, пожелавам ви един прекрасен и незабравим празник да изкарате!
И бързо оздравяване на малкият Смърф- Тони, на Шоколадчето и Джулианка!

Последна редакция: сб, 22 апр 2006, 23:59 от Kalida

# 132
  • Мнения: 7 430
Дидка как са козунаците, станаха перфектни този път, нали? Hug

Дидка, стана ли козунака?

Чакам ги да втасат ooooh!
втасаха веднъж в машината, после още веднъж и сега вече 3 път, за да ги печа - и май сега много не искат обаче  Sad а в къщи е толкова топло...чудя се защо не искат newsm78

# 133
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Христос Воскресе, момичета!

 По едно кафенце от мен, а козунака от вас (ние вече го изядохме предишната седмица)! Whistling

Татянка добре дошла с новото форумско попълнение Миленкаbouquet  Големи мъки си преживяла, ама си заслужава, нали! Да ви е  жива и здрава и много послушна!  baby_neutral Hug Heart Eyes

Момичета прияно изкарване на празника и богати и хубави трапези!   bouquet

Ели,  на вас приятен път!  Hug

Дидката - козунаците са страхотни, видях ги в Готварския - голяма майсторка си!   chef Heart Eyes

Лек и красив ден на всички!   bouquet  bouquet  bouquet

# 134
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Христос Воскресе
момичета, пожелавам ви вие и семействата ви да сте живи и здрави, приятно изкарване на празника.
P.S.: да ви се похваля с козунаците Simple Smile щото вчера цял ден отиде по тях.


# 135
  • Мнения: 2 195
Татянка,много си се измъчила. Confused
Важното е , че сте добре сега.Гушкай буболечката и й се радвай! Hug
И тук Христос воскресе!
Моят козунак стана клисав  Rolling Eyes Само дето се занимавах толкова много време с него  Rolling Eyes
Иначе яйчицата станаха супер  Sunglasses

# 136
  • Мнения: 7 430
Христос Воскресе!
Бъдете все така обичани, уважавани и желани Peace


Дидката - козунаците са страхотни, видях ги в Готварския - голяма майсторка си!   chef Heart Eyes

Мерси Наталинка  Hug ама има още много да те гоня Mr. Green

Весел празник сладурани  bouquet

# 137
  • Мнения: 2 959
Христос Воскресе! Много здраве, любов и късмет на всички! Весел празник! Hug
....да ви се похваля с козунаците Simple Smile щото вчера цял ден отиде по тях.
ivalex, цял ден но резултата е страхотен!

Дидка, пусни и тук една снимка на козунаците, но след като майстор като Наталина казва, значи са страхотни. Но ти си си професионалист в тази област! Дидка, дай си повече почивка! Heart Eyes

Татянка, голяма сладурана е Миленката. Да я нагушкаш и от мен! Но чакаме по- вече снимки или направо сайт!:hug:

Весел празник!

# 138
  • Мнения: 7 430
Дидка, пусни и тук една снимка на козунаците, но след като майстор като Наталина казва, значи са страхотни. Но ти си си професионалист в тази област! Дидка, дай си повече почивка! Heart Eyes

Ето Калида  Wink специално за теб Hug



Май си права и малко ще легна.
Исках да ви попитам, понеже преди малко вдигнах Вики и нещо ме преряза горе под дясната гърда (там постоянно ми опира крачето на малкото диваче) и много ме заболя Tired Направо изстенах от болка Cry уж поотмина малко, но продължава да ме боли - даже като дишам Sad
Знаете ли какво може да е?

Мерси

# 139
  • Мнения: 2 959
Дидка, благодаря за снимките; разкошни са козунаците и са толкова апетитни!

....Знаете ли какво може да е?....
Миличка, тези предпразнични приготовления са ти взели здравето. Повече почивка си дай, Бебчо има нужда от нея а и ти, за да можеш да усетиш нещо от празника! Hug А не ти ли е тежък вече Вики да го вдигаш? newsm78 Дано вече се чувстваш по- добре. Praynig

# 140
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Христос Воскресе  easter


....Все се разболяваме през по4ивните дни, та няма и към кого да се обърнем ....
Мамо Щтрумпф, така е, закона на Мърфи действа с пълна сила. Peace Жалко за разваления Ви пикник, но дано скоро се оправи Тони, а то пикници и за напред ще има. Heart Eyes Как Ви се казва домашният любимец?


Kalida, успяхме да отидем на пикник, Тони нямаше ве4е температура, само кашляше и се сополивеше. Мисля, 4е е по-добре да е на 4ист въздух, отколкото да се измъ4ваме вси4ки у дома. А той кипеше от енергия (макар и болен) и не се спря през 6-те 4аса които прекарахме в компания на брега на една река.
А домашната ни любимка се казва Ваний, ама ще я покажа като се усъвършенствам в публикуването на снимки  Wink

Дидка и Ivalex, страхотни козунаци, големи сте майсторки   chef

Общи условия

Активация на акаунт